Bas dari Seremban ke Kuala Lumpur

Tiket bas dan tren murah untuk perjalanan dari Seremban ke Kuala Lumpur
Tawaran terbaik Jimat sehingga 70%
Pilihan yang terbanyak Jutaan laluan di seluruh dunia
Mudah dan telus Bandingkan tawaran dengan 1 klik

Bandingkan semua jadual waktu untuk bas dari Seremban ke Kuala Lumpur

Berikut ialah pilihan perjalanan bas paling murah dari jadual daripada Seremban ke Kuala Lumpur daripada pelbagai pengendali bas seperti Kesatuan Express, Sani United atau MARA Liner untuk hari-hari berikutnya.
hari ini
dari RM 10
esok
dari RM 8
Ahad
dari RM 8
Isnin
dari RM 10
Selasa
dari RM 10
Rabu
dari RM 7
Khamis
dari RM 6

Perjalanan bas paling murah hari ini

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Kesatuan Express
    2h 1m
    1:30 PTG
    Seremban
    Terminal 1
    3:31 PTG
    Kuala Lumpur
    Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    Kesatuan Express
    Economy
    RM 10
  • Kesatuan Express
    2h 2m
    7:45 PTG
    Seremban
    Terminal 1
    9:47 PTG
    Kuala Lumpur
    Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    Kesatuan Express
    Economy
    RM 10
  • Kesatuan Express
    1h 31m
    4:30 PTG
    Seremban
    Terminal 1
    6:01 PTG
    Kuala Lumpur
    Berjaya Times Square
    Kesatuan Express
    Premium Economy
    RM 10
  • Sani United
    1h 0m
    9:30 PG
    Seremban
    Terminal 1
    10:30 PG
    Kuala Lumpur
    Berjaya Times Square
    Sani United
    Economy
    RM 17
  • Sani United
    -17735697h -30m
    9:30 PG
    Seremban
    Terminal 1
    Kuala Lumpur
    Sani United
    Economy
    RM 17

Perjalanan bas paling murah esok

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • AeroBus MY
    1h 22m
    8:00 PG
    Seremban
    Terminal 1
    9:22 PG
    Kuala Lumpur
    Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    AeroBus MY
    Economy
    RM 8
  • AeroBus MY
    1h 22m
    9:30 PG
    Seremban
    Terminal 1
    10:52 PG
    Kuala Lumpur
    Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    AeroBus MY
    Economy
    RM 8
  • Kesatuan Express
    2h 2m
    7:45 PTG
    Seremban
    Terminal 1
    9:47 PTG
    Kuala Lumpur
    Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    Kesatuan Express
    Economy
    RM 10
  • Kesatuan Express
    1h 31m
    4:30 PTG
    Seremban
    Terminal 1
    6:01 PTG
    Kuala Lumpur
    Berjaya Times Square
    Kesatuan Express
    Premium Economy
    RM 10
  • MARA Liner
    1h 51m
    12:45 PG
    Seremban
    2:36 PG
    Kuala Lumpur
    MARA Liner
    Economy
    RM 13

Perjalanan bas paling murah Ahad

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • AeroBus MY
    1h 22m
    8:00 PG
    Seremban
    Terminal 1
    9:22 PG
    Kuala Lumpur
    Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    AeroBus MY
    Economy
    RM 8
  • AeroBus MY
    1h 22m
    9:30 PG
    Seremban
    Terminal 1
    10:52 PG
    Kuala Lumpur
    Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    AeroBus MY
    Economy
    RM 8
  • Kesatuan Express
    2h 2m
    10:00 PG
    Seremban
    Terminal 1
    12:02 PTG
    Kuala Lumpur
    Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    Kesatuan Express
    Economy
    RM 10
  • Kesatuan Express
    2h 2m
    10:45 PG
    Seremban
    Terminal 1
    12:47 PTG
    Kuala Lumpur
    Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    Kesatuan Express
    Economy
    RM 10
  • MARA Liner
    1h 51m
    9:30 PTG
    Seremban
    11:21 PTG
    Kuala Lumpur
    MARA Liner
    Economy
    RM 13

Perjalanan bas paling murah Isnin

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Kesatuan Express
    1h 31m
    4:30 PTG
    Seremban
    Terminal 1
    6:01 PTG
    Kuala Lumpur
    Berjaya Times Square
    Kesatuan Express
    Premium Economy
    RM 10
  • Kesatuan Express
    1h 31m
    10:00 PG
    Seremban
    Terminal 1
    11:31 PG
    Kuala Lumpur
    Berjaya Times Square
    Kesatuan Express
    Premium Economy
    RM 11
  • MARA Liner
    1h 51m
    12:45 PG
    Seremban
    2:36 PG
    Kuala Lumpur
    MARA Liner
    Economy
    RM 13
  • MARA Liner
    1h 51m
    12:45 PG
    Seremban
    2:36 PG
    Kuala Lumpur
    MARA Liner
    Economy
    RM 13
  • Sani United
    1h 0m
    9:30 PG
    Seremban
    Terminal 1
    10:30 PG
    Kuala Lumpur
    Berjaya Times Square
    Sani United
    Economy
    RM 15

