Harga bas terbaik dari 5000+ syarikat!

Bas dari Seremban ke Johor Bahru dari £ 4

Bandingkan 17 syarikat dan dapatkan harga terbaik dengan CheckMyBus
Tawaran terbaik Jimat sehingga 70%
Pilihan yang terbanyak Jutaan laluan di seluruh dunia
Mudah dan telus Bandingkan tawaran dengan 1 klik

Bandingkan semua jadual waktu untuk bas dari Seremban ke Johor Bahru

Berikut ialah pilihan perjalanan bas paling murah dari jadual daripada Seremban ke Johor Bahru daripada pelbagai pengendali bas seperti KKKL Express Malaysia, Grassland Super Nice Express atau Plusliner MY untuk hari-hari berikutnya.
hari ini
dari £ 4
esok
dari £ 4
Selasa
dari £ 5
Rabu
dari £ 4
Khamis
dari £ 4
Jumaat
dari £ 4
Sabtu
dari £ 4

Perjalanan bas paling murah hari ini

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Prisma Express
    3h 43m
    3:30 PTG
    Seremban
    Terminal 1
    7:13 PTG
    Johor Bahru
    KSL Hotel
    Prisma Express
    Economy
    £ 4
  • SMB Teluk Intan
    3h 43m
    1:15 PG
    Seremban
    Terminal 1
    4:58 PG
    Johor Bahru
    KSL Hotel
    SMB Teluk Intan
    Economy
    £ 5
  • Suasana Edaran Express
    3h 43m
    7:30 PG
    Seremban
    Terminal 1
    11:13 PG
    Johor Bahru
    KSL Hotel
    Suasana Edaran Express
    Economy
    £ 5
  • Plusliner MY
    5h 24m
    8:30 PG
    Seremban
    Terminal 1
    1:54 PTG
    Johor Bahru
    KSL Hotel
    Plusliner MY
    Economy
    £ 5
  • SMB Ekspress
    -17737417h -15m
    1:15 PG
    Seremban
    Terminal 1
    Johor Bahru
    Taman Ungku Tun Aminah
    SMB Ekspress
    Premium Economy
    £ 5

Perjalanan bas paling murah esok

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Prisma Express
    7h 24m
    7:30 PG
    Seremban
    2:54 PTG
    Johor Bahru
    Prisma Express
    Economy
    £ 4
  • Grassland Super Nice Express
    3h 41m
    9:30 PTG
    Seremban
    Terminal 1
    1:11 PG
    Johor Bahru
    Berjaya Waterfront (Stulang)
    Grassland Super Nice Express
    Economy
    £ 5
  • SMB Ekspress
    -17737441h -15m
    1:15 PG
    Seremban
    Terminal 1
    Johor Bahru
    Tampoi (Kip Mart)
    SMB Ekspress
    Premium Economy
    £ 5
  • KKKL Express Malaysia
    7h 17m
    12:00 PG
    Seremban
    7:17 PG
    Johor Bahru
    KKKL Express Malaysia
    Economy
    £ 6
  • Sri Maju Group
    3h 43m
    3:28 PTG
    Seremban
    7:11 PTG
    Johor Bahru
    Sri Maju Group
    Business
    £ 6

Perjalanan bas paling murah Selasa

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • SMB Ekspress
    -17737465h -15m
    1:15 PG
    Seremban
    Terminal 1
    Johor Bahru
    Taman Ungku Tun Aminah
    SMB Ekspress
    Premium Economy
    £ 5
  • Grassland Super Nice Express
    3h 41m
    2:15 PTG
    Seremban
    Terminal 1
    5:56 PTG
    Johor Bahru
    Berjaya Waterfront (Stulang)
    Grassland Super Nice Express
    Economy
    £ 5
  • KKKL Express Malaysia
    7h 17m
    8:00 PG
    Seremban
    Terminal 1
    3:17 PTG
    Johor Bahru
    Larkin Bus Terminal
    KKKL Express Malaysia
    Economy
    £ 6
  • Sri Maju Group
    3h 43m
    11:28 PTG
    Seremban
    Terminal 1
    3:11 PG
    Johor Bahru
    Larkin Bus Terminal
    Sri Maju Group
    Business
    £ 6
  • SC Southern Express
    -17737487h -15m
    11:15 PTG
    Seremban
    Terminal 1
    Johor Bahru
    Taman Ungku Tun Aminah
    SC Southern Express
    Business
    £ 7

