Bas dari Ipoh ke Kuala Lumpur

Tiket bas dan tren murah untuk perjalanan dari Ipoh ke Kuala Lumpur

swap
Dewasa
1
Kanak-kanak
0
Perjalanan berkumpulan?
Sewa bas di sini!
Tawaran terbaikJimat sehingga 70%
Pilihan yang terbanyakJutaan laluan di seluruh dunia
Mudah dan telusBandingkan tawaran dengan 1 klik

Butiran mengenai bas dari Ipoh ke Kuala Lumpur

Bas paling murahRM 19.10
Bas terpantas2h 0m
Bas terawal12:30 PG
Bas terakhir11:15 PTG
Laluan bas harian 14 Ø
Jarak174.5 km
Syarikat basCepat Express, Grassland Super Nice Express, Kesatuan Express, CatchThatBus, KPB Ekspress, Billion Stars Express, GJG Express, Eltabina Express, GP Global
Anda ingin mengambil bas dari Ipoh ke Kuala Lumpur?
CheckMyBus membandingkan semua laluan bas yang ada antara Ipoh dan Kuala Lumpur dan menunjukkan anda masa berlepas, perhentian bas yang sedia ada, semua masa perjalanan dan sudah tentu harga tiket yang terbaik. Anda juga akan menemui semua maklumat tentang kemudahan yang disediakan di dalam bas seperti penghawa dingin, soket atau wifi.
Di halaman ini, kami akan menunjukkan laluan bas yang paling murah Ipoh ke Kuala Lumpur bagi hari-hari berikutnya. Anda akan menerima semua maklumat mengenai perhentian bas di Ipoh dan Kuala Lumpur yang akan membantu anda mencari jalan anda. Di samping itu, anda akan menemui semua pilihan untuk perjalanan seterusnya dari Ipoh, destinasi alternatif dari Kuala Lumpur serta perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang yang paling popular dari Ipoh dan Kuala Lumpur.

Laluan bas paling murah dari Ipoh ke Kuala Lumpur

Hari ini
Esok
14/08
15/08
16/08
17/08

Tiada tarikh tertentu? Berikut adalah gambaran keseluruhan tiket bas termurah.

  • Cepat Express
    1:30 PTG
    Ipoh - Hotel Excelsior
    Tempoh 2h 0m
    3:30 PTG
    Kuala Lumpur - Stesen Sentral
    dariRM 19.10
  • Grassland Super Nice Express
    11:00 PG
    Ipoh - Hotel Excelsior
    Tempoh 2h 0m
    1:00 PTG
    Kuala Lumpur - Stesen Sentral
    dariRM 20.00
  • Kesatuan Express
    11:00 PG
    Ipoh - Hotel Excelsior
    Tempoh 2h 0m
    1:00 PTG
    Kuala Lumpur - Stesen Sentral
    dariRM 20.00
  • CatchThatBus
    9:00 PG
    Ipoh - Hotel Excelsior
    Tempoh 2h 0m
    11:00 PG
    Kuala Lumpur - Stesen Sentral
    dariRM 21.00
  • KPB Ekspress
    9:30 PG
    Ipoh - Hotel Excelsior
    Tempoh 2h 0m
    11:30 PG
    Kuala Lumpur - Stesen Sentral
    dariRM 23.00
  • KPB Ekspress
    10:00 PG
    Ipoh - Hotel Excelsior
    Tempoh 2h 0m
    12:00 PTG
    Kuala Lumpur - Stesen Sentral
    dariRM 23.00
  • Billion Stars Express
    11:15 PTG
    Ipoh - Hotel Excelsior
    Tempoh 2h 0m
    1:15 PG
    Kuala Lumpur - Stesen Sentral
    dariRM 25.00
  • Billion Stars Express
    12:15 PTG
    Ipoh - Hotel Excelsior
    Tempoh 2h 0m
    2:15 PTG
    Kuala Lumpur - Stesen Sentral
    dariRM 25.00
  • GJG Express
    10:45 PG
    Ipoh - Hotel Excelsior
    Tempoh 2h 0m
    12:45 PTG
    Kuala Lumpur - Stesen Sentral
    dariRM 25.00
  • GJG Express
    12:30 PG
    Ipoh - Hotel Excelsior
    Tempoh 2h 0m
    2:30 PG
    Kuala Lumpur - Stesen Sentral
    dariRM 25.00
  • Eltabina Express
    8:45 PG
    Ipoh - Hotel Excelsior
    Tempoh 2h 0m
    10:45 PG
    Kuala Lumpur - Stesen Sentral
    dariRM 99.28
  • Eltabina Express
    8:45 PTG
    Ipoh - Hotel Excelsior
    Tempoh 2h 0m
    10:45 PTG
    Kuala Lumpur - Stesen Sentral
    dariRM 99.28
  • GP Global
    6:00 PG
    Ipoh - Hotel Excelsior
    Tempoh 2h 30m
    8:30 PG
    Kuala Lumpur - ANSA Hotel
    dariRM 633.75
  • GP Global
    3:30 PTG
    Ipoh - Hotel Excelsior
    Tempoh 2h 30m
    6:00 PTG
    Kuala Lumpur - ANSA Hotel
    dariRM 633.75

