Bas ke Münster

Pilihan perjalanan bas ke Münster dengan CheckMyBus

swap
Dewasa
1
Kanak-kanak
0
Perjalanan berkumpulan?
Sewa bas di sini!
Cari penginapan dengan Booking.com
Tawaran terbaikJimat sehingga 70%
Pilihan yang terbanyakJutaan laluan di seluruh dunia
Mudah dan telusBandingkan tawaran dengan 1 klik
Tiket bas murah ke Münster
  • FlixBus
    4:30 PTG
    Hamburg - ZOB central bus station
    Tempoh 4h 35m
    9:05 PTG
    Münster - Bus parking Hafenstr./Friedrich-Ebert-Str
    dariRM 111.23
  • Eurolines Germany
    9:45 PG
    Ełk - Grajewska
    Tempoh 20h 45m
    6:30 PG
    Münster - Bus parking Hafenstr./Friedrich-Ebert-Str
    dariRM 120.95
  • Eurolines Germany
    4:05 PTG
    Lebork
    Tempoh 14h 25m
    6:30 PG
    Münster - Bus parking Hafenstr./Friedrich-Ebert-Str
    dariRM 120.95
  • Eurolines Germany
    6:10 PTG
    Bydgoszcz central bus station
    Tempoh 12h 20m
    6:30 PG
    Münster - Bus parking Hafenstr./Friedrich-Ebert-Str
    dariRM 120.95
  • Eurolines Germany
    5:45 PTG
    Zabrze central bus station
    Tempoh 16h 15m
    10:00 PG
    Münster - Bus parking Hafenstr./Friedrich-Ebert-Str
    dariRM 237.07
  • FlixBus
    12:30 PTG
    Graz - P&R Webling
    Tempoh 19h 0m
    7:30 PG
    Münster - Bus parking Hafenstr./Friedrich-Ebert-Str
    dariRM 295.03
  • Eurolines Germany
    2:50 PTG
    Skoczów
    Tempoh 19h 10m
    10:00 PG
    Münster - Bus parking Hafenstr./Friedrich-Ebert-Str
    dariRM 314.47
  • Eurolines Germany
    3:20 PTG
    Cieszyn
    Tempoh 18h 40m
    10:00 PG
    Münster - Bus parking Hafenstr./Friedrich-Ebert-Str
    dariRM 314.47

Tiket tren murah ke Münster
  • Deutsche Bahn
    9:05 PG
    Schuettorf
    Tempoh 0h 46m
    9:51 PG
    Münster
    dariRM 29.03
  • Deutsche Bahn
    5:19 PG
    Rheine
    Tempoh 1h 5m
    6:24 PG
    Münster
    dariRM 29.03
  • Deutsche Bahn
    1:00 PTG
    Recklinghausen
    Tempoh 0h 28m
    1:28 PTG
    Münster
    dariRM 76.93
  • Deutsche Bahn
    6:02 PG
    Essen
    Tempoh 0h 52m
    6:54 PG
    Münster
    dariRM 83.21
934 Sambungan bas
2 stesen bas
8 syarikat bas
RM 29.03 perjalanan murah
Fakta Münster
Jerman
270,184
Euro
Anda ingin mengambil bas ke Münster?
CheckMyBus membandingkan semua sambungan bas yang ada ke Münster dan menunjukkan anda masa berlepas, perhentian bas yang sedia ada, semua masa perjalanan dan sudah tentu dengan harga tiket yang terbaik. Anda juga akan menemui semua maklumat tentang kemudahan yang ada di dalam bas seperti penghawa dingin, soket atau wifi.
Pada halaman ini, kami akan menunjukkan kepada anda laluan paling murah ke Münster bagi hari-hari berikutnya. Anda akan menerima semua maklumat mengenai perhentian bas di Münster bagi memudahkan perjalanan anda. Di samping itu, anda akan menemui laluan bas yang paling popular ke Münster.
Tiada laluan anda? Dalam bar carian, kami telah mengisi Münster sebagai destinasi anda. Anda hanya perlu memasukkan tempat berlepas. Jika anda ingin menaiki bas dari Münster, hanya klik pada anak panah untuk menukar arah perjalanan.
Kami telah mengambil masa untuk mengisi tarikh perjalanan. Secara umum, kebanyakan orang menempah 3-7 hari sebelum perjalanan mereka. Jika anda ingin menyemak tarikh perjalanan tertentu, sila pilih hari yang bersesuaian daripada kalendar.
Anda sudah tahu bila anda ingin kembali dari Münster? Semaklah perjalanan kembali anda dan pilih tarikh yang sesuai.
Adakah perjalanan anda bersama orang lain? Silih pilih jumlah penumpang dan mulakan carian anda.
Anda boleh menyusun hasil carian mengikut harga, waktu perlepasan dan masa ketibaan, serta menapis hasil carian anda untuk perhentian bas atau syarikat bas. Semua mengikut keperluan anda.
Jika ada, kami akan memaparkan maklumat tentang perkhidmatan pengangkutan lain seperti tren, carpool dan kapal terbang ke Münster.
Nikmati bas anda ke Münster dengan CheckMyBus!

Semua perhentian bas di Münster

Stesen
Hafenstraße 40, 48153 Münster (Jerman)
Bahnhofstraße , 48143 Münster (Jerman)

Maklumat perjalanan Münster

Pengangkutan
Pilihan pengangkutan awam Münster
Tiket bas tempatan sehalaRM 13.55
Pas bulananRM 338.67
Orang menggunakan tren atau metro25 %
Gunakan teksi atau kereta
Teksi jarak dekatRM 24.84
Teksi jarak pertengahanRM 43.12
Teksi jarak jauhRM 107.10
PetrolRM 6.47
Makan dan minum
Di restoran atau kafe
Hidangan murahRM 58.06
Hidangan 3-course menuRM 96.76
Cappuccino kecilRM 12.90
Satu bir draf besarRM 15.72
Beli dari pasar raya dan masak sendiri
Hidangan vegetarianRM 9.68
Hidangan dagingRM 15.83
Botol airRM 1.42
Botol wain (peringkat pertengahan)RM 19.35

Laluan bas paling popular dari dan ke Münster


Bandar-bandar berdekatan dengan Münster: Semak lokasi perlepasan lain
Beberapa bandar berhampiran Münster juga dihubungkan dengan rangkaian bas nasional atau antarabangsa. Jika anda ingin carian anda merangkumi stesen bas di sekitar Essen, Dortmund or Bochum, hanya meningkatkan lingkungan carian anda dan anda akan menemui laluan bas dan tren di kawasan itu. Anda juga akan menemui laluan bas yang menyambungkan Münster kepada pengangkutan awam tempatan atau stesen bas intercity di Bielefeld, Gelsenkirchen, Oberhausen dan banyak lagi. Mencari perkhidmatan bas perantara murah ke lapangan terbang? Kami juga menunjukkan perjalanan dari dan ke lapangan terbang berdekatan seperti Dortmund Airport, Paderborn-Lippstadt Airport. Sekiranya boleh, kami juga akan mempertimbangkan pilihan lain dalam rangkaian pengangkutan tempatan.
Trusted shop
Aplikasi CheckMyBus
Muat turun dengan percuma
GPDR CheckMyBus shield

We value your privacy!

To show you the best bus deals, we collect some information about how you use CheckMyBus. We remember your anonymized details to improve our service and provide you a personalized experience.