Bas dari Augsburg ke Munich

Tiket bas dan tren murah untuk perjalanan dari Augsburg ke Munich

swap
Dewasa
1
Kanak-kanak
0
Perjalanan berkumpulan?
Sewa bas di sini!
Tawaran terbaikJimat sehingga 70%
Pilihan yang terbanyakJutaan laluan di seluruh dunia
Mudah dan telusBandingkan tawaran dengan 1 klik

Butiran mengenai bas dari Augsburg ke Munich

Bas paling murahRM 57.96
Bas terpantas3h 10m
Bas terawal5:55 PTG
Bas terakhir5:55 PTG
Laluan bas harian 1 Ø
Jarak57.0 km
Syarikat basFlixBus
Anda ingin mengambil bas dari Augsburg ke Munich?
CheckMyBus membandingkan semua laluan bas yang ada antara Augsburg dan Munich dan menunjukkan anda masa berlepas, perhentian bas yang sedia ada, semua masa perjalanan dan sudah tentu harga tiket yang terbaik. Anda juga akan menemui semua maklumat tentang kemudahan yang disediakan di dalam bas seperti penghawa dingin, soket atau wifi.
Di halaman ini, kami akan menunjukkan laluan bas yang paling murah Augsburg ke Munich bagi hari-hari berikutnya. Anda akan menerima semua maklumat mengenai perhentian bas di Augsburg dan Munich yang akan membantu anda mencari jalan anda. Di samping itu, anda akan menemui semua pilihan untuk perjalanan seterusnya dari Augsburg, destinasi alternatif dari Munich serta perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang yang paling popular dari Augsburg dan Munich.

Laluan bas paling murah dari Augsburg ke Munich

Hari ini
Esok
02/11
03/11
04/11
05/11

Tiada tarikh tertentu? Berikut adalah gambaran keseluruhan tiket bas termurah.

  • FlixBus
    5:55 PTG
    Augsburg - Oberhausen Nord P+R
    Tempoh 3h 10m
    9:05 PTG
    Munich - Hackerbrücke central bus station
    dariRM 57.96

Sambungan tren paling murah Augsburg ke Munich

Tiada tarikh tertentu? Berikut adalah beberapa pilihan tiket tren termurah.

  • Deutsche Bahn
    4:37 PG
    Augsburg
    Tempoh 0h 42m
    5:19 PG
    Munich
    dariRM 70.63
  • Deutsche Bahn
    5:02 PG
    Augsburg
    Tempoh 0h 47m
    5:49 PG
    Munich
    dariRM 70.63
  • Deutsche Bahn
    5:39 PG
    Augsburg
    Tempoh 0h 42m
    6:21 PG
    Munich
    dariRM 70.63
  • Deutsche Bahn
    5:54 PG
    Augsburg
    Tempoh 0h 50m
    6:44 PG
    Munich
    dariRM 70.63

Tawaran carpooling paling murah dari Augsburg ke Munich

Tiada tarikh tertentu? Berikut adalah beberapa perjalanan termurah.

  • BlaBlaCar
    7:30 PG
    Augsburg
    Tempoh 0h 50m
    8:20 PG
    Munich
    dariRM 19.35
  • BlaBlaCar
    4:10 PTG
    Augsburg
    Tempoh 0h 50m
    5:00 PTG
    Munich
    dariRM 19.35
  • Movacar
    7:30 PG
    Augsburg
    Tempoh 0h 43m
    8:13 PG
    Munich
    dariRM 277.79
  • Movacar
    8:30 PG
    Augsburg
    Tempoh 0h 43m
    9:13 PG
    Munich
    dariRM 277.79

Anda ingin melakukan perjalanan ke arah sebaliknya? Semak semua tawaran dari Munich ke Augsburg

Bas dari Augsburg ke Munich: maklumat lanjut

Lebih suka menyesuaikan carian anda?
Dalam carian kami, kami sudah pun mengisi tempat berlepas Augsburg dan destinasi Munich. Jika anda ingin melakukan perjalanan dari Munich ke Augsburg, sila klik di anak panah ini. Kami telah mengisi tarikh perjalanan anda. Secara umum, kebanyakan orang menempah 3-7 hari sebelum perjalanan mereka. Jika anda ingin menyemak tarikh perjalanan tertentu, sila pilih hari yang bersesuaian daripada kalendar.
Anda sudah tahu bila anda ingin kembali? Semaklah perjalanan pulang anda dan pilih tarikh yang sesuai untuk laluan dari Munich ke Augsburg.
Adakah perjalanan anda bersama orang lain? Silih pilih jumlah penumpang dan mulakan carian anda.
Anda boleh menyusun hasil carian mengikut harga, waktu perlepasan dan masa ketibaan, serta menapis hasil carian anda untuk perhentian bas atau syarikat bas. Semua mengikut keperluan anda. Jika ada, kami akan menunjukkan anda maklumat tentang cara pengangkutan lain seperti tren, carpool dan kapal terbang untuk laluan Augsburg - Munich.
Nikmatilah perjalanan bas anda dari Augsburg ke Munich dengan CheckMyBus!

Perhentian bas di Augsburg dan Munich

Stesen
Hansastr. 19, 80686 Munich (Jerman)
Lerchenauer Straße 57, 80809 Munich (Jerman)
Arnulfstr. 3, 80335 Munich (Jerman)
81667 Munich (Jerman)
Arnulfstraße 21, 80335 Munich (Jerman)
Heimeranplatz , Munich (Jerman)
80639 Munich (Jerman)
Ungererstr 214, 80805 Munich (Jerman)
Werner-Heisenberg-Allee 21, 80939 Munich (Jerman)
Munich (Jerman)
Ungererstraße 128, 80805 Munich (Jerman)
Bayerstraße 12, Munich (Jerman)
Willy-Brandt-Allee 11, 81829 Munich (Jerman)

Bandingkan Augsburg dan Munich

RM 26.61
RM 26.61
Augsburg
Munich
Perjalanan teksi di Augsburg adalah 0% lebih mahal daripada Munich.
RM 12.58
RM 13.06
Augsburg
Munich
Tambang bas di Augsburg adalah 4% lebih murah daripada Munich.
RM 14.51
RM 17.42
Augsburg
Munich
Bir besar di Augsburg adalah 17% lebih murah daripada Munich.
RM 2.35
RM 3.26
Augsburg
Munich
Satu botol air di Augsburg adalah 28% lebih murah daripada Munich.
RM 39.31
RM 44.15
Augsburg
Munich
Hidangan di Augsburg adalah 11% lebih murah daripada Munich.

Laluan bas dari Augsburg dan dari Munich

Bas perantara popular ke lapangan terbang
Trusted shop
Aplikasi CheckMyBus
Muat turun dengan percuma
GPDR CheckMyBus shield

We value your privacy!

To show you the best bus deals, we collect some information about how you use CheckMyBus. We remember your anonymized details to improve our service and provide you a personalized experience.