Bas ke Kota Bharu

Pilihan perjalanan bas ke Kota Bharu dengan CheckMyBus
Tawaran terbaik Jimat sehingga 70%
Pilihan yang terbanyak Jutaan laluan di seluruh dunia
Mudah dan telus Bandingkan tawaran dengan 1 klik

Semua tentang bas ke Kota Bharu

Adakah anda sedang mencari bas murah ke Kota Bharu? Bandingkan kesemua 24 syarikat bas ke Kota Bharu dan ketahui masa berlepas dan ketibaan, kesemua 8 stesen bas di Kota Bharu, masa perjalanan dan sudah tentu harga terbaik untuk 1519 bas harian ke Kota Bharu.
const setTime = () => { LocalTime.SetCurrentTimeInUserLocale("time-in-kota-bharu", 8); }; // Update the time every second window.setInterval(setTime, 1000);
Waktu tempatan
Negara Malaysia
Mata wang Ringgit
Sambungan bas 1519
stesen bas 8
perjalanan murah RM 11
Paling popular syarikat bas
E-MutiaraSani UnitedMayang Sari ExpressEkspres Perdana
Syarikat lain adalah Adik Beradik, Agensi Pelancongan, Asia Express, Asia Jaya Travel and Tours, Darul Naim Express, Destinasi Express dan 14 lagi.

Tiket bas murah ke Kota Bharu

  • Adik Beradik
    0h 53m
    6:00 PG
    Kuala Terengganu
    6:53 PG
    Kota Bharu
    Adik Beradik
    Economy
    RM 11
  • E-Mutiara
    3h 33m
    2:30 PTG
    Kuala Terengganu
    Terminal Bas
    6:03 PTG
    Kota Bharu
    Mini Terminal Kubang Kerian
    E-Mutiara
    Economy
    RM 16
  • Sani United
    3h 42m
    1:30 PTG
    Kuala Terengganu
    Terminal Bas
    5:12 PTG
    Kota Bharu
    Terminal Bas Ekspres
    Sani United
    Economy
    RM 16
  • SP Bumi
    3h 42m
    10:00 PG
    Kuala Terengganu
    Terminal Bas
    1:42 PTG
    Kota Bharu
    Terminal Bas Ekspres
    SP Bumi
    Economy
    RM 16
  • Mayang Sari Express
    3h 42m
    1:00 PTG
    Kuala Terengganu
    Terminal Bas
    4:42 PTG
    Kota Bharu
    Terminal Bas Ekspres
    Mayang Sari Express
    Economy
    RM 17
  • Agensi Pelancongan
    0h 0m
    1:00 PTG
    Kuala Terengganu
    Hentian Bas MPKT
    1:00 PTG
    Kota Bharu
    Hentian Tesco
    Agensi Pelancongan
    Economy
    RM 18
  • Ekspres Perdana
    -17735842h -30m
    10:30 PG
    Sungai Petani
    Terminal Bas
    Kota Bharu
    Stesen Bas
    Ekspres Perdana
    Economy
    RM 32
  • Queen Express
    -17735855h 0m
    11:00 PTG
    Sungai Petani
    Terminal Bas
    Kota Bharu
    Stesen Bas
    Queen Express
    Economy
    RM 32
  • Ekspres Musafir
    8h 27m
    10:15 PTG
    Batu
    Terminal Bas Greenwood
    6:42 PG
    Kota Bharu
    Terminal TESCO
    Ekspres Musafir
    Economy
    RM 34
  • Transnasional MY
    5h 35m
    11:15 PG
    Baling
    Terminal Bas
    4:50 PTG
    Kota Bharu
    Stesen Bas
    Transnasional MY
    Economy
    RM 35
  • My Xpress
    7h 58m
    10:00 PG
    Batu
    Terminal Bas Greenwood
    5:58 PTG
    Kota Bharu
    Nilam Puri
    My Xpress
    Economy
    RM 41
  • Pancaran Matahari
    7h 9m
    11:00 PTG
    Sungai Petani
    Terminal Bas Ekspres Ukir Square
    6:09 PG
    Kota Bharu
    Terminal TESCO
    Pancaran Matahari
    Economy
    RM 43
  • Darul Naim Express
    8h 27m
    10:30 PG
    Batu
    Terminal Bas Greenwood
    6:57 PTG
    Kota Bharu
    Terminal TESCO
    Darul Naim Express
    Premium Economy
    RM 44
  • Naza Express
    -17735843h 0m
    11:00 PG
    Batu
    Terminal Bas Greenwood
    Kota Bharu
    Stesen Bas
    Naza Express
    Economy
    RM 44
  • Lienadia Express
    1h 18m
    10:20 PTG
    Batu
    Terminal Bas Greenwood
    11:38 PTG
    Kota Bharu
    Nilam Puri
    Lienadia Express
    Economy
    RM 44
  • MARA Liner
    -17735854h 0m
    10:00 PTG
    Kuala Lumpur
    Kota Bharu
    Stesen Bas
    MARA Liner
    Economy
    RM 44
  • Kota Naim Express
    7h 9m
    10:30 PTG
    Bentong
    Bus Terminal
    5:39 PG
    Kota Bharu
    Terminal TESCO
    Kota Naim Express
    Economy
    RM 44
  • Zaim Express
    8h 27m
    9:05 PG
    Kuala Lumpur
    Berjaya Times Square
    5:32 PTG
    Kota Bharu
    Terminal TESCO
    Zaim Express
    Economy
    RM 44
  • Asia Express
    7h 48m
    8:45 PTG
    Temerloh
    Bus Terminal
    4:33 PG
    Kota Bharu
    Terminal TESCO
    Asia Express
    Economy
    RM 47
  • Destinasi Express
    -17735745h -45m
    9:45 PG
    Batu
    Terminal Bas Greenwood
    Kota Bharu
    Stesen Bas
    Destinasi Express
    Economy
    RM 48
  • Asia Jaya Travel and Tours
    7h 26m
    8:45 PTG
    Temerloh
    Terminal Utama
    4:11 PG
    Kota Bharu
    Terminal Bas Ekspres
    Asia Jaya Travel and Tours
    Economy
    RM 48
  • Permata Utara
    7h 4m
    10:00 PG
    Butterworth
    Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    5:04 PTG
    Kota Bharu
    Terminal Bas Ekspres
    Permata Utara
    Economy
    RM 51
  • KKKL Express Malaysia
    0h 0m
    10:30 PTG
    Segamat
    Bus Terminal
    10:30 PTG
    Kota Bharu
    Terminal Bas Ekspres
    KKKL Express Malaysia
    Economy
    RM 60
  • Grassland Super Nice Express
    -17735732h -15m
    8:15 PTG
    Johor Bahru
    Larkin Bus Terminal
    Kota Bharu
    Stesen Bas
    Grassland Super Nice Express
    Economy
    RM 87

