Harga bas terbaik dari 5000+ syarikat!

Bas ke Istanbul

Pilihan perjalanan bas ke Istanbul dengan CheckMyBus
Tawaran terbaik Jimat sehingga 70%
Pilihan yang terbanyak Jutaan laluan di seluruh dunia
Mudah dan telus Bandingkan tawaran dengan 1 klik

Semua tentang bas ke Istanbul

Adakah anda sedang mencari bas murah ke Istanbul? Bandingkan kesemua 125 syarikat bas ke Istanbul dan ketahui masa berlepas dan ketibaan, kesemua 67 stesen bas di Istanbul, masa perjalanan dan sudah tentu harga terbaik untuk 379 bas harian ke Istanbul.
const setTime = () => { LocalTime.SetCurrentTimeInUserLocale("time-in-istanbul", 3); }; // Update the time every second window.setInterval(setTime, 1000);
Waktu tempatan
Negara Turki
Mata wang Turkish lira
Sambungan bas 379
stesen bas 67
perjalanan murah RM 29
Paling popular syarikat bas
Kamil KocFlixBusPamukkale TurizmNilüfer Turizm
Syarikat lain adalah Adiyaman Anka Turizm, Adıyaman Ünal Turizm, Águia Branca, Alanyalılar Turizm, Alaşehir Sarıkız Turizm, Ali Osman Ulusoy dan 115 lagi.

