Bas dari Kuala Besut ke Kelantan Sultan Ismail Petra Airport (KBR)

Tiket bas dan tren murah untuk perjalanan dari Kuala Besut ke Kelantan Sultan Ismail Petra Airport
Tawaran terbaik Jimat sehingga 70%
Pilihan yang terbanyak Jutaan laluan di seluruh dunia
Mudah dan telus Bandingkan tawaran dengan 1 klik

Bandingkan semua jadual waktu untuk bas dari Kuala Besut ke Kelantan Sultan Ismail Petra Airport

Berikut ialah pilihan perjalanan bas paling murah dari jadual daripada Kuala Besut ke Kelantan Sultan Ismail Petra Airport daripada pelbagai pengendali bas seperti Adik Beradik, Mayang Sari Express atau E-Mutiara untuk hari-hari berikutnya.
hari ini
dari RM 11
esok
dari RM 11
Ahad
dari RM 11
Isnin
dari RM 11
Selasa
Rabu
Khamis
dari RM 11

Perjalanan bas paling murah hari ini

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Adik Beradik
    1h 16m
    6:00 PG
    Kuala Besut
    7:16 PG
    Kelantan Sultan Ismail Petra Airport
    Adik Beradik
    Economy
    RM 11
  • Adik Beradik
    0h 53m
    6:00 PG
    Kuala Besut
    6:53 PG
    Kelantan Sultan Ismail Petra Airport
    Adik Beradik
    Economy
    RM 11
  • E-Mutiara
    3h 8m
    6:30 PG
    Kuala Besut
    9:38 PG
    Kelantan Sultan Ismail Petra Airport
    E-Mutiara
    Economy
    RM 18
  • E-Mutiara
    3h 42m
    6:30 PG
    Kuala Besut
    10:12 PG
    Kelantan Sultan Ismail Petra Airport
    E-Mutiara
    Economy
    RM 18
  • Mayang Sari Express
    3h 42m
    5:00 PG
    Kuala Besut
    8:42 PG
    Kelantan Sultan Ismail Petra Airport
    Mayang Sari Express
    Economy
    RM 18

Perjalanan bas paling murah esok

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Adik Beradik
    1h 16m
    6:00 PG
    Kuala Besut
    7:16 PG
    Kelantan Sultan Ismail Petra Airport
    Adik Beradik
    Economy
    RM 11
  • Adik Beradik
    0h 53m
    6:00 PG
    Kuala Besut
    6:53 PG
    Kelantan Sultan Ismail Petra Airport
    Adik Beradik
    Economy
    RM 11
  • E-Mutiara
    3h 8m
    6:30 PG
    Kuala Besut
    9:38 PG
    Kelantan Sultan Ismail Petra Airport
    E-Mutiara
    Economy
    RM 18
  • E-Mutiara
    3h 42m
    6:30 PG
    Kuala Besut
    10:12 PG
    Kelantan Sultan Ismail Petra Airport
    E-Mutiara
    Economy
    RM 18
  • Mayang Sari Express
    3h 42m
    2:45 PTG
    Kuala Besut
    6:27 PTG
    Kelantan Sultan Ismail Petra Airport
    Mayang Sari Express
    Economy
    RM 18

Perjalanan bas paling murah Ahad

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Adik Beradik
    0h 53m
    6:00 PG
    Kuala Besut
    6:53 PG
    Kelantan Sultan Ismail Petra Airport
    Adik Beradik
    Economy
    RM 11
  • Adik Beradik
    1h 16m
    6:00 PG
    Kuala Besut
    7:16 PG
    Kelantan Sultan Ismail Petra Airport
    Adik Beradik
    Economy
    RM 11
  • Adik Beradik
    2h 11m
    6:00 PG
    Kuala Besut
    8:11 PG
    Kelantan Sultan Ismail Petra Airport
    Adik Beradik
    Economy
    RM 18
  • Mayang Sari Express
    3h 42m
    5:00 PG
    Kuala Besut
    8:42 PG
    Kelantan Sultan Ismail Petra Airport
    Mayang Sari Express
    Economy
    RM 18
  • Mayang Sari Express
    3h 42m
    6:30 PG
    Kuala Besut
    10:12 PG
    Kelantan Sultan Ismail Petra Airport
    Mayang Sari Express
    Economy
    RM 18

