Bas dari Beaufort ke Kota Kinabalu

Tiket bas dan tren murah untuk perjalanan dari Beaufort ke Kota Kinabalu
Tawaran terbaik Jimat sehingga 70%
Pilihan yang terbanyak Jutaan laluan di seluruh dunia
Mudah dan telus Bandingkan tawaran dengan 1 klik

Bandingkan semua jadual waktu untuk bas dari Beaufort ke Kota Kinabalu

Berikut ialah pilihan perjalanan bas paling murah dari jadual daripada Beaufort ke Kota Kinabalu daripada pelbagai pengendali bas seperti Sipitang Express untuk hari-hari berikutnya .
hari ini
dari RM 4
esok
dari RM 4
Ahad
dari RM 4
Isnin
Selasa
dari RM 4
Rabu
Khamis
dari RM 12

Perjalanan bas paling murah hari ini

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Sipitang Express
    2h 22m
    5:15 PTG
    Beaufort
    Perhentian bas
    7:37 PTG
    Kota Kinabalu
    Perhentian bas
    Sipitang Express
    Economy
    RM 4
  • Sipitang Express
    -17735705h -15m
    5:15 PTG
    Beaufort
    Perhentian bas
    Kota Kinabalu
    Perhentian bas
    Sipitang Express
    Economy
    RM 4
  • Sipitang Express
    2h 22m
    9:15 PG
    Beaufort
    Perhentian bas
    11:37 PG
    Kota Kinabalu
    Perhentian bas
    Sipitang Express
    Economy
    RM 14
  • Sipitang Express
    2h 22m
    1:15 PTG
    Beaufort
    Perhentian bas
    3:37 PTG
    Kota Kinabalu
    Perhentian bas
    Sipitang Express
    Economy
    RM 14
  • Sipitang Express
    -17735697h -15m
    9:15 PG
    Beaufort
    Perhentian bas
    Kota Kinabalu
    Perhentian bas
    Sipitang Express
    Economy
    RM 14

Perjalanan bas paling murah esok

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Sipitang Express
    2h 22m
    5:15 PTG
    Beaufort
    Perhentian bas
    7:37 PTG
    Kota Kinabalu
    Perhentian bas
    Sipitang Express
    Economy
    RM 4
  • Sipitang Express
    -17735729h -15m
    5:15 PTG
    Beaufort
    Perhentian bas
    Kota Kinabalu
    Perhentian bas
    Sipitang Express
    Economy
    RM 4
  • Sipitang Express
    2h 22m
    9:15 PG
    Beaufort
    Perhentian bas
    11:37 PG
    Kota Kinabalu
    Perhentian bas
    Sipitang Express
    Economy
    RM 14
  • Sipitang Express
    2h 22m
    1:15 PTG
    Beaufort
    Perhentian bas
    3:37 PTG
    Kota Kinabalu
    Perhentian bas
    Sipitang Express
    Economy
    RM 14
  • Sipitang Express
    -17735721h -15m
    9:15 PG
    Beaufort
    Perhentian bas
    Kota Kinabalu
    Perhentian bas
    Sipitang Express
    Economy
    RM 14

Perjalanan bas paling murah Ahad

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Sipitang Express
    -17735753h -15m
    5:15 PTG
    Beaufort
    Perhentian bas
    Kota Kinabalu
    Perhentian bas
    Sipitang Express
    Economy
    RM 4
  • Sipitang Express
    2h 22m
    9:15 PG
    Beaufort
    Perhentian bas
    11:37 PG
    Kota Kinabalu
    Perhentian bas
    Sipitang Express
    Economy
    RM 14
  • Sipitang Express
    2h 22m
    1:15 PTG
    Beaufort
    Perhentian bas
    3:37 PTG
    Kota Kinabalu
    Perhentian bas
    Sipitang Express
    Economy
    RM 14
  • Sipitang Express
    -17735745h -15m
    9:15 PG
    Beaufort
    Perhentian bas
    Kota Kinabalu
    Perhentian bas
    Sipitang Express
    Economy
    RM 14
  • Sipitang Express
    -17735749h -15m
    1:15 PTG
    Beaufort
    Perhentian bas
    Kota Kinabalu
    Perhentian bas
    Sipitang Express
    Economy
    RM 14

