Bas dari Bursa ke Eskişehir

Tiket bas dan tren murah untuk perjalanan dari Bursa ke Eskişehir

swap
Dewasa
1
Kanak-kanak
0
Perjalanan berkumpulan?
Sewa bas di sini!
Tawaran terbaikJimat sehingga 70%
Pilihan yang terbanyakJutaan laluan di seluruh dunia
Mudah dan telusBandingkan tawaran dengan 1 klik

Butiran mengenai bas dari Bursa ke Eskişehir

Bas paling murahRM 12.39
Bas terpantas2h 0m
Bas terawal2:00 PG
Bas terakhir7:30 PTG
Laluan bas harian 7 Ø
Jarak132.8 km
Syarikat basCesur Bingöl Seyahat, Erzincan Başak Turizm, Fındıkkale Turizm, Patnos Itimat, Star Batman, Dilek Seyahat, Niksarkale Turizm, Busbud, Metro Turizm, Öz Doğu Kars, Öz Elbistan, Tokat Seyahat, Villa Seyahat, Nilüfer Turizm
Anda ingin mengambil bas dari Bursa ke Eskişehir?
CheckMyBus membandingkan semua laluan bas yang ada antara Bursa dan Eskişehir dan menunjukkan anda masa berlepas, perhentian bas yang sedia ada, semua masa perjalanan dan sudah tentu harga tiket yang terbaik. Anda juga akan menemui semua maklumat tentang kemudahan yang disediakan di dalam bas seperti penghawa dingin, soket atau wifi.
Di halaman ini, kami akan menunjukkan laluan bas yang paling murah Bursa ke Eskişehir bagi hari-hari berikutnya. Anda akan menerima semua maklumat mengenai perhentian bas di Bursa dan Eskişehir yang akan membantu anda mencari jalan anda. Di samping itu, anda akan menemui semua pilihan untuk perjalanan seterusnya dari Bursa, destinasi alternatif dari Eskişehir serta perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang yang paling popular dari Bursa dan Eskişehir.

Laluan bas paling murah dari Bursa ke Eskişehir

Hari ini
dari RM 19.83
Esok
dari RM 14.87
02/11
dari RM 19.83
03/11
dari RM 19.83
04/11
dari RM 19.83
05/11
dari RM 19.83

Tiada tarikh tertentu? Berikut adalah gambaran keseluruhan tiket bas termurah.

  • Cesur Bingöl Seyahat
    1:00 PTG
    Bursa - Central bus station
    Tempoh 2h 30m
    3:30 PTG
    Eskişehir - Central bus station
    dariRM 12.39
  • Erzincan Başak Turizm
    2:00 PTG
    Bursa - Central bus station
    Tempoh 3h 0m
    5:00 PTG
    Eskişehir - Central bus station
    dariRM 12.39
  • Fındıkkale Turizm
    5:00 PTG
    Bursa - Central bus station
    Tempoh 2h 0m
    7:00 PTG
    Eskişehir - Central bus station
    dariRM 12.39
  • Patnos Itimat
    12:00 PTG
    Bursa - Central bus station
    Tempoh 2h 0m
    2:00 PTG
    Eskişehir - Central bus station
    dariRM 12.39
  • Star Batman
    1:00 PTG
    Bursa - Central bus station
    Tempoh 2h 0m
    3:00 PTG
    Eskişehir - Central bus station
    dariRM 12.39
  • Dilek Seyahat
    7:30 PTG
    Bursa - Central bus station
    Tempoh 2h 0m
    9:30 PTG
    Eskişehir - Central bus station
    dariRM 13.88
  • Niksarkale Turizm
    5:00 PTG
    Bursa - Central bus station
    Tempoh 2h 0m
    7:00 PTG
    Eskişehir - Central bus station
    dariRM 14.37
  • Busbud
    10:59 PG
    Bursa - Central bus station
    Tempoh 2h 0m
    12:59 PTG
    Eskişehir - Central bus station
    dariRM 14.87
  • Metro Turizm
    2:00 PTG
    Bursa - Central bus station
    Tempoh 3h 0m
    5:00 PTG
    Eskişehir - Central bus station
    dariRM 14.87
  • Öz Doğu Kars
    10:59 PG
    Bursa - Central bus station
    Tempoh 2h 30m
    1:29 PTG
    Eskişehir - Central bus station
    dariRM 14.87
  • Öz Elbistan
    3:00 PTG
    Bursa - Central bus station
    Tempoh 2h 0m
    5:00 PTG
    Eskişehir - Central bus station
    dariRM 14.87
  • Tokat Seyahat
    5:30 PTG
    Bursa - Central bus station
    Tempoh 2h 0m
    7:30 PTG
    Eskişehir - Central bus station
    dariRM 14.87
  • Villa Seyahat
    6:00 PTG
    Bursa - Central bus station
    Tempoh 2h 30m
    8:30 PTG
    Eskişehir - Central bus station
    dariRM 14.87
  • Nilüfer Turizm
    2:00 PG
    Bursa - Central bus station
    Tempoh 2h 30m
    4:30 PG
    Eskişehir - Central bus station
    dariRM 19.83

