Bas dari Eskişehir ke Bursa

Tiket bas dan tren murah untuk perjalanan dari Eskişehir ke Bursa

swap
Dewasa
1
Kanak-kanak
0
Perjalanan berkumpulan?
Sewa bas di sini!
Cari penginapan dengan Booking.com
Tawaran terbaikJimat sehingga 70%
Pilihan yang terbanyakJutaan laluan di seluruh dunia
Mudah dan telusBandingkan tawaran dengan 1 klik
Tiket manakah yang paling murah untuk laluan bas dari Eskişehir ke Bursa? Bas apakah yang terpantas? Semasa mencari bas dari Eskişehir ke Bursa anda boleh membuat perbandingan untuk semual laluan dan syarikat bas. Dengan satu klik cari semua jadual bas!

Bas dari Eskişehir ke Bursa: Fakta mengenai laluan bas

Bas paling murahRM 19.97
Bas terpantas1h 30m
Bas terawal2:00 PG
Bas terakhir1:00 PTG
Laluan bas harian4 Ø
Jarak132.8 km
Syarikat basMetro Turizm, Pamukkale Turizm
Sekiranya anda ingin menempah tiket bas dari Eskişehir ke Bursa, CheckMyBus boleh membantu anda!
Cari waktu yang tepat bas bertolak dari Eskişehir dan tiba di Bursa bagi hari-hari berikutnya untuk merancang perjalanan anda dengan yakin. Dengan kami, anda akan menerima maklumat mengenai hentian bas yang sedia ada dan semua masa perjalanan serta kemudahan yang ditawarkan oleh pelbagai syarikat bas seperti WiFi dan penghawa dingin. Ingin berjimat? Anda boleh membandingkan harga antara semua syarikat bas yang bergerak dari Eskişehir ke Bursa untuk mendapatkan harga tiket bas termurah.
Kami akan menunjukkan kepada anda apa yang anda perlu ketahui tentang bas ekspres jarak jauh di Eskişehir untuk membantu anda memulakan perjalanan anda secara lancar serta ketibaan yang selesa di Bursa Merancang perjalanan yang lebih jauh? Kami juga menunjukkkan kepada anda beberapa pilihan untuk perjalanan yang seterusnya dari Bursa. Tiada sambungan langsung? Lihat cadangan kami untuk destinasi alternatif dari Eskişehir. Perlu mengambil penerbangan? Bila anda tiba di Bursa, anda boleh menggunakan enjin carian kami untuk mencari kemudahan perkhidmatan transit ke lapangan terbang yang berdekatan.

Laluan bas paling murah dari Eskişehir ke Bursa

Hari ini
dari RM 19.97
Esok
11/05
dari RM 22.47
12/05
13/05
14/05

Tiada tarikh tertentu? Berikut adalah gambaran keseluruhan tiket bas termurah.

  • Metro Turizm
    10:00 PG
    Eskişehir - Central bus station
    Tempoh 1h 30m
    11:30 PG
    Bursa - Central bus station
    dariRM 19.97
  • Pamukkale Turizm
    2:00 PG
    Eskişehir - Central bus station
    Tempoh 2h 10m
    4:10 PG
    Bursa - Central bus station
    dariRM 22.47
  • Pamukkale Turizm
    5:00 PG
    Eskişehir - Central bus station
    Tempoh 2h 15m
    7:15 PG
    Bursa - Central bus station
    dariRM 22.47
  • Pamukkale Turizm
    7:00 PG
    Eskişehir - Central bus station
    Tempoh 1h 50m
    8:50 PG
    Bursa - Central bus station
    dariRM 22.47
  • Pamukkale Turizm
    10:00 PG
    Eskişehir - Central bus station
    Tempoh 2h 10m
    12:10 PTG
    Bursa - Central bus station
    dariRM 22.47
  • Pamukkale Turizm
    11:00 PG
    Eskişehir - Central bus station
    Tempoh 2h 13m
    1:13 PTG
    Bursa - Central bus station
    dariRM 22.47
  • Pamukkale Turizm
    12:30 PTG
    Eskişehir - Central bus station
    Tempoh 2h 13m
    2:43 PTG
    Bursa - Central bus station
    dariRM 22.47
  • Pamukkale Turizm
    1:00 PTG
    Eskişehir - Central bus station
    Tempoh 1h 40m
    2:40 PTG
    Bursa - Central bus station
    dariRM 22.47

Anda ingin melakukan perjalanan ke arah sebaliknya? Semak semua tawaran dari Bursa ke Eskişehir

