Bas dari Ipoh ke Sitiawan

Tiket bas dan tren murah untuk perjalanan dari Ipoh ke Sitiawan
Tawaran terbaik Jimat sehingga 70%
Pilihan yang terbanyak Jutaan laluan di seluruh dunia
Mudah dan telus Bandingkan tawaran dengan 1 klik

Bandingkan semua jadual waktu untuk bas dari Ipoh ke Sitiawan

Berikut ialah pilihan perjalanan bas paling murah dari jadual daripada Ipoh ke Sitiawan daripada pelbagai pengendali bas seperti Kesatuan Express untuk hari-hari berikutnya .
hari ini
dari RM 11
esok
dari RM 11
Ahad
dari RM 11
Isnin
dari RM 11
Selasa
dari RM 11
Rabu
dari RM 11
Khamis
dari RM 11

Perjalanan bas paling murah hari ini

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Kesatuan Express
    1h 54m
    9:30 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    11:24 PTG
    Sitiawan
    Teminal Bas Dan Teksi Sri Manjung
    Kesatuan Express
    Economy
    RM 11
  • Kesatuan Express
    -17735705h -45m
    5:45 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Sitiawan
    Kesatuan Express
    Business
    RM 11
  • Kesatuan Express
    1h 41m
    3:10 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    4:51 PTG
    Sitiawan
    Teminal Bas Dan Teksi Sri Manjung
    Kesatuan Express
    Economy
    RM 12
  • Kesatuan Express
    1h 54m
    4:20 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    6:14 PTG
    Sitiawan
    Teminal Bas Dan Teksi Sri Manjung
    Kesatuan Express
    Economy
    RM 12
  • Kesatuan Express
    1h 54m
    8:50 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    10:44 PTG
    Sitiawan
    Teminal Bas Dan Teksi Sri Manjung
    Kesatuan Express
    Economy
    RM 12

Perjalanan bas paling murah esok

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Kesatuan Express
    -17735733h -15m
    9:15 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Sitiawan
    Kesatuan Express
    Business
    RM 11
  • Kesatuan Express
    1h 41m
    11:55 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    1:36 PG
    Sitiawan
    Teminal Bas Dan Teksi Sri Manjung
    Kesatuan Express
    Economy
    RM 12
  • Kesatuan Express
    0h 59m
    7:01 PG
    Ipoh
    Train Station
    8:00 PG
    Sitiawan
    Teminal Bas Dan Teksi Sri Manjung
    Kesatuan Express
    Premium Economy
    RM 12
  • Kesatuan Express
    -17735727h -10m
    3:10 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Sitiawan
    Kesatuan Express
    Business
    RM 12
  • Kesatuan Express
    -17735727h -30m
    3:30 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Sitiawan
    Kesatuan Express
    Business
    RM 12

Perjalanan bas paling murah Ahad

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Kesatuan Express
    2h 8m
    4:25 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    6:33 PTG
    Sitiawan
    Teminal Bas Dan Teksi Sri Manjung
    Kesatuan Express
    Economy
    RM 11
  • Kesatuan Express
    1h 54m
    9:30 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    11:24 PTG
    Sitiawan
    Teminal Bas Dan Teksi Sri Manjung
    Kesatuan Express
    Economy
    RM 11
  • Kesatuan Express
    1h 41m
    11:55 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    1:36 PG
    Sitiawan
    Teminal Bas Dan Teksi Sri Manjung
    Kesatuan Express
    Economy
    RM 12
  • Kesatuan Express
    -17735751h -30m
    3:30 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Sitiawan
    Kesatuan Express
    Business
    RM 12
  • Kesatuan Express
    -17735757h -15m
    9:15 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Sitiawan
    Kesatuan Express
    Business
    RM 12

Perjalanan bas paling murah Isnin

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Kesatuan Express
    -17735781h -15m
    9:15 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Sitiawan
    Kesatuan Express
    Business
    RM 11
  • Kesatuan Express
    1h 41m
    11:55 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    1:36 PG
    Sitiawan
    Teminal Bas Dan Teksi Sri Manjung
    Kesatuan Express
    Economy
    RM 12
  • Kesatuan Express
    0h 59m
    7:01 PG
    Ipoh
    Train Station
    8:00 PG
    Sitiawan
    Teminal Bas Dan Teksi Sri Manjung
    Kesatuan Express
    Premium Economy
    RM 12
  • Kesatuan Express
    -17735775h -10m
    3:10 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Sitiawan
    Kesatuan Express
    Business
    RM 12
  • Kesatuan Express
    -17735775h -30m
    3:30 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    Sitiawan
    Kesatuan Express
    Business
    RM 12

