Bas Aguascalientes ke Ciudad Juárez dan kembali

Tiket bas dan tren murah untuk perjalanan dari Ciudad Juárez ke Aguascalientes dan kembali

swap
Dewasa
1
Kanak-kanak
0
Perjalanan berkumpulan?
Sewa bas di sini!
2094 Syarikat - 5,681,180 Sambungan
Tawaran terbaikJimat sehingga 70%
Pilihan yang terbanyakJutaan laluan di seluruh dunia
Mudah dan telusBandingkan tawaran dengan 1 klik

Butiran mengenai bas dari Aguascalientes ke Ciudad Juárez

Bas paling murahRM 331.30
Bas terpantas17h 30m
Bas terawal3:00 PTG
Bas terakhir11:59 PTG
Laluan bas harian 3 Ø
Jarak1,167.2 km
Syarikat basTransportes Chihuahuenses, Omnibus de México

Laluan bas paling murah dari Aguascalientes ke Ciudad Juárez

Hari ini
Esok
dari RM 346.13
16/07
dari RM 346.13
17/07
dari RM 346.13
18/07
dari RM 346.13
19/07

Tiada tarikh tertentu? Berikut adalah gambaran keseluruhan tiket bas termurah.

  • Transportes Chihuahuenses
    3:00 PTG
    Aguascalientes, AG - Central bus station
    Tempoh 17h 59m
    8:59 PG
    Ciudad Juárez, CH - central bus station
    dariRM 331.30
  • Omnibus de México
    11:59 PTG
    Aguascalientes, AG - Central bus station
    Tempoh 17h 46m
    5:45 PTG
    Ciudad Juárez, CH - central bus station
    dariRM 346.13
  • Omnibus de México
    10:45 PTG
    Aguascalientes, AG - Central bus station
    Tempoh 17h 30m
    4:15 PTG
    Ciudad Juárez, CH - central bus station
    dariRM 346.13
  • Transportes Chihuahuenses
    10:50 PTG
    Aguascalientes, AG - Central bus station
    Tempoh 18h 0m
    4:50 PTG
    Ciudad Juárez, CH - central bus station
    dariRM 352.02
  • Transportes Chihuahuenses
    5:36 PTG
    Aguascalientes, AG - Central bus station
    Tempoh 18h 49m
    12:25 PTG
    Ciudad Juárez, CH - central bus station
    dariRM 352.02

Tawaran carpooling paling murah dari Aguascalientes ke Ciudad Juárez

Tiada tarikh tertentu? Berikut adalah beberapa perjalanan termurah.

  • BlaBlaCar
    8:10 PG
    Aguascalientes
    Tempoh 18h 0m
    2:10 PG
    Ciudad Juárez
    dariRM 200.15

Laluan bas paling murah dari Ciudad Juárez ke Aguascalientes

Tiada tarikh tertentu? Berikut adalah gambaran keseluruhan tiket bas termurah.

  • Rojo de los Altos
    4:00 PTG
    Ciudad Juárez, CH - central bus station
    Tempoh 23h 50m
    3:50 PTG
    Aguascalientes, AG - Central bus station
    dariRM 288.91
  • Omnibus de México
    11:30 PG
    Ciudad Juárez, CH - central bus station
    Tempoh 17h 45m
    5:15 PG
    Aguascalientes, AG - Central bus station
    dariRM 346.13
  • Omnibus de México
    12:00 PTG
    Ciudad Juárez, CH - central bus station
    Tempoh 18h 35m
    6:35 PG
    Aguascalientes, AG - Central bus station
    dariRM 346.13
  • Omnibus de México
    2:00 PTG
    Ciudad Juárez, CH - central bus station
    Tempoh 18h 15m
    8:15 PG
    Aguascalientes, AG - Central bus station
    dariRM 346.13
  • Omnibus de México
    3:30 PTG
    Ciudad Juárez, CH - central bus station
    Tempoh 20h 0m
    11:30 PG
    Aguascalientes, AG - Central bus station
    dariRM 346.13
  • Omnibus de México
    7:30 PTG
    Ciudad Juárez, CH - central bus station
    Tempoh 18h 35m
    2:05 PTG
    Aguascalientes, AG - Central bus station
    dariRM 346.13
  • Omnibus de México
    9:00 PTG
    Ciudad Juárez, CH - central bus station
    Tempoh 19h 30m
    4:30 PTG
    Aguascalientes, AG - Central bus station
    dariRM 346.13
  • Omnibus de México
    11:59 PTG
    Ciudad Juárez, CH - central bus station
    Tempoh 21h 1m
    9:00 PTG
    Aguascalientes, AG - Central bus station
    dariRM 346.13
  • Transportes Chihuahuenses
    12:30 PTG
    Ciudad Juárez, CH - central bus station
    Tempoh 18h 45m
    7:15 PG
    Aguascalientes, AG - Central bus station
    dariRM 352.02
  • Transportes Chihuahuenses
    6:30 PTG
    Ciudad Juárez, CH - central bus station
    Tempoh 19h 54m
    2:24 PTG
    Aguascalientes, AG - Central bus station
    dariRM 352.02
  • Transportes Chihuahuenses
    8:30 PTG
    Ciudad Juárez, CH - central bus station
    Tempoh 19h 40m
    4:10 PTG
    Aguascalientes, AG - Central bus station
    dariRM 352.02

Tawaran carpooling paling murah dari Ciudad Juárez ke Aguascalientes

Tiada tarikh tertentu? Berikut adalah beberapa perjalanan termurah.

