Bas ke Kuala Lumpur Airport (KUL)

Pilih perjalanan bas ke Kuala Lumpur Airport dengan CheckMyBus
Tawaran terbaik Jimat sehingga 70%
Pilihan yang terbanyak Jutaan laluan di seluruh dunia
Mudah dan telus Bandingkan tawaran dengan 1 klik

Semua tentang bas ke Kuala Lumpur Airport

Adakah anda sedang mencari bas murah ke Kuala Lumpur Airport? Bandingkan kesemua 23 syarikat bas ke Kuala Lumpur Airport dan ketahui masa berlepas dan ketibaan, kesemua stesen bas di Kuala Lumpur Airport, masa perjalanan dan sudah tentu harga terbaik untuk 1675 bas harian ke Kuala Lumpur Airport.
const setTime = () => { LocalTime.SetCurrentTimeInUserLocale("time-in-kuala-lumpur-airport", 8); }; // Update the time every second window.setInterval(setTime, 1000);
Waktu tempatan
Negara Malaysia
Mata wang Ringgit
Sambungan bas 1675
stesen bas 3
perjalanan murah RM 8
Paling popular syarikat bas
StarMart ExpressSC Southern ExpressJETBUSAirport Coach
Syarikat lain adalah AeroBus MY, Arwana, Ayu Express, Billion Stars Express, CS Travel & Tours, Golden Coach Express dan 13 lagi.

Tiket bas murah ke Kuala Lumpur Airport

  • Airport Coach
    1h 21m
    9:30 PG
    Seremban
    Terminal 1
    10:51 PG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport 2 (KLIA 2)
    Airport Coach
    Economy
    RM 10
  • JETBUS
    0h 0m
    6:15 PG
    Shah Alam
    Bus Terminal (Seksyen 17)
    6:15 PG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport (KLIA)
    JETBUS
    Economy
    RM 11
  • Billion Stars Express
    2h 19m
    12:30 PG
    Alor Gajah
    2:49 PG
    Kuala Lumpur Airport
    Billion Stars Express
    Business
    RM 11
  • StarMart Express
    -17735797h -30m
    1:30 PTG
    Kuala Lumpur
    Pudu Sentral (Puduraya)
    Kuala Lumpur Airport
    KLIA (Bas Perlancongan, Door 4, L1) Perhentian bas
    StarMart Express
    Economy
    RM 12
  • Skybus
    1h 41m
    3:00 PG
    Kuala Lumpur
    KL Sentral
    4:41 PG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport (KLIA)
    Skybus
    Economy
    RM 13
  • Mayang Sari Express
    2h 19m
    12:00 PG
    Alor Gajah
    2:19 PG
    Kuala Lumpur Airport
    Mayang Sari Express
    Economy
    RM 13
  • Suasana Edaran Express
    1h 5m
    3:00 PG
    Kuala Lumpur
    KL Sentral
    4:05 PG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport (KLIA)
    Suasana Edaran Express
    Economy
    RM 15
  • AeroBus MY
    1h 41m
    3:30 PG
    Klang
    Aeon Bukit Tinggi
    5:11 PG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport (KLIA)
    AeroBus MY
    Economy
    RM 15
  • Sanwa Express
    0h 0m
    11:15 PG
    Putrajaya
    Sentral
    11:15 PG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport (KLIA)
    Sanwa Express
    Economy
    RM 15
  • KKKL Express Malaysia
    3h 22m
    12:30 PG
    Alor Gajah
    3:52 PG
    Kuala Lumpur Airport
    KKKL Express Malaysia
    Economy
    RM 16
  • KPB Ekspress
    2h 19m
    12:15 PG
    Alor Gajah
    2:34 PG
    Kuala Lumpur Airport
    KPB Ekspress
    Business
    RM 18
  • Transnasional MY
    2h 30m
    7:30 PG
    Melaka
    Sentral Bus Terminal
    10:00 PG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport (KLIA)
    Transnasional MY
    Premium Economy
    RM 25
  • Jasmine Express
    -17735797h -50m
    1:50 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport 2 (KLIA 2)
    Jasmine Express
    Economy
    RM 45
  • Unititi Express
    4h 47m
    12:30 PG
    Tanah Rata - Cameron Highlands
    5:17 PG
    Kuala Lumpur Airport
    Unititi Express
    Economy
    RM 47
  • Arwana
    -17735863h 0m
    7:00 PG
    Sitiawan
    Teminal Bas Dan Teksi Sri Manjung
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport 2 (KLIA 2)
    Arwana
    Economy
    RM 48
  • YoYo
    3h 45m
    12:00 PG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    3:45 PG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport 2 (KLIA 2)
    YoYo
    Economy
    RM 50
  • Star Coach Express
    0h 0m
    11:00 PG
    Teluk Intan
    Central Bus Station
    11:00 PG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport (KLIA)
    Star Coach Express
    Economy
    RM 51
  • SC Southern Express
    4h 41m
    8:30 PG
    Pasir Gudang
    Gudang Baru - Bus Terminal
    1:11 PTG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport 2 (KLIA 2)
    SC Southern Express
    Economy
    RM 56
  • Trans MVS Express Sdn Bhd
    0h 0m
    11:15 PTG
    Butterworth
    Caltex @ Chai Leng Park
    11:15 PTG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport (KLIA)
    Trans MVS Express Sdn Bhd
    Economy
    RM 57
  • Ayu Express
    -17735852h -30m
    8:30 PTG
    Kuala Terengganu
    Universiti Sultan Zainal Abidin (UniSZA)
    Kuala Lumpur Airport
    KLIA (Bas Perlancongan, Door 4, L1) Perhentian bas
    Ayu Express
    Economy
    RM 65
  • Moraza Express
    6h 53m
    3:30 PTG
    Kuala Terengganu
    Universiti Sultan Zainal Abidin (UniSZA)
    10:23 PTG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport (KLIA)
    Moraza Express
    Economy
    RM 72
  • CS Travel & Tours
    0h 0m
    8:30 PG
    Tanah Rata - Cameron Highlands
    Perhentian bas
    8:30 PG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport 2 (KLIA 2)
    CS Travel & Tours
    Economy
    RM 103
  • Golden Coach Express
    5h 12m
    11:30 PTG
    Singapura
    Golden Mile Complex
    4:42 PG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport (KLIA)
    Golden Coach Express
    Premium Economy
    RM 158

