Bas dari Manchester ke London

Tiket bas dan tren murah untuk perjalanan dari Manchester ke London
Tawaran terbaik Jimat sehingga 70%
Pilihan yang terbanyak Jutaan laluan di seluruh dunia
Mudah dan telus Bandingkan tawaran dengan 1 klik

Bandingkan semua jadual waktu untuk bas dari Manchester ke London

Berikut ialah pilihan perjalanan bas paling murah dari jadual daripada Manchester ke London daripada pelbagai pengendali bas seperti National Express, megabus atau FlixBus untuk hari-hari berikutnya.
hari ini
dari RM 42
esok
dari RM 20
Ahad
dari RM 12
Isnin
dari RM 42
Selasa
dari RM 41
Rabu
dari RM 41
Khamis
dari RM 41

Perjalanan bas paling murah hari ini

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • megabus
    4h 35m
    5:30 PG
    Manchester
    Shudehill Interchange
    10:05 PG
    London
    Finchley Road
    megabus
    Economy
    RM 42
  • megabus
    4h 35m
    7:30 PG
    Manchester
    Shudehill Interchange
    12:05 PTG
    London
    Finchley Road
    megabus
    Economy
    RM 42
  • FlixBus
    5h 55m
    5:15 PTG
    Manchester
    Shudehill Interchange
    11:10 PTG
    London
    Barnes Station
    FlixBus
    Economy
    RM 59
  • FlixBus
    5h 30m
    5:15 PTG
    Manchester
    Shudehill Interchange
    10:45 PTG
    London
    Stratford Bus Station
    FlixBus
    Economy
    RM 59
  • National Express
    5h 15m
    5:30 PTG
    Manchester
    Coach Station
    10:45 PTG
    London
    Marble Arch
    National Express
    Economy
    RM 95

Perjalanan bas paling murah esok

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • megabus
    6h 45m
    9:40 PG
    Manchester
    Shudehill Interchange
    4:25 PTG
    London
    Finchley Road
    megabus
    Economy
    RM 20
  • megabus
    4h 35m
    5:30 PG
    Manchester
    Shudehill Interchange
    10:05 PG
    London
    Finchley Road
    megabus
    Economy
    RM 42
  • FlixBus
    5h 35m
    5:35 PTG
    Manchester
    Shudehill Interchange
    11:10 PTG
    London
    Marble Arch
    FlixBus
    Economy
    RM 71
  • National Express
    4h 30m
    5:00 PG
    Manchester
    Coach Station
    9:30 PG
    London
    Golders Green Coach Station
    National Express
    Economy
    RM 95
  • National Express
    5h 5m
    5:00 PG
    Manchester
    Coach Station
    10:05 PG
    London
    Marble Arch
    National Express
    Economy
    RM 95

Perjalanan bas paling murah Ahad

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • megabus
    4h 35m
    5:30 PG
    Manchester
    Shudehill Interchange
    10:05 PG
    London
    Finchley Road
    megabus
    Economy
    RM 12
  • megabus
    4h 35m
    9:30 PG
    Manchester
    Shudehill Interchange
    2:05 PTG
    London
    Finchley Road
    megabus
    Economy
    RM 42
  • FlixBus
    5h 35m
    5:20 PTG
    Manchester
    Shudehill Interchange
    10:55 PTG
    London
    Stratford Bus Station
    FlixBus
    Economy
    RM 77
  • National Express
    6h 53m
    3:00 PTG
    Manchester
    Coach Station
    9:53 PTG
    London
    Finchley Road
    National Express
    Economy
    RM 89
  • National Express
    5h 5m
    5:00 PG
    Manchester
    Coach Station
    10:05 PG
    London
    Marble Arch
    National Express
    Economy
    RM 95

Perjalanan bas paling murah Isnin

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • megabus
    4h 35m
    9:30 PG
    Manchester
    Shudehill Interchange
    2:05 PTG
    London
    Finchley Road
    megabus
    Economy
    RM 42
  • megabus
    4h 20m
    3:00 PTG
    Manchester
    Shudehill Interchange
    7:20 PTG
    London
    Finchley Road
    megabus
    Economy
    RM 42
  • FlixBus
    5h 5m
    9:20 PG
    Manchester
    Shudehill Interchange (Stand G) Bus Stop
    2:25 PTG
    London
    Finchley Road
    FlixBus
    Economy
    RM 50
  • FlixBus
    5h 30m
    3:40 PTG
    Manchester
    Shudehill Interchange (Stand G) Bus Stop
    9:10 PTG
    London
    Victoria Coach Station
    FlixBus
    Economy
    RM 50
  • National Express
    5h 55m
    3:15 PTG
    Manchester
    Coach Station
    9:10 PTG
    London
    Marble Arch
    National Express
    Economy
    RM 58

