Bas dari Ipoh ke Butterworth

Tiket bas dan tren murah untuk perjalanan dari Ipoh ke Butterworth

swap
Dewasa
1
Kanak-kanak
0
Perjalanan berkumpulan?
Sewa bas di sini!
Cari penginapan dengan Booking.com
Tawaran terbaikJimat sehingga 70%
Pilihan yang terbanyakJutaan laluan di seluruh dunia
Mudah dan telusBandingkan tawaran dengan 1 klik
Tiket manakah yang paling murah untuk laluan bas dari Ipoh ke Butterworth? Bas apakah yang terpantas? Semasa mencari bas dari Ipoh ke Butterworth anda boleh membuat perbandingan untuk semual laluan dan syarikat bas. Dengan satu klik cari semua jadual bas!

Bas dari Ipoh ke Butterworth: Fakta mengenai laluan bas

Bas paling murahRM 15.26
Bas terpantas2h 4m
Bas terawal2:45 PG
Bas terakhir4:00 PTG
Laluan bas harian2 Ø
Jarak120.7 km
Syarikat basMARA Liner, Billion Stars Express, KPB Ekspress, Sri Maju Group, Kesatuan Express, Grassland Super Nice Express, Cepat Express, Mayang Sari Express, CS Travel & Tours, Bookaway, 12Go Asia, Hatyai Intertop Express, Unititi Express, GJG Express
Sekiranya anda ingin menempah tiket bas dari Ipoh ke Butterworth, CheckMyBus boleh membantu anda!
Cari waktu yang tepat bas bertolak dari Ipoh dan tiba di Butterworth bagi hari-hari berikutnya untuk merancang perjalanan anda dengan yakin. Dengan kami, anda akan menerima maklumat mengenai hentian bas yang sedia ada dan semua masa perjalanan serta kemudahan yang ditawarkan oleh pelbagai syarikat bas seperti WiFi dan penghawa dingin. Ingin berjimat? Anda boleh membandingkan harga antara semua syarikat bas yang bergerak dari Ipoh ke Butterworth untuk mendapatkan harga tiket bas termurah.
Kami akan menunjukkan kepada anda apa yang anda perlu ketahui tentang bas ekspres jarak jauh di Ipoh untuk membantu anda memulakan perjalanan anda secara lancar serta ketibaan yang selesa di Butterworth Merancang perjalanan yang lebih jauh? Kami juga menunjukkkan kepada anda beberapa pilihan untuk perjalanan yang seterusnya dari Butterworth. Tiada sambungan langsung? Lihat cadangan kami untuk destinasi alternatif dari Ipoh. Perlu mengambil penerbangan? Bila anda tiba di Butterworth, anda boleh menggunakan enjin carian kami untuk mencari kemudahan perkhidmatan transit ke lapangan terbang yang berdekatan.

Laluan bas paling murah dari Ipoh ke Butterworth

Hari ini
dari RM 15.30
Esok
dari RM 15.34
02/12
dari RM 25.43
03/12
dari RM 15.26
04/12
dari RM 15.26
05/12
dari RM 15.30

Tiada tarikh tertentu? Berikut adalah gambaran keseluruhan tiket bas termurah.

  • MARA Liner
    4:00 PTG
    Ipoh
    Tempoh 2h 4m
    6:04 PTG
    Butterworth
    dariRM 15.26
  • Billion Stars Express
    2:45 PG
    Ipoh
    Tempoh 2h 4m
    4:49 PG
    Butterworth
    dariRM 22.00
  • KPB Ekspress
    12:00 PTG
    Ipoh
    Tempoh 2h 4m
    2:04 PTG
    Butterworth
    dariRM 22.00
  • Sri Maju Group
    8:45 PG
    Ipoh
    Tempoh 2h 26m
    11:11 PG
    Butterworth
    dariRM 24.20

Sambungan tren paling murah Ipoh ke Butterworth

Tiada tarikh tertentu? Berikut adalah beberapa pilihan tiket tren termurah.

