Di mana hendak mencari Pombal Stesen Bas
Stesen Bas terletak di Rua 31 de Janeiro, 3100 Pombal
Lihat lokasi perhentian bas ini di Pombal pada peta.
Stesen Bas
Rua 31 de Janeiro
Semua bas berlepas dari Pombal Stesen Bas hari ini
Di sini anda akan menemui semua perlepasan dari Pombal Stesen Bas hari ini, dalam masa nyata.
-
Rede Expressos06:50 PGPombalStesen Bas9:50 PGLisbonOriente Stesen0EconomyRM 13Bas dari Rede Expressos pergi dari Stesen Bas, Pombal (Portugal) pada 24/10/2026 6:50:00 PG ke Oriente Stesen, Lisbon (Portugal) tiba pada 24/10/2026 9:50:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 13 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
Rede Expressos06:50 PGPombalStesen Bas8:45 PGLisbon AirportLisbon Airport0EconomyRM 4Bas dari Rede Expressos pergi dari Stesen Bas, Pombal (Portugal) pada 24/10/2026 6:50:00 PG ke Lisbon Airport, Lisbon Airport (Portugal) tiba pada 24/10/2026 8:45:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 4 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
Rede Expressos06:50 PGPombalStesen Bas9:00 PGLisbonJardim Zoológico0EconomyRM 4Bas dari Rede Expressos pergi dari Stesen Bas, Pombal (Portugal) pada 24/10/2026 6:50:00 PG ke Jardim Zoológico, Lisbon (Portugal) tiba pada 24/10/2026 9:00:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 4 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
Rede Expressos06:50 PGPombalStesen Bas7:25 PGFátimaStesen Bas0EconomyRM 15Bas dari Rede Expressos pergi dari Stesen Bas, Pombal (Portugal) pada 24/10/2026 6:50:00 PG ke Stesen Bas, Fátima (Portugal) tiba pada 24/10/2026 7:25:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 15 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
Rede Expressos06:50 PGPombalStesen Bas9:00 PGLisbonPerhentian Bas Sete Rios0EconomyRM 6Bas dari Rede Expressos pergi dari Stesen Bas, Pombal (Portugal) pada 24/10/2026 6:50:00 PG ke Perhentian Bas Sete Rios, Lisbon (Portugal) tiba pada 24/10/2026 9:00:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 6 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
Rede Expressos06:50 PGPombalStesen Bas11:10 PGPorto AirportPorto Airport0EconomyRM 20Bas dari Rede Expressos pergi dari Stesen Bas, Pombal (Portugal) pada 24/10/2026 6:50:00 PG ke Porto Airport, Porto Airport (Portugal) tiba pada 24/10/2026 11:10:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 20 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
Rede Expressos06:50 PGPombalStesen Bas9:50 PGPortoCampanhã0EconomyRM 19Bas dari Rede Expressos pergi dari Stesen Bas, Pombal (Portugal) pada 24/10/2026 6:50:00 PG ke Campanhã, Porto (Portugal) tiba pada 24/10/2026 9:50:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 19 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
FlixBus07:45 PGPombalStesen Bas10:15 PGLisbonPerhentian Bas Lisboa Oriente0EconomyRM 11Bas dari FlixBus pergi dari Stesen Bas, Pombal (Portugal) pada 24/10/2026 7:45:00 PG ke Perhentian Bas Lisboa Oriente, Lisbon (Portugal) tiba pada 24/10/2026 10:15:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 11 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
FlixBus07:45 PGPombalStesen Bas10:15 PGLisbonOriente Stesen0EconomyRM 10Bas dari FlixBus pergi dari Stesen Bas, Pombal (Portugal) pada 24/10/2026 7:45:00 PG ke Oriente Stesen, Lisbon (Portugal) tiba pada 24/10/2026 10:15:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 10 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
