Bas dari Bangkok ke Poipet

Tiket bas dan tren murah untuk perjalanan dari Bangkok ke Poipet
Tawaran terbaik Jimat sehingga 70%
Pilihan yang terbanyak Jutaan laluan di seluruh dunia
Mudah dan telus Bandingkan tawaran dengan 1 klik

Bandingkan semua jadual waktu untuk bas dari Bangkok ke Poipet

Berikut ialah pilihan perjalanan bas paling murah dari jadual daripada Bangkok ke Poipet daripada pelbagai pengendali bas seperti Em Sam Ang Express, Saly VIP atau Travel Mart untuk hari-hari berikutnya .
hari ini
dari RM 41
esok
dari RM 35
Rabu
dari RM 35
Khamis
dari RM 39
Jumaat
dari RM 35
Sabtu
dari RM 41
Ahad
dari RM 41

Perjalanan bas paling murah hari ini

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Em Sam Ang Express
    4h 30m
    2:00 PG
    Bangkok
    Khao San Travel Mart Bus Stop
    6:30 PG
    Poipet
    Grand Diamond City Hotel & Casino
    Em Sam Ang Express
    Business
    RM 41
  • Travel Mart
    6h 59m
    1:01 PTG
    Bangkok
    Khao San Travel Mart Bus Stop
    8:00 PTG
    Poipet
    Station
    Travel Mart
    Economy
    RM 54
  • Virak Buntham
    -17736780h 0m
    12:00 PTG
    Bangkok
    Southern Bus Terminal (Sai Tai Mai)
    Poipet
    Cambodia-Thai Border
    Virak Buntham
    Economy
    RM 60
  • Saly VIP
    5h 55m
    5:00 PG
    Bangkok
    10:55 PG
    Poipet
    Saly VIP
    Economy
    RM 61
  • SRL TRANSPORT
    5h 30m
    8:00 PG
    Bangkok
    1:30 PTG
    Poipet
    SRL TRANSPORT
    Economy
    RM 71

Perjalanan bas paling murah esok

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Travel Mart
    4h 30m
    2:00 PG
    Bangkok
    Pratunam Market
    6:30 PG
    Poipet
    Station
    Travel Mart
    Economy
    RM 35
  • Em Sam Ang Express
    4h 30m
    2:00 PG
    Bangkok
    Pratunam Market
    6:30 PG
    Poipet
    Station
    Em Sam Ang Express
    Economy
    RM 38
  • Virak Buntham
    4h 0m
    12:00 PTG
    Bangkok
    Pratunam Market
    4:00 PTG
    Poipet
    Station
    Virak Buntham
    Economy
    RM 52
  • Saly VIP
    5h 55m
    5:00 PG
    Bangkok
    Pratunam Market
    10:55 PG
    Poipet
    Station
    Saly VIP
    Economy
    RM 61
  • SRL TRANSPORT
    5h 30m
    8:00 PG
    Bangkok
    1:30 PTG
    Poipet
    SRL TRANSPORT
    Economy
    RM 71

Perjalanan bas paling murah Rabu

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Travel Mart
    4h 30m
    2:00 PG
    Bangkok
    Pratunam Market
    6:30 PG
    Poipet
    Station
    Travel Mart
    Economy
    RM 35
  • Em Sam Ang Express
    4h 30m
    2:00 PG
    Bangkok
    Pratunam Market
    6:30 PG
    Poipet
    Station
    Em Sam Ang Express
    Economy
    RM 38
  • Virak Buntham
    4h 0m
    12:00 PTG
    Bangkok
    Pratunam Market
    4:00 PTG
    Poipet
    Station
    Virak Buntham
    Economy
    RM 52
  • Saly VIP
    5h 55m
    5:00 PG
    Bangkok
    Pratunam Market
    10:55 PG
    Poipet
    Station
    Saly VIP
    Economy
    RM 61
  • SRL TRANSPORT
    5h 30m
    8:00 PG
    Bangkok
    1:30 PTG
    Poipet
    SRL TRANSPORT
    Economy
    RM 71

Perjalanan bas paling murah Khamis

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Em Sam Ang Express
    4h 30m
    2:00 PG
    Bangkok
    Khao San Travel Mart Bus Stop
    6:30 PG
    Poipet
    Grand Diamond City Hotel & Casino
    Em Sam Ang Express
    Business
    RM 39
  • Travel Mart
    6h 59m
    1:01 PTG
    Bangkok
    Khao San Travel Mart Bus Stop
    8:00 PTG
    Poipet
    Station
    Travel Mart
    Economy
    RM 54
  • Virak Buntham
    -17736852h 0m
    12:00 PTG
    Bangkok
    Southern Bus Terminal (Sai Tai Mai)
    Poipet
    Cambodia-Thai Border
    Virak Buntham
    Economy
    RM 59
  • Saly VIP
    5h 55m
    5:00 PG
    Bangkok
    10:55 PG
    Poipet
    Saly VIP
    Economy
    RM 61
  • SRL TRANSPORT
    5h 30m
    8:00 PG
    Bangkok
    1:30 PTG
    Poipet
    SRL TRANSPORT
    Economy
    RM 71

