Harga bas terbaik dari 5000+ syarikat!

Bas dari Butterworth ke Ipoh dari RM 12

Bandingkan 18 syarikat dan dapatkan harga terbaik dengan CheckMyBus
Tawaran terbaik Jimat sehingga 70%
Pilihan yang terbanyak Jutaan laluan di seluruh dunia
Mudah dan telus Bandingkan tawaran dengan 1 klik

Bandingkan semua jadual waktu untuk bas dari Butterworth ke Ipoh

Berikut ialah pilihan perjalanan bas paling murah dari jadual daripada Butterworth ke Ipoh daripada pelbagai pengendali bas seperti KPB Ekspress, Sri Maju Group atau AeroBus MY untuk hari-hari berikutnya .
hari ini
dari RM 15
esok
dari RM 16
Selasa
dari RM 12
Rabu
dari RM 16
Khamis
dari RM 12
Jumaat
dari RM 18
Sabtu
dari RM 15

Perjalanan bas paling murah hari ini

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Cepat Express
    -17737439h -15m
    11:15 PTG
    Butterworth
    Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Cepat Express
    Economy
    RM 15
  • Sri Maju Group
    -17737429h -30m
    1:30 PTG
    Butterworth
    Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Sri Maju Group
    Economy
    RM 16
  • AeroBus MY
    2h 1m
    9:30 PTG
    Butterworth
    Penang Central Station
    11:31 PTG
    Ipoh
    Train Station
    AeroBus MY
    Premium Economy
    RM 18
  • KPB Ekspress
    -17737424h 0m
    8:00 PG
    Butterworth
    Caltex @ Chai Leng Park
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    KPB Ekspress
    Premium Economy
    RM 20
  • CS Travel & Tours
    2h 36m
    2:30 PTG
    Butterworth
    Penang Central Station
    5:06 PTG
    Ipoh
    Train Station
    CS Travel & Tours
    Premium Economy
    RM 20

Perjalanan bas paling murah esok

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Sri Maju Group
    -17737453h -30m
    1:30 PTG
    Butterworth
    Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Sri Maju Group
    Economy
    RM 16
  • Grassland Super Nice Express
    2h 36m
    3:45 PTG
    Butterworth
    Penang Central Station
    6:21 PTG
    Ipoh
    Train Station
    Grassland Super Nice Express
    Premium Economy
    RM 17
  • AeroBus MY
    2h 1m
    9:30 PTG
    Butterworth
    Penang Central Station
    11:31 PTG
    Ipoh
    Train Station
    AeroBus MY
    Premium Economy
    RM 18
  • CS Travel & Tours
    2h 36m
    2:30 PTG
    Butterworth
    Penang Central Station
    5:06 PTG
    Ipoh
    Train Station
    CS Travel & Tours
    Premium Economy
    RM 20
  • KPB Ekspress
    2h 36m
    8:00 PG
    Butterworth
    Penang Central Station
    10:36 PG
    Ipoh
    Train Station
    KPB Ekspress
    Premium Economy
    RM 20

Perjalanan bas paling murah Selasa

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Grassland Super Nice Express
    2h 36m
    3:45 PTG
    Butterworth
    Penang Central Station
    6:21 PTG
    Ipoh
    Train Station
    Grassland Super Nice Express
    Premium Economy
    RM 12
  • Sri Maju Group
    2h 7m
    1:30 PTG
    Butterworth
    Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    3:37 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Sri Maju Group
    Economy
    RM 16
  • Cepat Express
    2h 7m
    11:15 PTG
    Butterworth
    Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    1:22 PG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Cepat Express
    Economy
    RM 17
  • AeroBus MY
    2h 1m
    9:30 PTG
    Butterworth
    Penang Central Station
    11:31 PTG
    Ipoh
    Train Station
    AeroBus MY
    Premium Economy
    RM 18
  • CS Travel & Tours
    2h 36m
    2:30 PTG
    Butterworth
    Penang Central Station
    5:06 PTG
    Ipoh
    Train Station
    CS Travel & Tours
    Premium Economy
    RM 20

Perjalanan bas paling murah Rabu

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Sri Maju Group
    2h 7m
    1:30 PTG
    Butterworth
    Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    3:37 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Sri Maju Group
    Economy
    RM 16
  • AeroBus MY
    2h 1m
    9:30 PTG
    Butterworth
    Penang Central Station
    11:31 PTG
    Ipoh
    Train Station
    AeroBus MY
    Premium Economy
    RM 18
  • CS Travel & Tours
    2h 36m
    2:30 PTG
    Butterworth
    Penang Central Station
    5:06 PTG
    Ipoh
    Train Station
    CS Travel & Tours
    Premium Economy
    RM 20
  • Kesatuan Express
    2h 41m
    10:50 PG
    Butterworth
    Penang Central Station
    1:31 PTG
    Ipoh
    Train Station
    Kesatuan Express
    Premium Economy
    RM 20
  • Sri Theven Travel & Tours
    2h 7m
    5:45 PTG
    Butterworth
    Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    7:52 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Sri Theven Travel & Tours
    Economy
    RM 20