Perjalanan bas paling murah Isnin

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Adik Beradik
    0h 53m
    6:00 PG
    Kuala Besut
    6:53 PG
    Kelantan Sultan Ismail Petra Airport
    Adik Beradik
    Economy
    RM 11
  • Adik Beradik
    1h 16m
    6:00 PG
    Kuala Besut
    7:16 PG
    Kelantan Sultan Ismail Petra Airport
    Adik Beradik
    Economy
    RM 11
  • E-Mutiara
    3h 8m
    6:30 PG
    Kuala Besut
    9:38 PG
    Kelantan Sultan Ismail Petra Airport
    E-Mutiara
    Economy
    RM 18
  • E-Mutiara
    3h 42m
    6:30 PG
    Kuala Besut
    10:12 PG
    Kelantan Sultan Ismail Petra Airport
    E-Mutiara
    Economy
    RM 18
  • Mayang Sari Express
    3h 42m
    5:00 PG
    Kuala Besut
    8:42 PG
    Kelantan Sultan Ismail Petra Airport
    Mayang Sari Express
    Economy
    RM 18

Perjalanan bas paling murah Khamis

Harga adalah untuk sehala dan satu orang
  • Adik Beradik
    1h 16m
    6:00 PG
    Kuala Besut
    7:16 PG
    Kelantan Sultan Ismail Petra Airport
    Adik Beradik
    Economy
    RM 11
  • Adik Beradik
    0h 53m
    6:00 PG
    Kuala Besut
    6:53 PG
    Kelantan Sultan Ismail Petra Airport
    Adik Beradik
    Economy
    RM 11
  • Adik Beradik
    1h 50m
    6:00 PG
    Kuala Besut
    7:50 PG
    Kelantan Sultan Ismail Petra Airport
    Adik Beradik
    Economy
    RM 18
  • Adik Beradik
    2h 11m
    6:00 PG
    Kuala Besut
    8:11 PG
    Kelantan Sultan Ismail Petra Airport
    Adik Beradik
    Economy
    RM 18
  • Adik Beradik
    2h 46m
    4:31 PG
    Kuala Besut
    7:17 PG
    Kelantan Sultan Ismail Petra Airport
    Adik Beradik
    Economy
    RM 19

Kekerapan sambungan bas antara Kuala Besut dan Kelantan Sultan Ismail Petra Airport

Lihat di sini kekerapan hubungan antara Kuala Besut dan Kelantan Sultan Ismail Petra Airport, pada masa dan hari yang berbeza dalam seminggu.
Isnin ialah hari paling sibuk, dengan lebih daripada 18 bas harian daripada Kuala Besut ke Kelantan Sultan Ismail Petra Airport. Khamis sebaliknya mempunyai paling sedikit sambungan, dengan hanya 5 bas harian antara Kuala Besut dan Kelantan Sultan Ismail Petra Airport.
Masa paling sibuk pada hari itu ialah Pagi, dengan 34 bas dari Kuala Besut ke Kelantan Sultan Ismail Petra Airport, manakala Petang melihat hubungan paling sedikit antara Kuala Besut dan Kelantan Sultan Ismail Petra Airport, dengan 7 tawaran.

Fakta tentang bas daripada Kuala Besut ke Kelantan Sultan Ismail Petra Airport (KBR)

Bandingkan semua penyedia seperti Adik Beradik, Mayang Sari Express dan E-Mutiara yang melakukan perjalanan 13 kali setiap hari dengan bas dari Kuala Besut ke Kelantan Sultan Ismail Petra Airport dalam satu klik! Tempah tiket bas anda dari Kuala Besut ke Kelantan Sultan Ismail Petra Airport bermula dari RM 11!

