Bas dari Kuala Lumpur ke Bayan Lepas

Tiket bas dan tren murah untuk perjalanan dari Kuala Lumpur ke Bayan Lepas
Tawaran terbaik Jimat sehingga 70%
Pilihan yang terbanyak Jutaan laluan di seluruh dunia
Mudah dan telus Bandingkan tawaran dengan 1 klik

Bandingkan semua jadual waktu untuk bas dari Kuala Lumpur ke Bayan Lepas

Berikut ialah pilihan perjalanan bas paling murah dari jadual daripada Kuala Lumpur ke Bayan Lepas daripada pelbagai pengendali bas seperti Billion Stars Express, KKKL Express Malaysia atau Plusliner MY untuk hari-hari berikutnya.
hari ini
dari RM 32
esok
dari RM 32
Rabu
dari RM 32
Khamis
dari RM 33
Jumaat
dari RM 32
Sabtu
dari RM 33
Ahad
dari RM 32

Perjalanan bas paling murah hari ini

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Billion Stars Express
    5h 2m
    12:00 PG
    Kuala Lumpur
    5:02 PG
    Bayan Lepas
    Billion Stars Express
    Economy
    RM 32
  • Kejora Express
    -17736783h -29m
    3:29 PTG
    Kuala Lumpur
    Bayan Lepas
    Sungai Nibong Bus Terminal
    Kejora Express
    Premium Economy
    RM 32
  • KPB Ekspress
    -17736784h 0m
    4:00 PTG
    Kuala Lumpur
    Bayan Lepas
    Ayamas Sg. Nibong Perhentian bas
    KPB Ekspress
    Premium Economy
    RM 35
  • Jasmine Express
    8h 56m
    3:00 PG
    Kuala Lumpur
    11:56 PG
    Bayan Lepas
    Jasmine Express
    Economy
    RM 36
  • MARA Liner
    5h 2m
    2:00 PG
    Kuala Lumpur
    7:02 PG
    Bayan Lepas
    MARA Liner
    Economy
    RM 37

Perjalanan bas paling murah esok

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Billion Stars Express
    5h 2m
    4:30 PTG
    Kuala Lumpur
    9:32 PTG
    Bayan Lepas
    Billion Stars Express
    Economy
    RM 32
  • Kejora Express
    0h 0m
    3:29 PTG
    Kuala Lumpur
    Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    3:29 PTG
    Bayan Lepas
    Sungai Nibong Bus Terminal
    Kejora Express
    Economy
    RM 33
  • KPB Ekspress
    4h 59m
    4:00 PTG
    Kuala Lumpur
    Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    8:59 PTG
    Bayan Lepas
    Sungai Nibong Bus Terminal
    KPB Ekspress
    Economy
    RM 36
  • Grassland Super Nice Express
    4h 59m
    2:29 PTG
    Kuala Lumpur
    Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    7:28 PTG
    Bayan Lepas
    Sungai Nibong Bus Terminal
    Grassland Super Nice Express
    Economy
    RM 38
  • GJG Express
    4h 59m
    10:30 PG
    Kuala Lumpur
    Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    3:29 PTG
    Bayan Lepas
    Sungai Nibong Bus Terminal
    GJG Express
    Economy
    RM 39

Perjalanan bas paling murah Rabu

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Billion Stars Express
    5h 2m
    12:00 PG
    Kuala Lumpur
    5:02 PG
    Bayan Lepas
    Billion Stars Express
    Economy
    RM 32
  • Kejora Express
    -17736823h -29m
    7:29 PG
    Kuala Lumpur
    Bayan Lepas
    Sungai Nibong Bus Terminal
    Kejora Express
    Premium Economy
    RM 33
  • Jasmine Express
    8h 56m
    4:45 PG
    Kuala Lumpur
    1:41 PTG
    Bayan Lepas
    Jasmine Express
    Economy
    RM 36
  • MARA Liner
    8h 56m
    2:00 PG
    Kuala Lumpur
    10:56 PG
    Bayan Lepas
    MARA Liner
    Economy
    RM 37
  • KPB Ekspress
    -17736828h 0m
    12:00 PTG
    Kuala Lumpur
    Bayan Lepas
    Ayamas Sg. Nibong Perhentian bas
    KPB Ekspress
    Premium Economy
    RM 38