Perjalanan bas paling murah Rabu

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Prisma Express
    7h 24m
    3:30 PTG
    Seremban
    Terminal 1
    10:54 PTG
    Johor Bahru
    CIQ Coach Bay
    Prisma Express
    Economy
    £ 4
  • SMB Teluk Intan
    3h 41m
    1:15 PG
    Seremban
    Terminal 1
    4:56 PG
    Johor Bahru
    Berjaya Waterfront (Stulang)
    SMB Teluk Intan
    Economy
    £ 5
  • Grassland Super Nice Express
    3h 41m
    2:15 PTG
    Seremban
    Terminal 1
    5:56 PTG
    Johor Bahru
    Berjaya Waterfront (Stulang)
    Grassland Super Nice Express
    Economy
    £ 5
  • SMB Ekspress
    -17737489h -15m
    1:15 PG
    Seremban
    Terminal 1
    Johor Bahru
    Tampoi (Kip Mart)
    SMB Ekspress
    Premium Economy
    £ 5
  • KKKL Express Malaysia
    7h 17m
    8:00 PG
    Seremban
    Terminal 1
    3:17 PTG
    Johor Bahru
    Larkin Bus Terminal
    KKKL Express Malaysia
    Economy
    £ 6

Perjalanan bas paling murah Khamis

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Prisma Express
    4h 33m
    3:30 PTG
    Seremban
    Terminal 1
    8:03 PTG
    Johor Bahru
    Kempas Baru Train Station
    Prisma Express
    Economy
    £ 4
  • Grassland Super Nice Express
    4h 33m
    2:15 PTG
    Seremban
    Terminal 1
    6:48 PTG
    Johor Bahru
    Kempas Baru Train Station
    Grassland Super Nice Express
    Premium Economy
    £ 5
  • Suasana Edaran Express
    4h 33m
    7:30 PG
    Seremban
    Terminal 1
    12:03 PTG
    Johor Bahru
    Kempas Baru Train Station
    Suasana Edaran Express
    Premium Economy
    £ 5
  • Plusliner MY
    4h 0m
    8:30 PG
    Seremban
    Terminal 1
    12:30 PTG
    Johor Bahru
    Kempas Baru Train Station
    Plusliner MY
    Premium Economy
    £ 5
  • SMB Ekspress
    -17737513h -15m
    1:15 PG
    Seremban
    Terminal 1
    Johor Bahru
    Taman Ungku Tun Aminah
    SMB Ekspress
    Premium Economy
    £ 5

Perjalanan bas paling murah Jumaat

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Prisma Express
    7h 24m
    3:30 PTG
    Seremban
    Terminal 1
    10:54 PTG
    Johor Bahru
    CIQ Coach Bay
    Prisma Express
    Economy
    £ 4
  • SMB Teluk Intan
    3h 41m
    1:15 PG
    Seremban
    Terminal 1
    4:56 PG
    Johor Bahru
    Berjaya Waterfront (Stulang)
    SMB Teluk Intan
    Economy
    £ 5
  • Grassland Super Nice Express
    3h 41m
    2:15 PTG
    Seremban
    Terminal 1
    5:56 PTG
    Johor Bahru
    Berjaya Waterfront (Stulang)
    Grassland Super Nice Express
    Economy
    £ 5
  • KKKL Express Malaysia
    7h 17m
    8:00 PG
    Seremban
    Terminal 1
    3:17 PTG
    Johor Bahru
    Larkin Bus Terminal
    KKKL Express Malaysia
    Economy
    £ 6
  • Sri Maju Group
    3h 43m
    11:28 PTG
    Seremban
    Terminal 1
    3:11 PG
    Johor Bahru
    Larkin Bus Terminal
    Sri Maju Group
    Business
    £ 6

