Bas dari Butterworth ke Kuala Lumpur

Tiket bas dan tren murah untuk perjalanan dari Butterworth ke Kuala Lumpur

swap
Dewasa
1
Kanak-kanak
0
Perjalanan berkumpulan?
Sewa bas di sini!
Cari penginapan dengan Booking.com
Tawaran terbaikJimat sehingga 70%
Pilihan yang terbanyakJutaan laluan di seluruh dunia
Mudah dan telusBandingkan tawaran dengan 1 klik

Butiran mengenai bas dari Butterworth ke Kuala Lumpur

Bas paling murahRM 28.34
Bas terpantas4h 40m
Bas terawal12:45 PG
Bas terakhir8:59 PTG
Laluan bas harian 3 Ø
Jarak291.3 km
Syarikat basBookaway, Grassland Super Nice Express, KPB Ekspress, Alya Xpress, Billion Stars Express, Jasmine Express, Cepat Express, Suasana Edaran Express, MARA Liner, StarMart Express, Alisan Coach, Quickliner, KKKL Express Malaysia, Intercity Coach
Anda ingin mengambil bas dari Butterworth ke Kuala Lumpur?
CheckMyBus membandingkan semua laluan bas yang ada antara Butterworth dan Kuala Lumpur dan menunjukkan anda masa berlepas, perhentian bas yang sedia ada, semua masa perjalanan dan sudah tentu harga tiket yang terbaik. Anda juga akan menemui semua maklumat tentang kemudahan yang disediakan di dalam bas seperti penghawa dingin, soket atau wifi.
Di halaman ini, kami akan menunjukkan laluan bas yang paling murah dari Butterworth ke Kuala Lumpur bagi hari-hari berikutnya. Anda akan menerima semua maklumat mengenai perhentian bas ekspres di Butterworth dan Kuala Lumpur yang akan membantu anda mencari jalan anda. Di samping itu, anda akan menemui semua pilihan untuk perjalanan seterusnya dari Kuala Lumpur, destinasi alternatif dari Butterworth. Sekiranya anda perlu meneruskan perjalanan dengan penerbangan, anda boleh mendapatkan perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang paling popular yang berlepas dari Kuala Lumpur.

Laluan bas paling murah dari Butterworth ke Kuala Lumpur

Hari ini
dari RM 31.08
Esok
18/01
dari RM 28.34
19/01
dari RM 33.83
20/01
dari RM 31.08
21/01

Tiada tarikh tertentu? Berikut adalah gambaran keseluruhan tiket bas termurah.

  • Bookaway
    8:59 PTG
    Butterworth - Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    Tempoh 5h 12m
    2:11 PG
    Kuala Lumpur - Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    dariRM 28.34
  • Grassland Super Nice Express
    1:00 PTG
    Butterworth - Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    Tempoh 5h 12m
    6:12 PTG
    Kuala Lumpur - Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    dariRM 28.34
  • KPB Ekspress
    4:15 PTG
    Butterworth - Caltex @ Chai Leng Park
    Tempoh 5h 12m
    9:27 PTG
    Kuala Lumpur - Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    dariRM 28.34
  • Alya Xpress
    8:30 PG
    Butterworth - Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    Tempoh 5h 12m
    1:42 PTG
    Kuala Lumpur - Hentian Duta
    dariRM 28.54
  • Billion Stars Express
    1:00 PG
    Butterworth
    Tempoh 4h 41m
    5:41 PG
    Kuala Lumpur
    dariRM 29.55
  • Jasmine Express
    1:45 PTG
    Butterworth - Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    Tempoh 5h 12m
    6:57 PTG
    Kuala Lumpur - Hentian Duta
    dariRM 31.08
  • Cepat Express
    11:15 PG
    Butterworth - Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    Tempoh 5h 12m
    4:27 PTG
    Kuala Lumpur - Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    dariRM 32.57
  • Suasana Edaran Express
    12:45 PTG
    Butterworth - Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    Tempoh 5h 12m
    5:57 PTG
    Kuala Lumpur - Hentian Duta
    dariRM 32.90
  • MARA Liner
    11:15 PG
    Butterworth - Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    Tempoh 5h 12m
    4:27 PTG
    Kuala Lumpur - Hentian Duta
    dariRM 33.66
  • StarMart Express
    8:30 PTG
    Butterworth - Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    Tempoh 4h 40m
    1:10 PG
    Kuala Lumpur - Hentian Duta
    dariRM 34.47
  • Alisan Coach
    12:45 PG
    Butterworth - Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    Tempoh 5h 12m
    5:57 PG
    Kuala Lumpur - Hentian Duta
    dariRM 34.83
  • Quickliner
    1:00 PTG
    Butterworth - Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    Tempoh 5h 12m
    6:12 PTG
    Kuala Lumpur - Hentian Duta
    dariRM 35.12
  • KKKL Express Malaysia
    8:00 PG
    Butterworth - Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    Tempoh 5h 12m
    1:12 PTG
    Kuala Lumpur - Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    dariRM 35.48
  • Intercity Coach
    4:00 PTG
    Butterworth - Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    Tempoh 5h 12m
    9:12 PTG
    Kuala Lumpur - Hentian Duta
    dariRM 37.62