  • BlaBlaCar
    7:00 PTG
    Ciudad Juárez
    Tempoh 16h 20m
    11:20 PG
    Aguascalientes
    dariRM 198.06

Maklumat mengenai sambungan, kemudahan dan perkhidmatan bas

Anda mahu mengambil bas dari Aguascalientes ke Ciudad Juárez atau sebaliknya?
CheckMyBus membandingkan semua sambungan bas yang ada antara Aguascalientes dan Ciudad Juárez dan menunjukkan anda masa berlepas, perhentian bas yang sedia ada, semua masa perjalanan dan sudah tentu harga tiket yang terbaik. Anda juga akan menemui semua maklumat tentang kemudahan yang disediakan di dalam bas seperti penghawa dingin, soket atau wifi.
Pada halaman ini anda dapat melihat sambungan yang paling murah dari Ciudad Juárez ke Aguascalientes untuk beberapa hari akan datang. Anda akan menerima semua maklumat mengenai perhentian bas di Aguascalientes dan Ciudad Juárez yang akan membantu anda mencari jalan anda. Di samping itu, anda akan menemui semua pilihan untuk perjalanan seterusnya dari Ciudad Juárez, destinasi alternatif dari Aguascalientes serta perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang yang paling popular dari Aguascalientes dan Ciudad Juárez.
Anda lebih suka mencari? Dalam carian kami, kami sudah pun mengisi tempat berlepas Aguascalientes dan destinasi Ciudad Juárez. Jika anda ingin melakukan perjalanan dari Ciudad Juárez ke Aguascalientes, sila klik di anak panah ini.
Kami telah mengisi tarikh perjalanan anda. Secara umum, kebanyakan orang menempah 3-7 hari sebelum perjalanan mereka. Jika anda ingin menyemak tarikh perjalanan tertentu, sila pilih hari yang sesuai dari kalendar.
Anda sudah tahu bila anda ingin kembali? Semaklah perjalanan pulang anda dan pilih tarikh yang sesuai untuk laluan dari Ciudad Juárez ke Aguascalientes.
Anda tidak memulakan perjalanan seorang? Sila pilih berapa orang yang berjalan bersama anda dan mulakan pencarian anda.
Anda boleh menyusun hasil carian mengikut harga, waktu perlepasan dan masa ketibaan, serta menapis hasil carian anda untuk perhentian bas atau syarikat bas. Semua mengikut keperluan anda. Jika ada, kami akan menunjukkan anda maklumat tentang cara pengangkutan lain seperti tren, carpool dan kapal terbang untuk laluan Aguascalientes - Ciudad Juárez.
Nikmatilah perjalanan bas anda dari Aguascalientes ke Ciudad Juárez dengan CheckMyBus!

Perhentian bas di Aguascalientes dan Ciudad Juárez

Stesen
Blvd. Oscar Flores 4010, 52659 Ciudad Juárez (Mexico)

Bandingkan Aguascalientes dan Ciudad Juárez

RM 3.42
RM 11.02
Aguascalientes
Ciudad Juárez
Perjalanan teksi di Aguascalientes adalah 69% lebih murah daripada Ciudad Juárez.
RM 1.14
RM 1.33
Aguascalientes
Ciudad Juárez
Tambang bas di Aguascalientes adalah 15% lebih murah daripada Ciudad Juárez.
RM 3.04
RM 4.75
Aguascalientes
Ciudad Juárez
Bir besar di Aguascalientes adalah 37% lebih murah daripada Ciudad Juárez.
RM 2.33
RM 2.74
Aguascalientes
Ciudad Juárez
Satu botol air di Aguascalientes adalah 15% lebih murah daripada Ciudad Juárez.
RM 15.21
RM 22.82
Aguascalientes
Ciudad Juárez
Hidangan di Aguascalientes adalah 34% lebih murah daripada Ciudad Juárez.

Teruskan perjalanan anda

Trusted shop
Aplikasi CheckMyBus
Muat turun dengan percuma
GPDR CheckMyBus shield

We value your privacy!

To show you the best bus deals, we collect some information about how you use CheckMyBus. We remember your anonymized details to improve our service and provide you a personalized experience.