FlixBus07:45 PGPombalStesen Bas2:15 PTGAlbufeiraAv. Liberdade Bus Stop0EconomyRM 8Bas dari FlixBus pergi dari Stesen Bas, Pombal (Portugal) pada 24/10/2026 7:45:00 PG ke Av. Liberdade Bus Stop, Albufeira (Portugal) tiba pada 24/10/2026 2:15:00 PTG. Tiket Economy 50 untuk RM 8 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
FlixBus07:45 PGPombalStesen Bas10:55 PGToulouse-Blagnac AirportToulouse-Blagnac Airport0EconomyRM 91Bas dari FlixBus pergi dari Stesen Bas, Pombal (Portugal) pada 24/10/2026 7:45:00 PG ke Toulouse-Blagnac Airport, Toulouse-Blagnac Airport (Portugal) tiba pada 25/10/2026 10:55:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 91 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
FlixBus07:45 PGPombalStesen Bas1:20 PTGÉvoraStesen Bas0EconomyRM 6Bas dari FlixBus pergi dari Stesen Bas, Pombal (Portugal) pada 24/10/2026 7:45:00 PG ke Stesen Bas, Évora (Portugal) tiba pada 24/10/2026 1:20:00 PTG. Tiket Economy 50 untuk RM 6 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
FlixBus07:45 PGPombalStesen Bas2:20 PTGPortimãoStesen Bas Sentral0EconomyRM 13Bas dari FlixBus pergi dari Stesen Bas, Pombal (Portugal) pada 24/10/2026 7:45:00 PG ke Stesen Bas Sentral, Portimão (Portugal) tiba pada 24/10/2026 2:20:00 PTG. Tiket Economy 50 untuk RM 13 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
FlixBus09:00 PGPombalStesen Bas11:05 PGPérigueuxPérigueux (Créavallée Nord) Perhentian bas0EconomyRM 101Bas dari FlixBus pergi dari Stesen Bas, Pombal (Portugal) pada 24/10/2026 9:00:00 PG ke Périgueux (Créavallée Nord) Perhentian bas, Périgueux (Portugal) tiba pada 25/10/2026 11:05:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 101 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
FlixBus09:00 PGPombalStesen Bas3:20 PGPérigueuxPérigueux (Créavallée Nord) Perhentian bas0EconomyRM 111Bas dari FlixBus pergi dari Stesen Bas, Pombal (Portugal) pada 24/10/2026 9:00:00 PG ke Périgueux (Créavallée Nord) Perhentian bas, Périgueux (Portugal) tiba pada 25/10/2026 3:20:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 111 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
FlixBus09:00 PGPombalStesen Bas1:10 PGMontabaurCentral Station0EconomyRM 150Bas dari FlixBus pergi dari Stesen Bas, Pombal (Portugal) pada 24/10/2026 9:00:00 PG ke Central Station, Montabaur (Portugal) tiba pada 26/10/2026 1:10:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 150 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
FlixBus09:00 PGPombalStesen Bas3:05 PTGGenevaStesen Bas0EconomyRM 143Bas dari FlixBus pergi dari Stesen Bas, Pombal (Portugal) pada 24/10/2026 9:00:00 PG ke Stesen Bas, Geneva (Portugal) tiba pada 25/10/2026 3:05:00 PTG. Tiket Economy 50 untuk RM 143 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
FlixBus09:00 PGPombalStesen Bas2:25 PTGGenevaStesen Bas0EconomyRM 126Bas dari FlixBus pergi dari Stesen Bas, Pombal (Portugal) pada 24/10/2026 9:00:00 PG ke Stesen Bas, Geneva (Portugal) tiba pada 25/10/2026 2:25:00 PTG. Tiket Economy 50 untuk RM 126 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
FlixBus09:00 PGPombalStesen Bas1:20 PTGGenevaStesen Bas0EconomyRM 144Bas dari FlixBus pergi dari Stesen Bas, Pombal (Portugal) pada 24/10/2026 9:00:00 PG ke Stesen Bas, Geneva (Portugal) tiba pada 25/10/2026 1:20:00 PTG. Tiket Economy 50 untuk RM 144 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
FlixBus09:00 PGPombalStesen Bas6:05 PGOrleansLibération Bus Stop0EconomyRM 113Bas dari FlixBus pergi dari Stesen Bas, Pombal (Portugal) pada 24/10/2026 9:00:00 PG ke Libération Bus Stop, Orleans (Portugal) tiba pada 25/10/2026 6:05:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 113 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
