Harga bas terbaik dari 5000+ syarikat!

Bas ke Ipoh

Pilihan perjalanan bas ke Ipoh dengan CheckMyBus
Tawaran terbaik Jimat sehingga 70%
Pilihan yang terbanyak Jutaan laluan di seluruh dunia
Mudah dan telus Bandingkan tawaran dengan 1 klik

Semua tentang bas ke Ipoh

Adakah anda sedang mencari bas murah ke Ipoh? Bandingkan kesemua 44 syarikat bas ke Ipoh dan ketahui masa berlepas dan ketibaan, kesemua 5 stesen bas di Ipoh, masa perjalanan dan sudah tentu harga terbaik untuk 281 bas harian ke Ipoh.
const setTime = () => { LocalTime.SetCurrentTimeInUserLocale("time-in-ipoh", 8); }; // Update the time every second window.setInterval(setTime, 1000);
Waktu tempatan
Negara Malaysia
Mata wang Ringgit
Sambungan bas 281
stesen bas 5
perjalanan murah RM 15
Paling popular syarikat bas
Sri Maju GroupKesatuan ExpressKPB EkspressMayang Sari Express
Syarikat lain adalah AeroBus MY, Arwana, Billion Stars Express, CS Travel & Tours, E-Mutiara, Ekspres Perdana dan 34 lagi.

