Bas dari Kuala Lumpur ke Melaka

Tiket bas dan tren murah untuk perjalanan dari Kuala Lumpur ke Melaka

swap
Dewasa
1
Kanak-kanak
0
Perjalanan berkumpulan?
Sewa bas di sini!
Cari penginapan dengan Booking.com
Tawaran terbaikJimat sehingga 70%
Pilihan yang terbanyakJutaan laluan di seluruh dunia
Mudah dan telusBandingkan tawaran dengan 1 klik

Butiran mengenai bas dari Kuala Lumpur ke Melaka

Bas paling murahRM 8.53
Bas terpantas2h 36m
Bas terawal7:30 PG
Bas terakhir6:30 PTG
Laluan bas harian2 Ø
Jarak121.2 km
Syarikat basBookaway, Cepat Express, KKKL Express Malaysia
Anda ingin mengambil bas dari Kuala Lumpur ke Melaka?
CheckMyBus membandingkan semua laluan bas yang ada antara Kuala Lumpur dan Melaka dan menunjukkan anda masa berlepas, perhentian bas yang sedia ada, semua masa perjalanan dan sudah tentu harga tiket yang terbaik. Anda juga akan menemui semua maklumat tentang kemudahan yang disediakan di dalam bas seperti penghawa dingin, soket atau wifi.
Di halaman ini, kami akan menunjukkan laluan bas yang paling murah dari Kuala Lumpur ke Melaka bagi hari-hari berikutnya. Anda akan menerima semua maklumat mengenai perhentian bas ekspres di Kuala Lumpur dan Melaka yang akan membantu anda mencari jalan anda. Di samping itu, anda akan menemui semua pilihan untuk perjalanan seterusnya dari Melaka, destinasi alternatif dari Kuala Lumpur. Sekiranya anda perlu meneruskan perjalanan dengan penerbangan, anda boleh mendapatkan perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang paling popular yang berlepas dari Melaka.

Laluan bas paling murah dari Kuala Lumpur ke Melaka

Hari ini
dari RM 8.49
Esok
23/04
dari RM 8.49
24/04
25/04
26/04

Tiada tarikh tertentu? Berikut adalah gambaran keseluruhan tiket bas termurah.

  • Bookaway
    2:00 PTG
    Kuala Lumpur - Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    Tempoh 2h 36m
    4:36 PTG
    Melaka - Sentral Bus Terminal
    dariRM 8.53
  • Cepat Express
    4:30 PTG
    Kuala Lumpur - Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    Tempoh 2h 36m
    7:06 PTG
    Melaka - Sentral Bus Terminal
    dariRM 12.65
  • Cepat Express
    4:00 PTG
    Kuala Lumpur - Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    Tempoh 2h 36m
    6:36 PTG
    Melaka - Sentral Bus Terminal
    dariRM 12.69
  • KKKL Express Malaysia
    8:30 PG
    Kuala Lumpur - Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    Tempoh 2h 36m
    11:06 PG
    Melaka - Sentral Bus Terminal
    dariRM 14.50
  • KKKL Express Malaysia
    1:30 PTG
    Kuala Lumpur - Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    Tempoh 2h 36m
    4:06 PTG
    Melaka - Sentral Bus Terminal
    dariRM 14.50
  • KKKL Express Malaysia
    6:30 PTG
    Kuala Lumpur - Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    Tempoh 2h 36m
    9:06 PTG
    Melaka - Sentral Bus Terminal
    dariRM 14.50
  • KKKL Express Malaysia
    7:30 PG
    Kuala Lumpur - Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    Tempoh 2h 36m
    10:06 PG
    Melaka - Sentral Bus Terminal
    dariRM 14.58

Tawaran carpooling paling murah dari Kuala Lumpur ke Melaka

Tiada tarikh tertentu? Berikut adalah beberapa perjalanan termurah.

  • GP Global
    6:00 PG
    Kuala Lumpur - ANSA Hotel
    Tempoh 2h 30m
    8:30 PG
    Malacca - The Straits Hotel And Suites
    dariRM 354.65
  • GP Global
    3:30 PTG
    Kuala Lumpur - ANSA Hotel
    Tempoh 2h 30m
    6:00 PTG
    Malacca - The Straits Hotel And Suites
    dariRM 354.65
  • Bookaway
    6:00 PG
    Kuala Lumpur - ANSA Hotel
    Tempoh 2h 0m
    8:00 PG
    Malacca - The Straits Hotel And Suites
    dariRM 568.53
  • Bookaway
    6:30 PG
    Kuala Lumpur - ANSA Hotel
    Tempoh 2h 0m
    8:30 PG
    Malacca - The Straits Hotel And Suites
    dariRM 568.53

Anda ingin melakukan perjalanan ke arah sebaliknya? Semak semua tawaran dari Melaka ke Kuala Lumpur