Perjalanan bas paling murah Selasa

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • National Express
    5h 30m
    2:00 PTG
    Manchester
    Coach Station
    7:30 PTG
    London
    Marble Arch
    National Express
    Economy
    RM 41
  • National Express
    4h 55m
    2:00 PTG
    Manchester
    Coach Station
    6:55 PTG
    London
    Golders Green Coach Station
    National Express
    Economy
    RM 41
  • megabus
    4h 35m
    7:30 PG
    Manchester
    Shudehill Interchange
    12:05 PTG
    London
    Finchley Road
    megabus
    Economy
    RM 42
  • megabus
    4h 35m
    9:30 PG
    Manchester
    Shudehill Interchange
    2:05 PTG
    London
    Finchley Road
    megabus
    Economy
    RM 42
  • FlixBus
    6h 30m
    4:40 PTG
    Manchester
    Shudehill Interchange
    11:10 PTG
    London
    Marble Arch
    FlixBus
    Economy
    RM 53

Perjalanan bas paling murah Rabu

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • National Express
    5h 30m
    2:00 PTG
    Manchester
    Coach Station
    7:30 PTG
    London
    Marble Arch
    National Express
    Economy
    RM 41
  • National Express
    4h 55m
    2:00 PTG
    Manchester
    Coach Station
    6:55 PTG
    London
    Golders Green Coach Station
    National Express
    Economy
    RM 41
  • megabus
    4h 35m
    7:30 PG
    Manchester
    Shudehill Interchange
    12:05 PTG
    London
    Finchley Road
    megabus
    Economy
    RM 42
  • megabus
    4h 35m
    9:30 PG
    Manchester
    Shudehill Interchange
    2:05 PTG
    London
    Finchley Road
    megabus
    Economy
    RM 42
  • FlixBus
    4h 55m
    3:40 PTG
    Manchester
    Shudehill Interchange
    8:35 PTG
    London
    Finchley Road
    FlixBus
    Economy
    RM 54

Perjalanan bas paling murah Khamis

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • National Express
    5h 50m
    3:00 PTG
    Manchester
    Coach Station
    8:50 PTG
    London
    Marble Arch
    National Express
    Economy
    RM 41
  • National Express
    6h 5m
    3:00 PTG
    Manchester
    Coach Station
    9:05 PTG
    London
    Victoria Coach Station
    National Express
    Economy
    RM 41
  • megabus
    5h 10m
    4:10 PTG
    Manchester
    Shudehill Interchange
    9:20 PTG
    London
    Victoria Coach Station
    megabus
    Economy
    RM 42
  • megabus
    4h 35m
    7:30 PG
    Manchester
    Shudehill Interchange
    12:05 PTG
    London
    Finchley Road
    megabus
    Economy
    RM 42
  • FlixBus
    6h 30m
    4:40 PTG
    Manchester
    Shudehill Interchange
    11:10 PTG
    London
    Marble Arch
    FlixBus
    Economy
    RM 53

Kekerapan sambungan bas antara Manchester dan London

Lihat di sini kekerapan hubungan antara Manchester dan London, pada masa dan hari yang berbeza dalam seminggu.
Ahad ialah hari paling sibuk, dengan lebih daripada 140 bas harian daripada Manchester ke London. Rabu sebaliknya mempunyai paling sedikit sambungan, dengan hanya 103 bas harian antara Manchester dan London.
Masa paling sibuk pada hari itu ialah Petang, dengan 299 bas dari Manchester ke London, manakala Malam melihat hubungan paling sedikit antara Manchester dan London, dengan 113 tawaran.

Fakta tentang bas daripada Manchester ke London

Bandingkan semua penyedia seperti National Express, megabus dan FlixBus yang melakukan perjalanan 118 kali setiap hari dengan bas dari Manchester ke London dalam satu klik! Tempah tiket bas anda dari Manchester ke London bermula dari RM 12!

Bas paling murah RM 12
Bas terpantas 2h 37m
Bas terawal 1:50 PG
Bas terakhir 11:40 PTG
Laluan bas harian 118 Ø
Jarak 262.0 km
Syarikat bas National Express, megabus, FlixBus, TransPennine Express dan Transport for Wales

Sambungan bas termurah dari Manchester ke London

Setiap hari, 118 bas daripada 5 syarikat bas meninggalkan Manchester untuk London: dalam jadual di bawah, anda akan menemui harga termurah untuk bas di laluan ini, bermula dari 12/04/2024 dan untuk hari-hari berikutnya.

