✈ Bas dari Kuala Lumpur Airport (KUL) ke Ipoh

Tiket bas dan tren murah untuk perjalanan dari Kuala Lumpur Airport ke Ipoh

swap
Dewasa
1
Kanak-kanak
0
Perjalanan berkumpulan?
Sewa bas di sini!
Cari penginapan dengan Booking.com
Tawaran terbaikJimat sehingga 70%
Pilihan yang terbanyakJutaan laluan di seluruh dunia
Mudah dan telusBandingkan tawaran dengan 1 klik

Butiran mengenai bas dari Kuala Lumpur Airport (KUL) ke Ipoh

Bas paling murahRM 40.33
Bas terpantas3h 30m
Bas terawal8:30 PG
Bas terakhir11:30 PTG
Laluan bas harian3 Ø
Jarak215.1 km
Syarikat basStarMart Express, YoYo
Anda mahu mengambil bas dari Kuala Lumpur Airport ke Ipoh?
CheckMyBus membandingkan perkhidmatan bas perantara dari Kuala Lumpur Airport ke Ipoh yang ada dan menunjukkan anda masa berlepas, perhentian bas yang sedia ada, semua masa perjalanan dan sudah tentu harga tiket yang terbaik. Anda juga akan menemui semua maklumat kemudahan di dalam bas seperti penghawa dingin, soket atau wifi.
Pada halaman ini, kami akan menunjukkan perkhidmatan bas paling murah dari Kuala Lumpur Airport ke Ipoh untuk masa akan datang. Anda akan menerima semua maklumat mengenai perhentian bas di Kuala Lumpur Airport dan Ipoh untuk memudahkan perjalanan anda. Di samping itu, anda akan mendapati semua pilihan untuk perjalanan seterusnya dari Kuala Lumpur Airport serta destinasi alternatif Ipoh.

Laluan bas paling murah dari Kuala Lumpur Airport ke Ipoh

Hari ini
dari RM 40.33
Esok
11/03
12/03
dari RM 40.66
13/03
dari RM 40.33
14/03

Tiada tarikh tertentu? Berikut adalah gambaran keseluruhan tiket bas termurah.

  • StarMart Express
    8:45 PG
    Kuala Lumpur Airport
    Tempoh 3h 54m
    12:39 PTG
    Ipoh - Terminal Amanjaya
    dariRM 40.33
  • StarMart Express
    12:15 PTG
    Kuala Lumpur Airport
    Tempoh 3h 54m
    4:09 PTG
    Ipoh - Terminal Amanjaya
    dariRM 40.33
  • StarMart Express
    1:45 PTG
    Kuala Lumpur Airport
    Tempoh 3h 32m
    5:17 PTG
    Ipoh - Terminal Amanjaya
    dariRM 40.33
  • StarMart Express
    3:30 PTG
    Kuala Lumpur Airport
    Tempoh 3h 54m
    7:24 PTG
    Ipoh - Terminal Amanjaya
    dariRM 40.33
  • StarMart Express
    5:45 PTG
    Kuala Lumpur Airport
    Tempoh 3h 32m
    9:17 PTG
    Ipoh - Terminal Amanjaya
    dariRM 40.33
  • StarMart Express
    8:15 PTG
    Kuala Lumpur Airport
    Tempoh 3h 54m
    12:09 PG
    Ipoh - Terminal Amanjaya
    dariRM 40.33
  • YoYo
    2:40 PTG
    Kuala Lumpur Airport
    Tempoh 3h 50m
    6:30 PTG
    Ipoh - Terminal Amanjaya
    dariRM 42.53
  • YoYo
    3:00 PTG
    Kuala Lumpur Airport
    Tempoh 3h 30m
    6:30 PTG
    Ipoh - Terminal Amanjaya
    dariRM 42.53
  • YoYo
    5:40 PTG
    Kuala Lumpur Airport
    Tempoh 3h 50m
    9:30 PTG
    Ipoh - Terminal Amanjaya
    dariRM 42.53
  • YoYo
    6:00 PTG
    Kuala Lumpur Airport
    Tempoh 3h 30m
    9:30 PTG
    Ipoh - Terminal Amanjaya
    dariRM 42.53
  • YoYo
    11:10 PTG
    Kuala Lumpur Airport
    Tempoh 3h 50m
    3:00 PG
    Ipoh - Terminal Amanjaya
    dariRM 42.74
  • YoYo
    11:30 PTG
    Kuala Lumpur Airport
    Tempoh 3h 30m
    3:00 PG
    Ipoh - Terminal Amanjaya
    dariRM 42.74
  • StarMart Express
    8:30 PG
    Kuala Lumpur Airport
    Tempoh 3h 54m
    12:24 PTG
    Ipoh - Terminal Amanjaya
    dariRM 44.37