Perjalanan bas paling murah Jumaat

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Travel Mart
    4h 35m
    6:55 PG
    Bangkok
    Pratunam Market
    11:30 PG
    Poipet
    Station
    Travel Mart
    Economy
    RM 35
  • Em Sam Ang Express
    4h 30m
    2:00 PG
    Bangkok
    Pratunam Market
    6:30 PG
    Poipet
    Station
    Em Sam Ang Express
    Economy
    RM 35
  • Virak Buntham
    4h 0m
    12:00 PTG
    Bangkok
    Pratunam Market
    4:00 PTG
    Poipet
    Station
    Virak Buntham
    Economy
    RM 52
  • Saly VIP
    5h 55m
    5:00 PG
    Bangkok
    Pratunam Market
    10:55 PG
    Poipet
    Station
    Saly VIP
    Economy
    RM 61
  • SRL TRANSPORT
    5h 30m
    8:00 PG
    Bangkok
    1:30 PTG
    Poipet
    SRL TRANSPORT
    Economy
    RM 71

Perjalanan bas paling murah Sabtu

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Em Sam Ang Express
    4h 30m
    2:00 PG
    Bangkok
    Khao San Travel Mart Bus Stop
    6:30 PG
    Poipet
    Grand Diamond City Hotel & Casino
    Em Sam Ang Express
    Business
    RM 41
  • Travel Mart
    6h 59m
    1:01 PTG
    Bangkok
    Khao San Travel Mart Bus Stop
    8:00 PTG
    Poipet
    Station
    Travel Mart
    Economy
    RM 54
  • Virak Buntham
    -17736900h 0m
    12:00 PTG
    Bangkok
    Southern Bus Terminal (Sai Tai Mai)
    Poipet
    Cambodia-Thai Border
    Virak Buntham
    Economy
    RM 60
  • Saly VIP
    5h 55m
    5:00 PG
    Bangkok
    10:55 PG
    Poipet
    Saly VIP
    Economy
    RM 61
  • SRL TRANSPORT
    5h 30m
    8:00 PG
    Bangkok
    1:30 PTG
    Poipet
    SRL TRANSPORT
    Economy
    RM 71

Perjalanan bas paling murah Ahad

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Em Sam Ang Express
    4h 30m
    2:00 PG
    Bangkok
    Khao San Travel Mart Bus Stop
    6:30 PG
    Poipet
    Grand Diamond City Hotel & Casino
    Em Sam Ang Express
    Business
    RM 41
  • Travel Mart
    6h 59m
    1:01 PTG
    Bangkok
    Khao San Travel Mart Bus Stop
    8:00 PTG
    Poipet
    Station
    Travel Mart
    Economy
    RM 54
  • Virak Buntham
    -17736924h 0m
    12:00 PTG
    Bangkok
    Southern Bus Terminal (Sai Tai Mai)
    Poipet
    Cambodia-Thai Border
    Virak Buntham
    Economy
    RM 60
  • Saly VIP
    5h 55m
    5:00 PG
    Bangkok
    10:55 PG
    Poipet
    Saly VIP
    Economy
    RM 61
  • SRL TRANSPORT
    5h 30m
    8:00 PG
    Bangkok
    1:30 PTG
    Poipet
    SRL TRANSPORT
    Economy
    RM 71

Kekerapan sambungan bas antara Bangkok dan Poipet

Lihat di sini kekerapan hubungan antara Bangkok dan Poipet, pada masa dan hari yang berbeza dalam seminggu.
Rabu ialah hari paling sibuk, dengan lebih daripada 95 bas harian daripada Bangkok ke Poipet. Sabtu sebaliknya mempunyai paling sedikit sambungan, dengan hanya 35 bas harian antara Bangkok dan Poipet.
Masa paling sibuk pada hari itu ialah Petang, dengan 158 bas dari Bangkok ke Poipet, manakala Petang melihat hubungan paling sedikit antara Bangkok dan Poipet, dengan 3 tawaran.

Fakta tentang bas daripada Bangkok ke Poipet

Bandingkan semua penyedia seperti Em Sam Ang Express, Saly VIP dan Travel Mart yang melakukan perjalanan 57 kali setiap hari dengan bas dari Bangkok ke Poipet dalam satu klik! Tempah tiket bas anda dari Bangkok ke Poipet bermula dari RM 35!