Isnin
Selasa
Rabu
Khamis
Jumaat
Sabtu
Ahad
Isnin 08/04
Selasa 09/04
Rabu 10/04
Khamis 11/04
Jumaat 12/04
RM 95
Sabtu 13/04
RM 274
Ahad 14/04
RM 131
Isnin 15/04
RM 58
Selasa 16/04
RM 66
Rabu 17/04
RM 41
Khamis 18/04
RM 41
Jumaat 19/04
RM 270
Sabtu 20/04
RM 41
Ahad 21/04
RM 41
Isnin 22/04
RM 263
Selasa 23/04
RM 48
Rabu 24/04
RM 36
Khamis 25/04
RM 36
Jumaat 26/04
RM 41
Sabtu 27/04
RM 41
Ahad 28/04
RM 41
Isnin 29/04
RM 263
Selasa 30/04
RM 36
Rabu 01/05
RM 52
Khamis 02/05
RM 36
Jumaat 03/05
RM 36
Sabtu 04/05
RM 65
Ahad 05/05

Masa termurah untuk perjalanan dari Manchester ke London

Lihat di sini pada hari dan masa mana anda boleh mendapatkan tiket bas paling murah dari Manchester ke London, untuk 30 hari seterusnya.
Dengan harga bermula dari RM 12, Ahad ialah hari paling murah untuk bas dari Manchester ke London. Isnin sebaliknya ialah hari paling mahal dengan harga bermula dari RM 42.
Malam ialah masa termurah dalam sehari untuk tiket bas dari Manchester ke London, dengan RM 12. Petang ialah masa paling mahal dalam sehari dengan harga bermula dari RM 41.

Bagaimana untuk menjimatkan wang dalam perjalanan daripada Manchester kepada London

Perjalanan boleh mahal, tetapi ia tidak perlu! Adakah anda ingin mengelak daripada membayar harga yang teruk untuk perjalanan anda? Kemudian ikuti langkah cepat ini untuk menjimatkan wang:

Tempah tiket daripada Manchester ke London lebih awal! Lebih awal anda menempah, lebih murah biasanya harganya. Selain itu, anda pasti akan mendapat tempat di dalam bas daripada Manchester ke London, berbanding jika anda membelinya pada saat akhir atau terus di stesen .

Jika boleh, elakkan perjalanan pada waktu puncak. Daripada hujung minggu, cuba melancong sepanjang minggu. Perjalanan pada waktu petang atau malam ia juga lebih murah, dan kemudiannya bas dari Manchester ke London juga lebih kosong.

Syarikat bas yang dikasihi daripada Manchester hingga London

Ini ialah syarikat bas yang paling banyak ditempah antara Manchester hingga London daripada pengguna kami.

Semua stesen bas dan perhentian di Manchester dan London

Peta di bawah menunjukkan kepada anda tempat untuk mencari semua stesen bas di Manchester dan London.

Perkhidmatan dan Keselesaan di dalam bas daripada Manchester ke London

Ingin tahu kelas tempat duduk yang tersedia pada bas daripada Manchester hingga London? Atau syarikat bas manakah yang menyediakan laluan Manchester ke London? Di bawah anda akan menemui jawapan kepada soalan anda.

Soalan lazim tentang bas Manchester ke London

Berapakah harga perjalanan bas ekspres untuk laluan Manchester London?

Ia bergantung pada beberapa faktor seperti hari dan waktu perjalanan. Tiket termurah untuk perjalanan Manchester-London boleh didapati dari harga RM 12. Bandingkan semua tawaran dan jimat wang!

Berapakah penjimatan saya apabila membandingkan semua bas dari Manchester ke London?

5 syarikat menawarkan laluan ini dengan harga tiket antara RM 12 dan RM 1,349. Para penumpang dinasihatkan membuat pembelian tiket seawal mungkin untuk memastikan tiket termurah boleh didapati ke London.

Secara purata, berapa banyak sambungan tersedia dari Manchester ke London setiap hari?

Setiap hari, laluan bas Manchester ke London dilayan oleh kira-kira 118 sambungan. Dengan carian kami, anda boleh membandingkan masa bas untuk mencari perjalanan yang sempurna.

Berapakah lama masa perjalanan bas ke London dari Manchester?

Bas perantara terpantas dari Manchester ke London ditawarkan oleh TransPennine Express dan mengambil masa 2h 37m jam. Tiket bas untuk laluan ini berharga RM 202. Dalam konteks ini, tempoh masa perjalanan bas boleh mengambil masa yang lama akibat kesesakan trafik.

Pukul berapa bas pertama dari Manchester ke London akan berlepas?

Bas paling awal ke London akan berlepas dari Manchester pada pukul 1:50 PG. Maklumat mengenai waktu berlepas mungkin berbeza pada hujung minggu dan hari cuti. Gunalah enjin carian kami untuk mencari waktu yang tepat untuk tarikh perjalanan anda.