Tiket bas murah ke Ipoh

  • Sri Theven Travel & Tours
    1h 0m
    10:00 PG
    Kampar
    Bus Terminal
    11:00 PG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Sri Theven Travel & Tours
    Economy
    RM 15
  • Sri Maju Group
    2h 7m
    5:30 PG
    Butterworth
    Penang Central Station
    7:37 PG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Sri Maju Group
    Economy
    RM 17
  • Grassland Super Nice Express
    3h 15m
    2:00 PTG
    Kuala Lumpur
    Berjaya Times Square
    5:15 PTG
    Ipoh
    Train Station
    Grassland Super Nice Express
    Economy
    RM 20
  • Mayang Sari Express
    -17738209h -45m
    1:45 PG
    Kuala Lumpur
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Mayang Sari Express
    Economy
    RM 20
  • Arwana
    3h 23m
    7:15 PTG
    Butterworth
    Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    10:38 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Arwana
    Economy
    RM 20
  • MARA Liner
    3h 15m
    10:15 PG
    Kuala Lumpur
    Berjaya Times Square
    1:30 PTG
    Ipoh
    Train Station
    MARA Liner
    Premium Economy
    RM 21
  • Plusliner MY
    -17738217h 0m
    9:00 PG
    Kuala Lumpur
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Plusliner MY
    Economy
    RM 22
  • Jasmine Express
    3h 23m
    12:30 PTG
    Butterworth
    Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    3:53 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Jasmine Express
    Economy
    RM 22
  • KKKL Express Malaysia
    5h 43m
    4:00 PTG
    Kuala Lumpur
    Terminal Bersepadu Selatan
    9:43 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    KKKL Express Malaysia
    Economy
    RM 23
  • KPB Ekspress
    2h 7m
    8:00 PG
    Butterworth
    Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    10:07 PG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    KPB Ekspress
    Business
    RM 24
  • Kesatuan Express
    3h 16m
    8:15 PG
    Kuala Lumpur
    Berjaya Times Square
    11:31 PG
    Ipoh
    Train Station
    Kesatuan Express
    Premium Economy
    RM 25
  • AeroBus MY
    3h 31m
    9:15 PG
    Kuala Lumpur
    Berjaya Times Square
    12:46 PTG
    Ipoh
    Train Station
    AeroBus MY
    Premium Economy
    RM 25
  • KBES Express
    3h 15m
    6:45 PTG
    Kuala Lumpur
    Berjaya Times Square
    10:00 PTG
    Ipoh
    Train Station
    KBES Express
    Premium Economy
    RM 25
  • Golden Silk Express
    3h 15m
    10:00 PG
    Kuala Lumpur
    Berjaya Times Square
    1:15 PTG
    Ipoh
    Train Station
    Golden Silk Express
    Premium Economy
    RM 25
  • CS Travel & Tours
    0h 0m
    8:30 PG
    George Town
    Komtar Bus Terminal
    8:30 PG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    CS Travel & Tours
    Economy
    RM 25
  • Unititi Express
    0h 0m
    8:00 PG
    George Town
    Komtar Bus Terminal
    8:00 PG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Unititi Express
    Economy
    RM 25
  • StarMart Express
    5h 43m
    1:45 PG
    Kuala Lumpur
    Terminal Bersepadu Selatan
    7:28 PG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    StarMart Express
    Economy
    RM 26
  • Kejora Express
    3h 15m
    1:00 PTG
    Kuala Lumpur
    Berjaya Times Square
    4:15 PTG
    Ipoh
    Train Station
    Kejora Express
    Premium Economy
    RM 26
  • Transnasional MY
    3h 29m
    5:45 PTG
    Kuala Lumpur
    Berjaya Times Square
    9:14 PTG
    Ipoh
    Train Station
    Transnasional MY
    Premium Economy
    RM 26
  • NINI express
    5h 8m
    8:00 PTG
    Kuala Lumpur
    Terminal Bersepadu Selatan
    1:08 PG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    NINI express
    Economy
    RM 27
  • Jadam Express
    3h 15m
    5:00 PTG
    Kuala Lumpur
    Berjaya Times Square
    8:15 PTG
    Ipoh
    Train Station
    Jadam Express
    Premium Economy
    RM 27
  • GJG Express
    -17738191h -15m
    7:15 PG
    George Town
    Komtar Bus Terminal
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    GJG Express
    Economy
    RM 28
  • Persada Express
    3h 15m
    11:40 PG
    Kuala Lumpur
    Berjaya Times Square
    2:55 PTG
    Ipoh
    Train Station
    Persada Express
    Premium Economy
    RM 30
  • Hatyai Intertop Express
    3h 15m
    8:30 PG
    Kuala Lumpur
    Berjaya Times Square
    11:45 PG
    Ipoh
    Train Station
    Hatyai Intertop Express
    Premium Economy
    RM 30
  • Inter Top (Pudu)
    -17738216h -30m
    8:30 PG
    Kuala Lumpur
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Inter Top (Pudu)
    Business
    RM 30
  • Permata Utara
    3h 54m
    2:30 PTG
    Alor Setar
    Bus Station
    6:24 PTG
    Ipoh
    Train Station
    Permata Utara
    Premium Economy
    RM 30
  • Lexojaya
    3h 15m
    10:30 PG
    Kuala Lumpur
    Berjaya Times Square
    1:45 PTG
    Ipoh
    Train Station
    Lexojaya
    Economy
    RM 30
  • Konsortium (Malaysia)
    3h 26m
    6:00 PTG
    Putrajaya
    Sentral
    9:26 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Konsortium (Malaysia)
    Economy
    RM 31
  • Billion Stars Express
    3h 15m
    9:30 PG
    Klang
    Sentral Terminal
    12:45 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Billion Stars Express
    Business
    RM 33
  • Queen Express
    -17738265h -45m
    9:45 PG
    Kota Bharu
    Stesen Bas
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Queen Express
    Economy
    RM 34
  • E-Mutiara
    -17738266h 0m
    10:00 PG
    Kota Bharu
    Stesen Bas
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    E-Mutiara
    Economy
    RM 34
  • Ekspres Perdana
    -17738266h 0m
    10:00 PG
    Kota Bharu
    Stesen Bas
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Ekspres Perdana
    Economy
    RM 34
  • Etika Express
    3h 15m
    8:30 PG
    Kuala Lumpur
    Berjaya Times Square
    11:45 PG
    Ipoh
    Train Station
    Etika Express
    Premium Economy
    RM 35
  • Naik Selalu Express
    -17738217h -30m
    9:30 PG
    Kuala Lumpur
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Naik Selalu Express
    Economy
    RM 40
  • Nishma Lestary (Naik Selalu)
    3h 8m
    1:30 PG
    Kuala Lumpur
    Terminal Bersepadu Selatan
    4:38 PG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Nishma Lestary (Naik Selalu)
    Economy
    RM 43
  • Transtar Billion
    7h 48m
    10:29 PTG
    Johor Bahru
    Kempas Baru Train Station
    6:17 PG
    Ipoh
    Train Station
    Transtar Billion
    Premium Economy
    RM 79
  • Sin Yong Express
    7h 48m
    9:15 PTG
    Johor Bahru
    Taman Johor Jaya
    5:03 PG
    Ipoh
    Train Station
    Sin Yong Express
    Premium Economy
    RM 90
  • Suasana Tony Coach
    -17738194h 0m
    10:00 PG
    Hat Yai
    Varaity Travel Service
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Suasana Tony Coach
    Business
    RM 129
  • Eltabina Express
    0h 0m
    9:50 PTG
    Singapura
    Concorde Shopping Centre
    9:50 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Eltabina Express
    Economy
    RM 160
  • Viação Eucatur
    17h 24m
    6:15 PG
    Hat Yai
    11:39 PTG
    Ipoh
    Viação Eucatur
    Economy
    RM 243
  • Expresso Concorrência
    19h 10m
    5:20 PTG
    Hat Yai
    12:30 PTG
    Ipoh
    Expresso Concorrência
    Basic
    RM 266
  • Matriz Transportes
    17h 0m
    10:20 PTG
    Hat Yai
    3:20 PTG
    Ipoh
    Matriz Transportes
    Basic
    RM 279
  • Gran Express
    21h 0m
    2:00 PTG
    Hat Yai
    11:00 PG
    Ipoh
    Gran Express
    Economy
    RM 329
  • Expresso Itamarati
    18h 0m
    3:00 PG
    Hat Yai
    9:00 PTG
    Ipoh
    Expresso Itamarati
    Economy
    RM 383
Pada halaman ini, kami akan menunjukkan kepada anda laluan paling murah ke Ipoh bagi hari-hari berikutnya. Anda akan menerima semua maklumat mengenai perhentian bas di Ipoh bagi memudahkan perjalanan anda. Di samping itu, anda akan menemui laluan bas yang paling popular ke Ipoh.

