Bas dari Dublin ke Cork

Tiket bas dan tren murah untuk perjalanan dari Dublin ke Cork

swap
Dewasa
1
Kanak-kanak
0
Perjalanan berkumpulan?
Sewa bas di sini!
Cari penginapan dengan Booking.com
Tawaran terbaikJimat sehingga 70%
Pilihan yang terbanyakJutaan laluan di seluruh dunia
Mudah dan telusBandingkan tawaran dengan 1 klik
Tiket manakah yang paling murah untuk laluan bas dari Dublin ke Cork? Bas apakah yang terpantas? Semasa mencari bas dari Dublin ke Cork anda boleh membuat perbandingan untuk semual laluan dan syarikat bas. Dengan satu klik cari semua jadual bas!

Bas dari Dublin ke Cork: Fakta mengenai laluan bas

Bas paling murahRM 82.59
Bas terpantas3h 45m
Bas terawal6:20 PG
Bas terakhir6:20 PTG
Laluan bas harian7 Ø
Jarak220.6 km
Syarikat basBus Éireann, Dublin Coach
Sekiranya anda ingin menempah tiket bas dari Dublin ke Cork, CheckMyBus boleh membantu anda!
Cari waktu yang tepat bas bertolak dari Dublin dan tiba di Cork bagi hari-hari berikutnya untuk merancang perjalanan anda dengan yakin. Dengan kami, anda akan menerima maklumat mengenai hentian bas yang sedia ada dan semua masa perjalanan serta kemudahan yang ditawarkan oleh pelbagai syarikat bas seperti WiFi dan penghawa dingin. Ingin berjimat? Anda boleh membandingkan harga antara semua syarikat bas yang bergerak dari Dublin ke Cork untuk mendapatkan harga tiket bas termurah.
Kami akan menunjukkan kepada anda apa yang anda perlu ketahui tentang bas ekspres jarak jauh di Dublin untuk membantu anda memulakan perjalanan anda secara lancar serta ketibaan yang selesa di Cork Merancang perjalanan yang lebih jauh? Kami juga menunjukkkan kepada anda beberapa pilihan untuk perjalanan yang seterusnya dari Cork. Tiada sambungan langsung? Lihat cadangan kami untuk destinasi alternatif dari Dublin. Perlu mengambil penerbangan? Bila anda tiba di Cork, anda boleh menggunakan enjin carian kami untuk mencari kemudahan perkhidmatan transit ke lapangan terbang yang berdekatan.

Laluan bas paling murah dari Dublin ke Cork

Hari ini
dari RM 82.59
Esok
dari RM 82.59
12/05
dari RM 82.59
13/05
dari RM 82.59
14/05
dari RM 82.59
15/05
dari RM 82.59

Tiada tarikh tertentu? Berikut adalah gambaran keseluruhan tiket bas termurah.

  • Bus Éireann
    8:00 PG
    Dublin Busáras
    Tempoh 3h 45m
    11:45 PG
    Cork - Parnell Place Bus Station
    dariRM 82.59
  • Bus Éireann
    12:00 PTG
    Dublin Busáras
    Tempoh 3h 45m
    3:45 PTG
    Cork - Parnell Place Bus Station
    dariRM 82.59
  • Bus Éireann
    2:00 PTG
    Dublin Busáras
    Tempoh 3h 45m
    5:45 PTG
    Cork - Parnell Place Bus Station
    dariRM 82.59
  • Bus Éireann
    6:00 PTG
    Dublin Busáras
    Tempoh 3h 45m
    9:45 PTG
    Cork - Parnell Place Bus Station
    dariRM 82.59
  • Dublin Coach
    6:20 PG
    Dublin - Red Cow LUAS
    Tempoh 3h 55m
    10:15 PG
    Cork - St Patrick's Quay
    dariRM 100.04
  • Dublin Coach
    8:20 PG
    Dublin - Red Cow LUAS
    Tempoh 3h 55m
    12:15 PTG
    Cork - St Patrick's Quay
    dariRM 100.04
  • Dublin Coach
    10:20 PG
    Dublin - Red Cow LUAS
    Tempoh 3h 55m
    2:15 PTG
    Cork - St Patrick's Quay
    dariRM 100.04
  • Dublin Coach
    12:20 PTG
    Dublin - Red Cow LUAS
    Tempoh 3h 55m
    4:15 PTG
    Cork - St Patrick's Quay
    dariRM 100.04
  • Dublin Coach
    2:20 PTG
    Dublin - Red Cow LUAS
    Tempoh 3h 55m
    6:15 PTG
    Cork - St Patrick's Quay
    dariRM 100.04
  • Dublin Coach
    4:20 PTG
    Dublin - Red Cow LUAS
    Tempoh 3h 55m
    8:15 PTG
    Cork - St Patrick's Quay
    dariRM 100.04
  • Dublin Coach
    6:20 PTG
    Dublin - Red Cow LUAS
    Tempoh 3h 55m
    10:15 PTG
    Cork - St Patrick's Quay
    dariRM 100.04
  • Bus Éireann
    10:30 PG
    Dublin Busáras
    Tempoh 4h 45m
    3:15 PTG
    Cork - Parnell Place Bus Station
    dariRM 160.12
  • Bus Éireann
    1:45 PTG
    Dublin Busáras
    Tempoh 5h 30m
    7:15 PTG
    Cork - Parnell Place Bus Station
    dariRM 160.12
  • Bus Éireann
    2:30 PTG
    Dublin Busáras
    Tempoh 4h 45m
    7:15 PTG
    Cork - Parnell Place Bus Station
    dariRM 160.12

Anda ingin melakukan perjalanan ke arah sebaliknya? Semak semua tawaran dari Cork ke Dublin