Perjalanan bas paling murah Khamis

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Grassland Super Nice Express
    2h 36m
    3:45 PTG
    Butterworth
    Penang Central Station
    6:21 PTG
    Ipoh
    Train Station
    Grassland Super Nice Express
    Premium Economy
    RM 12
  • Sri Maju Group
    -17737525h -30m
    1:30 PTG
    Butterworth
    Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Sri Maju Group
    Economy
    RM 16
  • AeroBus MY
    2h 1m
    9:30 PTG
    Butterworth
    Penang Central Station
    11:31 PTG
    Ipoh
    Train Station
    AeroBus MY
    Premium Economy
    RM 18
  • KPB Ekspress
    2h 0m
    8:00 PG
    Butterworth
    Caltex @ Chai Leng Park
    10:00 PG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    KPB Ekspress
    Economy
    RM 20
  • GJG Express
    -17737520h -30m
    8:30 PG
    Butterworth
    Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    GJG Express
    Economy
    RM 20

Perjalanan bas paling murah Jumaat

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Sri Maju Group
    2h 7m
    1:30 PTG
    Butterworth
    Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    3:37 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Sri Maju Group
    Economy
    RM 18
  • KPB Ekspress
    2h 7m
    8:00 PG
    Butterworth
    Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    10:07 PG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    KPB Ekspress
    Business
    RM 22
  • Grassland Super Nice Express
    2h 7m
    9:00 PG
    Butterworth
    Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    11:07 PG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Grassland Super Nice Express
    Economy
    RM 22
  • Jasmine Express
    3h 23m
    11:40 PG
    Butterworth
    Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    3:03 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Jasmine Express
    Economy
    RM 22
  • Unititi Express
    3h 23m
    1:15 PTG
    Butterworth
    Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    4:38 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Unititi Express
    Economy
    RM 28

Perjalanan bas paling murah Sabtu

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Cepat Express
    2h 36m
    11:15 PTG
    Butterworth
    Penang Central Station
    1:51 PG
    Ipoh
    Train Station
    Cepat Express
    Premium Economy
    RM 15
  • Grassland Super Nice Express
    2h 36m
    11:15 PG
    Butterworth
    Penang Central Station
    1:51 PTG
    Ipoh
    Train Station
    Grassland Super Nice Express
    Premium Economy
    RM 18
  • Sri Maju Group
    2h 7m
    1:30 PTG
    Butterworth
    Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    3:37 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Sri Maju Group
    Economy
    RM 18
  • AeroBus MY
    2h 1m
    9:30 PTG
    Butterworth
    Penang Central Station
    11:31 PTG
    Ipoh
    Train Station
    AeroBus MY
    Premium Economy
    RM 18
  • CS Travel & Tours
    2h 36m
    2:30 PTG
    Butterworth
    Penang Central Station
    5:06 PTG
    Ipoh
    Train Station
    CS Travel & Tours
    Premium Economy
    RM 20

Kekerapan sambungan bas antara Butterworth dan Ipoh

Lihat di sini kekerapan hubungan antara Butterworth dan Ipoh, pada masa dan hari yang berbeza dalam seminggu.
Isnin ialah hari paling sibuk, dengan lebih daripada 204 bas harian daripada Butterworth ke Ipoh. Jumaat sebaliknya mempunyai paling sedikit sambungan, dengan hanya 14 bas harian antara Butterworth dan Ipoh.
Masa paling sibuk pada hari itu ialah Pagi, dengan 311 bas dari Butterworth ke Ipoh, manakala Malam melihat hubungan paling sedikit antara Butterworth dan Ipoh, dengan 22 tawaran.

Fakta tentang bas daripada Butterworth ke Ipoh

Bandingkan semua penyedia seperti KPB Ekspress, Sri Maju Group dan AeroBus MY yang melakukan perjalanan 113 kali setiap hari dengan bas dari Butterworth ke Ipoh dalam satu klik! Tempah tiket bas anda dari Butterworth ke Ipoh bermula dari RM 12!

Bas paling murah RM 12
Bas terpantas 2h 0m
Bas terawal 3:00 PG
Bas terakhir 11:45 PTG
Laluan bas harian 113 Ø
Jarak 120.7 km
Syarikat bas KPB Ekspress, Sri Maju Group, AeroBus MY, Transnasional MY, Grassland Super Nice Express, Kesatuan Express, Jasmine Express, Unititi Express, GJG Express, CS Travel & Tours dan 8 lagi.