Tiket bas murah ke Istanbul

  • Şarköy Seyahat
    2h 0m
    8:30 PG
    Tekirdağ
    Central Bus Station
    10:30 PG
    Istanbul
    Esenler Otogarı (Bayrampasa)
    Şarköy Seyahat
    Economy
    RM 34
  • Pamukkale Turizm
    1h 15m
    12:15 PG
    Çorlu
    Central Bus Station
    1:30 PG
    Istanbul
    Esenler Otogarı (Bayrampasa)
    Pamukkale Turizm
    Economy
    RM 38
  • Istanbul Konfor
    5h 0m
    8:00 PG
    Bursa
    Central bus station
    1:00 PTG
    Istanbul
    Central Bus Station
    Istanbul Konfor
    Economy
    RM 42
  • Buzlu Turizm
    4h 0m
    11:59 PTG
    Çerkezköy
    Otogarı
    3:59 PG
    Istanbul
    Alibeyköy Otogarı
    Buzlu Turizm
    Economy
    RM 43
  • Es Turizm
    2h 0m
    4:30 PTG
    Bursa
    Central bus station
    6:30 PTG
    Istanbul
    Dudullu
    Es Turizm
    Economy
    RM 46
  • Güney Akdeniz Seyahat
    4h 0m
    8:15 PG
    Bursa
    Central bus station
    12:15 PTG
    Istanbul
    Alibeyköy Otogarı
    Güney Akdeniz Seyahat
    Economy
    RM 47
  • Salihli Güven Turizm
    3h 0m
    2:30 PTG
    Bursa
    Central bus station
    5:30 PTG
    Istanbul
    Alibeyköy Otogarı
    Salihli Güven Turizm
    Economy
    RM 47
  • Vip Arda Tur
    3h 0m
    7:00 PTG
    Bursa
    Central bus station
    10:00 PTG
    Istanbul
    Dudullu
    Vip Arda Tur
    Economy
    RM 49
  • Antalya Net
    4h 0m
    8:00 PG
    Bursa
    Central bus station
    12:00 PTG
    Istanbul
    Alibeyköy Otogarı
    Antalya Net
    Economy
    RM 49
  • Yesil Mus Ovasi Turizm
    3h 0m
    4:45 PG
    Bursa
    Central bus station
    7:45 PG
    Istanbul
    Sultanbeyli Perhentian Bas
    Yesil Mus Ovasi Turizm
    Economy
    RM 49
  • Özkaymak Turizm
    4h 0m
    5:00 PG
    Bursa
    Central bus station
    9:00 PG
    Istanbul
    Alibeyköy Otogarı
    Özkaymak Turizm
    Economy
    RM 49
  • Alanyalılar Turizm
    4h 0m
    7:30 PG
    Bursa
    Central bus station
    11:30 PG
    Istanbul
    Central Bus Station
    Alanyalılar Turizm
    Economy
    RM 49
  • Net Turizm
    4h 0m
    6:30 PTG
    Bursa
    Central bus station
    10:30 PTG
    Istanbul
    Alibeyköy Otogarı
    Net Turizm
    Economy
    RM 49
  • Nilüfer Turizm
    22h 30m
    1:30 PG
    Bursa
    Central bus station
    12:00 PG
    Istanbul
    Dudullu
    Nilüfer Turizm
    Economy
    RM 50
  • Özlem Diyarbakır
    6h 45m
    2:30 PG
    Ankara
    9:15 PG
    Istanbul
    Özlem Diyarbakır
    Economy
    RM 50
  • Efe Tur
    4h 0m
    10:20 PTG
    Çerkezköy
    Otogarı
    2:20 PG
    Istanbul
    Alibeyköy Otogarı
    Efe Tur
    Economy
    RM 52
  • Van Kalesi
    3h 0m
    7:55 PG
    Çerkezköy
    Otogarı
    10:55 PG
    Istanbul
    Central Bus Station
    Van Kalesi
    Economy
    RM 52
  • Alaşehir Sarıkız Turizm
    5h 0m
    3:15 PG
    Bursa
    Central bus station
    8:15 PG
    Istanbul
    Harem central bus station
    Alaşehir Sarıkız Turizm
    Economy
    RM 52
  • Huzur Turizm
    4h 0m
    7:15 PTG
    Çerkezköy
    Otogarı
    11:15 PTG
    Istanbul
    Alibeyköy Otogarı
    Huzur Turizm
    Economy
    RM 52
  • Vanyolu Seyahat
    2h 0m
    9:30 PG
    Çerkezköy
    Otogarı
    11:30 PG
    Istanbul
    Central Bus Station
    Vanyolu Seyahat
    Economy
    RM 52
  • Kale Seyahat
    2h 0m
    5:30 PG
    Çerkezköy
    Otogarı
    7:30 PG
    Istanbul
    Central Bus Station
    Kale Seyahat
    Economy
    RM 53
  • Ali Osman Ulusoy
    4h 0m
    8:00 PTG
    Çerkezköy
    Otogarı
    12:00 PG
    Istanbul
    Alibeyköy Otogarı
    Ali Osman Ulusoy
    Economy
    RM 53
  • İnan Turizm
    5h 0m
    4:30 PTG
    Çerkezköy
    Otogarı
    9:30 PTG
    Istanbul
    Alibeyköy Otogarı
    İnan Turizm
    Economy
    RM 53
  • Malatya Zafer Turizm
    5h 0m
    12:15 PTG
    Çerkezköy
    Otogarı
    5:15 PTG
    Istanbul