Perjalanan bas paling murah Selasa

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Kesatuan Express
    1h 31m
    7:30 PTG
    Seremban
    Terminal 1
    9:01 PTG
    Kuala Lumpur
    Berjaya Times Square
    Kesatuan Express
    Premium Economy
    RM 10
  • Kesatuan Express
    1h 26m
    10:45 PG
    Seremban
    Terminal 1
    12:11 PTG
    Kuala Lumpur
    Berjaya Times Square
    Kesatuan Express
    Premium Economy
    RM 11
  • Sani United
    1h 0m
    9:30 PG
    Seremban
    Terminal 1
    10:30 PG
    Kuala Lumpur
    Berjaya Times Square
    Sani United
    Economy
    RM 15
  • Sani United
    1h 0m
    8:00 PTG
    Seremban
    Terminal 1
    9:00 PTG
    Kuala Lumpur
    Berjaya Times Square
    Sani United
    Economy
    RM 15

Perjalanan bas paling murah Rabu

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Billion Stars Express
    1h 6m
    10:00 PG
    Seremban
    Terminal 1
    11:06 PG
    Kuala Lumpur
    Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    Billion Stars Express
    Business
    RM 7
  • Billion Stars Express
    1h 6m
    11:45 PG
    Seremban
    Terminal 1
    12:51 PTG
    Kuala Lumpur
    Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    Billion Stars Express
    Business
    RM 7
  • Billion Stars Express
    1h 6m
    11:00 PTG
    Seremban
    Terminal 1
    12:06 PG
    Kuala Lumpur
    Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    Billion Stars Express
    Business
    RM 7
  • MARA Liner
    1h 51m
    9:30 PTG
    Seremban
    11:21 PTG
    Kuala Lumpur
    MARA Liner
    Economy
    RM 12
  • MARA Liner
    1h 51m
    9:30 PTG
    Seremban
    11:21 PTG
    Kuala Lumpur
    MARA Liner
    Economy
    RM 12

Perjalanan bas paling murah Khamis

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Billion Stars Express
    1h 6m
    10:00 PG
    Seremban
    Terminal 1
    11:06 PG
    Kuala Lumpur
    Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    Billion Stars Express
    Economy
    RM 6
  • Billion Stars Express
    1h 6m
    11:45 PG
    Seremban
    Terminal 1
    12:51 PTG
    Kuala Lumpur
    Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    Billion Stars Express
    Economy
    RM 6
  • Kesatuan Express
    2h 2m
    10:00 PG
    Seremban
    Terminal 1
    12:02 PTG
    Kuala Lumpur
    Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    Kesatuan Express
    Economy
    RM 10
  • Kesatuan Express
    2h 2m
    10:45 PG
    Seremban
    Terminal 1
    12:47 PTG
    Kuala Lumpur
    Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    Kesatuan Express
    Economy
    RM 10
  • MARA Liner
    1h 51m
    12:45 PG
    Seremban
    2:36 PG
    Kuala Lumpur
    MARA Liner
    Economy
    RM 12

Kekerapan sambungan bas antara Seremban dan Kuala Lumpur

Lihat di sini kekerapan hubungan antara Seremban dan Kuala Lumpur, pada masa dan hari yang berbeza dalam seminggu.
Khamis ialah hari paling sibuk, dengan lebih daripada 28 bas harian daripada Seremban ke Kuala Lumpur. Selasa sebaliknya mempunyai paling sedikit sambungan, dengan hanya 4 bas harian antara Seremban dan Kuala Lumpur.
Masa paling sibuk pada hari itu ialah Pagi, dengan 46 bas dari Seremban ke Kuala Lumpur, manakala Malam melihat hubungan paling sedikit antara Seremban dan Kuala Lumpur, dengan 10 tawaran.

Fakta tentang bas daripada Seremban ke Kuala Lumpur

Bandingkan semua penyedia seperti Kesatuan Express, Sani United dan MARA Liner yang melakukan perjalanan 15 kali setiap hari dengan bas dari Seremban ke Kuala Lumpur dalam satu klik! Tempah tiket bas anda dari Seremban ke Kuala Lumpur bermula dari RM 6!