Perjalanan bas paling murah Khamis

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Billion Stars Express
    5h 2m
    4:30 PTG
    Kuala Lumpur
    9:32 PTG
    Bayan Lepas
    Billion Stars Express
    Economy
    RM 33
  • Kejora Express
    -17736854h -45m
    2:45 PTG
    Kuala Lumpur
    Bayan Lepas
    Sungai Nibong Bus Terminal
    Kejora Express
    Premium Economy
    RM 33
  • KPB Ekspress
    -17736856h 0m
    4:00 PTG
    Kuala Lumpur
    Bayan Lepas
    Ayamas Sg. Nibong Perhentian bas
    KPB Ekspress
    Premium Economy
    RM 35
  • LA Holidays
    -17736863h -59m
    11:59 PTG
    Kuala Lumpur
    Bayan Lepas
    Sungai Nibong Bus Terminal
    LA Holidays
    Business
    RM 38
  • GJG Express
    -17736850h -30m
    10:30 PG
    Kuala Lumpur
    Bayan Lepas
    Ayamas Sg. Nibong Perhentian bas
    GJG Express
    Economy
    RM 38

Perjalanan bas paling murah Jumaat

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Billion Stars Express
    5h 2m
    4:30 PTG
    Kuala Lumpur
    9:32 PTG
    Bayan Lepas
    Billion Stars Express
    Economy
    RM 32
  • Kejora Express
    -17736879h -29m
    3:29 PTG
    Kuala Lumpur
    Bayan Lepas
    Sungai Nibong Bus Terminal
    Kejora Express
    Premium Economy
    RM 32
  • KPB Ekspress
    -17736880h 0m
    4:00 PTG
    Kuala Lumpur
    Bayan Lepas
    Ayamas Sg. Nibong Perhentian bas
    KPB Ekspress
    Premium Economy
    RM 35
  • GJG Express
    -17736874h -30m
    10:30 PG
    Kuala Lumpur
    Bayan Lepas
    Ayamas Sg. Nibong Perhentian bas
    GJG Express
    Economy
    RM 38
  • LA Holidays
    -17736887h -59m
    11:59 PTG
    Kuala Lumpur
    Bayan Lepas
    Sungai Nibong Bus Terminal
    LA Holidays
    Business
    RM 38

Perjalanan bas paling murah Sabtu

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Kejora Express
    0h 0m
    3:29 PTG
    Kuala Lumpur
    Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    3:29 PTG
    Bayan Lepas
    Sungai Nibong Bus Terminal
    Kejora Express
    Economy
    RM 33
  • KPB Ekspress
    4h 59m
    4:00 PTG
    Kuala Lumpur
    Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    8:59 PTG
    Bayan Lepas
    Sungai Nibong Bus Terminal
    KPB Ekspress
    Economy
    RM 36
  • Billion Stars Express
    4h 59m
    12:30 PG
    Kuala Lumpur
    Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    5:29 PG
    Bayan Lepas
    Sungai Nibong Bus Terminal
    Billion Stars Express
    Economy
    RM 36
  • Jasmine Express
    8h 56m
    3:00 PG
    Kuala Lumpur
    11:56 PG
    Bayan Lepas
    Jasmine Express
    Economy
    RM 36
  • MARA Liner
    5h 2m
    2:00 PG
    Kuala Lumpur
    7:02 PG
    Bayan Lepas
    MARA Liner
    Economy
    RM 37