Sambungan tren paling murah Butterworth ke Kuala Lumpur

Tiada tarikh tertentu? Berikut adalah beberapa pilihan tiket tren termurah.

  • KTM
    5:17 PTG
    Butterworth
    Tempoh 3h 44m
    9:01 PTG
    Kuala Lumpur
    dariRM 65.88
  • KTM
    5:26 PG
    Butterworth
    Tempoh 3h 59m
    9:25 PG
    Kuala Lumpur
    dariRM 68.10
  • KTM
    5:17 PTG
    Butterworth
    Tempoh 4h 12m
    9:29 PTG
    Kuala Lumpur
    dariRM 68.10
  • KTM
    5:17 PTG
    Butterworth
    Tempoh 4h 18m
    9:35 PTG
    Kuala Lumpur
    dariRM 68.10

Anda ingin melakukan perjalanan ke arah sebaliknya? Semak semua tawaran dari Kuala Lumpur ke Butterworth

Bas dari Butterworth ke Kuala Lumpur: maklumat lanjut

Lebih suka menyesuaikan carian anda?
Dalam carian kami, kami sudah pun mengisi tempat berlepas Butterworth dan destinasi Kuala Lumpur. Jika anda ingin melakukan perjalanan dari Kuala Lumpur ke Butterworth, sila klik di anak panah ini. Kami telah mengisi tarikh perjalanan anda. Secara umum, kebanyakan orang menempah 3-7 hari sebelum perjalanan mereka. Jika anda ingin menyemak tarikh perjalanan tertentu, sila pilih hari yang bersesuaian daripada kalendar.
Anda sudah tahu bila anda ingin kembali? Semaklah perjalanan pulang anda dan pilih tarikh yang sesuai untuk laluan dari Kuala Lumpur ke Butterworth.
Adakah perjalanan anda bersama orang lain? Silih pilih jumlah penumpang dan mulakan carian anda.
Anda boleh menyusun hasil carian mengikut harga, waktu perlepasan dan masa ketibaan, serta menapis hasil carian anda untuk perhentian bas atau syarikat bas. Semua mengikut keperluan anda. Jika ada, kami akan menunjukkan anda maklumat tentang cara pengangkutan lain seperti tren, carpool dan kapal terbang untuk laluan Butterworth - Kuala Lumpur.
Jika ada, kami akan menunjukkan anda maklumat tentang mod pengangkutan lain seperti tren, carpool dan kapal terbang untuk laluan Butterworth Kuala Lumpur.
Nikmatilah perjalanan bas anda dari Butterworth ke Kuala Lumpur dengan CheckMyBus!