    Central Bus Station
    Malatya Zafer Turizm
    Economy
    RM 53
  • Aybasti Itimat
    5h 0m
    2:46 PTG
    Çerkezköy
    Otogarı
    7:46 PTG
    Istanbul
    Central Bus Station
    Aybasti Itimat
    Economy
    RM 53
  • Malatya Medine Turizm
    2h 0m
    6:45 PTG
    Çerkezköy
    Otogarı
    8:45 PTG
    Istanbul
    Central Bus Station
    Malatya Medine Turizm
    Economy
    RM 53
  • İstanbul Kalesi
    3h 0m
    1:30 PG
    Bursa
    Central bus station
    4:30 PG
    Istanbul
    Sultanbeyli Perhentian Bas
    İstanbul Kalesi
    Economy
    RM 57
  • Villa Seyahat
    4h 0m
    12:30 PTG
    Bursa
    Central bus station
    4:30 PTG
    Istanbul
    Alibeyköy Otogarı
    Villa Seyahat
    Economy
    RM 57
  • İzmir Turizm
    3h 0m
    3:15 PG
    Bursa
    Central bus station
    6:15 PG
    Istanbul
    Alibeyköy Otogarı
    İzmir Turizm
    Economy
    RM 57
  • Süha Turizm
    3h 0m
    7:15 PTG
    Çerkezköy
    Otogarı
    10:15 PTG
    Istanbul
    Central Bus Station
    Süha Turizm
    Economy
    RM 57
  • Gülnarlılar Mersin Nur Turizm
    5h 0m
    3:30 PTG
    Çerkezköy
    Otogarı
    8:30 PTG
    Istanbul
    Alibeyköy Otogarı
    Gülnarlılar Mersin Nur Turizm
    Economy
    RM 57
  • Isparta Petrol
    3h 0m
    6:45 PG
    Bursa
    Central bus station
    9:45 PG
    Istanbul
    Harem central bus station
    Isparta Petrol
    Economy
    RM 57
  • Kütahyalılar
    4h 0m
    3:30 PG
    Bursa
    Central bus station
    7:30 PG
    Istanbul
    Alibeyköy Otogarı
    Kütahyalılar
    Economy
    RM 57
  • Elazığ Murat Turizm
    6h 30m
    2:30 PG
    Ankara
    9:00 PG
    Istanbul
    Elazığ Murat Turizm
    Economy
    RM 57
  • Lüks Yalova
    3h 0m
    7:30 PG
    Bursa
    Central bus station
    10:30 PG
    Istanbul
    Harem central bus station
    Lüks Yalova
    Economy
    RM 57
  • Malatya Kayisi Kent
    6h 16m
    12:30 PG
    Ankara
    6:46 PG
    Istanbul
    Malatya Kayisi Kent
    Economy
    RM 57
  • Vangolu Turizm
    2h 0m
    10:30 PG
    Çerkezköy
    Otogarı
    12:30 PTG
    Istanbul
    Central Bus Station
    Vangolu Turizm
    Economy
    RM 57
  • Kahta Petrol Turizm
    3h 58m
    1:01 PG
    Ankara
    4:59 PG
    Istanbul
    Kahta Petrol Turizm
    Economy
    RM 57
  • Balıkesir Uludağ Turizm
    3h 0m
    6:45 PG
    Bursa
    Central bus station
    9:45 PG
    Istanbul
    Alibeyköy Otogarı
    Balıkesir Uludağ Turizm
    Economy
    RM 60
  • Ben Turizm
    6h 30m
    3:00 PG
    Ankara
    9:30 PG
    Istanbul
    Ben Turizm
    Economy
    RM 60
  • Mardin Seyahat
    7h 0m
    1:00 PG
    Ankara
    8:00 PG
    Istanbul
    Mardin Seyahat
    Economy
    RM 60
  • Adıyaman Ünal Turizm
    6h 30m
    12:30 PG
    Ankara
    7:00 PG
    Istanbul
    Adıyaman Ünal Turizm
    Economy
    RM 60
  • Erbaa Seyahat
    4h 0m
    4:30 PTG
    Düzce
    Central bus station
    8:30 PTG
    Istanbul
    Sultanbeyli Perhentian Bas
    Erbaa Seyahat
    Economy
    RM 64
  • Star Diyarbakır
    6h 30m
    1:00 PG
    Ankara
    7:30 PG
    Istanbul
    Star Diyarbakır
    Economy
    RM 64
  • Kapadokya Vip Turizm
    7h 0m
    2:30 PTG
    Ankara
    Central bus station
    9:30 PTG
    Istanbul
    Alibeyköy Otogarı
    Kapadokya Vip Turizm
    Economy
    RM 65
  • Yeni Aksaray Seyahat
    8h 0m
    11:00 PG
    Ankara
    Central bus station
    7:00 PTG
    Istanbul
    Alibeyköy Otogarı
    Yeni Aksaray Seyahat
    Economy
    RM 65
  • SELÇUK CANLAR TURİZM
    8h 0m
    11:30 PG
    Ankara
    Central bus station
    7:30 PTG
    Istanbul
    Alibeyköy Otogarı
    SELÇUK CANLAR TURİZM
    Economy
    RM 65
  • AS Adana Seyahat
    7h 0m
    4:00 PTG
    Ankara
    Central bus station
    11:00 PTG
    Istanbul
    Alibeyköy Otogarı
    AS Adana Seyahat
    Economy
    RM 65
  • Lider Istanbul
    8h 0m