Tiada laluan anda? Dalam bar carian, kami telah mengisi Ipoh sebagai destinasi anda. Anda hanya perlu memasukkan tempat berlepas. Jika anda ingin menaiki bas dari Ipoh, hanya klik pada anak panah untuk menukar arah perjalanan.

Kami telah mengambil masa untuk mengisi tarikh perjalanan. Secara umum, kebanyakan orang menempah 3-7 hari sebelum perjalanan mereka. Jika anda ingin menyemak tarikh perjalanan tertentu, sila pilih hari yang bersesuaian daripada kalendar.

Anda sudah tahu bila anda ingin kembali dari Ipoh? Semaklah perjalanan kembali anda dan pilih tarikh yang sesuai. Adakah perjalanan anda bersama orang lain? Silih pilih jumlah penumpang dan mulakan carian anda. Anda boleh menyusun hasil carian mengikut harga, waktu perlepasan dan masa ketibaan, serta menapis hasil carian anda untuk perhentian bas atau syarikat bas. Semua mengikut keperluan anda.

Jika ada, kami akan memaparkan maklumat tentang perkhidmatan pengangkutan lain seperti tren, carpool dan kapal terbang ke Ipoh. Nikmati bas anda ke Ipoh dengan CheckMyBus!

Semua perhentian bas di Ipoh

Soalan Lazim (FAQ) mengenai laluan bas ke Ipoh

Adakah terdapat bas terus ke Ipoh?

Sama ada terdapat laluan bas terus ke Ipoh bergantung pada bandar mana anda hendak pergi. Oleh itu, hanya masukkan bandar permulaan anda dalam carian kami untuk mengetahui sama ada terdapat sambungan bas terus ke Ipoh. Dalam konteks ini, perlu diingat bahawa bergantung pada tarikh perjalanan, mungkin terdapat lebih sedikit sambungan langsung.

Apakah yang boleh saya bawa semasa menaiki bas saya ke Ipoh?

Bergantung pada pembekal yang anda pergi ke Ipoh, perkara yang anda dibenarkan untuk dibawa bersama anda boleh berbeza-beza. Untuk mengetahui sama ada anda boleh membawa basikal, papan salji atau ski anda, sebagai contoh, hanya gunakan carian kami untuk mencari bas yang terbaik sesuai dengan keperluan anda untuk tarikh perjalanan anda yang dirancang.

Apakah peralatan dan kemudahan yang ada pada bas ke Ipoh?

