Harga bas terbaik dari 5000+ syarikat!

Bas dari Kuala Terengganu ke Kuala Lumpur Airport (KUL)

Tiket bas dan tren murah untuk perjalanan dari Kuala Terengganu ke Kuala Lumpur Airport
Tawaran terbaik Jimat sehingga 70%
Pilihan yang terbanyak Jutaan laluan di seluruh dunia
Mudah dan telus Bandingkan tawaran dengan 1 klik

Bandingkan semua jadual waktu untuk bas dari Kuala Terengganu ke Kuala Lumpur Airport

Berikut ialah pilihan perjalanan bas paling murah dari jadual daripada Kuala Terengganu ke Kuala Lumpur Airport daripada pelbagai pengendali bas seperti Moraza Express untuk hari-hari berikutnya.
hari ini
esok
dari RM 77
Selasa
dari RM 70
Rabu
dari RM 77
Khamis
dari RM 77
Jumaat
Sabtu
dari RM 77

Perjalanan bas paling murah esok

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Moraza Express
    7h 48m
    3:30 PTG
    Kuala Terengganu
    Universiti Sultan Zainal Abidin (UniSZA)
    11:18 PTG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport (KLIA)
    Moraza Express
    Economy
    RM 77
  • Moraza Express
    7h 48m
    4:00 PTG
    Kuala Terengganu
    Terminal Bas
    11:48 PTG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport (KLIA)
    Moraza Express
    Economy
    RM 77
  • Moraza Express
    7h 48m
    10:30 PTG
    Kuala Terengganu
    Universiti Sultan Zainal Abidin (UniSZA)
    6:18 PG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport (KLIA)
    Moraza Express
    Economy
    RM 77
  • Moraza Express
    7h 48m
    11:00 PTG
    Kuala Terengganu
    Terminal Bas
    6:48 PG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport (KLIA)
    Moraza Express
    Economy
    RM 77
  • Moraza Express
    6h 53m
    3:30 PTG
    Kuala Terengganu
    Universiti Sultan Zainal Abidin (UniSZA)
    10:23 PTG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport (KLIA)
    Moraza Express
    Economy
    RM 79

Perjalanan bas paling murah Selasa

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Moraza Express
    7h 48m
    3:30 PTG
    Kuala Terengganu
    Universiti Sultan Zainal Abidin (UniSZA)
    11:18 PTG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport (KLIA)
    Moraza Express
    Premium Economy
    RM 70
  • Moraza Express
    7h 48m
    4:00 PTG
    Kuala Terengganu
    Terminal Bas
    11:48 PTG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport (KLIA)
    Moraza Express
    Premium Economy
    RM 70
  • Moraza Express
    7h 48m
    10:30 PTG
    Kuala Terengganu
    Universiti Sultan Zainal Abidin (UniSZA)
    6:18 PG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport (KLIA)
    Moraza Express
    Premium Economy
    RM 70
  • Moraza Express
    7h 48m
    11:00 PTG
    Kuala Terengganu
    Terminal Bas
    6:48 PG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport (KLIA)
    Moraza Express
    Premium Economy
    RM 70
  • Moraza Express
    6h 53m
    3:30 PTG
    Kuala Terengganu
    Universiti Sultan Zainal Abidin (UniSZA)
    10:23 PTG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport (KLIA)
    Moraza Express
    Economy
    RM 72

Perjalanan bas paling murah Rabu

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Moraza Express
    7h 48m
    10:30 PTG
    Kuala Terengganu
    Universiti Sultan Zainal Abidin (UniSZA)
    6:18 PG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport (KLIA)
    Moraza Express
    Economy
    RM 77
  • Moraza Express
    6h 59m
    4:00 PTG
    Kuala Terengganu
    Terminal Bas
    10:59 PTG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport (KLIA)
    Moraza Express
    Economy
    RM 79
  • Moraza Express
    6h 59m
    11:00 PTG
    Kuala Terengganu
    Terminal Bas
    5:59 PG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport (KLIA)
    Moraza Express
    Economy
    RM 79