Bas paling murah RM 6
Bas terpantas 1h 0m
Bas terawal 9:30 PG
Bas terakhir 11:00 PTG
Laluan bas harian 15 Ø
Jarak 53.1 km
Syarikat bas Kesatuan Express, Sani United, MARA Liner, Billion Stars Express dan AeroBus MY

Sambungan bas termurah dari Seremban ke Kuala Lumpur

Setiap hari, 15 bas daripada 5 syarikat bas meninggalkan Seremban untuk Kuala Lumpur: dalam jadual di bawah, anda akan menemui harga termurah untuk bas di laluan ini, bermula dari 12/04/2024 dan untuk hari-hari berikutnya.

Isnin
Selasa
Rabu
Khamis
Jumaat
Sabtu
Ahad
Isnin 08/04
Selasa 09/04
Rabu 10/04
Khamis 11/04
Jumaat 12/04
RM 10
Sabtu 13/04
RM 8
Ahad 14/04
RM 13
Isnin 15/04
RM 10
Selasa 16/04
RM 10
Rabu 17/04
RM 12
Khamis 18/04
RM 6
Jumaat 19/04
RM 6
Sabtu 20/04
RM 7
Ahad 21/04
RM 8
Isnin 22/04
Selasa 23/04
Rabu 24/04
Khamis 25/04
RM 6
Jumaat 26/04
Sabtu 27/04
RM 6
Ahad 28/04
RM 6
Isnin 29/04
RM 6
Selasa 30/04
RM 12
Rabu 01/05
RM 10
Khamis 02/05
RM 12
Jumaat 03/05
RM 10
Sabtu 04/05
RM 8
Ahad 05/05

Masa termurah untuk perjalanan dari Seremban ke Kuala Lumpur

Lihat di sini pada hari dan masa mana anda boleh mendapatkan tiket bas paling murah dari Seremban ke Kuala Lumpur, untuk 30 hari seterusnya.
Dengan harga bermula dari RM 6, Khamis ialah hari paling murah untuk bas dari Seremban ke Kuala Lumpur. Isnin sebaliknya ialah hari paling mahal dengan harga bermula dari RM 10.
Pagi ialah masa termurah dalam sehari untuk tiket bas dari Seremban ke Kuala Lumpur, dengan RM 6. Malam ialah masa paling mahal dalam sehari dengan harga bermula dari RM 12.

Bagaimana untuk menjimatkan wang dalam perjalanan daripada Seremban kepada Kuala Lumpur

Perjalanan boleh mahal, tetapi ia tidak perlu! Adakah anda ingin mengelak daripada membayar harga yang teruk untuk perjalanan anda? Kemudian ikuti langkah cepat ini untuk menjimatkan wang:

Tempah tiket daripada Seremban ke Kuala Lumpur lebih awal! Lebih awal anda menempah, lebih murah biasanya harganya. Selain itu, anda pasti akan mendapat tempat di dalam bas daripada Seremban ke Kuala Lumpur, berbanding jika anda membelinya pada saat akhir atau terus di stesen .

Jika boleh, elakkan perjalanan pada waktu puncak. Daripada hujung minggu, cuba melancong sepanjang minggu. Perjalanan pada waktu petang atau malam ia juga lebih murah, dan kemudiannya bas dari Seremban ke Kuala Lumpur juga lebih kosong.

Syarikat bas yang dikasihi daripada Seremban hingga Kuala Lumpur

Ini ialah syarikat bas yang paling banyak ditempah antara Seremban hingga Kuala Lumpur daripada pengguna kami.

Semua stesen bas dan perhentian di Seremban dan Kuala Lumpur

Peta di bawah menunjukkan kepada anda tempat untuk mencari semua stesen bas di Seremban dan Kuala Lumpur.

Perkhidmatan dan Keselesaan di dalam bas daripada Seremban ke Kuala Lumpur

Ingin tahu kelas tempat duduk yang tersedia pada bas daripada Seremban hingga Kuala Lumpur? Atau syarikat bas manakah yang menyediakan laluan Seremban ke Kuala Lumpur? Di bawah anda akan menemui jawapan kepada soalan anda.

Soalan lazim tentang bas Seremban ke Kuala Lumpur

Berapakah harga perjalanan bas ekspres untuk laluan Seremban Kuala Lumpur?

Ia bergantung pada beberapa faktor seperti hari dan waktu perjalanan. Tiket termurah untuk perjalanan Seremban-Kuala Lumpur boleh didapati dari harga RM 6. Bandingkan semua tawaran dan jimat wang!

Berapakah penjimatan saya apabila membandingkan semua bas dari Seremban ke Kuala Lumpur?

5 syarikat menawarkan laluan ini dengan harga tiket antara RM 6 dan RM 18. Para penumpang dinasihatkan membuat pembelian tiket seawal mungkin untuk memastikan tiket termurah boleh didapati ke Kuala Lumpur.