Perjalanan bas paling murah Selasa

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Sipitang Express
    -17735801h -15m
    5:15 PTG
    Beaufort
    Perhentian bas
    Kota Kinabalu
    Perhentian bas
    Sipitang Express
    Economy
    RM 4
  • Sipitang Express
    2h 22m
    9:15 PG
    Beaufort
    Perhentian bas
    11:37 PG
    Kota Kinabalu
    Perhentian bas
    Sipitang Express
    Economy
    RM 14
  • Sipitang Express
    2h 22m
    1:15 PTG
    Beaufort
    Perhentian bas
    3:37 PTG
    Kota Kinabalu
    Perhentian bas
    Sipitang Express
    Economy
    RM 14
  • Sipitang Express
    -17735793h -15m
    9:15 PG
    Beaufort
    Perhentian bas
    Kota Kinabalu
    Perhentian bas
    Sipitang Express
    Economy
    RM 14
  • Sipitang Express
    -17735797h -15m
    1:15 PTG
    Beaufort
    Perhentian bas
    Kota Kinabalu
    Perhentian bas
    Sipitang Express
    Economy
    RM 14

Perjalanan bas paling murah Khamis

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Sipitang Express
    2h 22m
    9:15 PG
    Beaufort
    Perhentian bas
    11:37 PG
    Kota Kinabalu
    Perhentian bas
    Sipitang Express
    Economy
    RM 12
  • Sipitang Express
    2h 22m
    1:15 PTG
    Beaufort
    Perhentian bas
    3:37 PTG
    Kota Kinabalu
    Perhentian bas
    Sipitang Express
    Economy
    RM 12
  • Sipitang Express
    -17735841h -15m
    9:15 PG
    Beaufort
    Perhentian bas
    Kota Kinabalu
    Perhentian bas
    Sipitang Express
    Economy
    RM 12
  • Sipitang Express
    -17735845h -15m
    1:15 PTG
    Beaufort
    Perhentian bas
    Kota Kinabalu
    Perhentian bas
    Sipitang Express
    Economy
    RM 12
  • Sipitang Express
    -17735849h -15m
    5:15 PTG
    Beaufort
    Perhentian bas
    Kota Kinabalu
    Perhentian bas
    Sipitang Express
    Economy
    RM 12

Kekerapan sambungan bas antara Beaufort dan Kota Kinabalu

Lihat di sini kekerapan hubungan antara Beaufort dan Kota Kinabalu, pada masa dan hari yang berbeza dalam seminggu.
Ahad ialah hari paling sibuk, dengan lebih daripada 7 bas harian daripada Beaufort ke Kota Kinabalu. Selasa sebaliknya mempunyai paling sedikit sambungan, dengan hanya 5 bas harian antara Beaufort dan Kota Kinabalu.
Masa paling sibuk pada hari itu ialah Petang, dengan 19 bas dari Beaufort ke Kota Kinabalu, manakala Pagi melihat hubungan paling sedikit antara Beaufort dan Kota Kinabalu, dengan 10 tawaran.

Fakta tentang bas daripada Beaufort ke Kota Kinabalu

Bandingkan semua penyedia seperti Sipitang Express yang melakukan perjalanan 5 kali setiap hari dengan bas dari Beaufort ke Kota Kinabalu dalam satu klik! Tempah tiket bas anda dari Beaufort ke Kota Kinabalu bermula dari RM 4!

Bas paling murah RM 4
Bas terpantas 2h 22m
Bas terawal 9:15 PG
Bas terakhir 5:15 PTG
Laluan bas harian 5 Ø
Jarak 78.6 km
Syarikat bas Sipitang Express

Sambungan bas termurah dari Beaufort ke Kota Kinabalu

Setiap hari, 5 bas daripada 1 syarikat bas meninggalkan Beaufort untuk Kota Kinabalu: dalam jadual di bawah, anda akan menemui harga termurah untuk bas di laluan ini, bermula dari 12/04/2024 dan untuk hari-hari berikutnya.