Perjalanan bas paling murah Sabtu

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Prisma Express
    7h 24m
    3:30 PTG
    Seremban
    Terminal 1
    10:54 PTG
    Johor Bahru
    CIQ Coach Bay
    Prisma Express
    Economy
    £ 4
  • SMB Teluk Intan
    0h 0m
    1:15 PG
    Seremban
    Terminal 1
    1:15 PG
    Johor Bahru
    Taman Ungku Tun Aminah
    SMB Teluk Intan
    Economy
    £ 5
  • SMB Ekspress
    -17737561h -15m
    1:15 PG
    Seremban
    Terminal 1
    Johor Bahru
    Taman Ungku Tun Aminah
    SMB Ekspress
    Premium Economy
    £ 5
  • Grassland Super Nice Express
    3h 43m
    2:15 PTG
    Seremban
    Terminal 1
    5:58 PTG
    Johor Bahru
    Larkin Bus Terminal
    Grassland Super Nice Express
    Economy
    £ 6
  • KKKL Express Malaysia
    7h 17m
    8:00 PG
    Seremban
    Terminal 1
    3:17 PTG
    Johor Bahru
    Larkin Bus Terminal
    KKKL Express Malaysia
    Economy
    £ 6

Kekerapan sambungan bas antara Seremban dan Johor Bahru

Lihat di sini kekerapan hubungan antara Seremban dan Johor Bahru, pada masa dan hari yang berbeza dalam seminggu.
Ahad ialah hari paling sibuk, dengan lebih daripada 118 bas harian daripada Seremban ke Johor Bahru. Selasa sebaliknya mempunyai paling sedikit sambungan, dengan hanya 19 bas harian antara Seremban dan Johor Bahru.
Masa paling sibuk pada hari itu ialah Petang, dengan 95 bas dari Seremban ke Johor Bahru, manakala Malam melihat hubungan paling sedikit antara Seremban dan Johor Bahru, dengan 24 tawaran.

Fakta tentang bas daripada Seremban ke Johor Bahru

Bandingkan semua penyedia seperti KKKL Express Malaysia, Grassland Super Nice Express dan Plusliner MY yang melakukan perjalanan 39 kali setiap hari dengan bas dari Seremban ke Johor Bahru dalam satu klik! Tempah tiket bas anda dari Seremban ke Johor Bahru bermula dari £ 4!

Bas paling murah £ 4
Bas terpantas 3h 41m
Bas terawal 12:30 PG
Bas terakhir 11:45 PTG
Laluan bas harian 39 Ø
Jarak 246.3 km
Syarikat bas KKKL Express Malaysia, Grassland Super Nice Express, Plusliner MY, StarMart Express, Delima Express, Quickliner, Restu Pelangi, Suasana Edaran Express, Sri Maju Group, Prisma Express dan 7 lagi.

Sambungan bas termurah dari Seremban ke Johor Bahru

Setiap hari, 39 bas daripada 17 syarikat bas meninggalkan Seremban untuk Johor Bahru: dalam jadual di bawah, anda akan menemui harga termurah untuk bas di laluan ini, bermula dari 23/06/2024 dan untuk hari-hari berikutnya.

Isnin
Selasa
Rabu
Khamis
Jumaat
Sabtu
Ahad
Isnin 17/06
Selasa 18/06
Rabu 19/06
Khamis 20/06
Jumaat 21/06
Sabtu 22/06
Ahad 23/06
£ 4
Isnin 24/06
£ 5
Selasa 25/06
£ 6
Rabu 26/06
£ 4
Khamis 27/06
£ 5
Jumaat 28/06
£ 4
Sabtu 29/06
£ 4
Ahad 30/06
£ 4
Isnin 01/07
£ 6
Selasa 02/07
Rabu 03/07
£ 5
Khamis 04/07
£ 6
Jumaat 05/07
Sabtu 06/07
£ 6
Ahad 07/07
£ 5
Isnin 08/07
£ 5
Selasa 09/07
£ 6
Rabu 10/07
£ 5
Khamis 11/07
£ 6
Jumaat 12/07
£ 5
Sabtu 13/07
£ 5
Ahad 14/07