FlixBus09:00 PGPombalStesen Bas12:25 PTGOrleansLibération Bus Stop0EconomyRM 121Bas dari FlixBus pergi dari Stesen Bas, Pombal (Portugal) pada 24/10/2026 9:00:00 PG ke Libération Bus Stop, Orleans (Portugal) tiba pada 25/10/2026 12:25:00 PTG. Tiket Economy 50 untuk RM 121 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
FlixBus09:00 PGPombalStesen Bas4:15 PTGStrasbourgPlace de l'Etoile0EconomyRM 156Bas dari FlixBus pergi dari Stesen Bas, Pombal (Portugal) pada 24/10/2026 9:00:00 PG ke Place de l'Etoile, Strasbourg (Portugal) tiba pada 25/10/2026 4:15:00 PTG. Tiket Economy 50 untuk RM 156 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
FlixBus09:00 PGPombalStesen Bas7:30 PGArpajonPorte D'étampes Bus Stop0EconomyRM 127Bas dari FlixBus pergi dari Stesen Bas, Pombal (Portugal) pada 24/10/2026 9:00:00 PG ke Porte D'étampes Bus Stop, Arpajon (Portugal) tiba pada 25/10/2026 7:30:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 127 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
FlixBus09:00 PGPombalStesen Bas8:25 PTGMontaubanAussone Perhentian Bas0EconomyRM 134Bas dari FlixBus pergi dari Stesen Bas, Pombal (Portugal) pada 24/10/2026 9:00:00 PG ke Aussone Perhentian Bas, Montauban (Portugal) tiba pada 25/10/2026 8:25:00 PTG. Tiket Economy 50 untuk RM 134 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
FlixBus09:00 PGPombalStesen Bas4:40 PTGMontaubanAussone Perhentian Bas0EconomyRM 147Bas dari FlixBus pergi dari Stesen Bas, Pombal (Portugal) pada 24/10/2026 9:00:00 PG ke Aussone Perhentian Bas, Montauban (Portugal) tiba pada 25/10/2026 4:40:00 PTG. Tiket Economy 50 untuk RM 147 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
FlixBus09:00 PGPombalStesen Bas3:25 PTGLausanneP+R Vélodrome0EconomyRM 126Bas dari FlixBus pergi dari Stesen Bas, Pombal (Portugal) pada 24/10/2026 9:00:00 PG ke P+R Vélodrome, Lausanne (Portugal) tiba pada 25/10/2026 3:25:00 PTG. Tiket Economy 50 untuk RM 126 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
FlixBus09:00 PGPombalStesen Bas4:45 PTGLausanneP+R Vélodrome0EconomyRM 192Bas dari FlixBus pergi dari Stesen Bas, Pombal (Portugal) pada 24/10/2026 9:00:00 PG ke P+R Vélodrome, Lausanne (Portugal) tiba pada 25/10/2026 4:45:00 PTG. Tiket Economy 50 untuk RM 192 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
FlixBus09:00 PGPombalStesen Bas2:25 PTGLausanneP+R Vélodrome0EconomyRM 177Bas dari FlixBus pergi dari Stesen Bas, Pombal (Portugal) pada 24/10/2026 9:00:00 PG ke P+R Vélodrome, Lausanne (Portugal) tiba pada 25/10/2026 2:25:00 PTG. Tiket Economy 50 untuk RM 177 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
FlixBus09:00 PGPombalStesen Bas10:55 PGToulouse-Blagnac AirportToulouse-Blagnac Airport0EconomyRM 104Bas dari FlixBus pergi dari Stesen Bas, Pombal (Portugal) pada 24/10/2026 9:00:00 PG ke Toulouse-Blagnac Airport, Toulouse-Blagnac Airport (Portugal) tiba pada 25/10/2026 10:55:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 104 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
FlixBus09:00 PGPombalStesen Bas10:15 PGSaint-Jean-de-LuzCiboure Perhentian Bas0EconomyRM 104Bas dari FlixBus pergi dari Stesen Bas, Pombal (Portugal) pada 24/10/2026 9:00:00 PG ke Ciboure Perhentian Bas, Saint-Jean-de-Luz (Portugal) tiba pada 25/10/2026 10:15:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 104 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
Semua ketibaan bas di Pombal Stesen Bas hari ini
Di sini anda akan menemui semua ketibaan ke Pombal Stesen Bas hari ini, dalam masa nyata.