    5:00 PG
    Ankara
    Central bus station
    1:00 PTG
    Istanbul
    Central Bus Station
    Lider Istanbul
    Economy
    RM 65
  • Yeni Diyarbakır Seyahat
    8h 0m
    10:30 PG
    Ankara
    Central bus station
    6:30 PTG
    Istanbul
    Central Bus Station
    Yeni Diyarbakır Seyahat
    Economy
    RM 65
  • Kontur
    8h 0m
    2:00 PTG
    Ankara
    Central bus station
    10:00 PTG
    Istanbul
    Harem central bus station
    Kontur
    Economy
    RM 65
  • Özlem Batman Turizm
    8h 0m
    10:30 PG
    Ankara
    Central bus station
    6:30 PTG
    Istanbul
    Central Bus Station
    Özlem Batman Turizm
    Economy
    RM 65
  • Has Diyarbakir
    6h 0m
    5:15 PG
    Ankara
    Central bus station
    11:15 PG
    Istanbul
    Central Bus Station
    Has Diyarbakir
    Economy
    RM 68
  • Divriği Nazar Turizm
    7h 0m
    3:30 PG
    Ankara
    Central bus station
    10:30 PG
    Istanbul
    Central Bus Station
    Divriği Nazar Turizm
    Economy
    RM 68
  • Öz Gülaras Turizm
    8h 0m
    11:59 PTG
    Ankara
    Central bus station
    7:59 PG
    Istanbul
    Central Bus Station
    Öz Gülaras Turizm
    Economy
    RM 69
  • Seç Turizm
    8h 0m
    11:00 PTG
    Ankara
    Central bus station
    7:00 PG
    Istanbul
    Central Bus Station
    Seç Turizm
    Economy
    RM 69
  • İstanbul Seyahat
    7h 0m
    1:00 PG
    Ankara
    8:00 PG
    Istanbul
    İstanbul Seyahat
    Economy
    RM 71
  • Hatay Nur Seyahat
    6h 0m
    12:30 PG
    Ankara
    6:30 PG
    Istanbul
    Hatay Nur Seyahat
    Economy
    RM 71
  • Öncü Seyahat
    6h 30m
    12:30 PG
    Ankara
    7:00 PG
    Istanbul
    Öncü Seyahat
    Economy
    RM 71
  • Özlem Cizre Nuh
    6h 30m
    3:30 PG
    Ankara
    10:00 PG
    Istanbul
    Özlem Cizre Nuh
    Economy
    RM 71
  • Astor Seyahat
    8h 0m
    1:00 PG
    Ankara
    9:00 PG
    Istanbul
    Astor Seyahat
    Economy
    RM 72
  • Varan Turizm
    4h 0m
    4:00 PG
    Bursa
    Central bus station
    8:00 PG
    Istanbul
    Alibeyköy Otogarı
    Varan Turizm
    Economy
    RM 73
  • Balikesir Hakser Turizm
    4h 0m
    6:00 PG
    Bursa
    Central bus station
    10:00 PG
    Istanbul
    Alibeyköy Otogarı
    Balikesir Hakser Turizm
    Economy
    RM 73
  • Şanal Turizm
    7h 0m
    2:00 PTG
    Ankara
    Central bus station
    9:00 PTG
    Istanbul
    Harem central bus station
    Şanal Turizm
    Economy
    RM 73
  • RH Turizm
    8h 0m
    12:30 PTG
    Ankara
    Central bus station
    8:30 PTG
    Istanbul
    Alibeyköy Otogarı
    RH Turizm
    Economy
    RM 73
  • Lux Diyarbakır
    6h 0m
    3:28 PG
    Ankara
    Central bus station
    9:28 PG
    Istanbul
    Sultanbeyli Perhentian Bas
    Lux Diyarbakır
    Economy
    RM 73
  • Ankara As Turizm
    6h 0m
    3:30 PTG
    Ankara
    Central bus station
    9:30 PTG
    Istanbul
    Alibeyköy Otogarı
    Ankara As Turizm
    Economy
    RM 74
  • Lüks Erova Turizm
    5h 0m
    4:30 PTG
    Düzce
    Central bus station
    9:30 PTG
    Istanbul
    Alibeyköy Otogarı
    Lüks Erova Turizm
    Economy
    RM 74
  • Öz Diyarbakir
    8h 0m
    10:30 PG
    Ankara
    Central bus station
    6:30 PTG
    Istanbul
    Sultanbeyli Perhentian Bas
    Öz Diyarbakir
    Economy
    RM 74
  • Lider Elbistan
    8h 0m
    11:00 PTG
    Ankara
    Central bus station
    7:00 PG
    Istanbul
    Central Bus Station
    Lider Elbistan
    Economy
    RM 74
  • Viação Sampaio
    6h 10m
    7:30 PG
    Ankara
    1:40 PTG
    Istanbul
    Viação Sampaio
    Economy
    RM 79
  • Hatay Gökbey Seyahat
    5h 30m
    12:45 PG
    Ankara
    6:15 PG
    Istanbul
    Hatay Gökbey Seyahat
    Economy
    RM 80
  • Has Karayolu Turizm
    5h 0m
    3:00 PG
    Bolu
    Central bus station
    8:00 PG
    Istanbul
    Alibeyköy Otogarı