Tawaran carpooling paling murah dari Kuala Lumpur Airport ke Ipoh

Tiada tarikh tertentu? Berikut adalah beberapa perjalanan termurah.

  • GP Global
    6:00 PG
    Kuala Lumpur Airport
    Tempoh 2h 30m
    8:30 PG
    Ipoh - Hotel Excelsior
    dariRM 668.47
  • GP Global
    3:30 PTG
    Kuala Lumpur Airport
    Tempoh 2h 30m
    6:00 PTG
    Ipoh - Hotel Excelsior
    dariRM 668.47
  • GP Global
    6:00 PTG
    Kuala Lumpur Airport
    Tempoh 2h 30m
    8:30 PTG
    Ipoh - Hotel Excelsior
    dariRM 668.47
  • GP Global
    7:30 PTG
    Kuala Lumpur Airport
    Tempoh 2h 30m
    10:00 PTG
    Ipoh - Hotel Excelsior
    dariRM 668.47

Anda ingin melakukan perjalanan ke arah sebaliknya? Semak semua tawaran dari Ipoh ke Kuala Lumpur Airport

Bas dari Kuala Lumpur Airport ke Ipoh: maklumat lanjut

Lebih suka menyesuaikan carian anda?
Dalam carian kami, tempat berlepas iaitu Kuala Lumpur Airport dan destinasi anda telah diisi. Secara umum, kebanyakan orang menempah 3-7 hari sebelum perjalanan mereka. Jika anda ingin menyemak tarikh perjalanan tertentu, sila pilih hari yang bersesuaian daripada kalendar.
Anda sudah tahu bila anda ingin kembali dari Ipoh ke Kuala Lumpur Airport? Semaklah perjalanan kembali anda dan pilih tarikh yang sesuai.
Adakah perjalanan anda bersama orang lain? Silih pilih jumlah penumpang dan mulakan carian anda.
Hasil carian anda boleh disusun mengikut harga, masa perlepasan dan masa ketibaan. Anda juga boleh tapis maklumat seperti perhentian bas atau syarikat bas supaya anda tidak akan terlepas penerbangan anda.
Nikmati perjalanan bas dari Kuala Lumpur Airport ke Ipoh dengan CheckMyBus!
Jika ada, kami akan memaparkan maklumat tentang perkhidmatan pengangkutan lain dari Kuala Lumpur Airport ke Ipoh seperti tren, carpool dan kapal terbang.

Perhentian bas di Kuala Lumpur Airport dan Ipoh

Stesen
Jalan Sultan Abdul Jalil 43, 30300  Ipoh (Malaysia)
Jalan Raja Dr. Nazrin Shah , 31350 Ipoh (Malaysia)
Persiaran Meru Raya 5, 30020 Ipoh (Malaysia)

Sambungan bas dari Kuala Lumpur Airport dan dari Ipoh

Trusted shop
Aplikasi CheckMyBus
Muat turun dengan percuma
GPDR CheckMyBus shield

We value your privacy!

To show you the best bus deals, we collect some information about how you use CheckMyBus. We remember your anonymized details to improve our service and provide you a personalized experience.