Peralatan di atas kapal berbeza bergantung pada pembekal. Kebanyakan bas kini mempunyai penghawa dingin, soket dan WiFi di dalamnya. Perkhidmatan, seperti Bagasi tangan dan Bagasi Percuma, selalunya percuma. Sesetengah pembekal bas juga menawarkan perkhidmatan tambahan dengan bayaran tambahan, termasuk Bagasi besar dan Minuman. Sebaiknya gunakan carian kami untuk mendapatkan maklumat tepat tentang peralatan dan perkhidmatan yang tersedia di dalam bas untuk Ipoh pada tarikh perjalanan anda yang dirancang.

Perhentian bas yang manakah terdapat di Ipoh?

Terdapat sejumlah 5 perhentian bas di Ipoh. Kebanyakan bas berhenti di Terminal Amanjaya. Lihat peta Ipoh kami untuk mencari perhentian bas yang paling sesuai untuk anda.

Syarikat bas mana yang pergi ke Ipoh?

Terdapat 44 pembekal bas pergi ke Ipoh: Sri Maju Group, Kesatuan Express, KPB Ekspress, Mayang Sari Express, Grassland Super Nice Express, Naik Selalu Express, Billion Stars Express, Plusliner MY, StarMart Express, NINI express, Ekspres Perdana, Transnasional MY, Sri Theven Travel & Tours, MARA Liner, Jasmine Express, Queen Express, E-Mutiara, Arwana, Golden Silk Express, Persada Express, Kejora Express, Unititi Express, AeroBus MY, KKKL Express Malaysia, CS Travel & Tours, Nishma Lestary (Naik Selalu), Etika Express, GJG Express, Konsortium (Malaysia), Hatyai Intertop Express, Lexojaya, Inter Top (Pudu), Permata Utara, KBES Express, Suasana Tony Coach, Viação Eucatur, Expresso Itamarati, Matriz Transportes, Gran Express, Expresso Concorrência, Eltabina Express, Sin Yong Express, Transtar Billion dan Jadam Express

Bagaimanakah saya boleh mencari tawaran bas terbaik untuk Ipoh?

Dapatkan tawaran tiket terbaik ke Ipoh dengan mudah dengan CheckMyBus. Cuma masukkan bandar permulaan dan tarikh perjalanan anda dalam carian kami dan mulakan carian. Anda kemudiannya boleh menapis hasil mengikut keperluan anda atau menyusunnya mengikut harga atau masa perjalanan.

Berapa banyak yang boleh saya jimatkan dengan membandingkan bas dengan Ipoh?

Jumlah yang anda boleh jimat bergantung pada bandar dari tempat anda pergi ke Ipoh. Biasanya anda boleh menjimatkan lebih banyak dengan menempah tiket anda lebih awal. Untuk mendapatkan tawaran termurah untuk Ipoh, pergi ke carian kami, masukkan bandar bermula dan tarikh perjalanan anda dan kemudian mula mencari untuk mencari semua pilihan yang mungkin.

Terokai destinasi lain dengan bas

Laluan bas paling popular dari Ipoh

Dalam jadual di bawah, anda akan menemui sambungan bas intercity terbaik antara Ipoh dan destinasi yang anda inginkan. Cuma klik pada sambungan dan semak butiran lanjut mengenai laluan pilihan anda.

Pemindahan Lapangan Terbang daripada Ipoh

Bandar-bandar berdekatan dengan Ipoh: Semak lokasi perlepasan lain

Beberapa bandar berhampiran Ipoh juga dihubungkan dengan rangkaian bas nasional atau antarabangsa. Jika anda ingin carian anda merangkumi stesen bas di sekitar Sitiawan, Teluk Intan or Tanah Rata - Cameron Highlands, hanya meningkatkan lingkungan carian anda dan anda akan menemui laluan bas dan tren di kawasan itu. Sekiranya boleh, kami juga akan mempertimbangkan pilihan lain dalam rangkaian pengangkutan tempatan.

Aplikasi CheckMyBus

Muat turun dengan percuma

App Store
CheckMyBus App
Tutup
GPDR CheckMyBus shield

We value your privacy!

To show you the best bus offers, we and our partners use technical, analytical, and marketing cookies to personalize the ads. We remember your anonymized details to provide a personalized experience.