Perjalanan bas paling murah Selasa

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Kesatuan Express
    1h 54m
    9:30 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    11:24 PTG
    Sitiawan
    Teminal Bas Dan Teksi Sri Manjung
    Kesatuan Express
    Economy
    RM 11
  • Kesatuan Express
    1h 41m
    3:10 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    4:51 PTG
    Sitiawan
    Teminal Bas Dan Teksi Sri Manjung
    Kesatuan Express
    Economy
    RM 12
  • Kesatuan Express
    1h 54m
    4:20 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    6:14 PTG
    Sitiawan
    Teminal Bas Dan Teksi Sri Manjung
    Kesatuan Express
    Economy
    RM 12
  • Kesatuan Express
    1h 54m
    8:50 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    10:44 PTG
    Sitiawan
    Teminal Bas Dan Teksi Sri Manjung
    Kesatuan Express
    Economy
    RM 12
  • Kesatuan Express
    2h 28m
    9:45 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    12:13 PG
    Sitiawan
    Teminal Bas Dan Teksi Sri Manjung
    Kesatuan Express
    Economy
    RM 12

Perjalanan bas paling murah Rabu

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Kesatuan Express
    2h 8m
    4:25 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    6:33 PTG
    Sitiawan
    Teminal Bas Dan Teksi Sri Manjung
    Kesatuan Express
    Economy
    RM 11
  • Kesatuan Express
    1h 54m
    9:30 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    11:24 PTG
    Sitiawan
    Teminal Bas Dan Teksi Sri Manjung
    Kesatuan Express
    Economy
    RM 11
  • Kesatuan Express
    1h 30m
    3:31 PTG
    Ipoh
    Train Station
    5:01 PTG
    Sitiawan
    Teminal Bas Dan Teksi Sri Manjung
    Kesatuan Express
    Premium Economy
    RM 11
  • Kesatuan Express
    0h 59m
    7:01 PG
    Ipoh
    Train Station
    8:00 PG
    Sitiawan
    Teminal Bas Dan Teksi Sri Manjung
    Kesatuan Express
    Premium Economy
    RM 12

Perjalanan bas paling murah Khamis

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Kesatuan Express
    2h 8m
    4:25 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    6:33 PTG
    Sitiawan
    Teminal Bas Dan Teksi Sri Manjung
    Kesatuan Express
    Economy
    RM 11
  • Kesatuan Express
    1h 54m
    9:30 PTG
    Ipoh
    Terminal Amanjaya
    11:24 PTG
    Sitiawan
    Teminal Bas Dan Teksi Sri Manjung
    Kesatuan Express
    Economy
    RM 11

Kekerapan sambungan bas antara Ipoh dan Sitiawan

Lihat di sini kekerapan hubungan antara Ipoh dan Sitiawan, pada masa dan hari yang berbeza dalam seminggu.
Jumaat ialah hari paling sibuk, dengan lebih daripada 13 bas harian daripada Ipoh ke Sitiawan. Khamis sebaliknya mempunyai paling sedikit sambungan, dengan hanya 2 bas harian antara Ipoh dan Sitiawan.
Masa paling sibuk pada hari itu ialah Petang, dengan 25 bas dari Ipoh ke Sitiawan, manakala Pagi melihat hubungan paling sedikit antara Ipoh dan Sitiawan, dengan 4 tawaran.

Fakta tentang bas daripada Ipoh ke Sitiawan

Bandingkan semua penyedia seperti Kesatuan Express yang melakukan perjalanan 6 kali setiap hari dengan bas dari Ipoh ke Sitiawan dalam satu klik! Tempah tiket bas anda dari Ipoh ke Sitiawan bermula dari RM 11!

Bas paling murah RM 11
Bas terpantas 0h 59m
Bas terawal 3:10 PTG
Bas terakhir 9:30 PTG
Laluan bas harian 6 Ø
Jarak 59.5 km
Syarikat bas Kesatuan Express

Sambungan bas termurah dari Ipoh ke Sitiawan

Setiap hari, 6 bas daripada 1 syarikat bas meninggalkan Ipoh untuk Sitiawan: dalam jadual di bawah, anda akan menemui harga termurah untuk bas di laluan ini, bermula dari 12/04/2024 dan untuk hari-hari berikutnya.

