✈ Bas dari Kuala Lumpur ke Kuala Lumpur Airport (KUL)

Tiket bas dan tren murah untuk perjalanan dari Kuala Lumpur ke Kuala Lumpur Airport

swap
Dewasa
1
Kanak-kanak
0
Perjalanan berkumpulan?
Sewa bas di sini!
Tawaran terbaikJimat sehingga 70%
Pilihan yang terbanyakJutaan laluan di seluruh dunia
Mudah dan telusBandingkan tawaran dengan 1 klik

Butiran mengenai bas dari Kuala Lumpur ke Kuala Lumpur Airport (KUL)

Bas paling murahRM 12.63
Bas terpantas0h 59m
Bas terawal12:01 PG
Bas terakhir6:00 PTG
Laluan bas harian 6 Ø
Jarak42.5 km
Syarikat basAirport Coach, Suasana Edaran Express, GP Global, AeroBus MY
Anda ingin mengambil bas dari Kuala Lumpur ke Kuala Lumpur Airport?
CheckMyBus membandingkan semua laluan bas perantara Kuala Lumpur dan Kuala Lumpur Airport yang ada dan menunjukkan anda masa berlepas, perhentian bas yang sedia ada, semua masa perjalanan dan sudah tentu harga tiket yang terbaik. Anda juga akan menemui semua maklumat kemudahan di dalam bas seperti penghawa dingin, soket atau wifi.
Pada halaman ini, kami akan menunjukkan perkhidmatan bas yang paling murah dari Kuala Lumpur ke Kuala Lumpur Airport bagi hari-hari berikutnya. Anda akan menerima semua maklumat mengenai perhentian bas di Kuala Lumpur dan Kuala Lumpur Airport bagi memudahkan perjalanan anda. Di samping itu, anda akan mendapati semua pilihan untuk perjalanan seterusnya dari Kuala Lumpur serta destinasi alternatif dari Kuala Lumpur Airport.

Laluan bas paling murah dari Kuala Lumpur ke Kuala Lumpur Airport

Hari ini
dari RM 15.00
Esok
dari RM 15.00
02/11
dari RM 12.63
03/11
dari RM 15.00
04/11
dari RM 15.00
05/11
dari RM 15.00

Tiada tarikh tertentu? Berikut adalah gambaran keseluruhan tiket bas termurah.

  • Airport Coach
    12:01 PG
    Kuala Lumpur - Stesen Sentral
    Tempoh 0h 59m
    1:00 PG
    Kuala Lumpur Airport
    dariRM 12.63
  • Airport Coach
    3:00 PG
    Kuala Lumpur - Stesen Sentral
    Tempoh 1h 0m
    4:00 PG
    Kuala Lumpur Airport
    dariRM 12.63
  • Airport Coach
    3:30 PG
    Kuala Lumpur - Stesen Sentral
    Tempoh 1h 0m
    4:30 PG
    Kuala Lumpur Airport
    dariRM 12.63
  • Suasana Edaran Express
    5:00 PG
    Kuala Lumpur - Stesen Sentral
    Tempoh 1h 0m
    6:00 PG
    Kuala Lumpur Airport
    dariRM 15.00
  • Suasana Edaran Express
    6:00 PG
    Kuala Lumpur - Stesen Sentral
    Tempoh 1h 0m
    7:00 PG
    Kuala Lumpur Airport
    dariRM 15.00
  • Suasana Edaran Express
    7:00 PG
    Kuala Lumpur - Stesen Sentral
    Tempoh 1h 0m
    8:00 PG
    Kuala Lumpur Airport
    dariRM 15.00
  • GP Global
    6:00 PG
    Kuala Lumpur - ANSA Hotel
    Tempoh 1h 30m
    7:30 PG
    Kuala Lumpur Airport
    dariRM 128.74
  • GP Global
    3:30 PTG
    Kuala Lumpur - ANSA Hotel
    Tempoh 1h 30m
    5:00 PTG
    Kuala Lumpur Airport
    dariRM 128.74
  • GP Global
    6:00 PTG
    Kuala Lumpur - ANSA Hotel
    Tempoh 1h 30m
    7:30 PTG
    Kuala Lumpur Airport
    dariRM 128.74
  • AeroBus MY
    8:00 PG
    Kuala Lumpur - Stesen Sentral
    Tempoh 1h 0m
    9:00 PG
    Kuala Lumpur Airport
    dariRM 436.07
  • AeroBus MY
    9:00 PG
    Kuala Lumpur - Stesen Sentral
    Tempoh 1h 0m
    10:00 PG
    Kuala Lumpur Airport
    dariRM 436.07
  • AeroBus MY
    10:00 PG
    Kuala Lumpur - Stesen Sentral
    Tempoh 1h 0m
    11:00 PG
    Kuala Lumpur Airport
    dariRM 436.07