Anda ingin melakukan perjalanan ke arah sebaliknya? Semak semua tawaran dari Kuala Lumpur ke Ipoh

Bas dari Ipoh ke Kuala Lumpur: maklumat lanjut

Lebih suka menyesuaikan carian anda?
Dalam carian kami, kami sudah pun mengisi tempat berlepas Ipoh dan destinasi Kuala Lumpur. Jika anda ingin melakukan perjalanan dari Kuala Lumpur ke Ipoh, sila klik di anak panah ini. Kami telah mengisi tarikh perjalanan anda. Secara umum, kebanyakan orang menempah 3-7 hari sebelum perjalanan mereka. Jika anda ingin menyemak tarikh perjalanan tertentu, sila pilih hari yang bersesuaian daripada kalendar.
Anda sudah tahu bila anda ingin kembali? Semaklah perjalanan pulang anda dan pilih tarikh yang sesuai untuk laluan dari Kuala Lumpur ke Ipoh.
Adakah perjalanan anda bersama orang lain? Silih pilih jumlah penumpang dan mulakan carian anda.
Anda boleh menyusun hasil carian mengikut harga, waktu perlepasan dan masa ketibaan, serta menapis hasil carian anda untuk perhentian bas atau syarikat bas. Semua mengikut keperluan anda. Jika ada, kami akan menunjukkan anda maklumat tentang cara pengangkutan lain seperti tren, carpool dan kapal terbang untuk laluan Ipoh - Kuala Lumpur.
Nikmatilah perjalanan bas anda dari Ipoh ke Kuala Lumpur dengan CheckMyBus!

Perhentian bas di Ipoh dan Kuala Lumpur

Stesen
Jalan Imbi 1, 55100 Kuala Lumpur (Malaysia)
Hentian Duta , 58200 Kuala Lumpur (Malaysia)
Jalan Putra , 51200  Kuala Lumpur (Malaysia)
Jalan Sultan Hishamuddin , 50000  Kuala Lumpur (Malaysia)
Central Park Ave , 47800 Kuala Lumpur (Malaysia)
Jalan Pudu , 55100 Kuala Lumpur (Malaysia)
Jalan Stesen Sentral , 50470 Kuala Lumpur (Malaysia)
Bandar Tasek Selatan , 57100 Kuala Lumpur (Malaysia)

Bandingkan Ipoh dan Kuala Lumpur

Laluan bas dari Ipoh dan dari Kuala Lumpur

Trusted shop
Aplikasi CheckMyBus
Muat turun dengan percuma
GPDR CheckMyBus shield

We value your privacy!

To show you the best bus deals, we collect some information about how you use CheckMyBus. We remember your anonymized details to improve our service and provide you a personalized experience.