Isnin
Selasa
Rabu
Khamis
Jumaat
Sabtu
Ahad
Isnin 08/04
Selasa 09/04
Rabu 10/04
Khamis 11/04
Jumaat 12/04
RM 11
Sabtu 13/04
RM 11
Ahad 14/04
RM 11
Isnin 15/04
RM 11
Selasa 16/04
RM 12
Rabu 17/04
RM 11
Khamis 18/04
RM 11
Jumaat 19/04
RM 11
Sabtu 20/04
Ahad 21/04
Isnin 22/04
Selasa 23/04
Rabu 24/04
RM 11
Khamis 25/04
Jumaat 26/04
Sabtu 27/04
RM 11
Ahad 28/04
RM 11
Isnin 29/04
RM 11
Selasa 30/04
RM 11
Rabu 01/05
Khamis 02/05
Jumaat 03/05
RM 11
Sabtu 04/05
RM 11
Ahad 05/05

Masa termurah untuk perjalanan dari Ipoh ke Sitiawan

Lihat di sini pada hari dan masa mana anda boleh mendapatkan tiket bas paling murah dari Ipoh ke Sitiawan, untuk 30 hari seterusnya.
Dengan harga bermula dari RM 11, Isnin ialah hari paling murah untuk bas dari Ipoh ke Sitiawan. Khamis sebaliknya ialah hari paling mahal dengan harga bermula dari RM 11.
Petang ialah masa termurah dalam sehari untuk tiket bas dari Ipoh ke Sitiawan, dengan RM 11. Pagi ialah masa paling mahal dalam sehari dengan harga bermula dari RM 12.

Bagaimana untuk menjimatkan wang dalam perjalanan daripada Ipoh kepada Sitiawan

Perjalanan boleh mahal, tetapi ia tidak perlu! Adakah anda ingin mengelak daripada membayar harga yang teruk untuk perjalanan anda? Kemudian ikuti langkah cepat ini untuk menjimatkan wang:

Tempah tiket daripada Ipoh ke Sitiawan lebih awal! Lebih awal anda menempah, lebih murah biasanya harganya. Selain itu, anda pasti akan mendapat tempat di dalam bas daripada Ipoh ke Sitiawan, berbanding jika anda membelinya pada saat akhir atau terus di stesen .

Jika boleh, elakkan perjalanan pada waktu puncak. Daripada hujung minggu, cuba melancong sepanjang minggu. Perjalanan pada waktu petang atau malam ia juga lebih murah, dan kemudiannya bas dari Ipoh ke Sitiawan juga lebih kosong.

Syarikat bas yang dikasihi daripada Ipoh hingga Sitiawan

Ini ialah syarikat bas yang paling banyak ditempah antara Ipoh hingga Sitiawan daripada pengguna kami.

Semua stesen bas dan perhentian di Ipoh dan Sitiawan

Peta di bawah menunjukkan kepada anda tempat untuk mencari semua stesen bas di Ipoh dan Sitiawan.

Perkhidmatan dan Keselesaan di dalam bas daripada Ipoh ke Sitiawan

Ingin tahu kelas tempat duduk yang tersedia pada bas daripada Ipoh hingga Sitiawan? Atau syarikat bas manakah yang menyediakan laluan Ipoh ke Sitiawan? Di bawah anda akan menemui jawapan kepada soalan anda.

Soalan lazim tentang bas Ipoh ke Sitiawan

Berapakah harga perjalanan bas ekspres untuk laluan Ipoh Sitiawan?

Ia bergantung pada beberapa faktor seperti hari dan waktu perjalanan. Tiket termurah untuk perjalanan Ipoh-Sitiawan boleh didapati dari harga RM 11. Bandingkan semua tawaran dan jimat wang!

Berapakah penjimatan saya apabila membandingkan semua bas dari Ipoh ke Sitiawan?

1 syarikat menawarkan laluan ini dengan harga tiket antara RM 11 dan RM 12. Para penumpang dinasihatkan membuat pembelian tiket seawal mungkin untuk memastikan tiket termurah boleh didapati ke Sitiawan.

Secara purata, berapa banyak sambungan tersedia dari Ipoh ke Sitiawan setiap hari?