Masa termurah untuk perjalanan dari Seremban ke Johor Bahru

Lihat di sini pada hari dan masa mana anda boleh mendapatkan tiket bas paling murah dari Seremban ke Johor Bahru, untuk 30 hari seterusnya.
Dengan harga bermula dari £ 4, Rabu ialah hari paling murah untuk bas dari Seremban ke Johor Bahru. Selasa sebaliknya ialah hari paling mahal dengan harga bermula dari £ 5.
Petang ialah masa termurah dalam sehari untuk tiket bas dari Seremban ke Johor Bahru, dengan £ 4. Malam ialah masa paling mahal dalam sehari dengan harga bermula dari £ 5.

Bagaimana untuk menjimatkan wang dalam perjalanan daripada Seremban kepada Johor Bahru

Perjalanan boleh mahal, tetapi ia tidak perlu! Adakah anda ingin mengelak daripada membayar harga yang teruk untuk perjalanan anda? Kemudian ikuti langkah cepat ini untuk menjimatkan wang:

Tempah tiket daripada Seremban ke Johor Bahru lebih awal! Lebih awal anda menempah, lebih murah biasanya harganya. Selain itu, anda pasti akan mendapat tempat di dalam bas daripada Seremban ke Johor Bahru, berbanding jika anda membelinya pada saat akhir atau terus di stesen .

Jika boleh, elakkan perjalanan pada waktu puncak. Daripada hujung minggu, cuba melancong sepanjang minggu. Perjalanan pada waktu petang atau malam ia juga lebih murah, dan kemudiannya bas dari Seremban ke Johor Bahru juga lebih kosong.

Syarikat bas yang dikasihi daripada Seremban hingga Johor Bahru

Ini ialah syarikat bas yang paling banyak ditempah antara Seremban hingga Johor Bahru daripada pengguna kami.

Semua stesen bas dan perhentian di Seremban dan Johor Bahru

Peta di bawah menunjukkan kepada anda tempat untuk mencari semua stesen bas di Seremban dan Johor Bahru.

Perkhidmatan dan Keselesaan di dalam bas daripada Seremban ke Johor Bahru

Ingin tahu kelas tempat duduk yang tersedia pada bas daripada Seremban hingga Johor Bahru? Atau syarikat bas manakah yang menyediakan laluan Seremban ke Johor Bahru? Di bawah anda akan menemui jawapan kepada soalan anda.

Soalan lazim tentang bas Seremban ke Johor Bahru

Berapakah harga perjalanan bas ekspres untuk laluan Seremban Johor Bahru?

Ia bergantung pada beberapa faktor seperti hari dan waktu perjalanan. Tiket termurah untuk perjalanan Seremban-Johor Bahru boleh didapati dari harga £ 4. Bandingkan semua tawaran dan jimat wang!

Berapakah penjimatan saya apabila membandingkan semua bas dari Seremban ke Johor Bahru?

17 syarikat menawarkan laluan ini dengan harga tiket antara £ 4 dan £ 18. Para penumpang dinasihatkan membuat pembelian tiket seawal mungkin untuk memastikan tiket termurah boleh didapati ke Johor Bahru.

Secara purata, berapa banyak sambungan tersedia dari Seremban ke Johor Bahru setiap hari?

Setiap hari, laluan bas Seremban ke Johor Bahru dilayan oleh kira-kira 39 sambungan. Dengan carian kami, anda boleh membandingkan masa bas untuk mencari perjalanan yang sempurna.

Berapakah lama masa perjalanan bas ke Johor Bahru dari Seremban?

Bas perantara terpantas dari Seremban ke Johor Bahru ditawarkan oleh SMB Teluk Intan dan mengambil masa 3h 41m jam. Tiket bas untuk laluan ini berharga £ 5. Dalam konteks ini, tempoh masa perjalanan bas boleh mengambil masa yang lama akibat kesesakan trafik.

