Bas dari Kuantan ke Temerloh

Tiket bas dan tren murah untuk perjalanan dari Kuantan ke Temerloh
Tawaran terbaik Jimat sehingga 70%
Pilihan yang terbanyak Jutaan laluan di seluruh dunia
Mudah dan telus Bandingkan tawaran dengan 1 klik

Bandingkan semua jadual waktu untuk bas dari Kuantan ke Temerloh

Berikut ialah pilihan perjalanan bas paling murah dari jadual daripada Kuantan ke Temerloh daripada pelbagai pengendali bas seperti Transnasional MY, MARA Liner atau Trans Malaya untuk hari-hari berikutnya .
hari ini
dari RM 13
esok
dari RM 13
Ahad
Isnin
dari RM 12
Selasa
dari RM 12
Rabu
Khamis
dari RM 13

Perjalanan bas paling murah hari ini

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • MARA Liner
    2h 36m
    8:15 PG
    Kuantan
    Terminal Sentral (Bus Terminal)
    10:51 PG
    Temerloh
    Bus Terminal
    MARA Liner
    Premium Economy
    RM 13
  • Transnasional MY
    1h 59m
    8:30 PG
    Kuantan
    Terminal Sentral (Bus Terminal)
    10:29 PG
    Temerloh
    Bus Terminal
    Transnasional MY
    Premium Economy
    RM 22

Perjalanan bas paling murah esok

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • MARA Liner
    2h 12m
    8:15 PG
    Kuantan
    Terminal Sentral (Bus Terminal)
    10:27 PG
    Temerloh
    Terminal Utama
    MARA Liner
    Economy
    RM 13
  • MARA Liner
    2h 12m
    9:00 PG
    Kuantan
    Terminal Sentral (Bus Terminal)
    11:12 PG
    Temerloh
    Terminal Utama
    MARA Liner
    Economy
    RM 13
  • MARA Liner
    2h 12m
    12:00 PTG
    Kuantan
    Terminal Sentral (Bus Terminal)
    2:12 PTG
    Temerloh
    Terminal Utama
    MARA Liner
    Economy
    RM 13
  • Transnasional MY
    1h 59m
    8:30 PG
    Kuantan
    Terminal Sentral (Bus Terminal)
    10:29 PG
    Temerloh
    Bus Terminal
    Transnasional MY
    Premium Economy
    RM 22
  • Transnasional MY
    -17735720h -30m
    8:30 PG
    Kuantan
    Terminal Sentral (Bus Terminal)
    Temerloh
    Terminal Utama
    Transnasional MY
    Business
    RM 22

Perjalanan bas paling murah Isnin

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Transnasional MY
    1h 44m
    9:00 PG
    Kuantan
    Terminal Sentral (Bus Terminal)
    10:44 PG
    Temerloh
    Bus Terminal
    Transnasional MY
    Premium Economy
    RM 12
  • Transnasional MY
    -17735776h 0m
    4:00 PTG
    Kuantan
    Terminal Sentral (Bus Terminal)
    Temerloh
    Terminal Utama
    Transnasional MY
    Economy
    RM 12
  • MARA Liner
    2h 12m
    8:15 PG
    Kuantan
    Terminal Sentral (Bus Terminal)
    10:27 PG
    Temerloh
    Terminal Utama
    MARA Liner
    Economy
    RM 13
  • MARA Liner
    2h 12m
    9:00 PG
    Kuantan
    Terminal Sentral (Bus Terminal)
    11:12 PG
    Temerloh
    Terminal Utama
    MARA Liner
    Economy
    RM 13
  • Trans Malaya
    2h 12m
    1:00 PTG
    Kuantan
    Terminal Sentral (Bus Terminal)
    3:12 PTG
    Temerloh
    Terminal Utama
    Trans Malaya
    Economy
    RM 14

