Bas dari Muar ke Seremban

Tiket bas dan tren murah untuk perjalanan dari Muar ke Seremban

swap
Dewasa
1
Kanak-kanak
0
Perjalanan berkumpulan?
Sewa bas di sini!
Cari penginapan dengan Booking.com
Tawaran terbaikJimat sehingga 70%
Pilihan yang terbanyakJutaan laluan di seluruh dunia
Mudah dan telusBandingkan tawaran dengan 1 klik
Apakah bas termurah dari Muar ke Seremban? Bas manakah yang terpantas? Bandingkan semua sambungan dan syarikat bas ekspres untuk laluan Muar-Seremban. Cari semua jadual bas hanya dengan satu klik!

Butiran mengenai bas dari Muar ke Seremban

Bas paling murahRM 14.00
Bas terpantas2h 0m
Bas terawal7:00 PG
Bas terakhir11:30 PTG
Laluan bas harian3 Ø
Jarak103.5 km
Syarikat basAirport Coach, Mayang Sari Express, KKKL Express Malaysia, Plusliner MY, Billion Stars Express, Trans MVS Express Sdn Bhd, Grassland Super Nice Express, Prisma Express, 12Go Asia, Sanwa Express
Anda ingin mengambil bas dari Muar ke Seremban?
CheckMyBus membandingkan semua laluan bas yang ada antara Muar dan Seremban dan menunjukkan anda masa berlepas, perhentian bas yang sedia ada, semua masa perjalanan dan sudah tentu harga tiket yang terbaik. Anda juga akan menemui semua maklumat tentang kemudahan yang disediakan di dalam bas seperti penghawa dingin, soket atau wifi.
Di halaman ini, kami akan menunjukkan laluan bas yang paling murah dari Muar ke Seremban bagi hari-hari berikutnya. Anda akan menerima semua maklumat mengenai perhentian bas ekspres di Muar dan Seremban yang akan membantu anda mencari jalan anda. Di samping itu, anda akan menemui semua pilihan untuk perjalanan seterusnya dari Seremban, destinasi alternatif dari Muar. Sekiranya anda perlu meneruskan perjalanan dengan penerbangan, anda boleh mendapatkan perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang paling popular yang berlepas dari Seremban.

Apakah bas termurah yang biasanya beroperasi dari Muar ke Seremban?

Senarai bas mungkin boleh berubah. Anda akan mendapati semua pengendali bas yang biasanya menyediakan perkhidmatan mereka dari Muar ke Seremban btetapi pada masa ini tiada perkhidmatan disediakan.
  • Airport Coach
    10:00 PG
    Muar - Bus Terminal Bentayan
    Tempoh 2h 0m
    12:00 PTG
    Seremban - Terminal 1
    dariRM 14.00
    Tidak tersedia buat sementara waktu: kali terakhir didapati pada 08/03/2021
  • Mayang Sari Express
    12:30 PTG
    Muar
    Tempoh 3h 43m
    4:13 PTG
    Seremban
    dariRM 22.13
    Tidak tersedia buat sementara waktu: kali terakhir didapati pada 09/06/2021
  • KKKL Express Malaysia
    8:00 PG
    Muar
    Tempoh 3h 43m
    11:43 PG
    Seremban
    dariRM 26.58
    Tidak tersedia buat sementara waktu: kali terakhir didapati pada 09/06/2021
  • Plusliner MY
    10:30 PG
    Muar
    Tempoh 4h 3m
    2:33 PTG
    Seremban
    dariRM 31.98
    Tidak tersedia buat sementara waktu: kali terakhir didapati pada 08/04/2021
  • Billion Stars Express
    8:00 PG
    Muar
    Tempoh 4h 27m
    12:27 PTG
    Seremban
    dariRM 33.23
    Tidak tersedia buat sementara waktu: kali terakhir didapati pada 09/06/2021
  • Trans MVS Express Sdn Bhd
    4:30 PTG
    Muar
    Tempoh 3h 36m
    8:06 PTG
    Seremban
    dariRM 33.23
    Tidak tersedia buat sementara waktu: kali terakhir didapati pada 09/06/2021
  • Grassland Super Nice Express
    9:00 PTG
    Muar
    Tempoh 3h 36m
    12:36 PG
    Seremban
    dariRM 33.23
    Tidak tersedia buat sementara waktu: kali terakhir didapati pada 09/06/2021
  • Prisma Express
    11:30 PTG
    Muar
    Tempoh 3h 46m
    3:16 PG
    Seremban
    dariRM 33.31
    Tidak tersedia buat sementara waktu: kali terakhir didapati pada 17/05/2021
  • 12Go Asia
    7:00 PG
    Muar
    Tempoh 4h 59m
    11:59 PG
    Seremban
    dariRM 42.01
    Tidak tersedia buat sementara waktu: kali terakhir didapati pada 08/04/2021
  • Sanwa Express
    11:30 PG
    Muar
    Tempoh 5h 39m
    5:09 PTG
    Seremban
    dariRM 55.36
    Tidak tersedia buat sementara waktu: kali terakhir didapati pada 09/06/2021