Sambungan bas termurah dari Butterworth ke Ipoh

Setiap hari, 113 bas daripada 18 syarikat bas meninggalkan Butterworth untuk Ipoh: dalam jadual di bawah, anda akan menemui harga termurah untuk bas di laluan ini, bermula dari 23/06/2024 dan untuk hari-hari berikutnya.

Isnin
Selasa
Rabu
Khamis
Jumaat
Sabtu
Ahad
Isnin 17/06
Selasa 18/06
Rabu 19/06
Khamis 20/06
Jumaat 21/06
Sabtu 22/06
Ahad 23/06
RM 17
Isnin 24/06
RM 17
Selasa 25/06
RM 17
Rabu 26/06
RM 18
Khamis 27/06
RM 12
Jumaat 28/06
RM 18
Sabtu 29/06
RM 16
Ahad 30/06
RM 18
Isnin 01/07
RM 16
Selasa 02/07
RM 22
Rabu 03/07
RM 18
Khamis 04/07
RM 18
Jumaat 05/07
RM 22
Sabtu 06/07
RM 17
Ahad 07/07
RM 16
Isnin 08/07
RM 18
Selasa 09/07
RM 18
Rabu 10/07
RM 22
Khamis 11/07
RM 16
Jumaat 12/07
RM 16
Sabtu 13/07
RM 18
Ahad 14/07

Masa termurah untuk perjalanan dari Butterworth ke Ipoh

Lihat di sini pada hari dan masa mana anda boleh mendapatkan tiket bas paling murah dari Butterworth ke Ipoh, untuk 30 hari seterusnya.
Dengan harga bermula dari RM 12, Selasa ialah hari paling murah untuk bas dari Butterworth ke Ipoh. Jumaat sebaliknya ialah hari paling mahal dengan harga bermula dari RM 18.
Petang ialah masa termurah dalam sehari untuk tiket bas dari Butterworth ke Ipoh, dengan RM 12. Malam ialah masa paling mahal dalam sehari dengan harga bermula dari RM 17.

Bagaimana untuk menjimatkan wang dalam perjalanan daripada Butterworth kepada Ipoh

Perjalanan boleh mahal, tetapi ia tidak perlu! Adakah anda ingin mengelak daripada membayar harga yang teruk untuk perjalanan anda? Kemudian ikuti langkah cepat ini untuk menjimatkan wang:

Tempah tiket daripada Butterworth ke Ipoh lebih awal! Lebih awal anda menempah, lebih murah biasanya harganya. Selain itu, anda pasti akan mendapat tempat di dalam bas daripada Butterworth ke Ipoh, berbanding jika anda membelinya pada saat akhir atau terus di stesen .

Jika boleh, elakkan perjalanan pada waktu puncak. Daripada hujung minggu, cuba melancong sepanjang minggu. Perjalanan pada waktu petang atau malam ia juga lebih murah, dan kemudiannya bas dari Butterworth ke Ipoh juga lebih kosong.

Syarikat bas yang dikasihi daripada Butterworth hingga Ipoh

Ini ialah syarikat bas yang paling banyak ditempah antara Butterworth hingga Ipoh daripada pengguna kami.

Semua stesen bas dan perhentian di Butterworth dan Ipoh

Peta di bawah menunjukkan kepada anda tempat untuk mencari semua stesen bas di Butterworth dan Ipoh.

Perkhidmatan dan Keselesaan di dalam bas daripada Butterworth ke Ipoh

Ingin tahu kelas tempat duduk yang tersedia pada bas daripada Butterworth hingga Ipoh? Atau syarikat bas manakah yang menyediakan laluan Butterworth ke Ipoh? Di bawah anda akan menemui jawapan kepada soalan anda.

Soalan lazim tentang bas Butterworth ke Ipoh

Berapakah harga perjalanan bas ekspres untuk laluan Butterworth Ipoh?

Ia bergantung pada beberapa faktor seperti hari dan waktu perjalanan. Tiket termurah untuk perjalanan Butterworth-Ipoh boleh didapati dari harga RM 12. Bandingkan semua tawaran dan jimat wang!

Berapakah penjimatan saya apabila membandingkan semua bas dari Butterworth ke Ipoh?

18 syarikat menawarkan laluan ini dengan harga tiket antara RM 12 dan RM 35. Para penumpang dinasihatkan membuat pembelian tiket seawal mungkin untuk memastikan tiket termurah boleh didapati ke Ipoh.