Perjalanan bas paling murah Selasa

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Transnasional MY
    2h 29m
    2:30 PTG
    Kuantan
    Terminal Sentral (Bus Terminal)
    4:59 PTG
    Temerloh
    Bus Terminal
    Transnasional MY
    Premium Economy
    RM 12
  • MARA Liner
    -17735796h 0m
    12:00 PTG
    Kuantan
    Terminal Sentral (Bus Terminal)
    Temerloh
    Terminal Utama
    MARA Liner
    Economy
    RM 13
  • Kesatuan Express
    2h 2m
    9:00 PTG
    Kuantan
    Terminal Sentral (Bus Terminal)
    11:02 PTG
    Temerloh
    Terminal Utama
    Kesatuan Express
    Economy
    RM 14
  • TransMalaya Ekspres
    2h 36m
    1:00 PTG
    Kuantan
    Terminal Sentral (Bus Terminal)
    3:36 PTG
    Temerloh
    Bus Terminal
    TransMalaya Ekspres
    Premium Economy
    RM 14
  • Billion Stars Express
    -17735791h 0m
    7:00 PG
    Kuantan
    Terminal Sentral (Bus Terminal)
    Temerloh
    Terminal Utama
    Billion Stars Express
    Economy
    RM 20

Perjalanan bas paling murah Khamis

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Transnasional MY
    1h 44m
    9:00 PG
    Kuantan
    Terminal Sentral (Bus Terminal)
    10:44 PG
    Temerloh
    Terminal Utama
    Transnasional MY
    Economy
    RM 13
  • Transnasional MY
    2h 29m
    2:30 PTG
    Kuantan
    Terminal Sentral (Bus Terminal)
    4:59 PTG
    Temerloh
    Terminal Utama
    Transnasional MY
    Economy
    RM 13
  • Kesatuan Express
    2h 2m
    9:00 PTG
    Kuantan
    Terminal Sentral (Bus Terminal)
    11:02 PTG
    Temerloh
    Terminal Utama
    Kesatuan Express
    Economy
    RM 14
  • Trans Malaya
    2h 12m
    1:00 PTG
    Kuantan
    Terminal Sentral (Bus Terminal)
    3:12 PTG
    Temerloh
    Terminal Utama
    Trans Malaya
    Economy
    RM 15

Kekerapan sambungan bas antara Kuantan dan Temerloh

Lihat di sini kekerapan hubungan antara Kuantan dan Temerloh, pada masa dan hari yang berbeza dalam seminggu.
Isnin ialah hari paling sibuk, dengan lebih daripada 30 bas harian daripada Kuantan ke Temerloh. Jumaat sebaliknya mempunyai paling sedikit sambungan, dengan hanya 2 bas harian antara Kuantan dan Temerloh.
Masa paling sibuk pada hari itu ialah Pagi, dengan 41 bas dari Kuantan ke Temerloh, manakala Petang melihat hubungan paling sedikit antara Kuantan dan Temerloh, dengan 3 tawaran.

Fakta tentang bas daripada Kuantan ke Temerloh

Bandingkan semua penyedia seperti Transnasional MY, MARA Liner dan Trans Malaya yang melakukan perjalanan 14 kali setiap hari dengan bas dari Kuantan ke Temerloh dalam satu klik! Tempah tiket bas anda dari Kuantan ke Temerloh bermula dari RM 12!

Bas paling murah RM 12
Bas terpantas 1h 44m
Bas terawal 8:15 PG
Bas terakhir 9:00 PTG
Laluan bas harian 14 Ø
Jarak 95.7 km
Syarikat bas Transnasional MY, MARA Liner, Trans Malaya, Billion Stars Express, Kesatuan Express dan TransMalaya Ekspres

Sambungan bas termurah dari Kuantan ke Temerloh

Setiap hari, 14 bas daripada 6 syarikat bas meninggalkan Kuantan untuk Temerloh: dalam jadual di bawah, anda akan menemui harga termurah untuk bas di laluan ini, bermula dari 12/04/2024 dan untuk hari-hari berikutnya.