Perjalanan bas paling murah Ahad

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Kejora Express
    -17736927h -29m
    3:29 PTG
    Kuala Lumpur
    Bayan Lepas
    Sungai Nibong Bus Terminal
    Kejora Express
    Premium Economy
    RM 32
  • KPB Ekspress
    -17736928h 0m
    4:00 PTG
    Kuala Lumpur
    Bayan Lepas
    Ayamas Sg. Nibong Perhentian bas
    KPB Ekspress
    Premium Economy
    RM 35
  • MARA Liner
    5h 2m
    2:00 PG
    Kuala Lumpur
    7:02 PG
    Bayan Lepas
    MARA Liner
    Economy
    RM 37
  • Suasana Edaran Express
    5h 2m
    12:00 PG
    Kuala Lumpur
    5:02 PG
    Bayan Lepas
    Suasana Edaran Express
    Economy
    RM 38
  • Sri Maju Group
    5h 2m
    3:45 PG
    Kuala Lumpur
    8:47 PG
    Bayan Lepas
    Sri Maju Group
    Economy
    RM 38

Kekerapan sambungan bas antara Kuala Lumpur dan Bayan Lepas

Lihat di sini kekerapan hubungan antara Kuala Lumpur dan Bayan Lepas, pada masa dan hari yang berbeza dalam seminggu.
Isnin ialah hari paling sibuk, dengan lebih daripada 717 bas harian daripada Kuala Lumpur ke Bayan Lepas. Selasa sebaliknya mempunyai paling sedikit sambungan, dengan hanya 145 bas harian antara Kuala Lumpur dan Bayan Lepas.
Masa paling sibuk pada hari itu ialah Petang, dengan 889 bas dari Kuala Lumpur ke Bayan Lepas, manakala Malam melihat hubungan paling sedikit antara Kuala Lumpur dan Bayan Lepas, dengan 453 tawaran.

Fakta tentang bas daripada Kuala Lumpur ke Bayan Lepas

Bandingkan semua penyedia seperti Billion Stars Express, KKKL Express Malaysia dan Plusliner MY yang melakukan perjalanan 360 kali setiap hari dengan bas dari Kuala Lumpur ke Bayan Lepas dalam satu klik! Tempah tiket bas anda dari Kuala Lumpur ke Bayan Lepas bermula dari RM 32!

Bas paling murah RM 32
Bas terpantas 4h 46m
Bas terawal 12:00 PG
Bas terakhir 11:59 PTG
Laluan bas harian 360 Ø
Jarak 288.0 km
Syarikat bas Billion Stars Express, KKKL Express Malaysia, Plusliner MY, KPB Ekspress, Grassland Super Nice Express, Alya Xpress, Suasana Edaran Express, MARA Liner, GJG Express, Kejora Express dan 11 lagi.

Sambungan bas termurah dari Kuala Lumpur ke Bayan Lepas

Setiap hari, 360 bas daripada 21 syarikat bas meninggalkan Kuala Lumpur untuk Bayan Lepas: dalam jadual di bawah, anda akan menemui harga termurah untuk bas di laluan ini, bermula dari 27/05/2024 dan untuk hari-hari berikutnya.

Isnin
Selasa
Rabu
Khamis
Jumaat
Sabtu
Ahad
Isnin 27/05
RM 32
Selasa 28/05
RM 32
Rabu 29/05
RM 37
Khamis 30/05
RM 33
Jumaat 31/05
RM 32
Sabtu 01/06
RM 33
Ahad 02/06
RM 33
Isnin 03/06
RM 32
Selasa 04/06
RM 32
Rabu 05/06
RM 32
Khamis 06/06
RM 38
Jumaat 07/06
RM 37
Sabtu 08/06
RM 37
Ahad 09/06
RM 41
Isnin 10/06
RM 39
Selasa 11/06
RM 41
Rabu 12/06
RM 33
Khamis 13/06
RM 41
Jumaat 14/06
RM 41
Sabtu 15/06
RM 42
Ahad 16/06
RM 41
Isnin 17/06
RM 38
Selasa 18/06
RM 41
Rabu 19/06
RM 41
Khamis 20/06
RM 37
Jumaat 21/06
RM 32
Sabtu 22/06
RM 41
Ahad 23/06

Masa termurah untuk perjalanan dari Kuala Lumpur ke Bayan Lepas

Lihat di sini pada hari dan masa mana anda boleh mendapatkan tiket bas paling murah dari Kuala Lumpur ke Bayan Lepas, untuk 30 hari seterusnya.
Dengan harga bermula dari RM 32, Isnin ialah hari paling murah untuk bas dari Kuala Lumpur ke Bayan Lepas. Sabtu sebaliknya ialah hari paling mahal dengan harga bermula dari RM 33.
Petang ialah masa termurah dalam sehari untuk tiket bas dari Kuala Lumpur ke Bayan Lepas, dengan RM 32. Pagi ialah masa paling mahal dalam sehari dengan harga bermula dari RM 32.