Carpooling Murah ke Kota Bharu

  • Perhentian Trans Holiday
    1h 20m
    1:00 PG
    Kuala Terengganu
    2:20 PG
    Kota Bharu
    Perhentian Trans Holiday
    Premium Economy
    dari RM 27
  • Perhentian Trans Holiday
    1h 20m
    9:00 PG
    Chukai
    10:20 PG
    Kota Bharu
    Hentian Tesco
    Perhentian Trans Holiday
    Premium Economy
    dari RM 30
  • Seven Seas
    1h 0m
    9:00 PG
    Kuala Besut
    Bus Terminal
    10:00 PG
    Kota Bharu
    Hentian Tesco
    Seven Seas
    Premium Economy
    dari RM 110
  • Seven Seas
    1h 0m
    9:00 PG
    Kuala Terengganu
    10:00 PG
    Kota Bharu
    Seven Seas
    Premium Economy
    dari RM 111
Pada halaman ini, kami akan menunjukkan kepada anda laluan paling murah ke Kota Bharu bagi hari-hari berikutnya. Anda akan menerima semua maklumat mengenai perhentian bas di Kota Bharu bagi memudahkan perjalanan anda. Di samping itu, anda akan menemui laluan bas yang paling popular ke Kota Bharu.

Tiada laluan anda? Dalam bar carian, kami telah mengisi Kota Bharu sebagai destinasi anda. Anda hanya perlu memasukkan tempat berlepas. Jika anda ingin menaiki bas dari Kota Bharu, hanya klik pada anak panah untuk menukar arah perjalanan.

Kami telah mengambil masa untuk mengisi tarikh perjalanan. Secara umum, kebanyakan orang menempah 3-7 hari sebelum perjalanan mereka. Jika anda ingin menyemak tarikh perjalanan tertentu, sila pilih hari yang bersesuaian daripada kalendar.

Anda sudah tahu bila anda ingin kembali dari Kota Bharu? Semaklah perjalanan kembali anda dan pilih tarikh yang sesuai. Adakah perjalanan anda bersama orang lain? Silih pilih jumlah penumpang dan mulakan carian anda. Anda boleh menyusun hasil carian mengikut harga, waktu perlepasan dan masa ketibaan, serta menapis hasil carian anda untuk perhentian bas atau syarikat bas. Semua mengikut keperluan anda.

Jika ada, kami akan memaparkan maklumat tentang perkhidmatan pengangkutan lain seperti tren, carpool dan kapal terbang ke Kota Bharu. Nikmati bas anda ke Kota Bharu dengan CheckMyBus!

Semua perhentian bas di Kota Bharu

Soalan Lazim (FAQ) mengenai laluan bas ke Kota Bharu

Adakah terdapat bas terus ke Kota Bharu?