Anda ingin melakukan perjalanan ke arah sebaliknya? Semak semua tawaran dari Eskişehir ke Bursa

Bas dari Bursa ke Eskişehir: maklumat lanjut

Lebih suka menyesuaikan carian anda?
Dalam carian kami, kami sudah pun mengisi tempat berlepas Bursa dan destinasi Eskişehir. Jika anda ingin melakukan perjalanan dari Eskişehir ke Bursa, sila klik di anak panah ini. Kami telah mengisi tarikh perjalanan anda. Secara umum, kebanyakan orang menempah 3-7 hari sebelum perjalanan mereka. Jika anda ingin menyemak tarikh perjalanan tertentu, sila pilih hari yang bersesuaian daripada kalendar.
Anda sudah tahu bila anda ingin kembali? Semaklah perjalanan pulang anda dan pilih tarikh yang sesuai untuk laluan dari Eskişehir ke Bursa.
Adakah perjalanan anda bersama orang lain? Silih pilih jumlah penumpang dan mulakan carian anda.
Anda boleh menyusun hasil carian mengikut harga, waktu perlepasan dan masa ketibaan, serta menapis hasil carian anda untuk perhentian bas atau syarikat bas. Semua mengikut keperluan anda. Jika ada, kami akan menunjukkan anda maklumat tentang cara pengangkutan lain seperti tren, carpool dan kapal terbang untuk laluan Bursa - Eskişehir.
Nikmatilah perjalanan bas anda dari Bursa ke Eskişehir dengan CheckMyBus!

Perhentian bas di Bursa dan Eskişehir

Stesen
Otogar , 26120 Eskişehir (Turki)

Bandingkan Bursa dan Eskişehir

RM 2.88
RM 3.08
Bursa
Eskişehir
Perjalanan teksi di Bursa adalah 7% lebih murah daripada Eskişehir.
RM 1.40
RM 1.19
Bursa
Eskişehir
Tambang bas di Bursa adalah 15% lebih mahal daripada Eskişehir.
RM 3.47
RM 4.96
Bursa
Eskişehir
Bir besar di Bursa adalah 31% lebih murah daripada Eskişehir.
RM 0.59
RM 0.62
Bursa
Eskişehir
Satu botol air di Bursa adalah 5% lebih murah daripada Eskişehir.
RM 8.26
RM 8.59
Bursa
Eskişehir
Hidangan di Bursa adalah 4% lebih murah daripada Eskişehir.

Laluan bas dari Bursa dan dari Eskişehir

Trusted shop
Aplikasi CheckMyBus
Muat turun dengan percuma
GPDR CheckMyBus shield

We value your privacy!

To show you the best bus deals, we collect some information about how you use CheckMyBus. We remember your anonymized details to improve our service and provide you a personalized experience.