Pukul berapakah bas terakhir akan berlepas dari Manchester ke London?

Bas terakhir akan berlepas ke London dari Manchester pada pukul 11:40 PTG Maklumat mengenai masa berlepas mungkin berbeza pada hujung minggu dan hari cuti. Gunalah enjin carian kami untuk mencari waktu yang tepat untuk tarikh perjalanan anda.

Pengendali bas manakah yang beroperasi untuk laluan Manchester London ?

Sekiranya anda mengambil bas perantara dari Manchester ke London, para penumpang boleh melakukan perjalanan mereka dengan syarikat bas National Express, megabus dan FlixBus. Anda boleh membandingkan semua tiket bas yang sedia ada dengan enjin carian kami dan menempah tiket yang sesuai untuk anda.

Adakah terdapat bas terus antara Manchester dan London?

Anda boleh menyemak semua sambungan langsung antara Manchester dan London dengan menggunakan carian dan melihat bahagian Perturakan dalam penapis kami. Ini ialah beberapa syarikat yang menawarkan bas terus: National Express, megabus dan FlixBus.

Apakah yang boleh saya bawa dengan bas ke London dari Manchester?

Apa yang boleh anda bawa akan berbeza antara pengendali bas ekspres. Secara umumnya, anda boleh membawa satu beg bagasi dan bagasi kabin untuk laluan Manchester - London secara percuma. Gunalah enjin carian kami untuk mencari bas yang paling sesuai berdasarkan keperluan anda dan tarikh perjalanan anda.

Kemudahan apa yang boleh didapati untuk laluan bas Manchester - London?

Kemudahan yang disediakan di dalam bas bergantung pada pengendali bas. Kebanyakan pengendali bas ekspres mempunyai WiFi. Dengan kemudahan WiFi, anda dapat berkongsi lokasi anda kepada rakan-rakan semasa perjalanan. Sistem penyaman udara membolehkan anda menikmati perjalanan yang lebih selesa dan menyenangkan. Gunakan fungsi carian kami untuk mendapatkan maklumat yang tepat mengenai kemudahan bas dari Manchester ke London untuk perjalanan anda.

Kelas tempat duduk yang tersedia yang ditawarkan pada laluan bas Manchester ke London

Economy
Economy

Pilihan termurah tersedia untuk tiket anda, ia biasanya disertakan dengan tempat duduk boleh lipat dan AC.

Jenis pengangkutan ganti daripada Manchester kepada London

Tidak jumpa bas yang sesuai? Berikut ialah pilihan jenis pengangkutan ganti daripada jadual daripada Manchester kepada London untuk hari berikutnya.

Tiket kereta api murah dari ke

Berikut ialah pilihan kereta api termurah daripada jadual daripada Manchester ke London untuk hari-hari berikutnya.
  • Avanti West Coast
    2h 25m
    5:02 PG
    Manchester
    Piccadilly Station
    7:27 PG
    London
    Victoria Rail Station
    Avanti West Coast
    Economy
    dari RM 167
  • Northern
    2h 19m
    5:51 PG
    Manchester
    Edge Lane
    8:10 PG
    London
    Victoria Rail Station
    Northern
    Economy
    dari RM 179
  • TransPennine Express
    3h 20m
    4:07 PG
    Manchester
    Edge Lane
    7:27 PG
    London
    Victoria Rail Station
    TransPennine Express
    Economy
    dari RM 179
  • Transport for Wales
    3h 55m
    9:30 PG
    Manchester
    Piccadilly Station
    1:25 PTG
    London
    Victoria Rail Station
    Transport for Wales
    Economy
    dari RM 227

Carpooling murah daripada Manchester kepada London

Berikut ialah pilihan tawaran carpooling termurah daripada jadual daripada Manchester kepada London untuk hari-hari seterusnya.
  • BlaBlaCar
    5h 0m
    9:00 PG
    Manchester
    2:00 PTG
    London
    BlaBlaCar
    Economy
    dari RM 125

Lebih banyak laluan bas dari Manchester dan London

Berikut ialah gambaran keseluruhan laluan bas paling popular daripada Manchester dan daripada London. Hanya klik pada sambungan pilihan anda, dan anda akan menemui semua butiran tentang laluan bas anda!
Bas perantara popular ke lapangan terbang

Aplikasi CheckMyBus

Muat turun dengan percuma

App Store
CheckMyBus App
Tutup
GPDR CheckMyBus shield

We value your privacy!

To show you the best bus offers, we and our partners use technical, analytical, and marketing cookies to personalize the ads. We remember your anonymized details to provide a personalized experience.