Bas dari Kuala Lumpur ke Melaka: maklumat lanjut

Lebih suka menyesuaikan carian anda?
Dalam carian kami, kami sudah pun mengisi tempat berlepas Kuala Lumpur dan destinasi Melaka. Jika anda ingin melakukan perjalanan dari Melaka ke Kuala Lumpur, sila klik di anak panah ini. Kami telah mengisi tarikh perjalanan anda. Secara umum, kebanyakan orang menempah 3-7 hari sebelum perjalanan mereka. Jika anda ingin menyemak tarikh perjalanan tertentu, sila pilih hari yang bersesuaian daripada kalendar.
Anda sudah tahu bila anda ingin kembali? Semaklah perjalanan pulang anda dan pilih tarikh yang sesuai untuk laluan dari Melaka ke Kuala Lumpur.
Adakah perjalanan anda bersama orang lain? Silih pilih jumlah penumpang dan mulakan carian anda.
Anda boleh menyusun hasil carian mengikut harga, waktu perlepasan dan masa ketibaan, serta menapis hasil carian anda untuk perhentian bas atau syarikat bas. Semua mengikut keperluan anda. Jika ada, kami akan menunjukkan anda maklumat tentang cara pengangkutan lain seperti tren, carpool dan kapal terbang untuk laluan Kuala Lumpur - Melaka.
Jika ada, kami akan menunjukkan anda maklumat tentang mod pengangkutan lain seperti tren, carpool dan kapal terbang untuk laluan Kuala Lumpur Melaka.
Nikmatilah perjalanan bas anda dari Kuala Lumpur ke Melaka dengan CheckMyBus!

Semua perhentian bas di Kuala Lumpur dan Melaka

Stesen
75400 Melaka (Malaysia)
Jalan Tun Abdul Razak No. 73B, 75400  Melaka (Malaysia)

Soalan Lazim (FAQ) mengenai laluan bas Kuala Lumpur Melaka

Berapakah harga perjalanan bas ekspres untuk laluan Kuala Lumpur Melaka?

Ia bergantung pada beberapa faktor seperti hari dan waktu perjalanan. Tiket termurah untuk perjalanan Kuala Lumpur-Melaka boleh didapati dari harga RM 8.53. Bandingkan semua tawaran dan jimat wang!

Berapakah lama masa perjalanan bas ke Melaka dari Kuala Lumpur?

Bas ekspres terpantas dari Kuala Lumpur ke Melaka mengambil masa 2h 36m. Walau bagaimanapun, tempoh masa perjalanan bas boleh dipengaruhi oleh kesesakkan lalu lintas dan boleh mengambil masa yang lebih lama.

Pukul berapa bas pertama dari Kuala Lumpur ke Melaka akan berlepas?

Bas paling awal ke Melaka akan berlepas dari Kuala Lumpur pada pukul 7:30 PG. Maklumat mengenai waktu berlepas mungkin berbeza pada hujung minggu dan hari cuti. Gunalah enjin carian kami untuk mencari waktu yang tepat untuk tarikh perjalanan anda.

Pukul berapakah bas terakhir akan berlepas dari Kuala Lumpur ke Melaka?

Bas terakhir akan berlepas ke Melaka dari Kuala Lumpur pada pukul 6:30 PTG Maklumat mengenai masa berlepas mungkin berbeza pada hujung minggu dan hari cuti. Gunalah enjin carian kami untuk mencari waktu yang tepat untuk tarikh perjalanan anda.

Adakah terdapat laluan bas terus dari Kuala Lumpur ke Melaka?

CheckMyBus membandingkan laluan terus dariKuala Lumpur ke Melaka. Cuma guna fungsi carian kami untuk mencari bas dan tarikh perjalanan anda ke Melaka dari Kuala Lumpur.

Apakah yang boleh saya bawa dengan bas ke Melaka dari Kuala Lumpur?

Apa yang boleh anda bawa akan berbeza antara pengendali bas ekspres. Secara umumnya, anda boleh membawa satu beg bagasi dan bagasi kabin untuk laluan Kuala Lumpur - Melaka secara percuma. Gunalah enjin carian kami untuk mencari bas yang paling sesuai berdasarkan keperluan anda dan tarikh perjalanan anda.

Kemudahan apa yang boleh didapati untuk laluan bas Kuala Lumpur - Melaka?

Kemudahan yang disediakan di dalam bas bergantung pada pengendali bas. Kebanyakan pengendali bas ekspres mempunyai WiFi. Dengan kemudahan WiFi, anda dapat berkongsi lokasi anda kepada rakan-rakan semasa perjalanan. Sistem penyaman udara membolehkan anda menikmati perjalanan yang lebih selesa dan menyenangkan. Gunakan fungsi carian kami untuk mendapatkan maklumat yang tepat mengenai kemudahan bas dari Kuala Lumpur ke Melaka untuk perjalanan anda.

Bandingkan Kuala Lumpur dan Melaka

Laluan bas dari Kuala Lumpur dan Melaka

Trusted shop
Aplikasi CheckMyBus
Muat turun dengan percuma
GPDR CheckMyBus shield

We value your privacy!

To show you the best bus deals, we collect some information about how you use CheckMyBus. We remember your anonymized details to improve our service and provide you a personalized experience.