Pukul berapa bas pertama dari Seremban ke Johor Bahru akan berlepas?

Bas paling awal ke Johor Bahru akan berlepas dari Seremban pada pukul 12:30 PG. Maklumat mengenai waktu berlepas mungkin berbeza pada hujung minggu dan hari cuti. Gunalah enjin carian kami untuk mencari waktu yang tepat untuk tarikh perjalanan anda.

Pukul berapakah bas terakhir akan berlepas dari Seremban ke Johor Bahru?

Bas terakhir akan berlepas ke Johor Bahru dari Seremban pada pukul 11:45 PTG Maklumat mengenai masa berlepas mungkin berbeza pada hujung minggu dan hari cuti. Gunalah enjin carian kami untuk mencari waktu yang tepat untuk tarikh perjalanan anda.

Pengendali bas manakah yang beroperasi untuk laluan Seremban Johor Bahru ?

Sekiranya anda mengambil bas perantara dari Seremban ke Johor Bahru, para penumpang boleh melakukan perjalanan mereka dengan syarikat bas KKKL Express Malaysia, Grassland Super Nice Express dan Plusliner MY. Anda boleh membandingkan semua tiket bas yang sedia ada dengan enjin carian kami dan menempah tiket yang sesuai untuk anda.

Adakah terdapat bas terus antara Seremban dan Johor Bahru?

Anda boleh menyemak semua sambungan langsung antara Seremban dan Johor Bahru dengan menggunakan carian dan melihat bahagian Perturakan dalam penapis kami. Ini ialah beberapa syarikat yang menawarkan bas terus: KKKL Express Malaysia, Grassland Super Nice Express dan Plusliner MY.

Apakah yang boleh saya bawa dengan bas ke Johor Bahru dari Seremban?

Apa yang boleh anda bawa akan berbeza antara pengendali bas ekspres. Secara umumnya, anda boleh membawa satu beg bagasi dan bagasi kabin untuk laluan Seremban - Johor Bahru secara percuma. Gunalah enjin carian kami untuk mencari bas yang paling sesuai berdasarkan keperluan anda dan tarikh perjalanan anda.

Kemudahan apa yang boleh didapati untuk laluan bas Seremban - Johor Bahru?

Kemudahan yang disediakan di dalam bas bergantung pada pengendali bas. Kebanyakan pengendali bas ekspres mempunyai WiFi. Dengan kemudahan WiFi, anda dapat berkongsi lokasi anda kepada rakan-rakan semasa perjalanan. Sistem penyaman udara membolehkan anda menikmati perjalanan yang lebih selesa dan menyenangkan. Gunakan fungsi carian kami untuk mendapatkan maklumat yang tepat mengenai kemudahan bas dari Seremban ke Johor Bahru untuk perjalanan anda.

Kelas tempat duduk yang tersedia yang ditawarkan pada laluan bas Seremban ke Johor Bahru

Economy
Economy

Pilihan termurah tersedia untuk tiket anda, ia biasanya disertakan dengan tempat duduk boleh lipat dan AC.

Premium Economy
PremiumEconomy

Gabungan antara Ekonomi dan Perniagaan, ia menawarkan ruang kaki tambahan, WI-FI dan makanan ringan yang mungkin.

Business
Business

Tempat duduk yang selesa, perkhidmatan makanan dan minuman, disertai secara amnya dengan fleksibiliti tiket.

Lebih banyak laluan bas dari Seremban dan Johor Bahru

Berikut ialah gambaran keseluruhan laluan bas paling popular daripada Seremban dan daripada Johor Bahru. Hanya klik pada sambungan pilihan anda, dan anda akan menemui semua butiran tentang laluan bas anda!

Aplikasi CheckMyBus

Muat turun dengan percuma

App Store
CheckMyBus App
Tutup
GPDR CheckMyBus shield

We value your privacy!

To show you the best bus offers, we and our partners use technical, analytical, and marketing cookies to personalize the ads. We remember your anonymized details to provide a personalized experience.