Bas dari Berlin ke Poznan

Tiket bas dan tren murah untuk perjalanan dari Berlin ke Poznan

swap
Dewasa
1
Kanak-kanak
0
Perjalanan berkumpulan?
Sewa bas di sini!
Cari penginapan dengan Booking.com
Tawaran terbaikJimat sehingga 70%
Pilihan yang terbanyakJutaan laluan di seluruh dunia
Mudah dan telusBandingkan tawaran dengan 1 klik
Apakah bas termurah dari Berlin ke Poznan? Bas manakah yang terpantas? Bandingkan semua sambungan dan syarikat bas ekspres untuk laluan Berlin-Poznan. Cari semua jadual bas hanya dengan satu klik!

Butiran mengenai bas dari Berlin ke Poznan

Bas paling murahRM 59.98
Bas terpantas3h 30m
Bas terawal1:05 PG
Bas terakhir8:40 PTG
Laluan bas harian2 Ø
Jarak238.8 km
Syarikat basFlixBus, EuroTicket, INFOBUS, Sindbad
Anda ingin mengambil bas dari Berlin ke Poznan?
CheckMyBus membandingkan semua laluan bas yang ada antara Berlin dan Poznan dan menunjukkan anda masa berlepas, perhentian bas yang sedia ada, semua masa perjalanan dan sudah tentu harga tiket yang terbaik. Anda juga akan menemui semua maklumat tentang kemudahan yang disediakan di dalam bas seperti penghawa dingin, soket atau wifi.
Di halaman ini, kami akan menunjukkan laluan bas yang paling murah dari Berlin ke Poznan bagi hari-hari berikutnya. Anda akan menerima semua maklumat mengenai perhentian bas ekspres di Berlin dan Poznan yang akan membantu anda mencari jalan anda. Di samping itu, anda akan menemui semua pilihan untuk perjalanan seterusnya dari Poznan, destinasi alternatif dari Berlin. Sekiranya anda perlu meneruskan perjalanan dengan penerbangan, anda boleh mendapatkan perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang paling popular yang berlepas dari Poznan.

Laluan bas paling murah dari Berlin ke Poznan

Hari ini
dari RM 59.98
Esok
dari RM 89.99
12/05
dari RM 99.99
13/05
dari RM 69.98
14/05
dari RM 59.98
15/05
dari RM 59.98

Tiada tarikh tertentu? Berikut adalah gambaran keseluruhan tiket bas termurah.

  • FlixBus
    1:15 PTG
    Berlin - Station Sudkreuz
    Tempoh 3h 55m
    5:10 PTG
    Poznan - Central bus station
    dariRM 59.98
  • FlixBus
    3:15 PG
    Berlin - Central bus station ZOB
    Tempoh 3h 45m
    7:00 PG
    Poznan - Central bus station
    dariRM 59.98
  • FlixBus
    3:30 PG
    Berlin - Station Sudkreuz
    Tempoh 3h 30m
    7:00 PG
    Poznan - Central bus station
    dariRM 59.98
  • FlixBus
    12:55 PTG
    Berlin - Central bus station ZOB
    Tempoh 4h 15m
    5:10 PTG
    Poznan - Central bus station
    dariRM 59.98
  • FlixBus
    1:20 PG
    Berlin - Station Sudkreuz
    Tempoh 3h 40m
    5:00 PG
    Poznan - Central bus station
    dariRM 79.98
  • FlixBus
    11:35 PG
    Berlin - Station Sudkreuz
    Tempoh 3h 30m
    3:05 PTG
    Poznan - Central bus station
    dariRM 79.98
  • FlixBus
    1:05 PG
    Berlin - Central bus station ZOB
    Tempoh 3h 55m
    5:00 PG
    Poznan - Central bus station
    dariRM 79.98
  • EuroTicket
    8:40 PTG
    Berlin - Central bus station ZOB
    Tempoh 4h 40m
    1:20 PG
    Poznan - Central bus station
    dariRM 87.91
  • INFOBUS
    8:40 PTG
    Berlin
    Tempoh 4h 40m
    1:20 PG
    Poznan
    dariRM 96.99
  • Sindbad
    3:00 PG
    Berlin
    Tempoh 5h 0m
    8:00 PG
    Poznan
    dariRM 235.10

Sambungan tren paling murah Berlin ke Poznan

Tiada tarikh tertentu? Berikut adalah beberapa pilihan tiket tren termurah.