Perjalanan bas paling murah Khamis

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Moraza Express
    7h 48m
    3:30 PTG
    Kuala Terengganu
    Universiti Sultan Zainal Abidin (UniSZA)
    11:18 PTG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport (KLIA)
    Moraza Express
    Economy
    RM 77
  • Moraza Express
    7h 48m
    10:30 PTG
    Kuala Terengganu
    Universiti Sultan Zainal Abidin (UniSZA)
    6:18 PG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport (KLIA)
    Moraza Express
    Economy
    RM 77
  • Moraza Express
    6h 59m
    4:00 PTG
    Kuala Terengganu
    Terminal Bas
    10:59 PTG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport (KLIA)
    Moraza Express
    Economy
    RM 79
  • Moraza Express
    6h 59m
    11:00 PTG
    Kuala Terengganu
    Terminal Bas
    5:59 PG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport (KLIA)
    Moraza Express
    Economy
    RM 79

Perjalanan bas paling murah Sabtu

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Moraza Express
    7h 48m
    4:00 PTG
    Kuala Terengganu
    Terminal Bas
    11:48 PTG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport (KLIA)
    Moraza Express
    Economy
    RM 77
  • Moraza Express
    7h 48m
    11:00 PTG
    Kuala Terengganu
    Terminal Bas
    6:48 PG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport (KLIA)
    Moraza Express
    Economy
    RM 77
  • Moraza Express
    6h 53m
    3:30 PTG
    Kuala Terengganu
    Universiti Sultan Zainal Abidin (UniSZA)
    10:23 PTG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport (KLIA)
    Moraza Express
    Economy
    RM 79
  • Moraza Express
    6h 53m
    10:30 PTG
    Kuala Terengganu
    Universiti Sultan Zainal Abidin (UniSZA)
    5:23 PG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport (KLIA)
    Moraza Express
    Economy
    RM 79

Kekerapan sambungan bas antara Kuala Terengganu dan Kuala Lumpur Airport

Lihat di sini kekerapan hubungan antara Kuala Terengganu dan Kuala Lumpur Airport, pada masa dan hari yang berbeza dalam seminggu.
Isnin ialah hari paling sibuk, dengan lebih daripada 10 bas harian daripada Kuala Terengganu ke Kuala Lumpur Airport. Rabu sebaliknya mempunyai paling sedikit sambungan, dengan hanya 3 bas harian antara Kuala Terengganu dan Kuala Lumpur Airport.
Masa paling sibuk pada hari itu ialah Petang, dengan 15 bas dari Kuala Terengganu ke Kuala Lumpur Airport, manakala Petang melihat hubungan paling sedikit antara Kuala Terengganu dan Kuala Lumpur Airport, dengan 14 tawaran.

Fakta tentang bas daripada Kuala Terengganu ke Kuala Lumpur Airport (KUL)

Bandingkan semua penyedia seperti Moraza Express yang melakukan perjalanan 5 kali setiap hari dengan bas dari Kuala Terengganu ke Kuala Lumpur Airport dalam satu klik! Tempah tiket bas anda dari Kuala Terengganu ke Kuala Lumpur Airport bermula dari RM 70!

Bas paling murah RM 70
Bas terpantas 6h 53m
Bas terawal 3:30 PTG
Bas terakhir 11:00 PTG
Laluan bas harian 5 Ø
Jarak 327.9 km
Syarikat bas Moraza Express

Sambungan bas termurah dari Kuala Terengganu ke Kuala Lumpur Airport

Setiap hari, 5 bas daripada 1 syarikat bas meninggalkan Kuala Terengganu untuk Kuala Lumpur Airport: dalam jadual di bawah, anda akan menemui harga termurah untuk bas di laluan ini, bermula dari 23/06/2024 dan untuk hari-hari berikutnya.

Isnin
Selasa
Rabu
Khamis
Jumaat
Sabtu
Ahad
Isnin 17/06
Selasa 18/06
Rabu 19/06
Khamis 20/06
Jumaat 21/06
Sabtu 22/06
Ahad 23/06
Isnin 24/06
RM 77
Selasa 25/06
RM 70
Rabu 26/06
RM 77
Khamis 27/06
RM 77
Jumaat 28/06
Sabtu 29/06
RM 77
Ahad 30/06
Isnin 01/07
RM 70
Selasa 02/07
Rabu 03/07
Khamis 04/07
Jumaat 05/07
Sabtu 06/07
Ahad 07/07
Isnin 08/07
RM 70
Selasa 09/07
Rabu 10/07
Khamis 11/07
RM 70
Jumaat 12/07
Sabtu 13/07
Ahad 14/07