  • KTM
    8:01 PTG
    Ipoh
    Tempoh 1h 41m
    9:42 PTG
    Butterworth
    dariRM 11.13
  • KTM
    3:55 PTG
    Ipoh
    Tempoh 4h 10m
    8:05 PTG
    Butterworth
    dariRM 20.86
  • KTM
    1:34 PTG
    Ipoh
    Tempoh 1h 42m
    3:16 PTG
    Butterworth
    dariRM 47.05
  • KTM
    6:23 PTG
    Ipoh
    Tempoh 1h 42m
    8:05 PTG
    Butterworth
    dariRM 48.15

Apakah senarai bas termurah yang biasanya beroperasi dari Ipoh ke Butterworth?

Senarai bas boleh berubah. Semua pengendali bas di bawah biasanya menyediakan perkhidmatan bas dari Ipoh ke Butterworth tetapi pada masa ini tiada perkhidmatan disediakan.
  • Kesatuan Express
    12:25 PG
    Ipoh
    Tempoh 2h 4m
    2:29 PG
    Butterworth
    dariRM 5.25
    Tidak tersedia buat sementara waktu: kali terakhir didapati pada 19/11/2021
  • Grassland Super Nice Express
    1:45 PTG
    Ipoh
    Tempoh 2h 4m
    3:49 PTG
    Butterworth
    dariRM 5.28
    Tidak tersedia buat sementara waktu: kali terakhir didapati pada 25/11/2021
  • Cepat Express
    3:15 PG
    Ipoh - Terminal Amanjaya
    Tempoh 2h 36m
    5:51 PG
    Butterworth - Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    dariRM 16.32
    Tidak tersedia buat sementara waktu: kali terakhir didapati pada 24/11/2021
  • Mayang Sari Express
    6:30 PTG
    Ipoh
    Tempoh 2h 4m
    8:34 PTG
    Butterworth
    dariRM 17.76
    Tidak tersedia buat sementara waktu: kali terakhir didapati pada 10/11/2021
  • CS Travel & Tours
    11:00 PG
    Ipoh - Terminal Amanjaya
    Tempoh 2h 36m
    1:36 PTG
    Butterworth - Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    dariRM 19.29
    Tidak tersedia buat sementara waktu: kali terakhir didapati pada 27/11/2021
  • Bookaway
    11:00 PTG
    Ipoh - Terminal Amanjaya
    Tempoh 2h 36m
    1:36 PG
    Butterworth - Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    dariRM 19.46
    Tidak tersedia buat sementara waktu: kali terakhir didapati pada 24/04/2021
  • 12Go Asia
    11:00 PG
    Ipoh
    Tempoh 2h 4m
    1:04 PTG
    Butterworth
    dariRM 19.96
    Tidak tersedia buat sementara waktu: kali terakhir didapati pada 10/11/2021
  • Hatyai Intertop Express
    2:30 PTG
    Ipoh - Terminal Amanjaya
    Tempoh 2h 36m
    5:06 PTG
    Butterworth - Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    dariRM 22.68
    Tidak tersedia buat sementara waktu: kali terakhir didapati pada 26/11/2021
  • Unititi Express
    6:00 PTG
    Ipoh - Terminal Amanjaya
    Tempoh 2h 36m
    8:36 PTG
    Butterworth - Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    dariRM 22.68
    Tidak tersedia buat sementara waktu: kali terakhir didapati pada 26/11/2021
  • GJG Express
    11:15 PTG
    Ipoh - Terminal Amanjaya
    Tempoh 2h 36m
    1:51 PG
    Butterworth - Terminal Bas Sementara Penang Sentral
    dariRM 32.34
    Tidak tersedia buat sementara waktu: kali terakhir didapati pada 11/06/2021

Bas Ipoh Butterworth: Maklumat lanjut

Kemas kini hasil carian anda untuk memenuhi keperluan perjalanan anda.
Kami telah menetapkan Ipoh sebagai tempat berlepas dan Butterworth sebagai destinasi dalam bar carian kami. Anda hanya perlu memilih tarikh perjalanan dari kalendar untuk mengemas kini carian anda. Sebagai cadangan, kami menetapkan tarikh perjalanan lalai untuk beberapa hari awal. Secara amnya, kebanyakan orang menempah 3-7 hari sebelum perjalanan mereka.
Adakah anda merancang perjalanan balik? Jika anda sudah pasti bila anda akan pulang dari Butterworth ke Ipoh, maka anda hanya perlu memilih tarikh kembali untuk mengambil kira ke dalam hasil carian anda.
Jika anda ingin melakukan perjalanan dengan orang lain,sila pilih jumlah penumpang dan mulakan carian anda.
Anda boleh menapis dan menyesuaikan hasil carian mengikut harga, masa perlepasan dan masa ketibaan. Anda juga boleh menapis hasil carian anda untuk mencari perhentian bas dan syarikat bas yang sesuai dan relevan berdasarkan keperluan anda.
Sementara anda mencari bas dariIpoh ke Butterworth, anda juga boleh membuat perbandingan dengan mod pengangkutan lain seperti tren, penerbangan dan carpool.
Kami berharap anda dapat menikmati perjalanan bas yang selesa dari Ipoh ke Butterworth!