  • PKP Intercity
    9:24 PG
    Berlin
    Tempoh 3h 16m
    12:40 PTG
    Poznan
    dariRM 90.04
  • PKP Intercity
    12:25 PTG
    Berlin
    Tempoh 3h 2m
    3:27 PTG
    Poznan
    dariRM 90.04
  • Deutsche Bahn
    9:39 PG
    Berlin
    Tempoh 3h 1m
    12:40 PTG
    Poznan
    dariRM 94.54
  • Deutsche Bahn
    1:25 PTG
    Berlin
    Tempoh 3h 2m
    4:27 PTG
    Poznan
    dariRM 94.54

Tawaran carpooling paling murah dari Berlin ke Poznan

Tiada tarikh tertentu? Berikut adalah beberapa perjalanan termurah.

  • BlaBlaCar
    6:10 PTG
    Berlin
    Tempoh 3h 10m
    9:20 PTG
    Poznan
    dariRM 45.02
  • BlaBlaCar
    7:50 PTG
    Berlin
    Tempoh 3h 0m
    10:50 PTG
    Poznan
    dariRM 50.02
  • BlaBlaCar
    3:00 PTG
    Berlin
    Tempoh 4h 50m
    7:50 PTG
    Poznan
    dariRM 55.02
  • BlaBlaCar
    1:00 PTG
    Berlin
    Tempoh 3h 0m
    4:00 PTG
    Poznan
    dariRM 60.03

Anda ingin melakukan perjalanan ke arah sebaliknya? Semak semua tawaran dari Poznan ke Berlin

Bas dari Berlin ke Poznan: maklumat lanjut

Lebih suka menyesuaikan carian anda?
Dalam carian kami, kami sudah pun mengisi tempat berlepas Berlin dan destinasi Poznan. Jika anda ingin melakukan perjalanan dari Poznan ke Berlin, sila klik di anak panah ini. Kami telah mengisi tarikh perjalanan anda. Secara umum, kebanyakan orang menempah 3-7 hari sebelum perjalanan mereka. Jika anda ingin menyemak tarikh perjalanan tertentu, sila pilih hari yang bersesuaian daripada kalendar.
Anda sudah tahu bila anda ingin kembali? Semaklah perjalanan pulang anda dan pilih tarikh yang sesuai untuk laluan dari Poznan ke Berlin.
Adakah perjalanan anda bersama orang lain? Silih pilih jumlah penumpang dan mulakan carian anda.
Anda boleh menyusun hasil carian mengikut harga, waktu perlepasan dan masa ketibaan, serta menapis hasil carian anda untuk perhentian bas atau syarikat bas. Semua mengikut keperluan anda. Jika ada, kami akan menunjukkan anda maklumat tentang cara pengangkutan lain seperti tren, carpool dan kapal terbang untuk laluan Berlin - Poznan.
Jika ada, kami akan menunjukkan anda maklumat tentang mod pengangkutan lain seperti tren, carpool dan kapal terbang untuk laluan Berlin Poznan.
Nikmatilah perjalanan bas anda dari Berlin ke Poznan dengan CheckMyBus!

Semua perhentian bas di Berlin dan Poznan

Stesen
Matyi 11, 60-101 Poznan (Poland)
Poznan (Poland)
Poznan (Poland)

Soalan Lazim (FAQ) mengenai laluan bas Berlin Poznan

Berapakah harga perjalanan bas ekspres untuk laluan Berlin Poznan?