Isnin
Selasa
Rabu
Khamis
Jumaat
Sabtu
Ahad
Isnin 08/04
Selasa 09/04
Rabu 10/04
Khamis 11/04
Jumaat 12/04
RM 14
Sabtu 13/04
RM 4
Ahad 14/04
RM 4
Isnin 15/04
Selasa 16/04
RM 4
Rabu 17/04
Khamis 18/04
RM 12
Jumaat 19/04
RM 12
Sabtu 20/04
Ahad 21/04
RM 12
Isnin 22/04
Selasa 23/04
Rabu 24/04
Khamis 25/04
Jumaat 26/04
Sabtu 27/04
Ahad 28/04
RM 12
Isnin 29/04
RM 12
Selasa 30/04
Rabu 01/05
Khamis 02/05
Jumaat 03/05
Sabtu 04/05
Ahad 05/05

Masa termurah untuk perjalanan dari Beaufort ke Kota Kinabalu

Lihat di sini pada hari dan masa mana anda boleh mendapatkan tiket bas paling murah dari Beaufort ke Kota Kinabalu, untuk 30 hari seterusnya.
Dengan harga bermula dari RM 4, Selasa ialah hari paling murah untuk bas dari Beaufort ke Kota Kinabalu. Khamis sebaliknya ialah hari paling mahal dengan harga bermula dari RM 12.
Petang ialah masa termurah dalam sehari untuk tiket bas dari Beaufort ke Kota Kinabalu, dengan RM 4. Pagi ialah masa paling mahal dalam sehari dengan harga bermula dari RM 12.

Bagaimana untuk menjimatkan wang dalam perjalanan daripada Beaufort kepada Kota Kinabalu

Perjalanan boleh mahal, tetapi ia tidak perlu! Adakah anda ingin mengelak daripada membayar harga yang teruk untuk perjalanan anda? Kemudian ikuti langkah cepat ini untuk menjimatkan wang:

Tempah tiket daripada Beaufort ke Kota Kinabalu lebih awal! Lebih awal anda menempah, lebih murah biasanya harganya. Selain itu, anda pasti akan mendapat tempat di dalam bas daripada Beaufort ke Kota Kinabalu, berbanding jika anda membelinya pada saat akhir atau terus di stesen .

Jika boleh, elakkan perjalanan pada waktu puncak. Daripada hujung minggu, cuba melancong sepanjang minggu. Perjalanan pada waktu petang atau malam ia juga lebih murah, dan kemudiannya bas dari Beaufort ke Kota Kinabalu juga lebih kosong.

Syarikat bas yang dikasihi daripada Beaufort hingga Kota Kinabalu

Ini ialah syarikat bas yang paling banyak ditempah antara Beaufort hingga Kota Kinabalu daripada pengguna kami.

Semua stesen bas dan perhentian di Beaufort dan Kota Kinabalu

Peta di bawah menunjukkan kepada anda tempat untuk mencari semua stesen bas di Beaufort dan Kota Kinabalu.

Perkhidmatan dan Keselesaan di dalam bas daripada Beaufort ke Kota Kinabalu

Ingin tahu kelas tempat duduk yang tersedia pada bas daripada Beaufort hingga Kota Kinabalu? Atau syarikat bas manakah yang menyediakan laluan Beaufort ke Kota Kinabalu? Di bawah anda akan menemui jawapan kepada soalan anda.

Soalan lazim tentang bas Beaufort ke Kota Kinabalu

Berapakah harga perjalanan bas ekspres untuk laluan Beaufort Kota Kinabalu?

Ia bergantung pada beberapa faktor seperti hari dan waktu perjalanan. Tiket termurah untuk perjalanan Beaufort-Kota Kinabalu boleh didapati dari harga RM 4. Bandingkan semua tawaran dan jimat wang!

Berapakah penjimatan saya apabila membandingkan semua bas dari Beaufort ke Kota Kinabalu?

1 syarikat menawarkan laluan ini dengan harga tiket antara RM 4 dan RM 15. Para penumpang dinasihatkan membuat pembelian tiket seawal mungkin untuk memastikan tiket termurah boleh didapati ke Kota Kinabalu.

Secara purata, berapa banyak sambungan tersedia dari Beaufort ke Kota Kinabalu setiap hari?