Bas paling murah RM 35
Bas terpantas 4h 0m
Bas terawal 1:00 PG
Bas terakhir 3:00 PTG
Laluan bas harian 57 Ø
Jarak 213.7 km
Syarikat bas Em Sam Ang Express, Saly VIP, Travel Mart, Virak Buntham, Go Ho Travel dan SRL TRANSPORT

Sambungan bas termurah dari Bangkok ke Poipet

Setiap hari, 57 bas daripada 6 syarikat bas meninggalkan Bangkok untuk Poipet: dalam jadual di bawah, anda akan menemui harga termurah untuk bas di laluan ini, bermula dari 27/05/2024 dan untuk hari-hari berikutnya.

Isnin
Selasa
Rabu
Khamis
Jumaat
Sabtu
Ahad
Isnin 27/05
RM 41
Selasa 28/05
RM 72
Rabu 29/05
RM 35
Khamis 30/05
RM 54
Jumaat 31/05
RM 41
Sabtu 01/06
RM 61
Ahad 02/06
RM 54
Isnin 03/06
RM 41
Selasa 04/06
RM 41
Rabu 05/06
RM 83
Khamis 06/06
RM 39
Jumaat 07/06
RM 72
Sabtu 08/06
RM 35
Ahad 09/06
RM 72
Isnin 10/06
RM 72
Selasa 11/06
RM 35
Rabu 12/06
RM 35
Khamis 13/06
Jumaat 14/06
RM 41
Sabtu 15/06
RM 35
Ahad 16/06
RM 41
Isnin 17/06
RM 54
Selasa 18/06
RM 77
Rabu 19/06
RM 35
Khamis 20/06
RM 41
Jumaat 21/06
RM 35
Sabtu 22/06
RM 71
Ahad 23/06

Masa termurah untuk perjalanan dari Bangkok ke Poipet

Lihat di sini pada hari dan masa mana anda boleh mendapatkan tiket bas paling murah dari Bangkok ke Poipet, untuk 30 hari seterusnya.
Dengan harga bermula dari RM 35, Selasa ialah hari paling murah untuk bas dari Bangkok ke Poipet. Isnin sebaliknya ialah hari paling mahal dengan harga bermula dari RM 41.
Pagi ialah masa termurah dalam sehari untuk tiket bas dari Bangkok ke Poipet, dengan RM 35. Petang ialah masa paling mahal dalam sehari dengan harga bermula dari RM 72.

Bagaimana untuk menjimatkan wang dalam perjalanan daripada Bangkok kepada Poipet

Perjalanan boleh mahal, tetapi ia tidak perlu! Adakah anda ingin mengelak daripada membayar harga yang teruk untuk perjalanan anda? Kemudian ikuti langkah cepat ini untuk menjimatkan wang:

Tempah tiket daripada Bangkok ke Poipet lebih awal! Lebih awal anda menempah, lebih murah biasanya harganya. Selain itu, anda pasti akan mendapat tempat di dalam bas daripada Bangkok ke Poipet, berbanding jika anda membelinya pada saat akhir atau terus di stesen .

Jika boleh, elakkan perjalanan pada waktu puncak. Daripada hujung minggu, cuba melancong sepanjang minggu. Perjalanan pada waktu petang atau malam ia juga lebih murah, dan kemudiannya bas dari Bangkok ke Poipet juga lebih kosong.

Semua stesen bas dan perhentian di Bangkok dan Poipet

Peta di bawah menunjukkan kepada anda tempat untuk mencari semua stesen bas di Bangkok dan Poipet.

Perkhidmatan dan Keselesaan di dalam bas daripada Bangkok ke Poipet

Ingin tahu kelas tempat duduk yang tersedia pada bas daripada Bangkok hingga Poipet? Atau syarikat bas manakah yang menyediakan laluan Bangkok ke Poipet? Di bawah anda akan menemui jawapan kepada soalan anda.

Soalan lazim tentang bas Bangkok ke Poipet

Berapakah harga perjalanan bas ekspres untuk laluan Bangkok Poipet?

Ia bergantung pada beberapa faktor seperti hari dan waktu perjalanan. Tiket termurah untuk perjalanan Bangkok-Poipet boleh didapati dari harga RM 35. Bandingkan semua tawaran dan jimat wang!

Berapakah penjimatan saya apabila membandingkan semua bas dari Bangkok ke Poipet?

6 syarikat menawarkan laluan ini dengan harga tiket antara RM 35 dan RM 198. Para penumpang dinasihatkan membuat pembelian tiket seawal mungkin untuk memastikan tiket termurah boleh didapati ke Poipet.

Secara purata, berapa banyak sambungan tersedia dari Bangkok ke Poipet setiap hari?

Setiap hari, laluan bas Bangkok ke Poipet dilayan oleh kira-kira 57 sambungan. Dengan carian kami, anda boleh membandingkan masa bas untuk mencari perjalanan yang sempurna.

Berapakah lama masa perjalanan bas ke Poipet dari Bangkok?