Ia bergantung pada beberapa faktor seperti hari dan waktu perjalanan. Tiket termurah untuk perjalanan Berlin-Poznan boleh didapati dari harga RM 59.98. Bandingkan semua tawaran dan jimat wang!

Berapakah lama masa perjalanan bas ke Poznan dari Berlin?

Bas ekspres terpantas dari Berlin ke Poznan mengambil masa 3h 30m. Walau bagaimanapun, tempoh masa perjalanan bas boleh dipengaruhi oleh kesesakkan lalu lintas dan boleh mengambil masa yang lebih lama.

Pukul berapa bas pertama dari Berlin ke Poznan akan berlepas?

Bas paling awal ke Poznan akan berlepas dari Berlin pada pukul 1:05 PG. Maklumat mengenai waktu berlepas mungkin berbeza pada hujung minggu dan hari cuti. Gunalah enjin carian kami untuk mencari waktu yang tepat untuk tarikh perjalanan anda.

Pukul berapakah bas terakhir akan berlepas dari Berlin ke Poznan?

Bas terakhir akan berlepas ke Poznan dari Berlin pada pukul 8:40 PTG Maklumat mengenai masa berlepas mungkin berbeza pada hujung minggu dan hari cuti. Gunalah enjin carian kami untuk mencari waktu yang tepat untuk tarikh perjalanan anda.

Adakah terdapat laluan bas terus dari Berlin ke Poznan?

CheckMyBus membandingkan laluan terus dariBerlin ke Poznan. Cuma guna fungsi carian kami untuk mencari bas dan tarikh perjalanan anda ke Poznan dari Berlin.

Apakah yang boleh saya bawa dengan bas ke Poznan dari Berlin?

Apa yang boleh anda bawa akan berbeza antara pengendali bas ekspres. Secara umumnya, anda boleh membawa satu beg bagasi dan bagasi kabin untuk laluan Berlin - Poznan secara percuma. Gunalah enjin carian kami untuk mencari bas yang paling sesuai berdasarkan keperluan anda dan tarikh perjalanan anda.

Kemudahan apa yang boleh didapati untuk laluan bas Berlin - Poznan?

Kemudahan yang disediakan di dalam bas bergantung pada pengendali bas. Kebanyakan pengendali bas ekspres mempunyai WiFi. Dengan kemudahan WiFi, anda dapat berkongsi lokasi anda kepada rakan-rakan semasa perjalanan. Sistem penyaman udara membolehkan anda menikmati perjalanan yang lebih selesa dan menyenangkan. Gunakan fungsi carian kami untuk mendapatkan maklumat yang tepat mengenai kemudahan bas dari Berlin ke Poznan untuk perjalanan anda.

Bandingkan Berlin dan Poznan

RM 29.51
RM 8.90
Berlin
Poznan
Perjalanan teksi di Berlin adalah 70% lebih mahal daripada Poznan.
RM 13.51
RM 3.96
Berlin
Poznan
Tambang bas di Berlin adalah 71% lebih mahal daripada Poznan.
RM 15.01
RM 7.69
Berlin
Poznan
Bir besar di Berlin adalah 49% lebih mahal daripada Poznan.
RM 2.33
RM 2.26
Berlin
Poznan
Satu botol air di Berlin adalah 4% lebih mahal daripada Poznan.
RM 40.94
RM 25.59
Berlin
Poznan
Hidangan di Berlin adalah 38% lebih mahal daripada Poznan.

Laluan bas dari Berlin dan Poznan

Trusted shop
Aplikasi CheckMyBus
Muat turun dengan percuma
GPDR CheckMyBus shield

We value your privacy!

To show you the best bus deals, we collect some information about how you use CheckMyBus. We remember your anonymized details to improve our service and provide you a personalized experience.