Bagaimana untuk menjimatkan wang dalam perjalanan daripada Kuala Lumpur kepada Bayan Lepas

Perjalanan boleh mahal, tetapi ia tidak perlu! Adakah anda ingin mengelak daripada membayar harga yang teruk untuk perjalanan anda? Kemudian ikuti langkah cepat ini untuk menjimatkan wang:

Tempah tiket daripada Kuala Lumpur ke Bayan Lepas lebih awal! Lebih awal anda menempah, lebih murah biasanya harganya. Selain itu, anda pasti akan mendapat tempat di dalam bas daripada Kuala Lumpur ke Bayan Lepas, berbanding jika anda membelinya pada saat akhir atau terus di stesen .

Jika boleh, elakkan perjalanan pada waktu puncak. Daripada hujung minggu, cuba melancong sepanjang minggu. Perjalanan pada waktu petang atau malam ia juga lebih murah, dan kemudiannya bas dari Kuala Lumpur ke Bayan Lepas juga lebih kosong.

Syarikat bas yang dikasihi daripada Kuala Lumpur hingga Bayan Lepas

Ini ialah syarikat bas yang paling banyak ditempah antara Kuala Lumpur hingga Bayan Lepas daripada pengguna kami.

Semua stesen bas dan perhentian di Kuala Lumpur dan Bayan Lepas

Peta di bawah menunjukkan kepada anda tempat untuk mencari semua stesen bas di Kuala Lumpur dan Bayan Lepas.

Perkhidmatan dan Keselesaan di dalam bas daripada Kuala Lumpur ke Bayan Lepas

Ingin tahu kelas tempat duduk yang tersedia pada bas daripada Kuala Lumpur hingga Bayan Lepas? Atau syarikat bas manakah yang menyediakan laluan Kuala Lumpur ke Bayan Lepas? Di bawah anda akan menemui jawapan kepada soalan anda.

Soalan lazim tentang bas Kuala Lumpur ke Bayan Lepas

Berapakah harga perjalanan bas ekspres untuk laluan Kuala Lumpur Bayan Lepas?

Ia bergantung pada beberapa faktor seperti hari dan waktu perjalanan. Tiket termurah untuk perjalanan Kuala Lumpur-Bayan Lepas boleh didapati dari harga RM 32. Bandingkan semua tawaran dan jimat wang!

Berapakah penjimatan saya apabila membandingkan semua bas dari Kuala Lumpur ke Bayan Lepas?

21 syarikat menawarkan laluan ini dengan harga tiket antara RM 32 dan RM 66. Para penumpang dinasihatkan membuat pembelian tiket seawal mungkin untuk memastikan tiket termurah boleh didapati ke Bayan Lepas.

Secara purata, berapa banyak sambungan tersedia dari Kuala Lumpur ke Bayan Lepas setiap hari?

Setiap hari, laluan bas Kuala Lumpur ke Bayan Lepas dilayan oleh kira-kira 360 sambungan. Dengan carian kami, anda boleh membandingkan masa bas untuk mencari perjalanan yang sempurna.

Berapakah lama masa perjalanan bas ke Bayan Lepas dari Kuala Lumpur?

Bas perantara terpantas dari Kuala Lumpur ke Bayan Lepas ditawarkan oleh Billion Stars Express dan mengambil masa 4h 46m jam. Tiket bas untuk laluan ini berharga RM 35. Dalam konteks ini, tempoh masa perjalanan bas boleh mengambil masa yang lama akibat kesesakan trafik.

Pukul berapa bas pertama dari Kuala Lumpur ke Bayan Lepas akan berlepas?