    Has Karayolu Turizm
    Economy
    RM 81
  • Lüks Mersin
    7h 0m
    5:00 PTG
    Ankara
    Central bus station
    12:00 PG
    Istanbul
    Harem central bus station
    Lüks Mersin
    Economy
    RM 81
  • Öz Elazığlılar Seyahat
    8h 0m
    6:25 PG
    Ankara
    Central bus station
    2:25 PTG
    Istanbul
    Central Bus Station
    Öz Elazığlılar Seyahat
    Economy
    RM 81
  • Sakarya Vib Turizm
    5h 0m
    10:15 PG
    Bolu
    Central bus station
    3:15 PTG
    Istanbul
    Central Bus Station
    Sakarya Vib Turizm
    Economy
    RM 81
  • Lüks Bayburt Seyahat
    6h 0m
    12:30 PG
    Düzce
    Central bus station
    6:30 PG
    Istanbul
    Central Bus Station
    Lüks Bayburt Seyahat
    Economy
    RM 82
  • Şanlıurfa Cesur Turizm
    6h 0m
    8:00 PG
    Ankara
    Central bus station
    2:00 PTG
    Istanbul
    Alibeyköy Otogarı
    Şanlıurfa Cesur Turizm
    Economy
    RM 82
  • Hatay CSR Seyahat
    8h 0m
    9:45 PTG
    Ankara
    Central bus station
    5:45 PG
    Istanbul
    Central Bus Station
    Hatay CSR Seyahat
    Economy
    RM 82
  • Adiyaman Anka Turizm
    6h 0m
    11:58 PTG
    Ankara
    Central bus station
    5:58 PG
    Istanbul
    Harem central bus station
    Adiyaman Anka Turizm
    Economy
    RM 82
  • Nigde Vip Turizm
    6h 14m
    12:15 PG
    Ankara
    6:29 PG
    Istanbul
    Nigde Vip Turizm
    Economy
    RM 85
  • Elazığ Hazar Turizm
    9h 0m
    4:30 PG
    Ankara
    Central bus station
    1:30 PTG
    Istanbul
    Central Bus Station
    Elazığ Hazar Turizm
    Economy
    RM 85
  • Didim Seyahat
    5h 0m
    12:00 PG
    Izmir
    5:00 PG
    Istanbul
    Didim Seyahat
    Economy
    RM 92
  • Vip Malatyalılar Turizm
    5h 0m
    2:30 PG
    Bolu
    Central bus station
    7:30 PG
    Istanbul
    Harem central bus station
    Vip Malatyalılar Turizm
    Economy
    RM 98
  • Mersin Seyahat
    6h 0m
    11:45 PTG
    Ankara
    Central bus station
    5:45 PG
    Istanbul
    Harem central bus station
    Mersin Seyahat
    Economy
    RM 98
  • Yeni Sivas Turizm
    6h 0m
    8:00 PTG
    Ankara
    Central bus station
    2:00 PG
    Istanbul
    Alibeyköy Otogarı
    Yeni Sivas Turizm
    Economy
    RM 98
  • Kamil Koc
    6h 30m
    1:00 PG
    Ankara
    Central bus station
    7:30 PG
    Istanbul
    Central Bus Station
    Kamil Koc
    Economy
    RM 99
  • Gold İstanbul
    4h 44m
    1:00 PG
    Izmir
    5:44 PG
    Istanbul
    Gold İstanbul
    Economy
    RM 99
  • Lüx Aydın Turizm
    4h 50m
    1:00 PG
    Izmir
    5:50 PG
    Istanbul
    Lüx Aydın Turizm
    Economy
    RM 99
  • Can Diyarbakır Turizm
    6h 0m
    1:45 PG
    Ankara
    7:45 PG
    Istanbul
    Can Diyarbakır Turizm
    Economy
    RM 99
  • Öz Erciş Seyahat
    7h 0m
    5:15 PG
    Ankara
    Central bus station
    12:15 PTG
    Istanbul
    Central Bus Station
    Öz Erciş Seyahat
    Economy
    RM 103
  • Expresso Nordeste
    6h 0m
    10:00 PG
    Ankara
    4:00 PTG
    Istanbul
    Expresso Nordeste
    Premium Economy
    RM 108
  • Expresso Guanabara
    10h 6m
    7:00 PG
    Antalya
    5:06 PTG
    Istanbul
    Expresso Guanabara
    Economy
    RM 113
  • Arda Tur
    6h 55m
    12:05 PTG
    Burgas
    Bus Station South
    7:00 PTG
    Istanbul
    Central Bus Station
    Arda Tur
    Economy
    RM 117
  • Viação UTIL
    11h 15m
    8:00 PG
    Berlin
    7:15 PTG
    Istanbul
    Viação UTIL
    Economy
    RM 117
  • Nişikli Turizm
    7h 0m
    9:10 PG
    Burgas
    4:10 PTG
    Istanbul
    Central Bus Station
    Nişikli Turizm
    Economy
    RM 123
  • Metro Turizm
    5h 30m
    11:30 PG
    Burgas
    Central Bus Station
    5:00 PTG
    Istanbul
    Esenler Otogarı (Bayrampasa)
    Metro Turizm
    Basic
    RM 132
  • Auto Viação Catarinense
    6h 5m
    1:00 PTG
    Ankara