Bas paling murah RM 11
Bas terpantas 0h 53m
Bas terawal 4:31 PG
Bas terakhir 6:00 PG
Laluan bas harian 13 Ø
Jarak 47.3 km
Syarikat bas Adik Beradik, Mayang Sari Express dan E-Mutiara

Sambungan bas termurah dari Kuala Besut ke Kelantan Sultan Ismail Petra Airport

Setiap hari, 13 bas daripada 3 syarikat bas meninggalkan Kuala Besut untuk Kelantan Sultan Ismail Petra Airport: dalam jadual di bawah, anda akan menemui harga termurah untuk bas di laluan ini, bermula dari 12/04/2024 dan untuk hari-hari berikutnya.

Isnin
Selasa
Rabu
Khamis
Jumaat
Sabtu
Ahad
Isnin 08/04
Selasa 09/04
Rabu 10/04
Khamis 11/04
Jumaat 12/04
RM 11
Sabtu 13/04
RM 18
Ahad 14/04
RM 11
Isnin 15/04
RM 11
Selasa 16/04
Rabu 17/04
Khamis 18/04
RM 11
Jumaat 19/04
Sabtu 20/04
Ahad 21/04
Isnin 22/04
RM 11
Selasa 23/04
Rabu 24/04
Khamis 25/04
Jumaat 26/04
Sabtu 27/04
RM 11
Ahad 28/04
Isnin 29/04
RM 11
Selasa 30/04
RM 11
Rabu 01/05
RM 11
Khamis 02/05
Jumaat 03/05
Sabtu 04/05
Ahad 05/05

Masa termurah untuk perjalanan dari Kuala Besut ke Kelantan Sultan Ismail Petra Airport

Lihat di sini pada hari dan masa mana anda boleh mendapatkan tiket bas paling murah dari Kuala Besut ke Kelantan Sultan Ismail Petra Airport, untuk 30 hari seterusnya.
Dengan harga bermula dari RM 11, Isnin ialah hari paling murah untuk bas dari Kuala Besut ke Kelantan Sultan Ismail Petra Airport. Sabtu sebaliknya ialah hari paling mahal dengan harga bermula dari RM 11.
Pagi ialah masa termurah dalam sehari untuk tiket bas dari Kuala Besut ke Kelantan Sultan Ismail Petra Airport, dengan RM 11. Malam ialah masa paling mahal dalam sehari dengan harga bermula dari RM 18.

Bagaimana untuk menjimatkan wang dalam perjalanan daripada Kuala Besut kepada Kelantan Sultan Ismail Petra Airport

Perjalanan boleh mahal, tetapi ia tidak perlu! Adakah anda ingin mengelak daripada membayar harga yang teruk untuk perjalanan anda? Kemudian ikuti langkah cepat ini untuk menjimatkan wang:

Tempah tiket daripada Kuala Besut ke Kelantan Sultan Ismail Petra Airport lebih awal! Lebih awal anda menempah, lebih murah biasanya harganya. Selain itu, anda pasti akan mendapat tempat di dalam bas daripada Kuala Besut ke Kelantan Sultan Ismail Petra Airport, berbanding jika anda membelinya pada saat akhir atau terus di stesen .

Jika boleh, elakkan perjalanan pada waktu puncak. Daripada hujung minggu, cuba melancong sepanjang minggu. Perjalanan pada waktu petang atau malam ia juga lebih murah, dan kemudiannya bas dari Kuala Besut ke Kelantan Sultan Ismail Petra Airport juga lebih kosong.

Syarikat bas yang dikasihi daripada Kuala Besut hingga Kelantan Sultan Ismail Petra Airport

Ini ialah syarikat bas yang paling banyak ditempah antara Kuala Besut hingga Kelantan Sultan Ismail Petra Airport daripada pengguna kami.

Semua stesen bas dan perhentian di Kuala Besut dan Kelantan Sultan Ismail Petra Airport

Peta di bawah menunjukkan kepada anda tempat untuk mencari semua stesen bas di Kuala Besut dan Kelantan Sultan Ismail Petra Airport.