Bas paling awal ke Bayan Lepas akan berlepas dari Kuala Lumpur pada pukul 12:00 PG. Maklumat mengenai waktu berlepas mungkin berbeza pada hujung minggu dan hari cuti. Gunalah enjin carian kami untuk mencari waktu yang tepat untuk tarikh perjalanan anda.

Pukul berapakah bas terakhir akan berlepas dari Kuala Lumpur ke Bayan Lepas?

Bas terakhir akan berlepas ke Bayan Lepas dari Kuala Lumpur pada pukul 11:59 PTG Maklumat mengenai masa berlepas mungkin berbeza pada hujung minggu dan hari cuti. Gunalah enjin carian kami untuk mencari waktu yang tepat untuk tarikh perjalanan anda.

Pengendali bas manakah yang beroperasi untuk laluan Kuala Lumpur Bayan Lepas ?

Sekiranya anda mengambil bas perantara dari Kuala Lumpur ke Bayan Lepas, para penumpang boleh melakukan perjalanan mereka dengan syarikat bas Billion Stars Express, KKKL Express Malaysia dan Plusliner MY. Anda boleh membandingkan semua tiket bas yang sedia ada dengan enjin carian kami dan menempah tiket yang sesuai untuk anda.

Adakah terdapat bas terus antara Kuala Lumpur dan Bayan Lepas?

Anda boleh menyemak semua sambungan langsung antara Kuala Lumpur dan Bayan Lepas dengan menggunakan carian dan melihat bahagian Perturakan dalam penapis kami. Ini ialah beberapa syarikat yang menawarkan bas terus: Billion Stars Express, KKKL Express Malaysia dan Plusliner MY.

Apakah yang boleh saya bawa dengan bas ke Bayan Lepas dari Kuala Lumpur?

Apa yang boleh anda bawa akan berbeza antara pengendali bas ekspres. Secara umumnya, anda boleh membawa satu beg bagasi dan bagasi kabin untuk laluan Kuala Lumpur - Bayan Lepas secara percuma. Gunalah enjin carian kami untuk mencari bas yang paling sesuai berdasarkan keperluan anda dan tarikh perjalanan anda.

Kemudahan apa yang boleh didapati untuk laluan bas Kuala Lumpur - Bayan Lepas?

Kemudahan yang disediakan di dalam bas bergantung pada pengendali bas. Kebanyakan pengendali bas ekspres mempunyai WiFi. Dengan kemudahan WiFi, anda dapat berkongsi lokasi anda kepada rakan-rakan semasa perjalanan. Sistem penyaman udara membolehkan anda menikmati perjalanan yang lebih selesa dan menyenangkan. Gunakan fungsi carian kami untuk mendapatkan maklumat yang tepat mengenai kemudahan bas dari Kuala Lumpur ke Bayan Lepas untuk perjalanan anda.

Kelas tempat duduk yang tersedia yang ditawarkan pada laluan bas Kuala Lumpur ke Bayan Lepas

Economy
Economy

Pilihan termurah tersedia untuk tiket anda, ia biasanya disertakan dengan tempat duduk boleh lipat dan AC.

Premium Economy
PremiumEconomy

Gabungan antara Ekonomi dan Perniagaan, ia menawarkan ruang kaki tambahan, WI-FI dan makanan ringan yang mungkin.

Business
Business

Tempat duduk yang selesa, perkhidmatan makanan dan minuman, disertai secara amnya dengan fleksibiliti tiket.

Lebih banyak laluan bas dari Kuala Lumpur dan Bayan Lepas

Berikut ialah gambaran keseluruhan laluan bas paling popular daripada Kuala Lumpur dan daripada Bayan Lepas. Hanya klik pada sambungan pilihan anda, dan anda akan menemui semua butiran tentang laluan bas anda!

Aplikasi CheckMyBus

Muat turun dengan percuma

App Store
CheckMyBus App
Tutup
GPDR CheckMyBus shield

We value your privacy!

To show you the best bus offers, we and our partners use technical, analytical, and marketing cookies to personalize the ads. We remember your anonymized details to provide a personalized experience.