Bas Eskişehir Bursa: Maklumat lanjut

Kemas kini hasil carian anda untuk memenuhi keperluan perjalanan anda.
Kami telah menetapkan Eskişehir sebagai tempat berlepas dan Bursa sebagai destinasi dalam bar carian kami. Anda hanya perlu memilih tarikh perjalanan dari kalendar untuk mengemas kini carian anda. Sebagai cadangan, kami menetapkan tarikh perjalanan lalai untuk beberapa hari awal.Secara amnya, kebanyakan orang menempah 3-7 hari sebelum perjalanan mereka.
Adakah anda merancang perjalanan balik? Jika anda sudah pasti bila anda akan pulang dari Bursa ke Eskişehir, maka anda hanya perlu memilih tarikh kembali untuk mengambil kira ke dalam hasil carian anda.
Jika anda ingin melakukan perjalanan dengan orang lain,sila pilih jumlah penumpang dan mulakan carian anda.
Anda boleh menapis dan menyesuaikan hasil carian mengikut harga, masa perlepasan dan masa ketibaan. Anda juga boleh menapis hasil carian anda untuk mencari perhentian bas dan syarikat bas yang sesuai dan relevan berdasarkan keperluan anda.
Sementara anda mencari bas dariEskişehir ke Bursa, anda juga boleh membuat perbandingan dengan mod pengangkutan lain seperti tren, penerbangan dan carpool.
Kami berharap anda dapat menikmati perjalanan bas yang selesa dari Eskişehir ke Bursa!

Semua perhentian bas di Eskişehir dan Bursa

Stesen
Otogar , 16245 Bursa (Turki)

Bas Eskişehir - Bursa: Soalan Lazim (FAQ) mengenai laluan bas

Berapakah harga perjalanan bas untuk laluan dari Eskişehir ke Bursa?

Ia bergantung pada beberapa perkara seperti hari dan masa perjalanan. Perjalanan termurah boleh didapati dari harga RM 19.97. Bandingkan tawaran dan jimat wang!

Berapa lama perjalanan bas dari Eskişehir ke Bursa akan mengambil?

Bas terpantas dari Eskişehir ke Bursa hanya mengambil masa 1h 30m. Walau bagaimanapun, tempoh masa perjalanan boleh mengambil masa yang lebih lama ketika trafik.

Adakah terdapat laluan terus dari Eskişehir ke Bursa?

CheckMyBus membandingkan laluan terus dari Eskişehir ke Bursa. Gunalah fungsi carian kami untuk mencari tarikh perjalanan pilihan untuk laluan terus ke Bursa dari Eskişehir.

Bilakah bas pertama dari Eskişehir bertolak ke Bursa?

Bas paling awal berlepas dari Eskişehir ke Bursa pada pukul 2:00 PG. Masa berlepas mungkin akan berbeza pada hujung minggu dan pada hari cuti. Guna enjin carian kami untuk mencari masa yang sesuai dengan tarikh perjalanan anda.

Bilakah bas terakhir berlepas dari Eskişehir ke Bursa?

Bas terakhir berlepas dari Eskişehir ke Bursa pada pukul 1:00 PTG. Harap maklum bahawa masa berlepas mungkin berbeza pada hujung minggu dan hari cuti. Guna enjin carian kami untuk mencari masa yang sesuai dengan tarikh perjalanan anda.

Apakah yang boleh saya bawa semasa perjalanan bas dari Eskişehir ke Bursa?

Setiap pengendali bas mempunyai polisi yang berbeza mengenai apa yang boleh dibawa ke dalam bas.Kebanyakan pengendali bas, membolehkan anda membawa satu beg bagasi dan bagasi kabin untuk laluan Eskişehir - Bursa secara percuma. Dengan enjin carian kami, anda boleh mencari perjalanan bas yang paling sesuai.

Apakah kemudahan yang disediakan di dalam bas untuk laluan Eskişehir ke Bursa?

Kemudahan yang disediakan di dalam bas akan bergantung pada pengendali bas. Kebanyakan bas jarak jauh menawarkan kemudahan WiFi supaya anda dapat berhubung sepanjang perjalanan dan berkongsi lokasi anda dengan rakan-rakan. Penyaman udara di dalam bas membolehkan anda menikmati perjalanan yang selesa. Anda boleh menggunakan fungsi carian kami untuk mendapat maklumat yang tepat tentang kemudahan di dalam bas untuk perjalanan dari Eskişehir ke Bursa pada tarikh perjalanan tertentu.

Bandingkan Eskişehir dan Bursa

RM 3.10
RM 2.90
Eskişehir
Bursa
Perjalanan teksi di Eskişehir adalah 7% lebih mahal daripada Bursa.
RM 1.20
RM 1.41
Eskişehir
Bursa
Tambang bas di Eskişehir adalah 15% lebih murah daripada Bursa.
RM 4.99
RM 3.49
Eskişehir
Bursa
Bir besar di Eskişehir adalah 31% lebih mahal daripada Bursa.
RM 0.62
RM 0.60
Eskişehir
Bursa
Satu botol air di Eskişehir adalah 4% lebih mahal daripada Bursa.
RM 8.65
RM 8.32
Eskişehir
Bursa
Hidangan di Eskişehir adalah 4% lebih mahal daripada Bursa.

Laluan bas dariEskişehir dan Bursa

Trusted shop
Aplikasi CheckMyBus
Muat turun dengan percuma
GPDR CheckMyBus shield

We value your privacy!

To show you the best bus deals, we collect some information about how you use CheckMyBus. We remember your anonymized details to improve our service and provide you a personalized experience.