Secara purata, berapa banyak sambungan tersedia dari Butterworth ke Ipoh setiap hari?

Setiap hari, laluan bas Butterworth ke Ipoh dilayan oleh kira-kira 113 sambungan. Dengan carian kami, anda boleh membandingkan masa bas untuk mencari perjalanan yang sempurna.

Berapakah lama masa perjalanan bas ke Ipoh dari Butterworth?

Bas perantara terpantas dari Butterworth ke Ipoh ditawarkan oleh KPB Ekspress dan mengambil masa 2h 0m jam. Tiket bas untuk laluan ini berharga RM 20. Dalam konteks ini, tempoh masa perjalanan bas boleh mengambil masa yang lama akibat kesesakan trafik.

Pukul berapa bas pertama dari Butterworth ke Ipoh akan berlepas?

Bas paling awal ke Ipoh akan berlepas dari Butterworth pada pukul 3:00 PG. Maklumat mengenai waktu berlepas mungkin berbeza pada hujung minggu dan hari cuti. Gunalah enjin carian kami untuk mencari waktu yang tepat untuk tarikh perjalanan anda.

Pukul berapakah bas terakhir akan berlepas dari Butterworth ke Ipoh?

Bas terakhir akan berlepas ke Ipoh dari Butterworth pada pukul 11:45 PTG Maklumat mengenai masa berlepas mungkin berbeza pada hujung minggu dan hari cuti. Gunalah enjin carian kami untuk mencari waktu yang tepat untuk tarikh perjalanan anda.

Pengendali bas manakah yang beroperasi untuk laluan Butterworth Ipoh ?

Sekiranya anda mengambil bas perantara dari Butterworth ke Ipoh, para penumpang boleh melakukan perjalanan mereka dengan syarikat bas KPB Ekspress, Sri Maju Group dan AeroBus MY. Anda boleh membandingkan semua tiket bas yang sedia ada dengan enjin carian kami dan menempah tiket yang sesuai untuk anda.

Adakah terdapat bas terus antara Butterworth dan Ipoh?

Anda boleh menyemak semua sambungan langsung antara Butterworth dan Ipoh dengan menggunakan carian dan melihat bahagian Perturakan dalam penapis kami. Ini ialah beberapa syarikat yang menawarkan bas terus: KPB Ekspress, Sri Maju Group dan AeroBus MY.

Apakah yang boleh saya bawa dengan bas ke Ipoh dari Butterworth?

Apa yang boleh anda bawa akan berbeza antara pengendali bas ekspres. Secara umumnya, anda boleh membawa satu beg bagasi dan bagasi kabin untuk laluan Butterworth - Ipoh secara percuma. Gunalah enjin carian kami untuk mencari bas yang paling sesuai berdasarkan keperluan anda dan tarikh perjalanan anda.

Kemudahan apa yang boleh didapati untuk laluan bas Butterworth - Ipoh?

Kemudahan yang disediakan di dalam bas bergantung pada pengendali bas. Kebanyakan pengendali bas ekspres mempunyai WiFi. Dengan kemudahan WiFi, anda dapat berkongsi lokasi anda kepada rakan-rakan semasa perjalanan. Sistem penyaman udara membolehkan anda menikmati perjalanan yang lebih selesa dan menyenangkan. Gunakan fungsi carian kami untuk mendapatkan maklumat yang tepat mengenai kemudahan bas dari Butterworth ke Ipoh untuk perjalanan anda.

Kelas tempat duduk yang tersedia yang ditawarkan pada laluan bas Butterworth ke Ipoh

Economy
Economy

Pilihan termurah tersedia untuk tiket anda, ia biasanya disertakan dengan tempat duduk boleh lipat dan AC.

Premium Economy
PremiumEconomy

Gabungan antara Ekonomi dan Perniagaan, ia menawarkan ruang kaki tambahan, WI-FI dan makanan ringan yang mungkin.

Business
Business

Tempat duduk yang selesa, perkhidmatan makanan dan minuman, disertai secara amnya dengan fleksibiliti tiket.

Lebih banyak laluan bas dari Butterworth dan Ipoh

Berikut ialah gambaran keseluruhan laluan bas paling popular daripada Butterworth dan daripada Ipoh. Hanya klik pada sambungan pilihan anda, dan anda akan menemui semua butiran tentang laluan bas anda!

Aplikasi CheckMyBus

Muat turun dengan percuma

App Store
CheckMyBus App
Tutup
GPDR CheckMyBus shield

We value your privacy!

To show you the best bus offers, we and our partners use technical, analytical, and marketing cookies to personalize the ads. We remember your anonymized details to provide a personalized experience.