-
FlixBus07:00 PGCoimbraR. Padrão7:40 PGPombalStesen Bas0EconomyRM 4Bas dari FlixBus pergi dari R. Padrão, Coimbra (Portugal) pada 24/10/2026 7:00:00 PG ke Stesen Bas, Pombal (Portugal) tiba pada 24/10/2026 7:40:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 4 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
FlixBus07:00 PGCoimbraStesen Bas Sentral7:40 PGPombalStesen Bas0EconomyRM 3Bas dari FlixBus pergi dari Stesen Bas Sentral, Coimbra (Portugal) pada 24/10/2026 7:00:00 PG ke Stesen Bas, Pombal (Portugal) tiba pada 24/10/2026 7:40:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 3 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
FlixBus06:10 PGAveiroPerhentian Bas7:40 PGPombalStesen Bas0EconomyRM 5Bas dari FlixBus pergi dari Perhentian Bas, Aveiro (Portugal) pada 24/10/2026 6:10:00 PG ke Stesen Bas, Pombal (Portugal) tiba pada 24/10/2026 7:40:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 5 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
FlixBus06:10 PGAveiroTrain Station7:40 PGPombalStesen Bas0EconomyRM 4Bas dari FlixBus pergi dari Train Station, Aveiro (Portugal) pada 24/10/2026 6:10:00 PG ke Stesen Bas, Pombal (Portugal) tiba pada 24/10/2026 7:40:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 4 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
FlixBus02:10 PGSalamanca (ES)Stesen Bas Sentral7:40 PGPombalStesen Bas0EconomyRM 21Bas dari FlixBus pergi dari Stesen Bas Sentral, Salamanca (ES) (Sepanyol) pada 24/10/2026 2:10:00 PG ke Stesen Bas, Pombal (Portugal) tiba pada 24/10/2026 7:40:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 21 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
FlixBus04:00 PGPortoCampanhã7:40 PGPombalStesen Bas0EconomyRM 6Bas dari FlixBus pergi dari Campanhã, Porto (Portugal) pada 24/10/2026 4:00:00 PG ke Stesen Bas, Pombal (Portugal) tiba pada 24/10/2026 7:40:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 6 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
FlixBus010:35 PTGAlbufeiraAv. Liberdade Bus Stop7:40 PGPombalStesen Bas0EconomyRM 10Bas dari FlixBus pergi dari Av. Liberdade Bus Stop, Albufeira (Portugal) pada 23/10/2026 10:35:00 PTG ke Stesen Bas, Pombal (Portugal) tiba pada 24/10/2026 7:40:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 10 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
FlixBus011:00 PTGAdolfo Suárez Madrid-Barajas AirportMadrid Airport - T47:40 PGPombalStesen Bas0EconomyRM 32Bas dari FlixBus pergi dari Madrid Airport - T4, Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (Sepanyol) pada 23/10/2026 11:00:00 PTG ke Stesen Bas, Pombal (Portugal) tiba pada 24/10/2026 7:40:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 32 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
ALSA08:00 PGLisbonOriente Stesen10:29 PGPombalStesen Bas0EconomyRM 9Bas dari ALSA pergi dari Oriente Stesen, Lisbon (Portugal) pada 24/10/2026 8:00:00 PG ke Stesen Bas, Pombal (Portugal) tiba pada 24/10/2026 10:29:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 9 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
ALSA08:00 PGLisbonOriente Stesen10:29 PGPombalStesen Bas0EconomyRM 17Bas dari ALSA pergi dari Oriente Stesen, Lisbon (Portugal) pada 24/10/2026 8:00:00 PG ke Stesen Bas, Pombal (Portugal) tiba pada 24/10/2026 10:29:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 17 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