Tiket tren murah ke Kuala Lumpur Airport

  • Klia Ekspres
    0h 33m
    12:00 PG
    Kuala Lumpur
    Stesen Sentral
    12:33 PG
    Kuala Lumpur Airport
    Klia Ekspres
    Economy
    dari RM 48
  • Klia Ekspres
    0h 30m
    12:00 PG
    Kuala Lumpur
    Stesen Sentral
    12:30 PG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport (KLIA)
    Klia Ekspres
    Economy
    dari RM 50
  • Klia Ekspres
    0h 33m
    12:00 PG
    Subang Airport
    12:33 PG
    Kuala Lumpur Airport
    Klia Ekspres
    Economy
    dari RM 51
  • Klia Ekspres
    0h 30m
    4:00 PTG
    Kuala Lumpur
    Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    4:30 PTG
    Kuala Lumpur Airport
    Kuala Lumpur Airport (KLIA)
    Klia Ekspres
    Economy
    dari RM 55

Carpooling Murah ke Kuala Lumpur Airport

  • Tourplus
    2h 30m
    2:30 PG
    Alor Gajah
    A'Famosa Old West
    5:00 PG
    Kuala Lumpur Airport
    KLIA (Bas Perlancongan, Door 4, L1) Perhentian bas
    Tourplus
    Premium Economy
    dari RM 503
Pada halaman ini, kami juga akan menunjukkan kepada anda perkhidmatan bas ke lapangan terbang paling murah dari Kuala Lumpur Airport untuk hari-hari berikutnya. Anda akan menerima semua maklumat mengenai perhentian bas di Kuala Lumpur Airport bagi memudahkan perjalanan anda. Di samping itu, anda akan menemui laluan bas yang paling popular ke Kuala Lumpur Airport.