Bas Dublin Cork: Maklumat lanjut

Kemas kini hasil carian anda untuk memenuhi keperluan perjalanan anda.
Kami telah menetapkan Dublin sebagai tempat berlepas dan Cork sebagai destinasi dalam bar carian kami. Anda hanya perlu memilih tarikh perjalanan dari kalendar untuk mengemas kini carian anda. Sebagai cadangan, kami menetapkan tarikh perjalanan lalai untuk beberapa hari awal.Secara amnya, kebanyakan orang menempah 3-7 hari sebelum perjalanan mereka.
Adakah anda merancang perjalanan balik? Jika anda sudah pasti bila anda akan pulang dari Cork ke Dublin, maka anda hanya perlu memilih tarikh kembali untuk mengambil kira ke dalam hasil carian anda.
Jika anda ingin melakukan perjalanan dengan orang lain,sila pilih jumlah penumpang dan mulakan carian anda.
Anda boleh menapis dan menyesuaikan hasil carian mengikut harga, masa perlepasan dan masa ketibaan. Anda juga boleh menapis hasil carian anda untuk mencari perhentian bas dan syarikat bas yang sesuai dan relevan berdasarkan keperluan anda.
Sementara anda mencari bas dariDublin ke Cork, anda juga boleh membuat perbandingan dengan mod pengangkutan lain seperti tren, penerbangan dan carpool.
Kami berharap anda dapat menikmati perjalanan bas yang selesa dari Dublin ke Cork!

Semua perhentian bas di Dublin dan Cork

Stesen
Knockroe , Cork (Ireland)
Flats , Cork (Ireland)
Cork (Ireland)
Cork (Ireland)
Cork (Ireland)
Parnell Pl 8, Cork (Ireland)
Cork (Ireland)
R854 3-11, Cork (Ireland)

Bas Dublin - Cork: Soalan Lazim (FAQ) mengenai laluan bas

Berapakah harga perjalanan bas untuk laluan dari Dublin ke Cork?

Ia bergantung pada beberapa perkara seperti hari dan masa perjalanan. Perjalanan termurah boleh didapati dari harga RM 82.59. Bandingkan tawaran dan jimat wang!

Berapa lama perjalanan bas dari Dublin ke Cork akan mengambil?

Bas terpantas dari Dublin ke Cork hanya mengambil masa 3h 45m. Walau bagaimanapun, tempoh masa perjalanan boleh mengambil masa yang lebih lama ketika trafik.

Adakah terdapat laluan terus dari Dublin ke Cork?

CheckMyBus membandingkan laluan terus dari Dublin ke Cork. Gunalah fungsi carian kami untuk mencari tarikh perjalanan pilihan untuk laluan terus ke Cork dari Dublin.

Bilakah bas pertama dari Dublin bertolak ke Cork?

Bas paling awal berlepas dari Dublin ke Cork pada pukul 6:20 PG. Masa berlepas mungkin akan berbeza pada hujung minggu dan pada hari cuti. Guna enjin carian kami untuk mencari masa yang sesuai dengan tarikh perjalanan anda.

Bilakah bas terakhir berlepas dari Dublin ke Cork?

Bas terakhir berlepas dari Dublin ke Cork pada pukul 6:20 PTG. Harap maklum bahawa masa berlepas mungkin berbeza pada hujung minggu dan hari cuti. Guna enjin carian kami untuk mencari masa yang sesuai dengan tarikh perjalanan anda.

Apakah yang boleh saya bawa semasa perjalanan bas dari Dublin ke Cork?

Setiap pengendali bas mempunyai polisi yang berbeza mengenai apa yang boleh dibawa ke dalam bas.Kebanyakan pengendali bas, membolehkan anda membawa satu beg bagasi dan bagasi kabin untuk laluan Dublin - Cork secara percuma. Dengan enjin carian kami, anda boleh mencari perjalanan bas yang paling sesuai.

Apakah kemudahan yang disediakan di dalam bas untuk laluan Dublin ke Cork?

Kemudahan yang disediakan di dalam bas akan bergantung pada pengendali bas. Kebanyakan bas jarak jauh menawarkan kemudahan WiFi supaya anda dapat berhubung sepanjang perjalanan dan berkongsi lokasi anda dengan rakan-rakan. Penyaman udara di dalam bas membolehkan anda menikmati perjalanan yang selesa. Anda boleh menggunakan fungsi carian kami untuk mendapat maklumat yang tepat tentang kemudahan di dalam bas untuk perjalanan dari Dublin ke Cork pada tarikh perjalanan tertentu.

Bandingkan Dublin dan Cork

RM 10.99
RM 27.76
Dublin
Cork
Perjalanan teksi di Dublin adalah 61% lebih murah daripada Cork.
RM 3.08
RM 10.75
Dublin
Cork
Tambang bas di Dublin adalah 72% lebih murah daripada Cork.
RM 6.59
RM 24.26
Dublin
Cork
Bir besar di Dublin adalah 73% lebih murah daripada Cork.
RM 1.54
RM 7.49
Dublin
Cork
Satu botol air di Dublin adalah 80% lebih murah daripada Cork.
RM 20.88
RM 38.17
Dublin
Cork
Hidangan di Dublin adalah 46% lebih murah daripada Cork.

Laluan bas dariDublin dan Cork

Bas perantara popular ke lapangan terbang
Trusted shop
Aplikasi CheckMyBus
Muat turun dengan percuma
GPDR CheckMyBus shield

We value your privacy!

To show you the best bus deals, we collect some information about how you use CheckMyBus. We remember your anonymized details to improve our service and provide you a personalized experience.