Tawaran carpooling paling murah dari Kuala Lumpur ke Kuala Lumpur Airport

Tiada tarikh tertentu? Berikut adalah beberapa perjalanan termurah.

  • GP Global
    6:00 PG
    Kuala Lumpur - ANSA Hotel
    Tempoh 1h 30m
    7:30 PG
    Kuala Lumpur Airport
    dariRM 157.82
  • GP Global
    3:30 PTG
    Kuala Lumpur - ANSA Hotel
    Tempoh 1h 30m
    5:00 PTG
    Kuala Lumpur Airport
    dariRM 157.82
  • GP Global
    6:00 PTG
    Kuala Lumpur - ANSA Hotel
    Tempoh 1h 30m
    7:30 PTG
    Kuala Lumpur Airport
    dariRM 157.82
  • GP Global
    7:30 PTG
    Kuala Lumpur - ANSA Hotel
    Tempoh 1h 30m
    9:00 PTG
    Kuala Lumpur Airport
    dariRM 157.82

Anda ingin melakukan perjalanan ke arah sebaliknya? Semak semua tawaran dari Kuala Lumpur Airport ke Kuala Lumpur

Bas dari Kuala Lumpur ke Kuala Lumpur Airport: maklumat lanjut

Lebih suka menyesuaikan carian anda?
Dalam carian kami, tempat berlepas Kuala Lumpur dan destinasi anda telah diisi. Secara umum, kebanyakan orang menempah 3-7 hari sebelum perjalanan mereka. Jika anda ingin menyemak tarikh perjalanan tertentu, sila pilih hari yang bersesuaian daripada kalendar.
Anda sudah tahu bila anda ingin kembali dari Kuala Lumpur Airport ke Kuala Lumpur? Semaklah perjalanan kembali anda dan pilih tarikh yang sesuai.
Adakah perjalanan anda bersama orang lain? Silih pilih jumlah penumpang dan mulakan carian anda.
Hasil carian anda boleh disusun mengikut harga, masa perlepasan dan masa ketibaan. Anda juga boleh tapis maklumat seperti perhentian bas atau syarikat bas supaya anda tidak akan terlepas penerbangan anda.
Nikmati perjalanan bas dari Kuala Lumpur ke Kuala Lumpur Airport dengan CheckMyBus!
Jika ada, kami akan memaparkan maklumat tentang perkhidmatan pengangkutan yang lain dari Kuala Lumpur ke Kuala Lumpur Airport seperti tren, carpool dan kapal terbang.

Perhentian bas di Kuala Lumpur dan Kuala Lumpur Airport

Stesen
Kuala Lumpur International Airport , 64000 Kuala Lumpur Airport (Malaysia)

Laluan bas dari Kuala Lumpur dan Kuala Lumpur Airport

Trusted shop
Aplikasi CheckMyBus
Muat turun dengan percuma
GPDR CheckMyBus shield

We value your privacy!

To show you the best bus deals, we collect some information about how you use CheckMyBus. We remember your anonymized details to improve our service and provide you a personalized experience.