Semua perhentian bas di Ipoh dan Butterworth

Stesen
Butterworth - Caltex @ Chai Leng Park
Jalan Baru 247, 13600  Butterworth  (Malaysia)
Butterworth - Railway Station
12000   Butterworth  (Malaysia)
Butterworth - Terminal Bas Sementara Penang Sentral
Butterworth , 12000  Butterworth  (Malaysia)

Bas Ipoh - Butterworth: Soalan Lazim (FAQ) mengenai laluan bas

Berapakah harga perjalanan bas untuk laluan dari Ipoh ke Butterworth?

Ia bergantung pada beberapa perkara seperti hari dan masa perjalanan. Perjalanan termurah boleh didapati dari harga RM 15.26. Bandingkan tawaran dan jimat wang!

Berapa lama perjalanan bas dari Ipoh ke Butterworth akan mengambil?

Bas terpantas dari Ipoh ke Butterworth hanya mengambil masa 2h 4m. Walau bagaimanapun, tempoh masa perjalanan boleh mengambil masa yang lebih lama ketika trafik.

Adakah terdapat laluan terus dari Ipoh ke Butterworth?

CheckMyBus membandingkan laluan terus dari Ipoh ke Butterworth. Gunalah fungsi carian kami untuk mencari tarikh perjalanan pilihan untuk laluan terus ke Butterworth dari Ipoh.

Bilakah bas pertama dari Ipoh bertolak ke Butterworth?

Bas paling awal berlepas dari Ipoh ke Butterworth pada pukul 2:45 PG. Masa berlepas mungkin akan berbeza pada hujung minggu dan pada hari cuti. Guna enjin carian kami untuk mencari masa yang sesuai dengan tarikh perjalanan anda.

Bilakah bas terakhir berlepas dari Ipoh ke Butterworth?

Bas terakhir berlepas dari Ipoh ke Butterworth pada pukul 4:00 PTG. Harap maklum bahawa masa berlepas mungkin berbeza pada hujung minggu dan hari cuti. Guna enjin carian kami untuk mencari masa yang sesuai dengan tarikh perjalanan anda.

Apakah yang boleh saya bawa semasa perjalanan bas dari Ipoh ke Butterworth?

Setiap pengendali bas mempunyai polisi yang berbeza mengenai apa yang boleh dibawa ke dalam bas.Kebanyakan pengendali bas, membolehkan anda membawa satu beg bagasi dan bagasi kabin untuk laluan Ipoh - Butterworth secara percuma. Dengan enjin carian kami, anda boleh mencari perjalanan bas yang paling sesuai.

Apakah kemudahan yang disediakan di dalam bas untuk laluan Ipoh ke Butterworth?

Kemudahan yang disediakan di dalam bas akan bergantung pada pengendali bas. Kebanyakan bas jarak jauh menawarkan kemudahan WiFi supaya anda dapat berhubung sepanjang perjalanan dan berkongsi lokasi anda dengan rakan-rakan. Penyaman udara di dalam bas membolehkan anda menikmati perjalanan yang selesa. Anda boleh menggunakan fungsi carian kami untuk mendapat maklumat yang tepat tentang kemudahan di dalam bas untuk perjalanan dari Ipoh ke Butterworth pada tarikh perjalanan tertentu.

Bandingkan Ipoh dan Butterworth

Laluan bas dariIpoh dan Butterworth

Trusted shop
Aplikasi CheckMyBus
Muat turun dengan percuma
Pergi ke stor
GPDR CheckMyBus shield

We value your privacy!

To show you the best bus deals, we collect some information about how you use CheckMyBus. We remember your anonymized details to improve our service and provide you a personalized experience.