Masa termurah untuk perjalanan dari Kuala Terengganu ke Kuala Lumpur Airport

Lihat di sini pada hari dan masa mana anda boleh mendapatkan tiket bas paling murah dari Kuala Terengganu ke Kuala Lumpur Airport, untuk 30 hari seterusnya.
Dengan harga bermula dari RM 70, Selasa ialah hari paling murah untuk bas dari Kuala Terengganu ke Kuala Lumpur Airport. Isnin sebaliknya ialah hari paling mahal dengan harga bermula dari RM 77.
Petang ialah masa termurah dalam sehari untuk tiket bas dari Kuala Terengganu ke Kuala Lumpur Airport, dengan RM 70. Petang ialah masa paling mahal dalam sehari dengan harga bermula dari RM 70.

Bagaimana untuk menjimatkan wang dalam perjalanan daripada Kuala Terengganu kepada Kuala Lumpur Airport

Perjalanan boleh mahal, tetapi ia tidak perlu! Adakah anda ingin mengelak daripada membayar harga yang teruk untuk perjalanan anda? Kemudian ikuti langkah cepat ini untuk menjimatkan wang:

Tempah tiket daripada Kuala Terengganu ke Kuala Lumpur Airport lebih awal! Lebih awal anda menempah, lebih murah biasanya harganya. Selain itu, anda pasti akan mendapat tempat di dalam bas daripada Kuala Terengganu ke Kuala Lumpur Airport, berbanding jika anda membelinya pada saat akhir atau terus di stesen .

Jika boleh, elakkan perjalanan pada waktu puncak. Daripada hujung minggu, cuba melancong sepanjang minggu. Perjalanan pada waktu petang atau malam ia juga lebih murah, dan kemudiannya bas dari Kuala Terengganu ke Kuala Lumpur Airport juga lebih kosong.

Syarikat bas yang dikasihi daripada Kuala Terengganu hingga Kuala Lumpur Airport

Ini ialah syarikat bas yang paling banyak ditempah antara Kuala Terengganu hingga Kuala Lumpur Airport daripada pengguna kami.

Semua stesen bas dan perhentian di Kuala Terengganu dan Kuala Lumpur Airport

Peta di bawah menunjukkan kepada anda tempat untuk mencari semua stesen bas di Kuala Terengganu dan Kuala Lumpur Airport.

Perkhidmatan dan Keselesaan di dalam bas daripada Kuala Terengganu ke Kuala Lumpur Airport

Ingin tahu kelas tempat duduk yang tersedia pada bas daripada Kuala Terengganu hingga Kuala Lumpur Airport? Atau syarikat bas manakah yang menyediakan laluan Kuala Terengganu ke Kuala Lumpur Airport? Di bawah anda akan menemui jawapan kepada soalan anda.

Soalan lazim tentang bas Kuala Terengganu ke Kuala Lumpur Airport

Berapakah harga perjalanan bas ekspres untuk laluan Kuala Terengganu Kuala Lumpur Airport?

Ia bergantung pada beberapa faktor seperti hari dan waktu perjalanan. Tiket termurah untuk perjalanan Kuala Terengganu-Kuala Lumpur Airport boleh didapati dari harga RM 70. Bandingkan semua tawaran dan jimat wang!

Berapakah penjimatan saya apabila membandingkan semua bas dari Kuala Terengganu ke Kuala Lumpur Airport?

1 syarikat menawarkan laluan ini dengan harga tiket antara RM 70 dan RM 85. Para penumpang dinasihatkan membuat pembelian tiket seawal mungkin untuk memastikan tiket termurah boleh didapati ke Kuala Lumpur Airport.

Secara purata, berapa banyak sambungan tersedia dari Kuala Terengganu ke Kuala Lumpur Airport setiap hari?

Setiap hari, laluan bas Kuala Terengganu ke Kuala Lumpur Airport dilayan oleh kira-kira 5 sambungan. Dengan carian kami, anda boleh membandingkan masa bas untuk mencari perjalanan yang sempurna.

Berapakah lama masa perjalanan bas ke Kuala Lumpur Airport dari Kuala Terengganu?