Perkhidmatan dan Keselesaan di dalam bas daripada Kuala Besut ke Kelantan Sultan Ismail Petra Airport

Ingin tahu kelas tempat duduk yang tersedia pada bas daripada Kuala Besut hingga Kelantan Sultan Ismail Petra Airport? Atau syarikat bas manakah yang menyediakan laluan Kuala Besut ke Kelantan Sultan Ismail Petra Airport? Di bawah anda akan menemui jawapan kepada soalan anda.

Soalan lazim tentang bas Kuala Besut ke Kelantan Sultan Ismail Petra Airport

Berapakah harga perjalanan bas ekspres untuk laluan Kuala Besut Kelantan Sultan Ismail Petra Airport?

Ia bergantung pada beberapa faktor seperti hari dan waktu perjalanan. Tiket termurah untuk perjalanan Kuala Besut-Kelantan Sultan Ismail Petra Airport boleh didapati dari harga RM 11. Bandingkan semua tawaran dan jimat wang!

Berapakah penjimatan saya apabila membandingkan semua bas dari Kuala Besut ke Kelantan Sultan Ismail Petra Airport?

3 syarikat menawarkan laluan ini dengan harga tiket antara RM 11 dan RM 23. Para penumpang dinasihatkan membuat pembelian tiket seawal mungkin untuk memastikan tiket termurah boleh didapati ke Kelantan Sultan Ismail Petra Airport.

Secara purata, berapa banyak sambungan tersedia dari Kuala Besut ke Kelantan Sultan Ismail Petra Airport setiap hari?

Setiap hari, laluan bas Kuala Besut ke Kelantan Sultan Ismail Petra Airport dilayan oleh kira-kira 13 sambungan. Dengan carian kami, anda boleh membandingkan masa bas untuk mencari perjalanan yang sempurna.

Berapakah lama masa perjalanan bas ke Kelantan Sultan Ismail Petra Airport dari Kuala Besut?

Bas perantara terpantas dari Kuala Besut ke Kelantan Sultan Ismail Petra Airport ditawarkan oleh Adik Beradik dan mengambil masa 0h 53m jam. Tiket bas untuk laluan ini berharga RM 11. Dalam konteks ini, tempoh masa perjalanan bas boleh mengambil masa yang lama akibat kesesakan trafik.

Pukul berapa bas pertama dari Kuala Besut ke Kelantan Sultan Ismail Petra Airport akan berlepas?

Bas paling awal ke Kelantan Sultan Ismail Petra Airport akan berlepas dari Kuala Besut pada pukul 4:31 PG. Maklumat mengenai waktu berlepas mungkin berbeza pada hujung minggu dan hari cuti. Gunalah enjin carian kami untuk mencari waktu yang tepat untuk tarikh perjalanan anda.

Pukul berapakah bas terakhir akan berlepas dari Kuala Besut ke Kelantan Sultan Ismail Petra Airport?

Bas terakhir akan berlepas ke Kelantan Sultan Ismail Petra Airport dari Kuala Besut pada pukul 6:00 PG Maklumat mengenai masa berlepas mungkin berbeza pada hujung minggu dan hari cuti. Gunalah enjin carian kami untuk mencari waktu yang tepat untuk tarikh perjalanan anda.

Pengendali bas manakah yang beroperasi untuk laluan Kuala Besut Kelantan Sultan Ismail Petra Airport ?

Sekiranya anda mengambil bas perantara dari Kuala Besut ke Kelantan Sultan Ismail Petra Airport, para penumpang boleh melakukan perjalanan mereka dengan syarikat bas Adik Beradik, Mayang Sari Express dan E-Mutiara. Anda boleh membandingkan semua tiket bas yang sedia ada dengan enjin carian kami dan menempah tiket yang sesuai untuk anda.

Adakah terdapat bas terus antara Kuala Besut dan Kelantan Sultan Ismail Petra Airport?

