✈ Bas ke Friedrichshafen Airport (FDH)

Pilih perjalanan bas ke Friedrichshafen Airport dengan CheckMyBus

swap
Dewasa
1
Kanak-kanak
0
Perjalanan berkumpulan?
Sewa bas di sini!
Cari penginapan dengan Booking.com
Tawaran terbaikJimat sehingga 70%
Pilihan yang terbanyakJutaan laluan di seluruh dunia
Mudah dan telusBandingkan tawaran dengan 1 klik

Tiket tren murah ke Friedrichshafen Airport
  • SBB CFF FFS
    10:09 PG
    Zurich Airport
    Tempoh 1h 13m
    11:22 PG
    Friedrichshafen Airport
    dariRM 67.73

Tiket tren murah dari Friedrichshafen Airport
  • SBB CFF FFS
    9:25 PG
    Friedrichshafen Airport
    Tempoh 0h 51m
    10:16 PG
    Zurich Airport
    dariRM 58.06
  • SBB CFF FFS
    5:37 PG
    Friedrichshafen Airport
    Tempoh 2h 36m
    8:13 PG
    Basel Mulhouse Airport
    dariRM 149.98
  • Deutsche Bahn
    11:44 PTG
    Friedrichshafen Airport
    Tempoh 10h 46m
    10:30 PG
    Vienna
    dariRM 183.36
  • SBB CFF FFS
    12:25 PTG
    Friedrichshafen Airport
    Tempoh 5h 7m
    5:32 PTG
    Stuttgart Airport
    dariRM 193.52
0 Sambungan bas
1 stesen bas
0 syarikat bas
RM 58.06 perjalanan murah
Anda mahu mengambil bas ke Friedrichshafen Airport?
CheckMyBus membandingkan semua bas yang sedia ada ke Friedrichshafen Airport serta menunjukkan anda masa berlepas, perhentian bas yang sedia ada, semua masa perjalanan dan harga tiket yang terbaik. Anda juga akan menemui semua maklumat kemudahan di dalam bas seperti penghawa dingin, soket atau wifi.
Pada halaman ini, kami juga akan menunjukkan kepada anda perkhidmatan bas ke lapangan terbang paling murah dari Friedrichshafen Airport untuk hari-hari berikutnya. Anda akan menerima semua maklumat mengenai perhentian bas di Friedrichshafen Airport bagi memudahkan perjalanan anda. Di samping itu, anda akan menemui laluan bas yang paling popular ke Friedrichshafen Airport.
Tiada laluan anda? Dalam bar carian, kami telah mengisi Friedrichshafen Airport sebagai destinasi anda. Anda hanya perlu memasukkan tempat berlepas anda. Jika anda ingin menaiki bas dari Friedrichshafen Airport, hanya klik pada anak panah untuk menukarkan arah.
Kami juga telah mengisi tarikh perjalanan anda. Secara umum, kebanyakan orang menempah 3-7 hari sebelum perjalanan mereka. Jika anda ingin menyemak tarikh perjalanan tertentu, sila pilih hari yang bersesuaian daripada kalendar.
Sudah tahu bila anda ingin kembali dari Friedrichshafen Airport? Semaklah perjalanan kembali anda dan pilih tarikh yang sesuai.
Adakah perjalanan anda bersama orang lain? Silih pilih jumlah penumpang dan mulakan carian anda.
Hasil carian anda boleh disusun mengikut harga, waktu perlepasan dan waktu ketibaan. Anda juga boleh tapis maklumat seperti perhentian bas atau syarikat bas mengikut kehendak anda.
Jika ada, kami akan memaparkan maklumat tentang perkhidmatan pengangkutan lain seperti tren, carpool dan kapal terbang ke Friedrichshafen Airport
Nikmati perjalanan anda dengan CheckMyBus

Semua stesen bas di Friedrichshafen Airport

Stesen
Am Flugplatz , Friedrichshafen Airport (Jerman)

Friedrichshafen Airport maklumat perjalanan

Pengangkutan
Pilihan pengangkutan awam Friedrichshafen Airport
Tiket bas tempatan sehalaRM 13.44
Pas bulananRM 326.99
Gunakan teksi atau kereta
Teksi jarak dekatRM 43.90
Teksi jarak pertengahanRM 78.84
Teksi jarak jauhRM 201.13
PetrolRM 6.50
Trusted shop
Aplikasi CheckMyBus
Muat turun dengan percuma
GPDR CheckMyBus shield

We value your privacy!

To show you the best bus deals, we collect some information about how you use CheckMyBus. We remember your anonymized details to improve our service and provide you a personalized experience.