Bas dari Muar ke Seremban: maklumat lanjut

Lebih suka menyesuaikan carian anda?
Dalam carian kami, kami sudah pun mengisi tempat berlepas Muar dan destinasi Seremban. Jika anda ingin melakukan perjalanan dari Seremban ke Muar, sila klik di anak panah ini. Kami telah mengisi tarikh perjalanan anda. Secara umum, kebanyakan orang menempah 3-7 hari sebelum perjalanan mereka. Jika anda ingin menyemak tarikh perjalanan tertentu, sila pilih hari yang bersesuaian daripada kalendar.
Anda sudah tahu bila anda ingin kembali? Semaklah perjalanan pulang anda dan pilih tarikh yang sesuai untuk laluan dari Seremban ke Muar.
Adakah perjalanan anda bersama orang lain? Silih pilih jumlah penumpang dan mulakan carian anda.
Anda boleh menyusun hasil carian mengikut harga, waktu perlepasan dan masa ketibaan, serta menapis hasil carian anda untuk perhentian bas atau syarikat bas. Semua mengikut keperluan anda. Jika ada, kami akan menunjukkan anda maklumat tentang cara pengangkutan lain seperti tren, carpool dan kapal terbang untuk laluan Muar - Seremban.
Jika ada, kami akan menunjukkan anda maklumat tentang mod pengangkutan lain seperti tren, carpool dan kapal terbang untuk laluan Muar Seremban.
Nikmatilah perjalanan bas anda dari Muar ke Seremban dengan CheckMyBus!

Semua perhentian bas di Muar dan Seremban

Stesen
Seremban - Terminal 1
Jalan Lintang , 70000  Seremban  (Malaysia)
Seremban - Terminal 2
Jalan Labu Lama , 70200   Seremban  (Malaysia)

Soalan Lazim (FAQ) mengenai laluan bas Muar Seremban

Berapakah harga perjalanan bas ekspres untuk laluan Muar Seremban?

Ia bergantung pada beberapa faktor seperti hari dan waktu perjalanan. Tiket termurah untuk perjalanan Muar-Seremban boleh didapati dari harga RM 14.00. Bandingkan semua tawaran dan jimat wang!

Berapakah lama masa perjalanan bas ke Seremban dari Muar?

Bas ekspres terpantas dari Muar ke Seremban mengambil masa 2h 0m. Walau bagaimanapun, tempoh masa perjalanan bas boleh dipengaruhi oleh kesesakkan lalu lintas dan boleh mengambil masa yang lebih lama.

Pukul berapa bas pertama dari Muar ke Seremban akan berlepas?

Bas paling awal ke Seremban akan berlepas dari Muar pada pukul 7:00 PG. Maklumat mengenai waktu berlepas mungkin berbeza pada hujung minggu dan hari cuti. Gunalah enjin carian kami untuk mencari waktu yang tepat untuk tarikh perjalanan anda.

Pukul berapakah bas terakhir akan berlepas dari Muar ke Seremban?

Bas terakhir akan berlepas ke Seremban dari Muar pada pukul 11:30 PTG Maklumat mengenai masa berlepas mungkin berbeza pada hujung minggu dan hari cuti. Gunalah enjin carian kami untuk mencari waktu yang tepat untuk tarikh perjalanan anda.

Adakah terdapat laluan bas terus dari Muar ke Seremban?

CheckMyBus membandingkan laluan terus dariMuar ke Seremban. Cuma guna fungsi carian kami untuk mencari bas dan tarikh perjalanan anda ke Seremban dari Muar.

Apakah yang boleh saya bawa dengan bas ke Seremban dari Muar?

Apa yang boleh anda bawa akan berbeza antara pengendali bas ekspres. Secara umumnya, anda boleh membawa satu beg bagasi dan bagasi kabin untuk laluan Muar - Seremban secara percuma. Gunalah enjin carian kami untuk mencari bas yang paling sesuai berdasarkan keperluan anda dan tarikh perjalanan anda.

Kemudahan apa yang boleh didapati untuk laluan bas Muar - Seremban?

Kemudahan yang disediakan di dalam bas bergantung pada pengendali bas. Kebanyakan pengendali bas ekspres mempunyai WiFi. Dengan kemudahan WiFi, anda dapat berkongsi lokasi anda kepada rakan-rakan semasa perjalanan. Sistem penyaman udara membolehkan anda menikmati perjalanan yang lebih selesa dan menyenangkan. Gunakan fungsi carian kami untuk mendapatkan maklumat yang tepat mengenai kemudahan bas dari Muar ke Seremban untuk perjalanan anda.

Bandingkan Muar dan Seremban

Laluan bas dari Muar dan Seremban

Trusted shop
Aplikasi CheckMyBus
Muat turun dengan percuma
Pergi ke stor
GPDR CheckMyBus shield

We value your privacy!

To show you the best bus deals, we collect some information about how you use CheckMyBus. We remember your anonymized details to improve our service and provide you a personalized experience.