    7:05 PTG
    Istanbul
    Auto Viação Catarinense
    Basic
    RM 134
  • Citylines
    5h 30m
    11:30 PG
    Burgas
    Tovarna Train Station
    5:00 PTG
    Istanbul
    Esenler Otogarı (Bayrampasa)
    Citylines
    Economy
    RM 141
  • Lüks Yonca Seyahat
    8h 35m
    10:00 PTG
    Sofia
    6:35 PG
    Istanbul
    Lüks Yonca Seyahat
    Economy
    RM 142
  • Çanakkale Truva Turizm
    11h 15m
    1:00 PG
    Izmir
    12:15 PTG
    Istanbul
    Çanakkale Truva Turizm
    Economy
    RM 149
  • Huntur
    8h 30m
    10:30 PTG
    Sofia
    Central Bus Station
    7:00 PG
    Istanbul
    Central Bus Station
    Huntur
    Basic
    RM 153
  • Alpar Turizm
    8h 0m
    10:00 PTG
    Sofia
    6:00 PG
    Istanbul
    Alpar Turizm
    Economy
    RM 153
  • Panorama Trans
    8h 0m
    10:00 PTG
    Sofia
    6:00 PG
    Istanbul
    Panorama Trans
    Economy
    RM 153
  • Görele Seyahat
    3h 0m
    2:45 PG
    Düzce
    Central bus station
    5:45 PG
    Istanbul
    Dudullu
    Görele Seyahat
    Economy
    RM 156
  • Yadran Seyahat
    10h 0m
    9:00 PTG
    Skopje
    Perhentian bas
    7:00 PG
    Istanbul
    Esenler Otogarı (Bayrampasa)
    Yadran Seyahat
    Economy
    RM 158
  • Ozlem Tours
    15h 0m
    12:00 PTG
    Novi Pazar
    Autobuska
    3:00 PG
    Istanbul
    Central Bus Station
    Ozlem Tours
    Economy
    RM 186
  • Lilian Express
    10h 0m
    8:00 PTG
    Thessaloniki
    Perhentian bas
    6:00 PG
    Istanbul
    Central Bus Station
    Lilian Express
    Economy
    RM 204
  • Tufan Turizm
    5h 0m
    12:15 PG
    Düzce
    Central bus station
    5:15 PG
    Istanbul
    Alibeyköy Otogarı
    Tufan Turizm
    Economy
    RM 213
  • Simeonidis Tours
    10h 0m
    8:00 PTG
    Thessaloniki
    Perhentian bas
    6:00 PG
    Istanbul
    Central Bus Station
    Simeonidis Tours
    Economy
    RM 229
  • Transportes Santa Maria
    5h 30m
    9:45 PTG
    Ankara
    3:15 PG
    Istanbul
    Transportes Santa Maria
    First Class
    RM 231
  • Ozlem Van Tur
    23h 20m
    11:00 PG
    Van
    10:20 PG
    Istanbul
    Ozlem Van Tur
    Economy
    RM 241
  • Expresso União
    10h 30m
    7:30 PTG
    Munich
    6:00 PG
    Istanbul
    Expresso União
    Business
    RM 252
  • Guerino Seiscento
    23h 30m
    6:30 PTG
    Izmir
    6:00 PTG
    Istanbul
    Guerino Seiscento
    Premium Economy
    RM 268
  • Best Van Turizm
    23h 50m
    12:00 PTG
    Van
    11:50 PG
    Istanbul
    Best Van Turizm
    Economy
    RM 284
  • Viação Motta
    26h 5m
    6:45 PG
    Izmir
    8:50 PG
    Istanbul
    Viação Motta
    Economy
    RM 285
  • Viaçao Total
    17h 0m
    1:00 PTG
    Izmir
    6:00 PG
    Istanbul
    Viaçao Total
    Business
    RM 343
  • Águia Branca
    23h 35m
    2:10 PTG
    Adana
    1:45 PTG
    Istanbul
    Águia Branca
    Premium Economy
    RM 354
  • Lux Bus
    22h 40m
    2:20 PTG
    Odesa
    Central Bus Station
    1:00 PTG
    Istanbul
    Central Bus Station
    Lux Bus
    Economy
    RM 367
  • Like Bus
    22h 0m
    9:00 PG
    Odesa
    Central Bus Station
    7:00 PG
    Istanbul
    Aksaray
    Like Bus
    Economy
    RM 388
  • Openline
    22h 0m
    9:00 PG
    Odesa
    Central Bus Station
    7:00 PG
    Istanbul
    Aksaray
    Openline
    Economy
    RM 388
  • Expresso São Luiz
    28h 35m
    6:30 PTG
    Ankara
    11:05 PTG
    Istanbul
    Expresso São Luiz
    Economy
    RM 436
  • Catedral Turismo
    32h 40m
    2:50 PG
    Ankara
    11:30 PG
    Istanbul
    Catedral Turismo
    Economy
    RM 479
  • RegioJet
    16h 45m
    8:30 PTG
    Tirana
    1:15 PTG
    Istanbul
    RegioJet
    Economy
    RM 488
  • FlixBus
    34h 0m
    9:30 PTG
    Munich
    Stesen Bas Sentral
    7:30 PG
    Istanbul
    Central Bus Station
    FlixBus
    Economy
    RM 687