Bas perantara terpantas dari Kuala Terengganu ke Kuala Lumpur Airport ditawarkan oleh Moraza Express dan mengambil masa 6h 53m jam. Tiket bas untuk laluan ini berharga RM 79. Dalam konteks ini, tempoh masa perjalanan bas boleh mengambil masa yang lama akibat kesesakan trafik.

Pukul berapa bas pertama dari Kuala Terengganu ke Kuala Lumpur Airport akan berlepas?

Bas paling awal ke Kuala Lumpur Airport akan berlepas dari Kuala Terengganu pada pukul 3:30 PTG. Maklumat mengenai waktu berlepas mungkin berbeza pada hujung minggu dan hari cuti. Gunalah enjin carian kami untuk mencari waktu yang tepat untuk tarikh perjalanan anda.

Pukul berapakah bas terakhir akan berlepas dari Kuala Terengganu ke Kuala Lumpur Airport?

Bas terakhir akan berlepas ke Kuala Lumpur Airport dari Kuala Terengganu pada pukul 11:00 PTG Maklumat mengenai masa berlepas mungkin berbeza pada hujung minggu dan hari cuti. Gunalah enjin carian kami untuk mencari waktu yang tepat untuk tarikh perjalanan anda.

Pengendali bas manakah yang beroperasi untuk laluan Kuala Terengganu Kuala Lumpur Airport ?

Sekiranya anda mengambil bas perantara dari Kuala Terengganu ke Kuala Lumpur Airport, para penumpang boleh melakukan perjalanan mereka dengan syarikat bas Moraza Express. Anda boleh membandingkan semua tiket bas yang sedia ada dengan enjin carian kami dan menempah tiket yang sesuai untuk anda.

Adakah terdapat bas terus antara Kuala Terengganu dan Kuala Lumpur Airport?

Anda boleh menyemak semua sambungan langsung antara Kuala Terengganu dan Kuala Lumpur Airport dengan menggunakan carian dan melihat bahagian Perturakan dalam penapis kami. Ini ialah beberapa syarikat yang menawarkan bas terus: Moraza Express.

Apakah yang boleh saya bawa dengan bas ke Kuala Lumpur Airport dari Kuala Terengganu?

Apa yang boleh anda bawa akan berbeza antara pengendali bas ekspres. Secara umumnya, anda boleh membawa satu beg bagasi dan bagasi kabin untuk laluan Kuala Terengganu - Kuala Lumpur Airport secara percuma. Gunalah enjin carian kami untuk mencari bas yang paling sesuai berdasarkan keperluan anda dan tarikh perjalanan anda.

Kemudahan apa yang boleh didapati untuk laluan bas Kuala Terengganu - Kuala Lumpur Airport?

Kemudahan yang disediakan di dalam bas bergantung pada pengendali bas. Kebanyakan pengendali bas ekspres mempunyai WiFi. Dengan kemudahan WiFi, anda dapat berkongsi lokasi anda kepada rakan-rakan semasa perjalanan. Sistem penyaman udara membolehkan anda menikmati perjalanan yang lebih selesa dan menyenangkan. Gunakan fungsi carian kami untuk mendapatkan maklumat yang tepat mengenai kemudahan bas dari Kuala Terengganu ke Kuala Lumpur Airport untuk perjalanan anda.

Kelas tempat duduk yang tersedia yang ditawarkan pada laluan bas Kuala Terengganu ke Kuala Lumpur Airport

Economy
Economy

Pilihan termurah tersedia untuk tiket anda, ia biasanya disertakan dengan tempat duduk boleh lipat dan AC.

Premium Economy
PremiumEconomy

Gabungan antara Ekonomi dan Perniagaan, ia menawarkan ruang kaki tambahan, WI-FI dan makanan ringan yang mungkin.

Lebih banyak laluan bas dari Kuala Terengganu dan Kuala Lumpur Airport

Berikut ialah gambaran keseluruhan laluan bas paling popular daripada Kuala Terengganu dan daripada Kuala Lumpur Airport. Hanya klik pada sambungan pilihan anda, dan anda akan menemui semua butiran tentang laluan bas anda!

Aplikasi CheckMyBus

Muat turun dengan percuma

App Store
CheckMyBus App
Tutup
GPDR CheckMyBus shield

We value your privacy!

To show you the best bus offers, we and our partners use technical, analytical, and marketing cookies to personalize the ads. We remember your anonymized details to provide a personalized experience.