ALSA07:30 PGLisbonPerhentian Bas Sete Rios10:29 PGPombalStesen Bas0EconomyRM 9Bas dari ALSA pergi dari Perhentian Bas Sete Rios, Lisbon (Portugal) pada 24/10/2026 7:30:00 PG ke Stesen Bas, Pombal (Portugal) tiba pada 24/10/2026 10:29:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 9 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
Busbud07:30 PGLisbonPerhentian Bas Sete Rios10:29 PGPombalStesen Bas0EconomyRM 36Bas dari Busbud pergi dari Perhentian Bas Sete Rios, Lisbon (Portugal) pada 24/10/2026 7:30:00 PG ke Stesen Bas, Pombal (Portugal) tiba pada 24/10/2026 10:29:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 36 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
ALSA07:30 PGLisbonPerhentian Bas Sete Rios10:29 PGPombalStesen Bas0EconomyRM 17Bas dari ALSA pergi dari Perhentian Bas Sete Rios, Lisbon (Portugal) pada 24/10/2026 7:30:00 PG ke Stesen Bas, Pombal (Portugal) tiba pada 24/10/2026 10:29:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 17 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
BlaBlaCar Bus08:00 PGLisbonPerhentian Bas Lisboa Oriente10:29 PGPombalStesen Bas0EconomyRM 37Bas dari BlaBlaCar Bus pergi dari Perhentian Bas Lisboa Oriente, Lisbon (Portugal) pada 24/10/2026 8:00:00 PG ke Stesen Bas, Pombal (Portugal) tiba pada 24/10/2026 10:29:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 37 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
ALSA01:30 PGFaroStesen Bas Sentral10:29 PGPombalStesen Bas0EconomyRM 21Bas dari ALSA pergi dari Stesen Bas Sentral, Faro (Portugal) pada 24/10/2026 1:30:00 PG ke Stesen Bas, Pombal (Portugal) tiba pada 24/10/2026 10:29:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 21 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
ALSA01:45 PGFaro AirportFaro Airport10:29 PGPombalStesen Bas0EconomyRM 21Bas dari ALSA pergi dari Faro Airport, Faro Airport (Portugal) pada 24/10/2026 1:45:00 PG ke Stesen Bas, Pombal (Portugal) tiba pada 24/10/2026 10:29:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 21 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
ALSA09:30 PGFátimaStesen Bas10:29 PGPombalStesen Bas0EconomyRM 20Bas dari ALSA pergi dari Stesen Bas, Fátima (Portugal) pada 24/10/2026 9:30:00 PG ke Stesen Bas, Pombal (Portugal) tiba pada 24/10/2026 10:29:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 20 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
ALSA02:14 PGAlbufeiraStesen Bas10:29 PGPombalStesen Bas0EconomyRM 18Bas dari ALSA pergi dari Stesen Bas, Albufeira (Portugal) pada 24/10/2026 2:14:00 PG ke Stesen Bas, Pombal (Portugal) tiba pada 24/10/2026 10:29:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 18 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
ALSA012:30 PGMadridMendez Alvaro Train Station10:29 PGPombalStesen Bas0EconomyRM 36Bas dari ALSA pergi dari Mendez Alvaro Train Station, Madrid (Sepanyol) pada 24/10/2026 12:30:00 PG ke Stesen Bas, Pombal (Portugal) tiba pada 24/10/2026 10:29:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 36 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
ALSA012:05 PGAdolfo Suárez Madrid-Barajas AirportMadrid Airport - T410:29 PGPombalStesen Bas0EconomyRM 36Bas dari ALSA pergi dari Madrid Airport - T4, Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (Sepanyol) pada 24/10/2026 12:05:00 PG ke Stesen Bas, Pombal (Portugal) tiba pada 24/10/2026 10:29:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 36 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