Carpooling Murah ke Istanbul

  • BlaBlaCar
    4h 40m
    8:00 PTG
    Izmir
    12:40 PG
    Istanbul
    BlaBlaCar
    Economy
    dari RM 5
  • BlaBlaCar
    4h 40m
    12:30 PTG
    Izmir
    5:10 PTG
    Istanbul
    BlaBlaCar
    Economy
    dari RM 31
  • BlaBlaCar
    5h 20m
    12:30 PTG
    Izmir
    5:50 PTG
    Istanbul
    BlaBlaCar
    Economy
    dari RM 41
  • Turkey Transfer Force
    0h 55m
    2:30 PG
    Istanbul Sabiha Gökçen Airport
    Istanbul Sabiha Gökçen Airport
    3:25 PG
    Istanbul
    Aksaray bus station
    Turkey Transfer Force
    Premium Economy
    dari RM 194
Pada halaman ini, kami akan menunjukkan kepada anda laluan paling murah ke Istanbul bagi hari-hari berikutnya. Anda akan menerima semua maklumat mengenai perhentian bas di Istanbul bagi memudahkan perjalanan anda. Di samping itu, anda akan menemui laluan bas yang paling popular ke Istanbul.

Tiada laluan anda? Dalam bar carian, kami telah mengisi Istanbul sebagai destinasi anda. Anda hanya perlu memasukkan tempat berlepas. Jika anda ingin menaiki bas dari Istanbul, hanya klik pada anak panah untuk menukar arah perjalanan.

Kami telah mengambil masa untuk mengisi tarikh perjalanan. Secara umum, kebanyakan orang menempah 3-7 hari sebelum perjalanan mereka. Jika anda ingin menyemak tarikh perjalanan tertentu, sila pilih hari yang bersesuaian daripada kalendar.

Anda sudah tahu bila anda ingin kembali dari Istanbul? Semaklah perjalanan kembali anda dan pilih tarikh yang sesuai. Adakah perjalanan anda bersama orang lain? Silih pilih jumlah penumpang dan mulakan carian anda. Anda boleh menyusun hasil carian mengikut harga, waktu perlepasan dan masa ketibaan, serta menapis hasil carian anda untuk perhentian bas atau syarikat bas. Semua mengikut keperluan anda.

Jika ada, kami akan memaparkan maklumat tentang perkhidmatan pengangkutan lain seperti tren, carpool dan kapal terbang ke Istanbul. Nikmati bas anda ke Istanbul dengan CheckMyBus!

Semua perhentian bas di Istanbul

Soalan Lazim (FAQ) mengenai laluan bas ke Istanbul

Adakah terdapat bas terus ke Istanbul?

Sama ada terdapat laluan bas terus ke Istanbul bergantung pada bandar mana anda hendak pergi. Oleh itu, hanya masukkan bandar permulaan anda dalam carian kami untuk mengetahui sama ada terdapat sambungan bas terus ke Istanbul. Dalam konteks ini, perlu diingat bahawa bergantung pada tarikh perjalanan, mungkin terdapat lebih sedikit sambungan langsung.

Apakah yang boleh saya bawa semasa menaiki bas saya ke Istanbul?

Bergantung pada pembekal yang anda pergi ke Istanbul, perkara yang anda dibenarkan untuk dibawa bersama anda boleh berbeza-beza. Untuk mengetahui sama ada anda boleh membawa basikal, papan salji atau ski anda, sebagai contoh, hanya gunakan carian kami untuk mencari bas yang terbaik sesuai dengan keperluan anda untuk tarikh perjalanan anda yang dirancang.

Apakah peralatan dan kemudahan yang ada pada bas ke Istanbul?

Peralatan di atas kapal berbeza bergantung pada pembekal. Kebanyakan bas kini mempunyai penghawa dingin, soket dan WiFi di dalamnya. Perkhidmatan, seperti Bagasi tangan dan Bagasi Percuma, selalunya percuma. Sesetengah pembekal bas juga menawarkan perkhidmatan tambahan dengan bayaran tambahan, termasuk Bagasi besar dan Minuman. Sebaiknya gunakan carian kami untuk mendapatkan maklumat tepat tentang peralatan dan perkhidmatan yang tersedia di dalam bas untuk Istanbul pada tarikh perjalanan anda yang dirancang.

Perhentian bas yang manakah terdapat di Istanbul?

Terdapat sejumlah 67 perhentian bas di Istanbul. Kebanyakan bas berhenti di Beyoğlu, Taksim. Lihat peta Istanbul kami untuk mencari perhentian bas yang paling sesuai untuk anda.

Syarikat bas mana yang pergi ke Istanbul?