Anda boleh menyemak semua sambungan langsung antara Kuala Besut dan Kelantan Sultan Ismail Petra Airport dengan menggunakan carian dan melihat bahagian Perturakan dalam penapis kami. Ini ialah beberapa syarikat yang menawarkan bas terus: Adik Beradik, Mayang Sari Express dan E-Mutiara.

Apakah yang boleh saya bawa dengan bas ke Kelantan Sultan Ismail Petra Airport dari Kuala Besut?

Apa yang boleh anda bawa akan berbeza antara pengendali bas ekspres. Secara umumnya, anda boleh membawa satu beg bagasi dan bagasi kabin untuk laluan Kuala Besut - Kelantan Sultan Ismail Petra Airport secara percuma. Gunalah enjin carian kami untuk mencari bas yang paling sesuai berdasarkan keperluan anda dan tarikh perjalanan anda.

Kemudahan apa yang boleh didapati untuk laluan bas Kuala Besut - Kelantan Sultan Ismail Petra Airport?

Kemudahan yang disediakan di dalam bas bergantung pada pengendali bas. Kebanyakan pengendali bas ekspres mempunyai WiFi. Dengan kemudahan WiFi, anda dapat berkongsi lokasi anda kepada rakan-rakan semasa perjalanan. Sistem penyaman udara membolehkan anda menikmati perjalanan yang lebih selesa dan menyenangkan. Gunakan fungsi carian kami untuk mendapatkan maklumat yang tepat mengenai kemudahan bas dari Kuala Besut ke Kelantan Sultan Ismail Petra Airport untuk perjalanan anda.

Kelas tempat duduk yang tersedia yang ditawarkan pada laluan bas Kuala Besut ke Kelantan Sultan Ismail Petra Airport

Economy
Economy

Pilihan termurah tersedia untuk tiket anda, ia biasanya disertakan dengan tempat duduk boleh lipat dan AC.

Jenis pengangkutan ganti daripada Kuala Besut kepada Kelantan Sultan Ismail Petra Airport

Carpooling murah daripada Kuala Besut kepada Kelantan Sultan Ismail Petra Airport

Berikut ialah pilihan tawaran carpooling termurah daripada jadual daripada Kuala Besut kepada Kelantan Sultan Ismail Petra Airport untuk hari-hari seterusnya.
  • Perhentian Trans Holiday
    1h 20m
    1:00 PG
    Kuala Besut
    2:20 PG
    Kelantan Sultan Ismail Petra Airport
    Perhentian Trans Holiday
    Premium Economy
    dari RM 27
  • Seven Seas
    1h 0m
    9:00 PG
    Kuala Besut
    10:00 PG
    Kelantan Sultan Ismail Petra Airport
    Seven Seas
    Premium Economy
    dari RM 35
  • Seven Seas
    1h 0m
    8:00 PG
    Kuala Besut
    9:00 PG
    Kelantan Sultan Ismail Petra Airport
    Seven Seas
    Premium Economy
    dari RM 100
  • Seven Seas
    1h 0m
    9:00 PG
    Kuala Besut
    Bus Terminal
    10:00 PG
    Kelantan Sultan Ismail Petra Airport
    Kelantan Sultan Ismail Petra Airport
    Seven Seas
    Premium Economy
    dari RM 110

Lebih banyak laluan bas dari Kuala Besut dan Kelantan Sultan Ismail Petra Airport

Berikut ialah gambaran keseluruhan laluan bas paling popular daripada Kuala Besut dan daripada Kelantan Sultan Ismail Petra Airport. Hanya klik pada sambungan pilihan anda, dan anda akan menemui semua butiran tentang laluan bas anda!

Aplikasi CheckMyBus

Muat turun dengan percuma

App Store
CheckMyBus App
Tutup
GPDR CheckMyBus shield

We value your privacy!

To show you the best bus offers, we and our partners use technical, analytical, and marketing cookies to personalize the ads. We remember your anonymized details to provide a personalized experience.