Tiada laluan anda? Dalam bar carian, kami telah mengisi Kuala Lumpur Airport sebagai destinasi anda. Anda hanya perlu memasukkan tempat berlepas anda. Jika anda ingin menaiki bas dari Kuala Lumpur Airport, hanya klik pada anak panah untuk menukarkan arah.

Kami juga telah mengisi tarikh perjalanan anda. Secara umum, kebanyakan orang menempah 3-7 hari sebelum perjalanan mereka. Jika anda ingin menyemak tarikh perjalanan tertentu, sila pilih hari yang bersesuaian daripada kalendar.

Sudah tahu bila anda ingin kembali dari Kuala Lumpur Airport? Semaklah perjalanan kembali anda dan pilih tarikh yang sesuai. Adakah perjalanan anda bersama orang lain? Silih pilih jumlah penumpang dan mulakan carian anda. Hasil carian anda boleh disusun mengikut harga, waktu perlepasan dan waktu ketibaan. Anda juga boleh tapis maklumat seperti perhentian bas atau syarikat bas mengikut kehendak anda.

Jika ada, kami akan memaparkan maklumat tentang perkhidmatan pengangkutan lain seperti tren, carpool dan kapal terbang ke Kuala Lumpur Airport. Nikmati perjalanan anda dengan CheckMyBus!

Semua stesen bas di Kuala Lumpur Airport

Soalan Lazim (FAQ) untuk laluan bas ke Kuala Lumpur Airport

Bilakah bas akan berlepas ke Kuala Lumpur Airport?

Masa tiba dengan bas perantara di Kuala Lumpur Airport bergantung kepada tempat berlepas anda. Oleh itu, hanya masukkan destinasi anda dalam enjin carian kami untuk mencari masa yang tepat untuk tarikh perjalanan pilihan anda.

Adakah terdapat laluan terus ke Kuala Lumpur Airport?

Sama ada terdapat laluan terus ke Kuala Lumpur Airport bergantung pada tempat perlepasan anda. Cuma masukkan destinasi pilihan anda di dalam enjin carian kami untuk mengetahui sama ada terdapat laluan terus ke Kuala Lumpur Airport. Anda cuma perlu ingat bahawa jumlah laluan terus mungkin berkurangan untuk tarikh dan hari perjalanan tertentu.

Apakah barangan yang boleh dibawa dalam bas ke Kuala Lumpur Airport?

Setiap pengendali bas mempunyai peraturan pengangkutan yang berbeza mengenai apa yang boleh dibawa dalam bas untuk perjalanan ke Kuala Lumpur Airport. Untuk mengetahui sama ada anda boleh membawa basikal, papan luncur salji atau peralatan ski sila gunakan enjin carian kami bagi mencari bas yang sesuai untuk tarikh perjalanan pilihan anda.

Apakah kemudahan yang disediakan di dalam bas ke Kuala Lumpur Airport?

Kemudahan yang disediakan di dalam bas akan bergantung pada pengendali bas. Hampir semua bas perantara ke Kuala Lumpur Airport mempunyai penyaman udara, soket dan WiFi (kebanyakannya percuma). Sebilangan pengendali bas juga menawarkan makanan ringan dan air minuman (kebanyakannya dengan bayaran tambahan). Gunalah fungsi carian kami untuk mendapat maklumat yang tepat tentang kemudahan bas ke Kuala Lumpur Airport pada tarikh perjalanan pilihan anda.

Teroka destinasi lain

Laluan bas paling popular dari Kuala Lumpur Airport

Dalam jadual di bawah, anda akan menemui sambungan bas intercity terbaik antara Kuala Lumpur Airport dan destinasi yang anda inginkan. Cuma klik pada sambungan dan semak butiran lanjut mengenai laluan pilihan anda.

Aplikasi CheckMyBus

Muat turun dengan percuma

App Store
CheckMyBus App
Tutup
GPDR CheckMyBus shield

We value your privacy!

To show you the best bus offers, we and our partners use technical, analytical, and marketing cookies to personalize the ads. We remember your anonymized details to provide a personalized experience.