Isnin
Selasa
Rabu
Khamis
Jumaat
Sabtu
Ahad
Isnin 08/04
Selasa 09/04
Rabu 10/04
Khamis 11/04
Jumaat 12/04
RM 13
Sabtu 13/04
RM 14
Ahad 14/04
Isnin 15/04
RM 12
Selasa 16/04
RM 12
Rabu 17/04
Khamis 18/04
RM 15
Jumaat 19/04
RM 12
Sabtu 20/04
Ahad 21/04
Isnin 22/04
Selasa 23/04
Rabu 24/04
Khamis 25/04
RM 12
Jumaat 26/04
Sabtu 27/04
Ahad 28/04
RM 13
Isnin 29/04
RM 12
Selasa 30/04
RM 12
Rabu 01/05
RM 12
Khamis 02/05
Jumaat 03/05
RM 13
Sabtu 04/05
RM 12
Ahad 05/05

Masa termurah untuk perjalanan dari Kuantan ke Temerloh

Lihat di sini pada hari dan masa mana anda boleh mendapatkan tiket bas paling murah dari Kuantan ke Temerloh, untuk 30 hari seterusnya.
Dengan harga bermula dari RM 12, Isnin ialah hari paling murah untuk bas dari Kuantan ke Temerloh. Jumaat sebaliknya ialah hari paling mahal dengan harga bermula dari RM 13.
Pagi ialah masa termurah dalam sehari untuk tiket bas dari Kuantan ke Temerloh, dengan RM 12. Petang ialah masa paling mahal dalam sehari dengan harga bermula dari RM 14.

Bagaimana untuk menjimatkan wang dalam perjalanan daripada Kuantan kepada Temerloh

Perjalanan boleh mahal, tetapi ia tidak perlu! Adakah anda ingin mengelak daripada membayar harga yang teruk untuk perjalanan anda? Kemudian ikuti langkah cepat ini untuk menjimatkan wang:

Tempah tiket daripada Kuantan ke Temerloh lebih awal! Lebih awal anda menempah, lebih murah biasanya harganya. Selain itu, anda pasti akan mendapat tempat di dalam bas daripada Kuantan ke Temerloh, berbanding jika anda membelinya pada saat akhir atau terus di stesen .

Jika boleh, elakkan perjalanan pada waktu puncak. Daripada hujung minggu, cuba melancong sepanjang minggu. Perjalanan pada waktu petang atau malam ia juga lebih murah, dan kemudiannya bas dari Kuantan ke Temerloh juga lebih kosong.

Syarikat bas yang dikasihi daripada Kuantan hingga Temerloh

Ini ialah syarikat bas yang paling banyak ditempah antara Kuantan hingga Temerloh daripada pengguna kami.

Semua stesen bas dan perhentian di Kuantan dan Temerloh

Peta di bawah menunjukkan kepada anda tempat untuk mencari semua stesen bas di Kuantan dan Temerloh.

Perkhidmatan dan Keselesaan di dalam bas daripada Kuantan ke Temerloh

Ingin tahu kelas tempat duduk yang tersedia pada bas daripada Kuantan hingga Temerloh? Atau syarikat bas manakah yang menyediakan laluan Kuantan ke Temerloh? Di bawah anda akan menemui jawapan kepada soalan anda.

Soalan lazim tentang bas Kuantan ke Temerloh

Berapakah harga perjalanan bas ekspres untuk laluan Kuantan Temerloh?

Ia bergantung pada beberapa faktor seperti hari dan waktu perjalanan. Tiket termurah untuk perjalanan Kuantan-Temerloh boleh didapati dari harga RM 12. Bandingkan semua tawaran dan jimat wang!

Berapakah penjimatan saya apabila membandingkan semua bas dari Kuantan ke Temerloh?

6 syarikat menawarkan laluan ini dengan harga tiket antara RM 12 dan RM 23. Para penumpang dinasihatkan membuat pembelian tiket seawal mungkin untuk memastikan tiket termurah boleh didapati ke Temerloh.

Secara purata, berapa banyak sambungan tersedia dari Kuantan ke Temerloh setiap hari?

Setiap hari, laluan bas Kuantan ke Temerloh dilayan oleh kira-kira 14 sambungan. Dengan carian kami, anda boleh membandingkan masa bas untuk mencari perjalanan yang sempurna.

Berapakah lama masa perjalanan bas ke Temerloh dari Kuantan?

