Bas Eguilaz-Egilatz ke Zaragoza Airport dan kembali

Tiket bas dan tren murah untuk perjalanan dari Zaragoza Airport ke Eguilaz-Egilatz dan kembali

swap
Dewasa
1
Kanak-kanak
0
Perjalanan berkumpulan?
Sewa bas di sini!
2094 Syarikat - 5,662,944 Sambungan
Tawaran terbaikJimat sehingga 70%
Pilihan yang terbanyakJutaan laluan di seluruh dunia
Mudah dan telusBandingkan tawaran dengan 1 klik

Butiran mengenai bas dari Eguilaz-Egilatz ke Zaragoza Airport

Bas paling murahRM 99.12
Bas terpantas4h 0m
Bas terawal6:25 PG
Bas terakhir9:15 PTG
Laluan bas harian 2 Ø
Jarak170.0 km
Syarikat basEurolines Suisse, ALSA, FlixBus
Pada masa ini, kami tidak mempunyai bas intercity dari Eguilaz-Egilatz ke Zaragoza Airport.Dalam senarai berikut, anda boleh mencari sambungan bas paling murah berhampiran Eguilaz-Egilatz and Zaragoza Airport serta kaedah pengangkutan alternatif.
Hari ini
Esok
11/07
12/07
13/07
14/07
  • Eurolines Suisse
    6:30 PG
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Tempoh 4h 0m
    10:30 PG
    Zaragoza - Ciudad del Transporte
    dariRM 99.12
  • Eurolines Suisse
    9:30 PG
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Tempoh 4h 0m
    1:30 PTG
    Zaragoza - Ciudad del Transporte
    dariRM 99.12
  • ALSA
    9:15 PTG
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Tempoh 4h 25m
    1:40 PG
    Zaragoza - central bus station
    dariRM 99.79
  • ALSA
    12:30 PTG
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Tempoh 4h 0m
    4:30 PTG
    Zaragoza - central bus station
    dariRM 99.79
  • ALSA
    4:30 PTG
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Tempoh 4h 0m
    8:30 PTG
    Zaragoza - central bus station
    dariRM 99.79
  • FlixBus
    6:25 PG
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Tempoh 10h 55m
    5:20 PTG
    Zaragoza
    dariRM 183.46
  • Renfe
    3:30 PTG
    Vitoria-Gasteiz Airport
    Tempoh 3h 21m
    6:51 PTG
    Zaragoza Airport
    dariRM 130.73
  • Renfe
    4:27 PTG
    Vitoria-Gasteiz Airport
    Tempoh 2h 49m
    7:16 PTG
    Zaragoza Airport
    dariRM 164.63
  • Renfe
    1:20 PTG
    Vitoria-Gasteiz Airport
    Tempoh 5h 31m
    6:51 PTG
    Zaragoza Airport
    dariRM 208.21
  • BlaBlaCar
    4:00 PTG
    Bilbao
    Tempoh 3h 20m
    7:20 PTG
    Zaragoza
    dariRM 72.63
  • BlaBlaCar
    7:00 PTG
    Bilbao
    Tempoh 3h 10m
    10:10 PTG
    Zaragoza
    dariRM 72.63
  • BlaBlaCar
    3:00 PTG
    Bilbao
    Tempoh 3h 20m
    6:20 PTG
    Zaragoza
    dariRM 77.47
  • BlaBlaCar
    6:30 PTG
    Bilbao
    Tempoh 3h 10m
    9:40 PTG
    Zaragoza
    dariRM 87.16
Pada masa ini, kami tidak mempunyai bas intercity dari Zaragoza Airport ke Eguilaz-Egilatz.Dalam senarai berikut, anda boleh mencari sambungan bas paling murah berhampiran Zaragoza Airport and Eguilaz-Egilatz serta kaedah pengangkutan alternatif.
  • ALSA
    9:30 PTG
    Zaragoza - central bus station
    Tempoh 4h 0m
    1:30 PG
    Bilbao central bus station (Termibus)
    dariRM 79.84
  • Eurolines Suisse
    6:00 PG
    Zaragoza - Ciudad del Transporte
    Tempoh 3h 50m
    9:50 PG
    Bilbao central bus station (Termibus)
    dariRM 99.12
  • Eurolines Suisse
    11:15 PG
    Zaragoza - Ciudad del Transporte
    Tempoh 3h 50m
    3:05 PTG
    Bilbao central bus station (Termibus)
    dariRM 99.12
  • ALSA
    4:15 PTG
    Zaragoza - central bus station
    Tempoh 3h 45m
    8:00 PTG
    Bilbao central bus station (Termibus)
    dariRM 99.79
  • ALSA
    5:30 PTG
    Zaragoza - central bus station
    Tempoh 4h 0m
    9:30 PTG
    Bilbao central bus station (Termibus)
    dariRM 99.79
  • ALSA
    9:15 PTG
    Zaragoza - central bus station
    Tempoh 3h 15m
    12:30 PG
    Bilbao central bus station (Termibus)
    dariRM 99.79
  • Renfe
    9:34 PG
    Zaragoza
    Tempoh 4h 30m
    2:04 PTG
    Bilbao
    dariRM 82.56
  • Renfe
    5:29 PTG
    Zaragoza
    Tempoh 4h 40m
    10:09 PTG
    Bilbao
    dariRM 115.48
  • Renfe
    11:28 PG
    Zaragoza Airport
    Tempoh 3h 55m
    3:23 PTG
    Vitoria-Gasteiz Airport
    dariRM 208.21
  • BlaBlaCar
    10:00 PG
    Zaragoza
    Tempoh 3h 30m
    1:30 PTG
    Bilbao
    dariRM 53.26
  • BlaBlaCar
    3:00 PTG
    Zaragoza
    Tempoh 4h 10m
    7:10 PTG
    Bilbao
    dariRM 53.26
  • BlaBlaCar
    12:00 PTG
    Zaragoza
    Tempoh 7h 20m
    7:20 PTG
    Bilbao
    dariRM 58.10
  • BlaBlaCar
    9:20 PG
    Zaragoza
    Tempoh 3h 30m
    12:50 PTG
    Bilbao
    dariRM 62.95