Sama ada terdapat laluan bas terus ke Kota Bharu bergantung pada bandar mana anda hendak pergi. Oleh itu, hanya masukkan bandar permulaan anda dalam carian kami untuk mengetahui sama ada terdapat sambungan bas terus ke Kota Bharu. Dalam konteks ini, perlu diingat bahawa bergantung pada tarikh perjalanan, mungkin terdapat lebih sedikit sambungan langsung.

Apakah yang boleh saya bawa semasa menaiki bas saya ke Kota Bharu?

Bergantung pada pembekal yang anda pergi ke Kota Bharu, perkara yang anda dibenarkan untuk dibawa bersama anda boleh berbeza-beza. Untuk mengetahui sama ada anda boleh membawa basikal, papan salji atau ski anda, sebagai contoh, hanya gunakan carian kami untuk mencari bas yang terbaik sesuai dengan keperluan anda untuk tarikh perjalanan anda yang dirancang.

Apakah peralatan dan kemudahan yang ada pada bas ke Kota Bharu?

Peralatan di atas kapal berbeza bergantung pada pembekal. Kebanyakan bas kini mempunyai penghawa dingin, soket dan WiFi di dalamnya. Perkhidmatan, seperti Bagasi tangan dan Bagasi Percuma, selalunya percuma. Sesetengah pembekal bas juga menawarkan perkhidmatan tambahan dengan bayaran tambahan, termasuk Bagasi besar dan Pengangkutan basikal. Sebaiknya gunakan carian kami untuk mendapatkan maklumat tepat tentang peralatan dan perkhidmatan yang tersedia di dalam bas untuk Kota Bharu pada tarikh perjalanan anda yang dirancang.

Perhentian bas yang manakah terdapat di Kota Bharu?

Terdapat sejumlah 8 perhentian bas di Kota Bharu. Kebanyakan bas berhenti di Terminal Bas Ekspres. Lihat peta Kota Bharu kami untuk mencari perhentian bas yang paling sesuai untuk anda.

Syarikat bas mana yang pergi ke Kota Bharu?

Terdapat 24 pembekal bas pergi ke Kota Bharu: E-Mutiara, Sani United, Mayang Sari Express, Ekspres Perdana, Naza Express, Queen Express, Ekspres Musafir, Adik Beradik, Kota Naim Express, My Xpress, SP Bumi, Lienadia Express, Darul Naim Express, Transnasional MY, Pancaran Matahari, MARA Liner, KKKL Express Malaysia, Destinasi Express, Permata Utara, Grassland Super Nice Express, Asia Express, Asia Jaya Travel and Tours, Zaim Express dan Agensi Pelancongan

Bagaimanakah saya boleh mencari tawaran bas terbaik untuk Kota Bharu?

Dapatkan tawaran tiket terbaik ke Kota Bharu dengan mudah dengan CheckMyBus. Cuma masukkan bandar permulaan dan tarikh perjalanan anda dalam carian kami dan mulakan carian. Anda kemudiannya boleh menapis hasil mengikut keperluan anda atau menyusunnya mengikut harga atau masa perjalanan.

Berapa banyak yang boleh saya jimatkan dengan membandingkan bas dengan Kota Bharu?

Jumlah yang anda boleh jimat bergantung pada bandar dari tempat anda pergi ke Kota Bharu. Biasanya anda boleh menjimatkan lebih banyak dengan menempah tiket anda lebih awal. Untuk mendapatkan tawaran termurah untuk Kota Bharu, pergi ke carian kami, masukkan bandar bermula dan tarikh perjalanan anda dan kemudian mula mencari untuk mencari semua pilihan yang mungkin.

Terokai destinasi lain dengan bas

Laluan bas paling popular dari Kota Bharu

Dalam jadual di bawah, anda akan menemui sambungan bas intercity terbaik antara Kota Bharu dan destinasi yang anda inginkan. Cuma klik pada sambungan dan semak butiran lanjut mengenai laluan pilihan anda.

Bandar-bandar berdekatan dengan Kota Bharu: Semak lokasi perlepasan lain

Beberapa bandar berhampiran Kota Bharu juga dihubungkan dengan rangkaian bas nasional atau antarabangsa. Jika anda ingin carian anda merangkumi stesen bas di sekitar Pasir Mas, Bachok or Pasir Puteh, hanya meningkatkan lingkungan carian anda dan anda akan menemui laluan bas dan tren di kawasan itu. Sekiranya boleh, kami juga akan mempertimbangkan pilihan lain dalam rangkaian pengangkutan tempatan.

Aplikasi CheckMyBus

Muat turun dengan percuma

App Store
CheckMyBus App
Tutup
GPDR CheckMyBus shield

We value your privacy!

To show you the best bus offers, we and our partners use technical, analytical, and marketing cookies to personalize the ads. We remember your anonymized details to provide a personalized experience.