Secara purata, berapa banyak sambungan tersedia dari Seremban ke Kuala Lumpur setiap hari?

Setiap hari, laluan bas Seremban ke Kuala Lumpur dilayan oleh kira-kira 15 sambungan. Dengan carian kami, anda boleh membandingkan masa bas untuk mencari perjalanan yang sempurna.

Berapakah lama masa perjalanan bas ke Kuala Lumpur dari Seremban?

Bas perantara terpantas dari Seremban ke Kuala Lumpur ditawarkan oleh Sani United dan mengambil masa 1h 0m jam. Tiket bas untuk laluan ini berharga RM 15. Dalam konteks ini, tempoh masa perjalanan bas boleh mengambil masa yang lama akibat kesesakan trafik.

Pukul berapa bas pertama dari Seremban ke Kuala Lumpur akan berlepas?

Bas paling awal ke Kuala Lumpur akan berlepas dari Seremban pada pukul 9:30 PG. Maklumat mengenai waktu berlepas mungkin berbeza pada hujung minggu dan hari cuti. Gunalah enjin carian kami untuk mencari waktu yang tepat untuk tarikh perjalanan anda.

Pukul berapakah bas terakhir akan berlepas dari Seremban ke Kuala Lumpur?

Bas terakhir akan berlepas ke Kuala Lumpur dari Seremban pada pukul 11:00 PTG Maklumat mengenai masa berlepas mungkin berbeza pada hujung minggu dan hari cuti. Gunalah enjin carian kami untuk mencari waktu yang tepat untuk tarikh perjalanan anda.

Pengendali bas manakah yang beroperasi untuk laluan Seremban Kuala Lumpur ?

Sekiranya anda mengambil bas perantara dari Seremban ke Kuala Lumpur, para penumpang boleh melakukan perjalanan mereka dengan syarikat bas Kesatuan Express, Sani United dan MARA Liner. Anda boleh membandingkan semua tiket bas yang sedia ada dengan enjin carian kami dan menempah tiket yang sesuai untuk anda.

Adakah terdapat bas terus antara Seremban dan Kuala Lumpur?

Anda boleh menyemak semua sambungan langsung antara Seremban dan Kuala Lumpur dengan menggunakan carian dan melihat bahagian Perturakan dalam penapis kami. Ini ialah beberapa syarikat yang menawarkan bas terus: Kesatuan Express, Sani United dan MARA Liner.

Apakah yang boleh saya bawa dengan bas ke Kuala Lumpur dari Seremban?

Apa yang boleh anda bawa akan berbeza antara pengendali bas ekspres. Secara umumnya, anda boleh membawa satu beg bagasi dan bagasi kabin untuk laluan Seremban - Kuala Lumpur secara percuma. Gunalah enjin carian kami untuk mencari bas yang paling sesuai berdasarkan keperluan anda dan tarikh perjalanan anda.

Kemudahan apa yang boleh didapati untuk laluan bas Seremban - Kuala Lumpur?

Kemudahan yang disediakan di dalam bas bergantung pada pengendali bas. Kebanyakan pengendali bas ekspres mempunyai WiFi. Dengan kemudahan WiFi, anda dapat berkongsi lokasi anda kepada rakan-rakan semasa perjalanan. Sistem penyaman udara membolehkan anda menikmati perjalanan yang lebih selesa dan menyenangkan. Gunakan fungsi carian kami untuk mendapatkan maklumat yang tepat mengenai kemudahan bas dari Seremban ke Kuala Lumpur untuk perjalanan anda.

Kelas tempat duduk yang tersedia yang ditawarkan pada laluan bas Seremban ke Kuala Lumpur

Economy
Economy

Pilihan termurah tersedia untuk tiket anda, ia biasanya disertakan dengan tempat duduk boleh lipat dan AC.

Premium Economy
PremiumEconomy

Gabungan antara Ekonomi dan Perniagaan, ia menawarkan ruang kaki tambahan, WI-FI dan makanan ringan yang mungkin.

Business
Business

Tempat duduk yang selesa, perkhidmatan makanan dan minuman, disertai secara amnya dengan fleksibiliti tiket.

Lebih banyak laluan bas dari Seremban dan Kuala Lumpur

Berikut ialah gambaran keseluruhan laluan bas paling popular daripada Seremban dan daripada Kuala Lumpur. Hanya klik pada sambungan pilihan anda, dan anda akan menemui semua butiran tentang laluan bas anda!

Aplikasi CheckMyBus

Muat turun dengan percuma

App Store
CheckMyBus App
Tutup
GPDR CheckMyBus shield

We value your privacy!

To show you the best bus offers, we and our partners use technical, analytical, and marketing cookies to personalize the ads. We remember your anonymized details to provide a personalized experience.