Bas Kampong Chhnang ke Mondulkiri dan kembali

Tiket bas dan tren murah untuk perjalanan dari Mondulkiri ke Kampong Chhnang dan kembali

swap
Dewasa
1
Kanak-kanak
0
Perjalanan berkumpulan?
Sewa bas di sini!
2094 Syarikat - 5,681,180 Sambungan
Tawaran terbaikJimat sehingga 70%
Pilihan yang terbanyakJutaan laluan di seluruh dunia
Mudah dan telusBandingkan tawaran dengan 1 klik

Butiran mengenai bas dari Kampong Chhnang ke Mondulkiri

Bas paling murahRM 37.33
Bas terpantas5h 0m
Bas terawal6:50 PG
Bas terakhir9:30 PTG
Laluan bas harian 4 Ø
Jarak269.6 km
Syarikat basPhnom Penh Sorya, Kim Seng Express, Rithya Mondulkiri Express, TCT Mondulkiri Express, Virak Buntham, Cambodia Private Car Service
Pada masa ini, kami tidak mempunyai bas intercity dari Kampong Chhnang ke Mondulkiri.Dalam senarai berikut, anda boleh mencari sambungan bas paling murah berhampiran Kampong Chhnang and Mondulkiri serta kaedah pengangkutan alternatif.
Hari ini
Esok
16/07
17/07
18/07
19/07
  • Phnom Penh Sorya
    7:30 PG
    Phnom Penh - Bus Terminal
    Tempoh 9h 0m
    4:30 PTG
    Mondulkiri
    dariRM 37.33
  • Kim Seng Express
    1:10 PTG
    Phnom Penh - Bus Terminal
    Tempoh 5h 30m
    6:40 PTG
    Mondulkiri
    dariRM 42.66
  • Kim Seng Express
    6:50 PG
    Phnom Penh - Bus Terminal
    Tempoh 5h 30m
    12:20 PTG
    Mondulkiri
    dariRM 42.66
  • Rithya Mondulkiri Express
    1:00 PTG
    Phnom Penh - Bus Terminal
    Tempoh 5h 0m
    6:00 PTG
    Sen Monorom
    dariRM 42.66
  • TCT Mondulkiri Express
    7:00 PG
    Phnom Penh - Bus Terminal
    Tempoh 5h 30m
    12:30 PTG
    Mondulkiri
    dariRM 42.66
  • TCT Mondulkiri Express
    1:00 PTG
    Phnom Penh - Bus Terminal
    Tempoh 5h 30m
    6:30 PTG
    Mondulkiri
    dariRM 42.66
  • Virak Buntham
    9:30 PTG
    Phnom Penh - Bus Terminal
    Tempoh 7h 0m
    4:30 PG
    Mondulkiri
    dariRM 46.93
  • Cambodia Private Car Service
    7:00 PTG
    Phnom Penh - Balconitel Boutique Hotel
    Tempoh 7h 0m
    2:00 PG
    Mondulkiri
    dariRM 861.74
Pada masa ini, kami tidak mempunyai bas intercity dari Mondulkiri ke Kampong Chhnang.Dalam senarai berikut, anda boleh mencari sambungan bas paling murah berhampiran Mondulkiri and Kampong Chhnang serta kaedah pengangkutan alternatif.
  • CamboTicket
    7:00 PG
    Mondulkiri
    Tempoh 6h 0m
    1:00 PTG
    Phnom Penh - Bus Terminal
    dariRM 38.39
  • CamboTicket
    1:00 PTG
    Mondulkiri
    Tempoh 6h 0m
    7:00 PTG
    Phnom Penh - Bus Terminal
    dariRM 38.39
  • Kim Seng Express
    6:50 PG
    Mondulkiri
    Tempoh 5h 30m
    12:20 PTG
    Phnom Penh - Bus Terminal
    dariRM 42.66
  • Kim Seng Express
    1:10 PTG
    Mondulkiri
    Tempoh 5h 30m
    6:40 PTG
    Phnom Penh - Bus Terminal
    dariRM 42.66
  • TCT Mondulkiri Express
    7:00 PG
    Mondulkiri
    Tempoh 5h 30m
    12:30 PTG
    Phnom Penh - Bus Terminal
    dariRM 42.66
  • TCT Mondulkiri Express
    1:00 PTG
    Mondulkiri
    Tempoh 5h 30m
    6:30 PTG
    Phnom Penh - Bus Terminal
    dariRM 42.66
  • Rithya Mondulkiri Express
    7:00 PG
    Sen Monorom
    Tempoh 5h 30m
    12:30 PTG
    Phnom Penh - Kampuchea Krom Blvd
    dariRM 46.93
  • Rithya Mondulkiri Express
    1:00 PTG
    Sen Monorom
    Tempoh 5h 30m
    6:30 PTG
    Phnom Penh - Kampuchea Krom Blvd
    dariRM 46.93
  • Virak Buntham
    11:00 PTG
    Mondulkiri
    Tempoh 6h 0m
    5:00 PG
    Phnom Penh - Bus Terminal
    dariRM 46.93
  • Virak Buntham
    10:30 PTG
    Sênmônoŭrôm
    Tempoh 6h 0m
    4:30 PG
    Phnom Penh
    dariRM 51.70
  • Brother Transports
    6:00 PG
    Mondulkiri
    Tempoh 6h 0m
    12:00 PTG
    Phnom Penh - Balconitel Boutique Hotel
    dariRM 686.83
  • Brother Transports
    3:00 PTG
    Mondulkiri
    Tempoh 6h 0m
    9:00 PTG
    Phnom Penh - Balconitel Boutique Hotel
    dariRM 686.83
  • Cambodia Private Car Service
    6:00 PG
    Mondulkiri
    Tempoh 7h 0m
    1:00 PTG
    Phnom Penh - Balconitel Boutique Hotel
    dariRM 861.74
  • Cambodia Private Car Service
    9:00 PG
    Mondulkiri
    Tempoh 7h 0m
    4:00 PTG
    Phnom Penh - Balconitel Boutique Hotel
    dariRM 861.74

