Bas ke Aurora, IL

Pilihan perjalanan bas ke Aurora, IL dengan CheckMyBus

swap
Dewasa
1
Kanak-kanak
0
Perjalanan berkumpulan?
Sewa bas di sini!
Tawaran terbaikJimat sehingga 70%
Pilihan yang terbanyakJutaan laluan di seluruh dunia
Mudah dan telusBandingkan tawaran dengan 1 klik
Pada masa ini, kami tidak mempunyai bas intercity dari dan ke Aurora, IL. Dalam senarai berikut, anda boleh mencari sambungan bas paling murah di sekeliling Aurora, IL serta mod pengangkutan alternatif.
  • megabus US
    7:25 PTG
    Chicago, IL - Polk St & Canal St
    Tempoh 3h 45m
    11:10 PTG
    Iowa City, IA - Coralville Transit Facility
    dariRM 5.39
  • megabus US
    7:35 PG
    Iowa City, IA - Coralville Transit Facility
    Tempoh 3h 50m
    11:25 PG
    Chicago, IL - Polk St & Canal St
    dariRM 5.39
  • megabus
    12:20 PG
    Madison, WI - University Wisconsin-Madison
    Tempoh 3h 10m
    3:30 PG
    Chicago, IL - Polk St & Canal St
    dariRM 5.39
  • megabus
    1:50 PG
    Milwaukee, WI - Intermodal Station
    Tempoh 1h 40m
    3:30 PG
    Chicago, IL - Polk St & Canal St
    dariRM 5.39
  • megabus
    9:00 PG
    Chicago, IL - Polk St & Canal St
    Tempoh 3h 30m
    12:30 PTG
    Madison, WI - University Wisconsin-Madison
    dariRM 5.39
  • Barons Bus
    6:05 PG
    Chicago, IL - Greyhound Bus Station
    Tempoh 0h 35m
    6:40 PG
    Gary, IN - Adam Benjamin JR Metro Center
    dariRM 20.78
  • Barons Bus
    1:40 PTG
    Michigan City, IN - Laporte Visitors Bureau
    Tempoh 1h 20m
    3:00 PTG
    Chicago, IL - Greyhound Bus Station
    dariRM 41.56
  • Barons Bus
    3:40 PTG
    Chicago, IL - Greyhound Bus Station
    Tempoh 1h 15m
    4:55 PTG
    Michigan City, IN - Laporte Visitors Bureau
    dariRM 41.56
  • Barons Bus
    1:20 PTG
    La Porte, IN
    Tempoh 1h 40m
    3:00 PTG
    Chicago, IL - Greyhound Bus Station
    dariRM 41.56
  • Greyhound US
    1:10 PTG
    Kalamazoo, MI - Greyhound Station
    Tempoh 1h 55m
    3:05 PTG
    Chicago, IL - Greyhound Bus Station
    dariRM 62.35
275 Sambungan bas
1 stesen bas
1 syarikat bas
RM 5.39 perjalanan murah
Fakta Aurora, IL
Amerika Syarikat
197,899
US Dollar
Anda ingin mengambil bas ke Aurora, IL?
CheckMyBus membandingkan semua sambungan bas yang ada ke Aurora, IL dan menunjukkan anda masa berlepas, perhentian bas yang sedia ada, semua masa perjalanan dan sudah tentu dengan harga tiket yang terbaik. Anda juga akan menemui semua maklumat tentang kemudahan yang ada di dalam bas seperti penghawa dingin, soket atau wifi.
Pada halaman ini, kami akan menunjukkan kepada anda laluan paling murah ke Aurora, IL bagi hari-hari berikutnya. Anda akan menerima semua maklumat mengenai perhentian bas di Aurora, IL bagi memudahkan perjalanan anda. Di samping itu, anda akan menemui laluan bas yang paling popular ke Aurora, IL.
Tiada laluan anda? Dalam bar carian, kami telah mengisi Aurora, IL sebagai destinasi anda. Anda hanya perlu memasukkan tempat berlepas. Jika anda ingin menaiki bas dari Aurora, IL, hanya klik pada anak panah untuk menukar arah perjalanan.
Kami telah mengambil masa untuk mengisi tarikh perjalanan. Secara umum, kebanyakan orang menempah 3-7 hari sebelum perjalanan mereka. Jika anda ingin menyemak tarikh perjalanan tertentu, sila pilih hari yang bersesuaian daripada kalendar.
Anda sudah tahu bila anda ingin kembali dari Aurora, IL? Semaklah perjalanan kembali anda dan pilih tarikh yang sesuai.
Adakah perjalanan anda bersama orang lain? Silih pilih jumlah penumpang dan mulakan carian anda.
Anda boleh menyusun hasil carian mengikut harga, waktu perlepasan dan masa ketibaan, serta menapis hasil carian anda untuk perhentian bas atau syarikat bas. Semua mengikut keperluan anda.
Jika ada, kami akan memaparkan maklumat tentang perkhidmatan pengangkutan lain seperti tren, carpool dan kapal terbang ke Aurora, IL.
Nikmati bas anda ke Aurora, IL dengan CheckMyBus!

Semua perhentian bas di Aurora, IL

Stesen
N Broadway 233, 60505 Aurora, IL (Amerika Syarikat)

Maklumat perjalanan Aurora, IL

Pengangkutan
Pilihan pengangkutan awam Aurora, IL
Tiket bas tempatan sehalaRM 20.78
Pas bulananRM 854.16
Gunakan teksi atau kereta
Teksi jarak dekatRM 16.72
Teksi jarak pertengahanRM 29.38
Teksi jarak jauhRM 73.69
PetrolRM 2.68
Makan dan minum
Di restoran atau kafe
Hidangan murahRM 62.35
Hidangan 3-course menuRM 67.54
Cappuccino kecilRM 12.47
Satu bir draf besarRM 13.51
Beli dari pasar raya dan masak sendiri
Hidangan vegetarianRM 6.34
Hidangan dagingRM 5.90
Botol wain (peringkat pertengahan)RM 41.56

Laluan bas paling popular dari dan ke Aurora, IL


Bandar-bandar berdekatan dengan Aurora, IL: Semak lokasi perlepasan lain
Beberapa bandar berhampiran Aurora, IL juga dihubungkan dengan rangkaian bas nasional atau antarabangsa. Jika anda ingin carian anda merangkumi stesen bas di sekitar Elgin, IL, Naperville, IL or Chicago, hanya meningkatkan lingkungan carian anda dan anda akan menemui laluan bas dan tren di kawasan itu. Sekiranya boleh, kami juga akan mempertimbangkan pilihan lain dalam rangkaian pengangkutan tempatan.
Trusted shop
Aplikasi CheckMyBus
Muat turun dengan percuma
GPDR CheckMyBus shield

We value your privacy!

To show you the best bus deals, we collect some information about how you use CheckMyBus. We remember your anonymized details to improve our service and provide you a personalized experience.