Setiap hari, laluan bas Beaufort ke Kota Kinabalu dilayan oleh kira-kira 5 sambungan. Dengan carian kami, anda boleh membandingkan masa bas untuk mencari perjalanan yang sempurna.

Berapakah lama masa perjalanan bas ke Kota Kinabalu dari Beaufort?

Bas perantara terpantas dari Beaufort ke Kota Kinabalu ditawarkan oleh Sipitang Express dan mengambil masa 2h 22m jam. Tiket bas untuk laluan ini berharga RM 4. Dalam konteks ini, tempoh masa perjalanan bas boleh mengambil masa yang lama akibat kesesakan trafik.

Pukul berapa bas pertama dari Beaufort ke Kota Kinabalu akan berlepas?

Bas paling awal ke Kota Kinabalu akan berlepas dari Beaufort pada pukul 9:15 PG. Maklumat mengenai waktu berlepas mungkin berbeza pada hujung minggu dan hari cuti. Gunalah enjin carian kami untuk mencari waktu yang tepat untuk tarikh perjalanan anda.

Pukul berapakah bas terakhir akan berlepas dari Beaufort ke Kota Kinabalu?

Bas terakhir akan berlepas ke Kota Kinabalu dari Beaufort pada pukul 5:15 PTG Maklumat mengenai masa berlepas mungkin berbeza pada hujung minggu dan hari cuti. Gunalah enjin carian kami untuk mencari waktu yang tepat untuk tarikh perjalanan anda.

Pengendali bas manakah yang beroperasi untuk laluan Beaufort Kota Kinabalu ?

Sekiranya anda mengambil bas perantara dari Beaufort ke Kota Kinabalu, para penumpang boleh melakukan perjalanan mereka dengan syarikat bas Sipitang Express. Anda boleh membandingkan semua tiket bas yang sedia ada dengan enjin carian kami dan menempah tiket yang sesuai untuk anda.

Adakah terdapat bas terus antara Beaufort dan Kota Kinabalu?

Anda boleh menyemak semua sambungan langsung antara Beaufort dan Kota Kinabalu dengan menggunakan carian dan melihat bahagian Perturakan dalam penapis kami. Ini ialah beberapa syarikat yang menawarkan bas terus: Sipitang Express.

Apakah yang boleh saya bawa dengan bas ke Kota Kinabalu dari Beaufort?

Apa yang boleh anda bawa akan berbeza antara pengendali bas ekspres. Secara umumnya, anda boleh membawa satu beg bagasi dan bagasi kabin untuk laluan Beaufort - Kota Kinabalu secara percuma. Gunalah enjin carian kami untuk mencari bas yang paling sesuai berdasarkan keperluan anda dan tarikh perjalanan anda.

Kemudahan apa yang boleh didapati untuk laluan bas Beaufort - Kota Kinabalu?

Kemudahan yang disediakan di dalam bas bergantung pada pengendali bas. Kebanyakan pengendali bas ekspres mempunyai WiFi. Dengan kemudahan WiFi, anda dapat berkongsi lokasi anda kepada rakan-rakan semasa perjalanan. Sistem penyaman udara membolehkan anda menikmati perjalanan yang lebih selesa dan menyenangkan. Gunakan fungsi carian kami untuk mendapatkan maklumat yang tepat mengenai kemudahan bas dari Beaufort ke Kota Kinabalu untuk perjalanan anda.

Kelas tempat duduk yang tersedia yang ditawarkan pada laluan bas Beaufort ke Kota Kinabalu

Economy
Economy

Pilihan termurah tersedia untuk tiket anda, ia biasanya disertakan dengan tempat duduk boleh lipat dan AC.

Lebih banyak laluan bas dari Beaufort dan Kota Kinabalu

Berikut ialah gambaran keseluruhan laluan bas paling popular daripada Beaufort dan daripada Kota Kinabalu. Hanya klik pada sambungan pilihan anda, dan anda akan menemui semua butiran tentang laluan bas anda!

Aplikasi CheckMyBus

Muat turun dengan percuma

App Store
CheckMyBus App
Tutup
GPDR CheckMyBus shield

We value your privacy!

To show you the best bus offers, we and our partners use technical, analytical, and marketing cookies to personalize the ads. We remember your anonymized details to provide a personalized experience.