Bas perantara terpantas dari Bangkok ke Poipet ditawarkan oleh Travel Mart dan mengambil masa 4h 0m jam. Tiket bas untuk laluan ini berharga RM 72. Dalam konteks ini, tempoh masa perjalanan bas boleh mengambil masa yang lama akibat kesesakan trafik.

Pukul berapa bas pertama dari Bangkok ke Poipet akan berlepas?

Bas paling awal ke Poipet akan berlepas dari Bangkok pada pukul 1:00 PG. Maklumat mengenai waktu berlepas mungkin berbeza pada hujung minggu dan hari cuti. Gunalah enjin carian kami untuk mencari waktu yang tepat untuk tarikh perjalanan anda.

Pukul berapakah bas terakhir akan berlepas dari Bangkok ke Poipet?

Bas terakhir akan berlepas ke Poipet dari Bangkok pada pukul 3:00 PTG Maklumat mengenai masa berlepas mungkin berbeza pada hujung minggu dan hari cuti. Gunalah enjin carian kami untuk mencari waktu yang tepat untuk tarikh perjalanan anda.

Pengendali bas manakah yang beroperasi untuk laluan Bangkok Poipet ?

Sekiranya anda mengambil bas perantara dari Bangkok ke Poipet, para penumpang boleh melakukan perjalanan mereka dengan syarikat bas Em Sam Ang Express, Saly VIP dan Travel Mart. Anda boleh membandingkan semua tiket bas yang sedia ada dengan enjin carian kami dan menempah tiket yang sesuai untuk anda.

Adakah terdapat bas terus antara Bangkok dan Poipet?

Anda boleh menyemak semua sambungan langsung antara Bangkok dan Poipet dengan menggunakan carian dan melihat bahagian Perturakan dalam penapis kami. Ini ialah beberapa syarikat yang menawarkan bas terus: Em Sam Ang Express, Saly VIP dan Travel Mart.

Apakah yang boleh saya bawa dengan bas ke Poipet dari Bangkok?

Apa yang boleh anda bawa akan berbeza antara pengendali bas ekspres. Secara umumnya, anda boleh membawa satu beg bagasi dan bagasi kabin untuk laluan Bangkok - Poipet secara percuma. Gunalah enjin carian kami untuk mencari bas yang paling sesuai berdasarkan keperluan anda dan tarikh perjalanan anda.

Kemudahan apa yang boleh didapati untuk laluan bas Bangkok - Poipet?

Kemudahan yang disediakan di dalam bas bergantung pada pengendali bas. Kebanyakan pengendali bas ekspres mempunyai WiFi. Dengan kemudahan WiFi, anda dapat berkongsi lokasi anda kepada rakan-rakan semasa perjalanan. Sistem penyaman udara membolehkan anda menikmati perjalanan yang lebih selesa dan menyenangkan. Gunakan fungsi carian kami untuk mendapatkan maklumat yang tepat mengenai kemudahan bas dari Bangkok ke Poipet untuk perjalanan anda.

Kelas tempat duduk yang tersedia yang ditawarkan pada laluan bas Bangkok ke Poipet

Economy
Economy

Pilihan termurah tersedia untuk tiket anda, ia biasanya disertakan dengan tempat duduk boleh lipat dan AC.

Business
Business

Tempat duduk yang selesa, perkhidmatan makanan dan minuman, disertai secara amnya dengan fleksibiliti tiket.

Jenis pengangkutan ganti daripada Bangkok kepada Poipet

Carpooling murah daripada Bangkok kepada Poipet

Berikut ialah pilihan tawaran carpooling termurah daripada jadual daripada Bangkok kepada Poipet untuk hari-hari seterusnya.
  • Travel Mart
    4h 30m
    12:00 PG
    Bangkok
    4:30 PG
    Poipet
    Travel Mart
    Premium Economy
    dari RM 43
  • Travel Mart
    4h 30m
    12:00 PG
    Bangkok
    4:30 PG
    Poipet
    Travel Mart
    Premium Economy
    dari RM 44
  • Travel Mart
    4h 30m
    2:00 PG
    Bangkok
    Ratchaprarop
    6:30 PG
    Poipet
    Travel Mart
    Premium Economy
    dari RM 49

Lebih banyak laluan bas dari Bangkok dan Poipet

Berikut ialah gambaran keseluruhan laluan bas paling popular daripada Bangkok dan daripada Poipet. Hanya klik pada sambungan pilihan anda, dan anda akan menemui semua butiran tentang laluan bas anda!

Aplikasi CheckMyBus

Muat turun dengan percuma

App Store
CheckMyBus App
Tutup
GPDR CheckMyBus shield

We value your privacy!

To show you the best bus offers, we and our partners use technical, analytical, and marketing cookies to personalize the ads. We remember your anonymized details to provide a personalized experience.