Terdapat 125 pembekal bas pergi ke Istanbul: Kamil Koc, FlixBus, Pamukkale Turizm, Nilüfer Turizm, RegioJet, Metro Turizm, Didim Seyahat, Balıkesir Uludağ Turizm, Kale Seyahat, İstanbul Kalesi, Yesil Mus Ovasi Turizm, Villa Seyahat, Çanakkale Truva Turizm, Varan Turizm, Kapadokya Vip Turizm, Citylines, Nişikli Turizm, Viação Sampaio, Expresso Nordeste, Auto Viação Catarinense, Transportes Santa Maria, Like Bus, Openline, Arda Tur, Huntur, Van Kalesi, Vanyolu Seyahat, Vangolu Turizm, Malatya Zafer Turizm, Aybasti Itimat, Gülnarlılar Mersin Nur Turizm, İnan Turizm, Malatya Medine Turizm, Huzur Turizm, Süha Turizm, Ali Osman Ulusoy, Efe Tur, Isparta Petrol, Güney Akdeniz Seyahat, Alanyalılar Turizm, İstanbul Seyahat, Águia Branca, Yadran Seyahat, Lilian Express, Lüks Bayburt Seyahat, Ben Turizm, Nigde Vip Turizm, Vip Malatyalılar Turizm, Has Karayolu Turizm, Sakarya Vib Turizm, Lüks Erova Turizm, Expresso São Luiz, Catedral Turismo, Adıyaman Ünal Turizm, Hatay Nur Seyahat, Malatya Kayisi Kent, Mardin Seyahat, Star Diyarbakır, Kahta Petrol Turizm, Elazığ Murat Turizm, Lux Diyarbakır, Özlem Cizre Nuh, Elazığ Hazar Turizm, Lider Istanbul, Has Diyarbakir, Öz Erciş Seyahat, Yeni Diyarbakır Seyahat, Öz Elazığlılar Seyahat, Şanlıurfa Cesur Turizm, Özlem Batman Turizm, Öz Diyarbakir, Yeni Aksaray Seyahat, SELÇUK CANLAR TURİZM, RH Turizm, Es Turizm, Şanal Turizm, Kontur, Ankara As Turizm, AS Adana Seyahat, Lüks Mersin, Hatay CSR Seyahat, Divriği Nazar Turizm, Seç Turizm, Lider Elbistan, Mersin Seyahat, Adiyaman Anka Turizm, Öz Gülaras Turizm, Viação UTIL, Expresso União, Ozlem Van Tur, Best Van Turizm, Balikesir Hakser Turizm, İzmir Turizm, Lüks Yalova, Kütahyalılar, Viação Motta, Viaçao Total, Guerino Seiscento, Alaşehir Sarıkız Turizm, Özkaymak Turizm, Istanbul Konfor, Salihli Güven Turizm, Net Turizm, Görele Seyahat, Lux Bus, Öncü Seyahat, Hatay Gökbey Seyahat, Astor Seyahat, Can Diyarbakır Turizm, Özlem Diyarbakır, Lüks Yonca Seyahat, Expresso Guanabara, Alpar Turizm, Panorama Trans, Yeni Sivas Turizm, Şarköy Seyahat, Tufan Turizm, Ozlem Tours, Lüx Aydın Turizm, Erbaa Seyahat, Simeonidis Tours, Antalya Net, Buzlu Turizm, Vip Arda Tur dan Gold İstanbul

Bagaimanakah saya boleh mencari tawaran bas terbaik untuk Istanbul?

Dapatkan tawaran tiket terbaik ke Istanbul dengan mudah dengan CheckMyBus. Cuma masukkan bandar permulaan dan tarikh perjalanan anda dalam carian kami dan mulakan carian. Anda kemudiannya boleh menapis hasil mengikut keperluan anda atau menyusunnya mengikut harga atau masa perjalanan.

Berapa banyak yang boleh saya jimatkan dengan membandingkan bas dengan Istanbul?

Jumlah yang anda boleh jimat bergantung pada bandar dari tempat anda pergi ke Istanbul. Biasanya anda boleh menjimatkan lebih banyak dengan menempah tiket anda lebih awal. Untuk mendapatkan tawaran termurah untuk Istanbul, pergi ke carian kami, masukkan bandar bermula dan tarikh perjalanan anda dan kemudian mula mencari untuk mencari semua pilihan yang mungkin.

Terokai destinasi lain dengan bas

Laluan bas paling popular dari Istanbul

Dalam jadual di bawah, anda akan menemui sambungan bas intercity terbaik antara Istanbul dan destinasi yang anda inginkan. Cuma klik pada sambungan dan semak butiran lanjut mengenai laluan pilihan anda.

Pemindahan Lapangan Terbang daripada Istanbul

Aplikasi CheckMyBus

Muat turun dengan percuma

App Store
CheckMyBus App
Tutup
GPDR CheckMyBus shield

We value your privacy!

To show you the best bus offers, we and our partners use technical, analytical, and marketing cookies to personalize the ads. We remember your anonymized details to provide a personalized experience.