Maklumat mengenai sambungan, kemudahan dan perkhidmatan bas

Anda mahu mengambil bas dari Kampong Chhnang ke Mondulkiri atau sebaliknya?
CheckMyBus membandingkan semua sambungan bas yang ada antara Kampong Chhnang dan Mondulkiri dan menunjukkan anda masa berlepas, perhentian bas yang sedia ada, semua masa perjalanan dan sudah tentu harga tiket yang terbaik. Anda juga akan menemui semua maklumat tentang kemudahan yang disediakan di dalam bas seperti penghawa dingin, soket atau wifi.
Pada halaman ini anda dapat melihat sambungan yang paling murah dari Mondulkiri ke Kampong Chhnang untuk beberapa hari akan datang. Anda akan menerima semua maklumat mengenai perhentian bas di Kampong Chhnang dan Mondulkiri yang akan membantu anda mencari jalan anda. Di samping itu, anda akan menemui semua pilihan untuk perjalanan seterusnya dari Mondulkiri, destinasi alternatif dari Kampong Chhnang serta perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang yang paling popular dari Kampong Chhnang dan Mondulkiri.
Anda lebih suka mencari? Dalam carian kami, kami sudah pun mengisi tempat berlepas Kampong Chhnang dan destinasi Mondulkiri. Jika anda ingin melakukan perjalanan dari Mondulkiri ke Kampong Chhnang, sila klik di anak panah ini.
Kami telah mengisi tarikh perjalanan anda. Secara umum, kebanyakan orang menempah 3-7 hari sebelum perjalanan mereka. Jika anda ingin menyemak tarikh perjalanan tertentu, sila pilih hari yang sesuai dari kalendar.
Anda sudah tahu bila anda ingin kembali? Semaklah perjalanan pulang anda dan pilih tarikh yang sesuai untuk laluan dari Mondulkiri ke Kampong Chhnang.
Anda tidak memulakan perjalanan seorang? Sila pilih berapa orang yang berjalan bersama anda dan mulakan pencarian anda.
Anda boleh menyusun hasil carian mengikut harga, waktu perlepasan dan masa ketibaan, serta menapis hasil carian anda untuk perhentian bas atau syarikat bas. Semua mengikut keperluan anda. Jika ada, kami akan menunjukkan anda maklumat tentang cara pengangkutan lain seperti tren, carpool dan kapal terbang untuk laluan Kampong Chhnang - Mondulkiri.
Nikmatilah perjalanan bas anda dari Kampong Chhnang ke Mondulkiri dengan CheckMyBus!

Perhentian bas di Kampong Chhnang dan Mondulkiri

Stesen
High way 6A, Spean Mean Chey district, Krong Saen Monourom , Mondulkiri (Kemboja)

Bandingkan Kampong Chhnang dan Mondulkiri

Teruskan perjalanan anda

Trusted shop
Aplikasi CheckMyBus
Muat turun dengan percuma
GPDR CheckMyBus shield

We value your privacy!

To show you the best bus deals, we collect some information about how you use CheckMyBus. We remember your anonymized details to improve our service and provide you a personalized experience.