Maklumat mengenai sambungan, kemudahan dan perkhidmatan bas

Anda mahu mengambil bas dari Eguilaz-Egilatz ke Zaragoza Airport atau sebaliknya?
CheckMyBus membandingkan semua sambungan bas perantara antara Eguilaz-Egilatz dan Zaragoza Airport yang ada dan menunjukkan anda masa berlepas, perhentian bas yang sedia ada, semua masa perjalanan dan sudah tentu harga tiket yang terbaik. Anda juga akan menemui semua maklumat kemudahan di dalam bas seperti penghawa dingin, soket atau wifi.
Pada halaman ini, kami juga akan menunjukkan kepada anda perkhidmatan bas ke lapangan terbang paling murah dari Zaragoza Airport ke Eguilaz-Egilatz untuk masa akan datang. Anda akan menerima semua maklumat mengenai perhentian bas di Eguilaz-Egilatz dan Zaragoza Airport bagi memudahkan orientasi. Di samping itu, anda akan mendapati semua pilihan untuk perjalanan seterusnya dari Zaragoza Airport serta destinasi alternatif Eguilaz-Egilatz.
Anda lebih suka mencari?
Dalam carian kami, tempat berlepas Eguilaz-Egilatz dan destinasi anda telah diisi. Sekiranya anda perlu mengubah arah perjalanan anda iaitu dari Zaragoza Airport ke Eguilaz-Egilatz, sila klik di anak panah.
Kami juga telah mengisi tarikh perjalanan. Secara umum, kebanyakan orang menempah 3-7 hari sebelum perjalanan mereka. Jika anda ingin menyemak tarikh perjalanan tertentu, sila pilih hari yang sesuai dari kalendar.
Anda sudah tahu bila anda ingin kembali dari Zaragoza Airport ke Eguilaz-Egilatz? Semaklah perjalanan kembali anda dan pilih tarikh yang sesuai.
Anda tidak memulakan perjalanan seorang? Sila pilih berapa orang yang bersama anda dan mulakan pencarian anda.
Hasil carian anda boleh disusun mengikut harga, masa perlepasan dan masa ketibaan. Anda juga boleh tapis maklumat seperti perhentian bas atau syarikat bas supaya anda tidak akan terlepas penerbangan anda.
Jika ada, kami akan menunjukkan maklumat tentang perkhidmatan pengangkutan yang lain dari Eguilaz-Egilatz ke Zaragoza Airport seperti tren, carpool dan kapal terbang.
Nikmati perjalanan bas dari Eguilaz-Egilatz ke Zaragoza Airport dengan CheckMyBus!

Perhentian bas di Eguilaz-Egilatz dan Zaragoza Airport

Stesen
Ctra. Aeropuerto s/n, 50190 Zaragoza Airport (Sepanyol)

Bandingkan Eguilaz-Egilatz dan Zaragoza Airport

RM 24.21
RM 17.40
Eguilaz-Egilatz
Zaragoza Airport
Perjalanan teksi di Eguilaz-Egilatz adalah 29% lebih mahal daripada Zaragoza Airport.
RM 6.05
RM 6.54
Eguilaz-Egilatz
Zaragoza Airport
Tambang bas di Eguilaz-Egilatz adalah 8% lebih murah daripada Zaragoza Airport.
RM 8.47
RM 12.11
Eguilaz-Egilatz
Zaragoza Airport
Bir besar di Eguilaz-Egilatz adalah 31% lebih murah daripada Zaragoza Airport.
RM 4.36
RM 2.59
Eguilaz-Egilatz
Zaragoza Airport
Satu botol air di Eguilaz-Egilatz adalah 41% lebih mahal daripada Zaragoza Airport.
RM 145.26
RM 59.72
Eguilaz-Egilatz
Zaragoza Airport
Hidangan di Eguilaz-Egilatz adalah 59% lebih mahal daripada Zaragoza Airport.

Teruskan perjalanan anda

Trusted shop
Aplikasi CheckMyBus
Muat turun dengan percuma
GPDR CheckMyBus shield

We value your privacy!

To show you the best bus deals, we collect some information about how you use CheckMyBus. We remember your anonymized details to improve our service and provide you a personalized experience.