Bas Hanover Airport ke Kiel dan kembali

Tiket bas dan tren murah untuk perjalanan dari Kiel ke Hanover Airport dan kembali

swap
Dewasa
1
Kanak-kanak
0
Perjalanan berkumpulan?
Sewa bas di sini!
2094 Syarikat - 5,661,640 Sambungan
Tawaran terbaikJimat sehingga 70%
Pilihan yang terbanyakJutaan laluan di seluruh dunia
Mudah dan telusBandingkan tawaran dengan 1 klik

Sambungan tren paling murah Hanover Airport ke Kiel

Tiada tarikh tertentu? Berikut adalah beberapa pilihan tiket tren termurah.

  • Deutsche Bahn
    7:09 PTG
    Hanover Airport
    Tempoh 2h 31m
    9:40 PTG
    Kiel
    dariRM 84.37
  • Deutsche Bahn
    5:20 PTG
    Hanover Airport
    Tempoh 2h 37m
    7:57 PTG
    Kiel
    dariRM 113.30
  • Deutsche Bahn
    5:54 PG
    Hanover Airport
    Tempoh 3h 3m
    8:57 PG
    Kiel
    dariRM 113.30

Tawaran carpooling paling murah dari Hanover Airport ke Kiel

Tiada tarikh tertentu? Berikut adalah beberapa perjalanan termurah.

  • BlaBlaCar
    8:30 PTG
    Hanover Airport
    Tempoh 3h 10m
    11:40 PTG
    Kiel
    dariRM 67.50
  • Movacar
    1:00 PTG
    Hanover Airport
    Tempoh 2h 43m
    3:43 PTG
    Kiel
    dariRM 341.54
  • Movacar
    2:00 PTG
    Hanover Airport
    Tempoh 2h 43m
    4:43 PTG
    Kiel
    dariRM 341.54
  • Movacar
    3:00 PTG
    Hanover Airport
    Tempoh 2h 43m
    5:43 PTG
    Kiel
    dariRM 341.54

Sambungan tren paling murah Kiel ke Hanover Airport

Tiada tarikh tertentu? Berikut adalah beberapa pilihan tiket tren termurah.

  • Deutsche Bahn
    4:47 PG
    Kiel
    Tempoh 2h 32m
    7:19 PG
    Hanover Airport
    dariRM 113.30
  • Deutsche Bahn
    3:11 PG
    Kiel
    Tempoh 3h 9m
    6:20 PG
    Hanover Airport
    dariRM 113.30
  • Deutsche Bahn
    12:05 PG
    Kiel
    Tempoh 4h 51m
    4:56 PG
    Hanover Airport
    dariRM 113.30

Tawaran carpooling paling murah dari Kiel ke Hanover Airport

Tiada tarikh tertentu? Berikut adalah beberapa perjalanan termurah.

  • BlaBlaCar
    5:20 PTG
    Kiel
    Tempoh 3h 0m
    8:20 PTG
    Hanover Airport
    dariRM 62.68
  • Movacar
    1:00 PTG
    Kiel
    Tempoh 2h 43m
    3:43 PTG
    Hanover Airport
    dariRM 274.04
  • Movacar
    2:00 PTG
    Kiel
    Tempoh 2h 43m
    4:43 PTG
    Hanover Airport
    dariRM 274.04
  • Movacar
    3:00 PTG
    Kiel
    Tempoh 2h 43m
    5:43 PTG
    Hanover Airport
    dariRM 274.04

Maklumat mengenai sambungan, kemudahan dan perkhidmatan bas

Anda mahu mengambil bas dari Hanover Airport ke Kiel atau sebaliknya?
CheckMyBus membandingkan semua sambungan bas perantara antara Hanover Airport dan Kiel yang ada dan menunjukkan anda masa berlepas, perhentian bas yang sedia ada, semua masa perjalanan dan sudah tentu harga tiket yang terbaik. Anda juga akan menemui semua maklumat kemudahan di dalam bas seperti penghawa dingin, soket atau wifi.
Pada halaman ini, kami juga akan menunjukkan kepada anda perkhidmatan bas ke lapangan terbang paling murah dari Kiel ke Hanover Airport untuk masa akan datang. Anda akan menerima semua maklumat mengenai perhentian bas di Hanover Airport dan Kiel bagi memudahkan orientasi. Di samping itu, anda akan mendapati semua pilihan untuk perjalanan seterusnya dari Kiel serta destinasi alternatif Hanover Airport.
Anda lebih suka mencari?
Dalam carian kami, tempat berlepas Hanover Airport dan destinasi anda telah diisi. Sekiranya anda perlu mengubah arah perjalanan anda iaitu dari Kiel ke Hanover Airport, sila klik di anak panah.
Kami juga telah mengisi tarikh perjalanan. Secara umum, kebanyakan orang menempah 3-7 hari sebelum perjalanan mereka. Jika anda ingin menyemak tarikh perjalanan tertentu, sila pilih hari yang sesuai dari kalendar.
Anda sudah tahu bila anda ingin kembali dari Kiel ke Hanover Airport? Semaklah perjalanan kembali anda dan pilih tarikh yang sesuai.
Anda tidak memulakan perjalanan seorang? Sila pilih berapa orang yang bersama anda dan mulakan pencarian anda.
Hasil carian anda boleh disusun mengikut harga, masa perlepasan dan masa ketibaan. Anda juga boleh tapis maklumat seperti perhentian bas atau syarikat bas supaya anda tidak akan terlepas penerbangan anda.
Jika ada, kami akan menunjukkan maklumat tentang perkhidmatan pengangkutan yang lain dari Hanover Airport ke Kiel seperti tren, carpool dan kapal terbang.
Nikmati perjalanan bas dari Hanover Airport ke Kiel dengan CheckMyBus!

Perhentian bas di Hanover Airport dan Kiel

Stesen
Norwegenkai 1, 24143 Kiel (Jerman)
Schwedenkai , 24103 Kiel (Jerman)
Auguste-Viktoria-Str. 8, 24103 Kiel (Jerman)

Bandingkan Hanover Airport dan Kiel

RM 22.66
RM 31.33
Hanover Airport
Kiel
Perjalanan teksi di Hanover Airport adalah 28% lebih murah daripada Kiel.
RM 12.54
RM 12.05
Hanover Airport
Kiel
Tambang bas di Hanover Airport adalah 4% lebih mahal daripada Kiel.
RM 16.87
RM 15.67
Hanover Airport
Kiel
Bir besar di Hanover Airport adalah 8% lebih mahal daripada Kiel.
RM 1.16
RM 1.80
Hanover Airport
Kiel
Satu botol air di Hanover Airport adalah 36% lebih murah daripada Kiel.
RM 34.55
RM 24.11
Hanover Airport
Kiel
Hidangan di Hanover Airport adalah 31% lebih mahal daripada Kiel.

Teruskan perjalanan anda

Trusted shop
Aplikasi CheckMyBus
Muat turun dengan percuma
GPDR CheckMyBus shield

We value your privacy!

To show you the best bus deals, we collect some information about how you use CheckMyBus. We remember your anonymized details to improve our service and provide you a personalized experience.