Semua perhentian bas di Butterworth dan Kuala Lumpur

Stesen
Jalan Imbi 1, 55100 Kuala Lumpur (Malaysia)
Hentian Duta , 58200 Kuala Lumpur (Malaysia)
Jalan Putra , 51200  Kuala Lumpur (Malaysia)
Jalan Sultan Hishamuddin , 50000  Kuala Lumpur (Malaysia)
Central Park Ave , 47800 Kuala Lumpur (Malaysia)
Jalan Pudu , 55100 Kuala Lumpur (Malaysia)
Jalan Stesen Sentral , 50470 Kuala Lumpur (Malaysia)
Bandar Tasek Selatan , 57100 Kuala Lumpur (Malaysia)

Soalan Lazim (FAQ) mengenai laluan bas Butterworth Kuala Lumpur

Berapakah harga perjalanan bas ekspres untuk laluan Butterworth Kuala Lumpur?

Ia bergantung pada beberapa faktor seperti hari dan waktu perjalanan. Tiket termurah untuk perjalanan Butterworth-Kuala Lumpur boleh didapati dari harga RM 28.34. Bandingkan semua tawaran dan jimat wang!

Berapakah lama masa perjalanan bas ke Kuala Lumpur dari Butterworth?

Bas ekspres terpantas dari Butterworth ke Kuala Lumpur mengambil masa 4h 40m. Walau bagaimanapun, tempoh masa perjalanan bas boleh dipengaruhi oleh kesesakkan lalu lintas dan boleh mengambil masa yang lebih lama.

Pukul berapa bas pertama dari Butterworth ke Kuala Lumpur akan berlepas?

Bas paling awal ke Kuala Lumpur akan berlepas dari Butterworth pada pukul 12:45 PG. Maklumat mengenai waktu berlepas mungkin berbeza pada hujung minggu dan hari cuti. Gunalah enjin carian kami untuk mencari waktu yang tepat untuk tarikh perjalanan anda.

Pukul berapakah bas terakhir akan berlepas dari Butterworth ke Kuala Lumpur?

Bas terakhir akan berlepas ke Kuala Lumpur dari Butterworth pada pukul 8:59 PTG Maklumat mengenai masa berlepas mungkin berbeza pada hujung minggu dan hari cuti. Gunalah enjin carian kami untuk mencari waktu yang tepat untuk tarikh perjalanan anda.

Adakah terdapat laluan bas terus dari Butterworth ke Kuala Lumpur?

CheckMyBus membandingkan laluan terus dariButterworth ke Kuala Lumpur. Cuma guna fungsi carian kami untuk mencari bas dan tarikh perjalanan anda ke Kuala Lumpur dari Butterworth.

Apakah yang boleh saya bawa dengan bas ke Kuala Lumpur dari Butterworth?

Apa yang boleh anda bawa akan berbeza antara pengendali bas ekspres. Secara umumnya, anda boleh membawa satu beg bagasi dan bagasi kabin untuk laluan Butterworth - Kuala Lumpur secara percuma. Gunalah enjin carian kami untuk mencari bas yang paling sesuai berdasarkan keperluan anda dan tarikh perjalanan anda.

Kemudahan apa yang boleh didapati untuk laluan bas Butterworth - Kuala Lumpur?

Kemudahan yang disediakan di dalam bas bergantung pada pengendali bas. Kebanyakan pengendali bas ekspres mempunyai WiFi. Dengan kemudahan WiFi, anda dapat berkongsi lokasi anda kepada rakan-rakan semasa perjalanan. Sistem penyaman udara membolehkan anda menikmati perjalanan yang lebih selesa dan menyenangkan. Gunakan fungsi carian kami untuk mendapatkan maklumat yang tepat mengenai kemudahan bas dari Butterworth ke Kuala Lumpur untuk perjalanan anda.

Bandingkan Butterworth dan Kuala Lumpur

Laluan bas dari Butterworth dan Kuala Lumpur

Trusted shop
Aplikasi CheckMyBus
Muat turun dengan percuma
GPDR CheckMyBus shield

We value your privacy!

To show you the best bus deals, we collect some information about how you use CheckMyBus. We remember your anonymized details to improve our service and provide you a personalized experience.