Setiap hari, laluan bas Ipoh ke Sitiawan dilayan oleh kira-kira 6 sambungan. Dengan carian kami, anda boleh membandingkan masa bas untuk mencari perjalanan yang sempurna.

Berapakah lama masa perjalanan bas ke Sitiawan dari Ipoh?

Bas perantara terpantas dari Ipoh ke Sitiawan ditawarkan oleh Kesatuan Express dan mengambil masa 0h 59m jam. Tiket bas untuk laluan ini berharga RM 12. Dalam konteks ini, tempoh masa perjalanan bas boleh mengambil masa yang lama akibat kesesakan trafik.

Pukul berapa bas pertama dari Ipoh ke Sitiawan akan berlepas?

Bas paling awal ke Sitiawan akan berlepas dari Ipoh pada pukul 3:10 PTG. Maklumat mengenai waktu berlepas mungkin berbeza pada hujung minggu dan hari cuti. Gunalah enjin carian kami untuk mencari waktu yang tepat untuk tarikh perjalanan anda.

Pukul berapakah bas terakhir akan berlepas dari Ipoh ke Sitiawan?

Bas terakhir akan berlepas ke Sitiawan dari Ipoh pada pukul 9:30 PTG Maklumat mengenai masa berlepas mungkin berbeza pada hujung minggu dan hari cuti. Gunalah enjin carian kami untuk mencari waktu yang tepat untuk tarikh perjalanan anda.

Pengendali bas manakah yang beroperasi untuk laluan Ipoh Sitiawan ?

Sekiranya anda mengambil bas perantara dari Ipoh ke Sitiawan, para penumpang boleh melakukan perjalanan mereka dengan syarikat bas Kesatuan Express. Anda boleh membandingkan semua tiket bas yang sedia ada dengan enjin carian kami dan menempah tiket yang sesuai untuk anda.

Adakah terdapat bas terus antara Ipoh dan Sitiawan?

Anda boleh menyemak semua sambungan langsung antara Ipoh dan Sitiawan dengan menggunakan carian dan melihat bahagian Perturakan dalam penapis kami. Ini ialah beberapa syarikat yang menawarkan bas terus: Kesatuan Express.

Apakah yang boleh saya bawa dengan bas ke Sitiawan dari Ipoh?

Apa yang boleh anda bawa akan berbeza antara pengendali bas ekspres. Secara umumnya, anda boleh membawa satu beg bagasi dan bagasi kabin untuk laluan Ipoh - Sitiawan secara percuma. Gunalah enjin carian kami untuk mencari bas yang paling sesuai berdasarkan keperluan anda dan tarikh perjalanan anda.

Kemudahan apa yang boleh didapati untuk laluan bas Ipoh - Sitiawan?

Kemudahan yang disediakan di dalam bas bergantung pada pengendali bas. Kebanyakan pengendali bas ekspres mempunyai WiFi. Dengan kemudahan WiFi, anda dapat berkongsi lokasi anda kepada rakan-rakan semasa perjalanan. Sistem penyaman udara membolehkan anda menikmati perjalanan yang lebih selesa dan menyenangkan. Gunakan fungsi carian kami untuk mendapatkan maklumat yang tepat mengenai kemudahan bas dari Ipoh ke Sitiawan untuk perjalanan anda.

Kelas tempat duduk yang tersedia yang ditawarkan pada laluan bas Ipoh ke Sitiawan

Economy
Economy

Pilihan termurah tersedia untuk tiket anda, ia biasanya disertakan dengan tempat duduk boleh lipat dan AC.

Premium Economy
PremiumEconomy

Gabungan antara Ekonomi dan Perniagaan, ia menawarkan ruang kaki tambahan, WI-FI dan makanan ringan yang mungkin.

Business
Business

Tempat duduk yang selesa, perkhidmatan makanan dan minuman, disertai secara amnya dengan fleksibiliti tiket.

Lebih banyak laluan bas dari Ipoh dan Sitiawan

Berikut ialah gambaran keseluruhan laluan bas paling popular daripada Ipoh dan daripada Sitiawan. Hanya klik pada sambungan pilihan anda, dan anda akan menemui semua butiran tentang laluan bas anda!

Aplikasi CheckMyBus

Muat turun dengan percuma

App Store
CheckMyBus App
Tutup
GPDR CheckMyBus shield

We value your privacy!

To show you the best bus offers, we and our partners use technical, analytical, and marketing cookies to personalize the ads. We remember your anonymized details to provide a personalized experience.