ALSA011:00 PTGAdolfo Suárez Madrid-Barajas AirportMadrid Airport - T410:29 PGPombalStesen Bas0EconomyRM 59Bas dari ALSA pergi dari Madrid Airport - T4, Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (Sepanyol) pada 23/10/2026 11:00:00 PTG ke Stesen Bas, Pombal (Portugal) tiba pada 24/10/2026 10:29:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 59 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
ALSA011:45 PTGMadridMendez Alvaro Train Station10:29 PGPombalStesen Bas0EconomyRM 59Bas dari ALSA pergi dari Mendez Alvaro Train Station, Madrid (Sepanyol) pada 23/10/2026 11:45:00 PTG ke Stesen Bas, Pombal (Portugal) tiba pada 24/10/2026 10:29:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 59 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
FlixBus08:30 PGLisbonPerhentian Bas Lisboa Oriente11:00 PGPombalStesen Bas0EconomyRM 20Bas dari FlixBus pergi dari Perhentian Bas Lisboa Oriente, Lisbon (Portugal) pada 24/10/2026 8:30:00 PG ke Stesen Bas, Pombal (Portugal) tiba pada 24/10/2026 11:00:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 20 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
FlixBus08:15 PGLisbonJardim Zoológico11:00 PGPombalStesen Bas0EconomyRM 21Bas dari FlixBus pergi dari Jardim Zoológico, Lisbon (Portugal) pada 24/10/2026 8:15:00 PG ke Stesen Bas, Pombal (Portugal) tiba pada 24/10/2026 11:00:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 21 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
FlixBus08:30 PGLisbonOriente Stesen11:00 PGPombalStesen Bas0EconomyRM 19Bas dari FlixBus pergi dari Oriente Stesen, Lisbon (Portugal) pada 24/10/2026 8:30:00 PG ke Stesen Bas, Pombal (Portugal) tiba pada 24/10/2026 11:00:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 19 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
FlixBus03:50 PGSetúbalStesen Bas11:00 PGPombalStesen Bas0EconomyRM 14Bas dari FlixBus pergi dari Stesen Bas, Setúbal (Portugal) pada 24/10/2026 3:50:00 PG ke Stesen Bas, Pombal (Portugal) tiba pada 24/10/2026 11:00:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 14 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
FlixBus011:25 PTGAdolfo Suárez Madrid-Barajas AirportMadrid Airport - T411:00 PGPombalStesen Bas0EconomyRM 41Bas dari FlixBus pergi dari Madrid Airport - T4, Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (Sepanyol) pada 23/10/2026 11:25:00 PTG ke Stesen Bas, Pombal (Portugal) tiba pada 24/10/2026 11:00:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 41 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
FlixBus07:15 PTGBordeauxPerhentian Bas Saint-Jean11:00 PGPombalStesen Bas0EconomyRM 105Bas dari FlixBus pergi dari Perhentian Bas Saint-Jean, Bordeaux (Perancis) pada 23/10/2026 7:15:00 PTG ke Stesen Bas, Pombal (Portugal) tiba pada 24/10/2026 11:00:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 105 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
Distribusion09:30 PTGBordeauxSaint Jean Train Station11:10 PGPombalStesen Bas0EconomyRM 114Bas dari Distribusion pergi dari Saint Jean Train Station, Bordeaux (Perancis) pada 23/10/2026 9:30:00 PTG ke Stesen Bas, Pombal (Portugal) tiba pada 24/10/2026 11:10:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 114 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
-
EurosCoach012:30 PTGParisPerhentian bas Bercy11:10 PGPombalStesen Bas0EconomyRM 114Bas dari EurosCoach pergi dari Perhentian bas Bercy, Paris (Perancis) pada 23/10/2026 12:30:00 PTG ke Stesen Bas, Pombal (Portugal) tiba pada 24/10/2026 11:10:00 PG. Tiket Economy 50 untuk RM 114 seorang tersedia. Tempoh perjalanan ialah 0h 0m