Bas perantara terpantas dari Kuantan ke Temerloh ditawarkan oleh Transnasional MY dan mengambil masa 1h 44m jam. Tiket bas untuk laluan ini berharga RM 13. Dalam konteks ini, tempoh masa perjalanan bas boleh mengambil masa yang lama akibat kesesakan trafik.

Pukul berapa bas pertama dari Kuantan ke Temerloh akan berlepas?

Bas paling awal ke Temerloh akan berlepas dari Kuantan pada pukul 8:15 PG. Maklumat mengenai waktu berlepas mungkin berbeza pada hujung minggu dan hari cuti. Gunalah enjin carian kami untuk mencari waktu yang tepat untuk tarikh perjalanan anda.

Pukul berapakah bas terakhir akan berlepas dari Kuantan ke Temerloh?

Bas terakhir akan berlepas ke Temerloh dari Kuantan pada pukul 9:00 PTG Maklumat mengenai masa berlepas mungkin berbeza pada hujung minggu dan hari cuti. Gunalah enjin carian kami untuk mencari waktu yang tepat untuk tarikh perjalanan anda.

Pengendali bas manakah yang beroperasi untuk laluan Kuantan Temerloh ?

Sekiranya anda mengambil bas perantara dari Kuantan ke Temerloh, para penumpang boleh melakukan perjalanan mereka dengan syarikat bas Transnasional MY, MARA Liner dan Trans Malaya. Anda boleh membandingkan semua tiket bas yang sedia ada dengan enjin carian kami dan menempah tiket yang sesuai untuk anda.

Adakah terdapat bas terus antara Kuantan dan Temerloh?

Anda boleh menyemak semua sambungan langsung antara Kuantan dan Temerloh dengan menggunakan carian dan melihat bahagian Perturakan dalam penapis kami. Ini ialah beberapa syarikat yang menawarkan bas terus: Transnasional MY, MARA Liner dan Trans Malaya.

Apakah yang boleh saya bawa dengan bas ke Temerloh dari Kuantan?

Apa yang boleh anda bawa akan berbeza antara pengendali bas ekspres. Secara umumnya, anda boleh membawa satu beg bagasi dan bagasi kabin untuk laluan Kuantan - Temerloh secara percuma. Gunalah enjin carian kami untuk mencari bas yang paling sesuai berdasarkan keperluan anda dan tarikh perjalanan anda.

Kemudahan apa yang boleh didapati untuk laluan bas Kuantan - Temerloh?

Kemudahan yang disediakan di dalam bas bergantung pada pengendali bas. Kebanyakan pengendali bas ekspres mempunyai WiFi. Dengan kemudahan WiFi, anda dapat berkongsi lokasi anda kepada rakan-rakan semasa perjalanan. Sistem penyaman udara membolehkan anda menikmati perjalanan yang lebih selesa dan menyenangkan. Gunakan fungsi carian kami untuk mendapatkan maklumat yang tepat mengenai kemudahan bas dari Kuantan ke Temerloh untuk perjalanan anda.

Kelas tempat duduk yang tersedia yang ditawarkan pada laluan bas Kuantan ke Temerloh

Economy
Economy

Pilihan termurah tersedia untuk tiket anda, ia biasanya disertakan dengan tempat duduk boleh lipat dan AC.

Premium Economy
PremiumEconomy

Gabungan antara Ekonomi dan Perniagaan, ia menawarkan ruang kaki tambahan, WI-FI dan makanan ringan yang mungkin.

Business
Business

Tempat duduk yang selesa, perkhidmatan makanan dan minuman, disertai secara amnya dengan fleksibiliti tiket.

Lebih banyak laluan bas dari Kuantan dan Temerloh

Berikut ialah gambaran keseluruhan laluan bas paling popular daripada Kuantan dan daripada Temerloh. Hanya klik pada sambungan pilihan anda, dan anda akan menemui semua butiran tentang laluan bas anda!

Aplikasi CheckMyBus

Muat turun dengan percuma

App Store
CheckMyBus App
Tutup
GPDR CheckMyBus shield

We value your privacy!

To show you the best bus offers, we and our partners use technical, analytical, and marketing cookies to personalize the ads. We remember your anonymized details to provide a personalized experience.